زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف

ارسال: #۱۳۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ب.ظ
RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف
هر کار بقیه کردن ما هم میکنیم دیگه.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوستان شریفی خصوصا دوستانی ای تی و دوستانی که به مباحث شبکه علاقه دارند، چهارشنبه یه talk توی امفی تئاتر دانشکده هست دوست داشتید شرکت کنید کلا این talkها چیزهای مفیدی هستند البته به نظر من Smile

A talk by Dr. Mohammad Mahdian
Staff Research Scientist at Google

subject:Influence and correlation in social networks

Dr. Mohammad Mahdian received his BSc from Computer Engineering department at Sharif in1997, his MSc from university of Toronto in 2000, and his PhD from MIT in 2004. He has been a research scientist in Yahoo! and is now a senior researcher at Google.

فایل‌(های) پیوست شده
Drmahdyan.pdf
اندازه فایل: ۵۱/۵۳ KB

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: somaye_tex , sattar7 , Computer92 , MSZ , احسان مومنی
ارسال: #۱۳۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ق.ظ
انرژی جان لینکش توی سایت هست؟ که بشه هر هفته دنبالش کرد؟

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۱۳۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ب.ظ
یعنی باید اون همه وسایلمون رو با خودمون بیاریم و یه هفته بزاریمش تو نمازخونه؟ همینطوری فقط به امید خدا؟!!!
با توجه به امنیت پایین محیط های عمومی فکر نمیکنم این کار خیلی درست باشه! من ۴ روز در هفته کلاس دارم ... یعنی وسایلمو باید ول کنم به امون خدا و برم سر کلاسا!
واقعا خیلی کار عجیبیه که ۱۰ روز قبل از اینکه خوابگاه بدن، میگن پاشو بیا دانشگاه!!!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط kharazmy.)
.....
۰
۰
ارسال: #۱۴۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ، توسط ashkan_d13.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  یعنی باید اون همه وسایلمون رو با خودمون بیاریم و یه هفته بزاریمش تو نمازخونه؟ همینطوری فقط به امید خدا؟!!!
چون تعداد زیاد دیگه‌ای هم مثل شما هستن، وسایلاتون پیش همه و مشکلی پیش نمیاد!!
البته من خودم یه شب نمازخونه بودم بعد بقیه‌ی کلاسای اون هفته رو بی‌خیال شدم و برگشتم خونه Angel

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ)kharazmy نوشته شده توسط:  ثبت نام چقدر طول میکشه؟
کلاسا همون ۲۳م شروع میشن یا ۱ مهر؟

اکثر کلاسا همون ۲۳م شروع میشن

دوستان سال بالایی! پایان‌نامه رو باید ترم ۳ ثبت‌نام کنیم یا ۴ یا هر دو؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , انرژی مثبت
ارسال: #۱۴۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  انرژی جان لینکش توی سایت هست؟ که بشه هر هفته دنبالش کرد؟

لینک چی؟ این talk? اینو یکی از دوستام برام فرستاد. هرهفته ای که نیستن. مثلا این شخص برای یکی یا دو جلسه هستند و گرنه ایران که نیستند که هر هفته باشن Smile
برخی مواقع این talkها هستند که معمولا در دانشکده توی برد یا مکان های این جوری اطلاع رسانی می شه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashkan_d13
ارسال: #۱۴۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ ب.ظ
کلاس های هفته ی اول مهمه که باشیم؟!‌ آخه ۱ هفته تو نماز خونه داغون می شیم!‌ این چه وضعشه آخه؟!!! واقعا برای دانشگاهی در سطح شریف زشته ...

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
ارسال: #۱۴۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ، توسط آرتا.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  انرژی جان لینکش توی سایت هست؟ که بشه هر هفته دنبالش کرد؟

لینک چی؟ این talk? اینو یکی از دوستام برام فرستاد. هرهفته ای که نیستن. مثلا این شخص برای یکی یا دو جلسه هستند و گرنه ایران که نیستند که هر هفته باشن Smile
برخی مواقع این talkها هستند که معمولا در دانشکده توی برد یا مکان های این جوری اطلاع رسانی می شه.

سلام .
آقای قدسی هم معمولا توی صفحه شخصیه فیسبوکشون اطلاع رسانی میکنن .
من امروز دیدم اطلاعیه این تالکی که خانم انرژی مثبت گذاشتن رو زده بود تو فیسبوک .
یه اطلاعیه دیگه زده واسه روز یکشنبه ۲۴ام، درمورد Assumptions in Cryptography ساعت ۱۲
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , احسان مومنی
ارسال: #۱۴۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط jimjamal.)
نصف بچه ها خل و چل !!! نصفشون تعطیل اصلا ! نصفشون آداب معاشرت صفر ! مثل اینکه صبح تا غروب تو خونه درس میخوندن اصلا بیرون نرفتن ! نصفشون بچه پر رو !!! اکثرا مرموز ! جوابتو با سوال میدن ! عمرا اگه بگن چه تصمیمی دارن! کاملا سرررری ! در حد ارتش نازی ! تیپ و قیافه شبیه کارگر سر ۴ راه ! دختراشو که نگو ! عوضش گربه های خوشگلی داشت Wink نظم صفر ! احترام به دانشجوی ارشد در حد اون احترامی نبود که من به گربه تو شریف داشتم ! تا حالا فکر میکردم آدم دنیا دیده ای هستم ! اما اعتراف میکنم اینجا یه دنیای دیگست :/ اینجا شریف است ! به پیرمرد شریف خوشامد عرض میکنم :|
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi , احسان مومنی , omidranjbar , virtual girl , e2000 , Amoojan
ارسال: #۱۴۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ ب.ظ)jimjamal نوشته شده توسط:  نصف بچه ها خل و چل !!! نصفشون تعطیل اصلا ! نصفشون آداب معاشرت صفر ! مثل اینکه صبح تا غروب تو خونه درس میخوندن اصلا بیرون نرفتن ! نصفشون بچه پر رو !!! اکثرا مرموز ! جوابتو با سوال میدن ! عمرا اگه بگن چه تصمیمی دارن! کاملا سرررری ! در حد ارتش نازی ! تیپ و قیافه شبیه کارگر سر ۴ راه ! دختراشو که نگو ! عوضش گربه های خوشگلی داشت Wink نظم صفر ! احترام به دانشجوی ارشد در حد اون احترامی نبود که من به گربه تو شریف داشتم ! تا حالا فکر میکردم آدم دنیا دیده ای هستم ! اما اعتراف میکنم اینجا یه دنیای دیگست :/ اینجا شریف است ! به پیرمرد شریف خوشامد عرض میکنم :|

اون گربه بود یا پلنگ ؟!!!‌ دیدی ؟ اومده بود جلومون نشسته بود خمیازه می کشید Big Grin کلا آدم ها رو به هیچ حساب می کرد!Tongue
ولی عجب روزی بود دیروز!!!!‌!‌!!!

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal
ارسال: #۱۴۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ ب.ظ)jimjamal نوشته شده توسط:  نصف بچه ها خل و چل !!! نصفشون تعطیل اصلا ! نصفشون آداب معاشرت صفر ! مثل اینکه صبح تا غروب تو خونه درس میخوندن اصلا بیرون نرفتن ! نصفشون بچه پر رو !!! اکثرا مرموز ! جوابتو با سوال میدن ! عمرا اگه بگن چه تصمیمی دارن! کاملا سرررری ! در حد ارتش نازی ! تیپ و قیافه شبیه کارگر سر ۴ راه ! دختراشو که نگو ! عوضش گربه های خوشگلی داشت Wink نظم صفر ! احترام به دانشجوی ارشد در حد اون احترامی نبود که من به گربه تو شریف داشتم ! تا حالا فکر میکردم آدم دنیا دیده ای هستم ! اما اعتراف میکنم اینجا یه دنیای دیگست :/ اینجا شریف است ! به پیرمرد شریف خوشامد عرض میکنم :|
بالاخره ما نفهمیدم این چند تا نصفه هستBig Grin اینا که شدند ۳ تا نصفه! یه تعدادی هم اکثرا هستند و ...
شوخی کردم.

سخت نگیرید. گفتم که ممکنه چیزهایی ببینید که تصورش رو نمی کنید تو شریف ببینید. گربه های شبیه گارفیلد داره که باحالن Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , Nima Masghadi , احسان مومنی
ارسال: #۱۴۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط computerscience88.)
سلام
کسی اینجا علوم شریف قبول شده؟؟؟ من کلا برا انتخاب واحدش گیج شدمConfusedHuh
۰
۰
ارسال: #۱۴۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ق.ظ
عاقا من ۲ تا از این گربه ها رو با یه کاهو سر کار گذاشته بودم!!! کلی خندیدیم!!!
ولی آخرش یه گاز دادم از ساندویچم خوردن! Big Grin
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی
ارسال: #۱۵۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ق.ظ
دوستان من کلاً با درسایی که محاسبات ریاضی و یا فرمول و این چیزا دارم زیاد راحت نیستم و در واقع کمی باهاشون مشکل دارم، اگر درست یادم باشه شبیه سازی کامپیوتری از این نوع درسا بود. اما در عوض درسایی مثل ساختمان داده، مدار منطقی، نظریه زبان و کامپایلر و ... رو دوست دارم.

حالا با توجه به این مسئله اگر بخوام یکی از درسای "سیستم‌های پشتیبانی تصمیم‌گیری" و "توصیف و وارسی برنامه‌ها" رو انتخاب کنم شما کدوم یکی رو بهم پیشنهاد میدین ؟ (یعنی به نظر شما کدوم یکی از جمله درسایی هستش که من دوست دارم ؟!)

هر چی که خدا بخواد همون میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۶۱ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۱۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۸۴ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۱۰ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close