زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درد و دل ها و صحبت های شما بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد ۹۲

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ ب.ظ
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

به همه دوستان تبریک میگمHeart ان شالله همه دوستان به نتایج دلخواهشون رسیده باشن و اگر این طور نشده در سالهای اتی و با تلاش بیشتر بهش برسن.

گفتم شاید دوستان حرفی صحبتی چیزی داشته باشن که می تونند در این تاپیک بیان کنند. فقط لطف کنید نتایح نهایی را در بخش مخصوص به خودش قرار بدید و سوالاتتون رو در جای خودش بپرسید.

موفق و شاد باشید

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱۵
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , MSZ , raz_13496 , good-wishes , omidranjbar , mohammadali1990 , deh-ab , ankaboot , SaMiRa.e , Doctorwho , Maryam-X , xani , maneshty , S_Mehrjoyan , persian_boy , سجاد۶۷ , tiger2012 , ماه بانو , Amir V , bita_it , zahra 67 , barankhanom , Lover Of Science , mrpking , tiran22 , Payam92 , fatemeh85 , احسان مومنی , fa_shinobi
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
من هم به نوبه خودم از زحمات شما و سایر مدیران عزیز مانشت تشکر می کنم!
فقط می خوام به دوستانی که یکم امسال نتیجه دلخواهشونو نگرفتم بگم که من سال قبل شرایط بسیار بدی داشتم!در اوج ناباوری علیرغم اینکه در یکی از دانشگاهها تهران بدون کنکور قبول شده بودم و کلی خوشحال بودم،بعد از تایید نهایی و دادن شرینی به همه فک و فامیل در ۲۳ شهریور بهم گفتن که باهزار تا پارتی بازی اسم منو رو خط زدن!دنیام سیاه شده بود!کلی اعتراض کردم اما آخرش نتونستم کاری بکنم! اون روز یه نفر توی اون دانشگاه وقتی داشتم اعتراض می کردم یه آدم خیلی کار درست اومد پیشم و گفت: ((الخیر فی ما وقع)) !!دست از پادرازتر با وجود اینکه کل تابستون رو از دست داده بودم با یه روحیه خراب شروع کردم از مهر به کنکور خودن!فقط می گفتم خدایا فقط خودت!
علیرغم عالی دادن آزمون های پارسه کنکور رو خراب کردم!!! به شاگرد اولی هم امیدی نداشتم! اما خدا دستمو گرفت!من لایق این دانشگاه نبودم که قبول شدم! اما خواست خدا بود!دوستان عزیز که به نتایج مطلوبشون رسیدن بهشون تبریک صمیمانه می گم و به دوستانی که تلاش کردن اما نتیجه نگرفتن تنها می گم که الخیر فی ما وقع!به خدا اعتماد کنید!!!
این تجریه دوست کوچک شما بود...التماس دعا

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , احسان مومنی , raz_13496 , good-wishes , sir_ams , sahar bano , mohammadali1990 , majid67110 , Doctorwho , رها.۲۰۱۳ , alagh , hiva60 , xani , x86 , Mohammad-A , M.Amin.M , پروفسور , persian_boy , Mänu , سجاد۶۷ , baranchi , Engineer , ماه بانو , elynn66 , zahra 67 , barankhanom , paradis , nina69 , MEHDI_M , Lover Of Science , mrpking , zander , avril22 , 007girl , fa_shinobi
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۷ ب.ظ
RE: درد و دل ها و صحبت های شما بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد ۹۲
سلام دوستان
من بعد از انتخاب رشته یه سازمان دولتی برا استخدام پذیرفته شدم الانم در شرف استخدام هستم
وحالا روزانه یه استان دیگه قبول شدم
لطفا راهنمایی کنید من چیکار کنم
البته کار برام اولویت داره ولی دلم نمیاد ارشدی که اینهمه براش زحمت کشیدم از دستم بره
خودم انتقالی به ذهنم رسید که تو سایتا نوشته ممنوعه
واقعا انتقالی ممنوعه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mehdpo007 , foranyone , mrpking
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ، توسط nazibahar.)
من بعد از دیدن نتیجه ام خیلی شوکه شدم.با توجه به افزایش ظرفیت ها در گرایش شبکه و امنیت،احتمال میدادم که یکی از دانشگاه های تهران قبول بشم.هرچند زیاد امیدوار نبودم.
از طرفی مصاحبه دانشگاه مالک اشتر هم شرکت کرده بودم و فکر نمیکردم تو مصاحبه رد بشم.
به هرحال چون تهران بودن واسم خیلی خیلی مهم بود،(به خاطر مسائل شخصی)وقتی نتیجه رو دیدم( دانشگاه اصفهان) خیلی ناراحت شدم.
حالا تا اینجا مشکلی ندارم.
وقتی فکرم درگیر شد که نتیجه بقیه دوستان و قبولی هایی که با شاگرد اولی بودن رو دیدم و خیلی تعجب کردم.حس کردم امسال رتبه های خیلی پایین تری با شاگرد اولی در دانشگاه های خیلی بهتری نسبت به پارسال قبول شدن.
راستش با دیدن این موضوع،به پشت سرم که نگاه کردم و اونهمه تلاشی که برای کنکور کردم و رتبه ای که به دست اوردم،همه اون تلاش ها واسم رنگ باختن.یعنی من که اینهمه تلاش کردم و این رتبه رو به دست آوردم،ارزشش کمتر از کسی هست که رتبش ۲-۳ برابر من شده ولی سهمیه شاگرد اولی داره؟
من هم نفر دوم توی دانشگاهمون بودم.یعنی تفاوت بین نفر اول و دوم از زمینه تا آسمون؟!حالا بماند که نفر اول چطوری شده بود نفر اول!!
حالا به نظر شما آیا این سهمیه ها عادلانه هستن؟من قبلا هم گفته بودم با هر نوع سهمیه ای مخالفم.چون بالاخره یه جاییش ایراد داره.

پ.ن: من با افرادی که از این سهمیه استفاده کردن مشکلی ندارم و روی صحبتم اصلا با اونها نبود.من با سیستمی که اینطوری باعث از بین رفتن زحمات افراد میشه مشکل دارم

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
۲۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sybarite , maneshty , northboy , m_gh , ماه بانو , xani , Lover Of Science , mrpking , mortez28 , fateme66 , crevice
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ ب.ظ
محل تاپیکتون مناسب نیست منتقل می شه لطفا در محل ایجاد تاپیک بیشتر دقت کنید.
تایپک بسته میشه!!!

فان مع العسر یسرا . ان مع العسر یسرا
۵
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , annmary , mrpking
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ ب.ظ، توسط mr-sky.)
سلام

من هیچ وقت فرصت برای دولتی خوندن نداشتم !

شرایط خونه بهم اجازه نمیداد با اینکه کلی تلاش کردم و منابع جمع کردم اما این فرصت نداشتم

و حسرتش همیشه باهام هست

ولی به هر حال ازاد قبول شدم ولی با این حال الان باز برای شهریه اش مشکل دارم!

خواسم بگم حتی اگر قبول هم نشدید ناراحت نباشید لااقل یه بار فرصت تلاش کردن داشتید..

و این خیلی خوبه که ادم برای آرزوهاش تلاش کنه..لااقل پیش خودش میدونه تلاشش کرده..همون

تلاش کردن کلی به آدم درس میده...

و همه چیزم کنکور نیست و ارشد نیست..

خیلی موقع ها ارامش و خوشبختی ما در چیزی هست که فکرشم نمیکنیم

گرچه من معتقدم اگر تلاش کنی پشتگار داشته باشی و اگر صلاح باشه به جیزی که براش تلاش کردی میرسی..

برای همتون آرزوی خوشبختی و آرامش دارم

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
۲۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , انرژی مثبت , El@he , Pegasus , Maryam-X , رها.۲۰۱۳ , persian_boy , سجاد۶۷ , tohidi4503 , zahra 67 , Lover Of Science , mrpking , IT.setareh91 , saaraa , Engineer , avril22 , daneh , Lantern , Payam92 , 007girl
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ب.ظ
نقل قول: سلام دوستان
من بعد از انتخاب رشته یه سازمان دولتی برا استخدام پذیرفته شدم الانم در شرف استخدام هستم
وحالا روزانه یه استان دیگه قبول شدم
لطفا راهنمایی کنید من چیکار کنم
البته کار برام اولویت داره ولی دلم نمیاد ارشدی که اینهمه براش زحمت کشیدم از دستم بره
خودم انتقالی به ذهنم رسید که تو سایتا نوشته ممنوعه
واقعا انتقالی ممنوعه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
چه شرایط سختی داری! راستش کار خیلی مهمه ، انتقالی هم بستگی داره از کجا به کجا بخوای بگیری.. اگه از کلان شهر به شهرستان باشه امکان پذیره ولی برعکسش ممنوعه. من خودم شاغل هستم و به خاطر همین ترجیح دادم مجازی بخونم چون واسه کسی که شاغل باشه این بهترین گزینست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mrpking
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ)nazibahar نوشته شده توسط:  حالا به نظر شما آیا این سهمیه ها عادلانه هستن؟من قبلا هم گفته بودم با هر نوع سهمیه ای مخالفم.چون بالاخره یه جاییش ایراد داره.
سمهیه ای مثل شاگرد اولی آیا بی عدالتی است!؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: gaslakh , mohammadali1990 , mrpking
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط hosseini2012.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ)nazibahar نوشته شده توسط:  من بعد از دیدن نتیجه ام خیلی شوکه شدم.با توجه به افزایش ظرفیت ها در گرایش شبکه و امنیت،احتمال میدادم که یکی از دانشگاه های تهران قبول بشم.هرچند زیاد امیدوار نبودم.
از طرفی مصاحبه دانشگاه مالک اشتر هم شرکت کرده بودم و فکر نمیکردم تو مصاحبه رد بشم.
به هرحال چون تهران بودن واسم خیلی خیلی مهم بود،(به خاطر مسائل شخصی)وقتی نتیجه رو دیدم( دانشگاه اصفهان) خیلی ناراحت شدم.
وقتی فکرم درگیر شد که نتیجه بقیه دوستان و قبولی هایی که با شاگرد اولی بودن رو دیدم و خیلی تعجب کردم.حس کردم امسال رتبه های خیلی پایین تری با شاگرد اولی در دانشگاه های خیلی بهتری نسبت به پارسال قبول شدن.
راستش با دیدن این موضوع،به پشت سرم که نگاه کردم و اونهمه تلاشی که برای کنکور کردم و رتبه ای که به دست اوردم،همه اون تلاش ها واسم رنگ باختن.یعنی من که اینهمه تلاش کردم و این رتبه رو به دست آوردم،ارزشش کمتر از کسی هست که رتبش ۲-۳ برابر من شده ولی سهمیه شاگرد اولی داره؟
من هم نفر دوم توی دانشگاهمون بودم.یعنی تفاوت بین نفر اول و دوم از زمینه تا آسمون؟!حالا بماند که نفر اول چطوری شده بود نفر اول!!
حالا به نظر شما آیا این سهمیه ها عادلانه هستن؟من قبلا هم گفته بودم با هر نوع سهمیه ای مخالفم.چون بالاخره یه جاییش ایراد داره.

پ.ن: من با افرادی که از این سهمیه استفاده کردن مشکلی ندارم و روی صحبتم اصلا با اونها نبود.من با سیستمی که اینطوری باعث از بین رفتن زحمات افراد میشه مشکل دارم

با احترام به همه دوستانی که از سهمیه شاگرد اولی استفاده کردند، که البته خیلی از این دوستان تو دانشگاههای خوب هم جز نفرات برتر هم رشته ای های خودشون هم بودند (پارسال هم کلاسی بنده رتبه ۱ نرم شاگرد اول هم بودند)، کاری به این مسائل ندارم. اما سوال شما مبنی بر اینکه آیا این عدالت هست؟! اگر همه ما فارغ از اینکه چه سهمیه آزاد بودیم چه هر سهمیه ی دیگه ای، اگر یه خورده با خودمون رو راست باشیم و انصاف داشته باشیم میبینیم که واقعاً نه در این مورد بلکه در خیلی جاها تو سیستم آموزشی عدالتی برقرار نیست (البته مطلق نیست این موضوع دوستان ایراد نگیرند) و متأسفانه خواه ناخواه گاهی مشاهده این موضوع باعث دلسردی میشه و دل آدم رو به درد میاره.
چه بسا آدم هایی هستند که واقعاً پتانسیل بالایی در امور مربوط به Research و تحقیقات و کار علمی در محیط آکادمیک دارند، اما واقعا تو کنکور دادن خوب نبودن، نمونه زیاد دیدم! و باید به همین دلیل خیلی فرصت ها رو از دست بدن!
ولی از تمامی اینها که بگذریم و خیلی مسائلی که میدونیم وجود داره و بیان اونها تکرار مکررات هست، این ناراحت شدن ها باید برای چند لحظه باشه و ایشالا یک محرک و انگیزه خوب برای برداشتن گامهای محکمتر. خیلی از دوستان بودند که دوران کارشناسی ممکن بود به هر دلیلی دانشگاه خیلی خوبی قبول نشده باشند، ولی همین دلیلی شد میبینیم که غیرت برداشتند و تو ارشد با تلاش بیشتر نتیجه دلخواشون رو گرفتند.
زیاد از صحبت کلیشه ای زدن خوشم نمیاد و خودم هم هیچ موقع زیاد حوصله گوش دادن به پند و نصیحت این و اون رو ندارم
باری...امیدوارم که در ادامه موفق باشی و همینطور همه دوستان

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gaslakh , mohammadali1990 , سجاد۶۷ , mrpking , hiva60 , Engineer
ارسال: #۱۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ق.ظ
با سلام خدمت همه دوستان
منم به نوبه خودم به همه قبول شدگان تبریک عرض میکنم و امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق و پیروز باشندSmile
و امیدوارم خداوند متعال به همه کسانی که نتوانستند در این آزمون نتیجه بگیرند (از جمله خودم) ، انرژی و امید بخشیده تا ان شاالله بتوانند در سال آینده نتیجه دلخواه را کسب کنند.
کار خداوند بی حکمت نیست.

دیگه باید از فردا درس خوندن رو شروع کنم Smile پیش بسوی ارشد ۹۳ همراه با بهترین رتبه ها CoolAngel

برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید .
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gaslakh , k_111 , mohammadali1990 , سجاد۶۷ , mrpking
ارسال: #۱۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ق.ظ
سهمیه شاگرد اولی به خودی خودش ایراد نداره ... یعنی از روز اول کارشناسی من میدونم که سهمیه شاگرد اولی موثره و ... مثل این میمونه که ضریب یه درسی بالاتر یا پایینتر باشه ... فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه ... البته فکر کنم تاثیرش خیلی زیادتر از عرف هست ... ولی انگار این سهمیه در بعضی دانشگاهها اضافه میشه به ظرفیت اعلامی تو دفترچه ( ۱۰۰% مطمئن نیستم) ...
اشکال اصلی کار اونجاست که تو بعضی دانشگاهها استادها رو دادن سهمیه به یه دانشجوی خاص ( اشنا .. پارتی ...) در طول دوران کارشناسی حرکات نا عادلانه ای انجام میدن ...
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , سجاد۶۷ , mrpking
ارسال: #۱۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۵۷ ق.ظ
تبریک به همه دوستانی که قبول شدند.
میدونی چی سخته؟!! اینکه کل تابستون...کل این هفت ماه رو بگذرونی، کتابهاتو از کتابخونه بیرون نیاری به امید اینکه حداقل غیرانتفاعی قبول میشی ... با هزار امید واسه مهر و رفتن به دانشگاه خودتو اماده کنی و بعد موقعی که با استرس صفحه اعلام نتیجه ات رو باز میکنی ببینی زده : مردود.... و تمام!
نمیدونم...درسته من مثل خیلی های دیگه تلاش نکردم، درسته پارسال از ابان شروع به خوندن کردم ولی ...ولی...می ترسم حرفی بزنم و ناشکری بشه....
خدایا راه درست رو بهم نشون بده...
واقعا نمیدونم قراره از این به بعد چیکار کنم؟؟؟ کار مناسب که گیرم نمیاد....واسه شروع دوباره نه دل و دماغشو دارم و هم اینکه سه ماه تابستونم هدر رفت....بازهم شروع کنم مثل پارسال دیر شروع کردم و دیره....
خدایا فقط ازت می خوام ظرفیت پذیرفتن آنچه تو صلاح میدونی رو بهم بدی...و از این بلاتکلیفی و حال بدی نجاتم بدی.آمین
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_a3moon , nazibahar , سجاد۶۷ , sahar_rostami2 , tohidi4503 , Unique2014 , mrpking , sss , maryam.raz
ارسال: #۱۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ ق.ظ
اگه بگم درکت میکنم شاید باور نکنی.
شرایط الان تو برای من هم پارسال پیش اومده بود و وقتی نتیجه رو دیدم....
اونقد از کتابها متنفر بودم که یک سال کلا گذاشتم کنار و الان دارم دوباره میکنم.
شاگرد اولی نبودم ولی سوم دانشگاه بودم شرط معدل کاری نکرد اونقد کتابها رو خونده بودم که جواب تستها رو بعد دو سال هنوز هم بدون خوندن سوال میدونم کدوم گزینه ست.
بهم میگفتن حکمتی داره.هنوزم در پی این حکمتم!!
امیدوارم بدون هیچ ناامیدی شروع کنید.دیر نشده چون از خیلی ها که بار اولشونه جلوتری.
فقط اشتباه منو مرتکب نشین بدون هیچ فکر و خیالی شروع کنید.این بار با تلاش بیشتر ... ببینید دلیل این شکست(تجربه) چی بود.آرزوی موفقیت برای همه.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , mrpking
ارسال: #۱۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ ق.ظ
سلام

می خواستم بپرسم که آیا کسی قصد انتقال داره از شریف به تهران یا برعکس- رشته فناوری اطلاعات؟!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrpking
ارسال: #۱۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ق.ظ، توسط mgshervin.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ)nazibahar نوشته شده توسط:  من بعد از دیدن نتیجه ام خیلی شوکه شدم.با توجه به افزایش ظرفیت ها در گرایش شبکه و امنیت،احتمال میدادم که یکی از دانشگاه های تهران قبول بشم.هرچند زیاد امیدوار نبودم.

با سلام دوست عزیز
شما چند ماه برای ارشد تلاش کردین و زحمت کشیدید و حق هم دارید از زحمتتون بهترین نتیجه را بگیرید
ولی اون شخصی هم که شاگرد اول شده ۴ سال زحمت کشیده و خون دل خورده تا شده شاگرد اول یه شبه که شاگرد اول نشده
به نظر من اگه یه سهمیه درست باشه همین سهمیه شاگرد اول هاست
این حقه که یه نفر ۴ سال زحمت کشیده و یه مشکل سر کنکور واسش پیش بیاد ۱ سال عمرش تلف بشه ؟
سهمیه شاگرد اول ها مازاد بر اعلام ظرفیت دانشگاه ها است یعنی کاری به اون سهمیه ای که بر اساس دفترچه شما انتخاب میکنی نداره
کنکور هیچ عدالتی درش نیست

و خدایی که همین نزدیکی است ...Heart
۵
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: Unique2014 , tiger2012 , salty_co , mrpking

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۹,۲۲۴ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۳۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۴۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close