زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف

ارسال: #۱۶۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ب.ظ
آره. مجوز برام صادر شده بود اما زمان انتخاب واحد رو نوشته بود مشخص نشده!
......... بالاخره درست شد. یه سؤالی برام پیش اومده! مگه وقتی کلاس پر میشه رزرو نمیکنه؟؟؟
چرا بعضی درسها رو میزنه ظرفیت پر شده؟ بعضی ها رو میزنه رزرو شد با اینکه ظرفیت اونها هم پر شده؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۶۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ب.ظ
احتمالا تعداد رزروی ها هم حد مشخصی داره، مثلا ۵ تا ، اگه بیشتر از اون بشه میزنه پر شده.

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۰
۰
ارسال: #۱۶۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ب.ظ
درس جبرانی رو که نمیشه بهم ندن. یا میشه؟؟؟ Sad
۰
۰
ارسال: #۱۶۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ب.ظ
باید سال اول دروس جبرانی رو بگیری انگار.
باید با استاد راهنما هماهنگ کنی.

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۰
۰
ارسال: #۱۷۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ب.ظ
آره. دکتر موقر گفت کلاً فقط جبرانی بردار. ولی حالا الگوریتم و پایگاه پر شده. فکر کنم برام ظرفیت اضافه کنه. چون باید بردارم.
۰
۰
ارسال: #۱۷۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ب.ظ
یه تعداد ظرفیت باز شده برید ببینید البته میلم می زنن اگه داخل رفته باشید
۰
۰
ارسال: #۱۷۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ، توسط sciencequester.)
RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  توصیف و وارسی کلا ریاضیه . بیشتر نظریه مجموعه هاست و گزاره های منطقی .

نیاز به حفظ فرمول و محاسبات این چنینی نداریم ؟!!
با نظریه مجموعه ها و گزاره های منطقی مشکلی ندارم.

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
زمان ثبت نام من امروز صبح ساعت ۸ شروع شده و تا ساعت ۱۶ فردا ادامه داره اما...

اما من تازه امروز تسویه حسابم با پادگان تموم شد و فردا باید برم نظام وظیفه تبریز و پس فردا تازه میرم دانشگاه واسه ثبت نام، یعنی وقتی من ثبت نام میکنم وقت انتخاب واحدم هم تموم شده، حالا من چیکار باید بکنم بنظرتون ؟!!

هر چی که خدا بخواد همون میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۷۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ ب.ظ
توجه توجه!!!

دوستانی که مایل به اخذ درس "امنیت داده و شبکه" هستن (درس پیشنیاز و جبرانی برای تمامی بچه های فناوری اطلاعات) توجه کنن که این درس این ترم قرار هست ارائه بشه
گفتن که لطفا تشریف ببرین طبقه پنجم، مرکز آپا ی شریف و اطلاعات و شماره دانشجویی تون رو توی فرمی که روی پنل نصب شده بنویسین
لطفا هرچه سریع تر این کار رو انجام بدین تا درس رو زودتر بگیریم و شروع کنیم و ضمنا به بقیه بچه های آی تی هم بگین

این درس ترم بعد قرار نیست ارائه بشه (دکتر جلیلی گفتن به احتمال زیاد ارائه نمیشه) و همین این ترم باید اخذش کنیم

لطفا این رو اطلاع رسانی کنین حتما و زودتر اطلاعاتتون رو تو اون فرم در آپا وارد کنین

پ.ن: بنده در این جریانات هیچ کاره هستم و صرفا اطلاع رسانی می کنم...!!!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  توجه توجه!!!
لطفا تشریف ببرین طبقه پنجم، مرکز آپا ی شریف و اطلاعات و شماره دانشجویی تون رو توی فرمی که روی پنل نصب شده بنویسین
ممنون که اسم منم رو برد می نویسی عمو مهدی ...Big Grin
شهروز عقیلی ۹۲۲۰۴۴۲۲
۰
۰
ارسال: #۱۷۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط A.Nouri.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  توجه توجه!!!

دوستانی که مایل به اخذ درس "امنیت داده و شبکه" هستن
.....

این درس ترم بعد قرار نیست ارائه بشه (دکتر جلیلی گفتن به احتمال زیاد ارائه نمیشه) و همین این ترم باید اخذش کنیم
بابت اطلاع رسانی ممنونم.

ممکن هست این درس در ترم آینده ارائه بشه و یا ممکن هست ارائه نشه. (بنده اطلاعی ندارم)

چیزی که مهم هست اینه که عدم اخذ این درس در ترم جاری، می تونه مشکلاتی رو در زمینه ی اخذ سایر دروس در ترم های آینده به وجود بیاره.

در مورد ارائه یا عدم ارائه ی درس"امنیت داده و شبکه" در ترم جاری و یا آینده، گمان می کنم که بهتره از مدیر گروه سوال کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۷۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ب.ظ
سلام. من امروز صبح رفتم دانشگاه برای ثبت نام و گرفتن کارت دانشجویی. بعد رفتم سراغ گروه برای باز کردن سامانه. سامانم الآن باز شد ولی صفحه انتخاب واحد رو نمیاره. شما این مشکل رو نداشتید؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ق.ظ
خلاصه این درس امنیت پیش خوردیم یا نه؟ یعنی برداشتنش اجباریه؟ اگه اجباری نباشه من بر نمی دارم ولی سر کلاساش میرم!
۰
۰
ارسال: #۱۷۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ق.ظ
اجباریه علی جان ... باید ورش داریم!
شهروز جان شما هم شماره دانشجویی تو برام پ.خ کن ... در ملا عام ننویس بابا ... خیر سرت امنیت و شبکه ۱۵ شدی ها! Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321
ارسال: #۱۷۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ)shahrooz33ce نوشته شده توسط:  [quote='MSZ' pid='210924' dateline='1378832332']

شهروز عقیلی

در ضمن ایشون داداش شادمهر هستند!! Cool
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ
ارسال: #۱۸۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ
اون پسره تو ثبت نام از شهروز میپرسه اسمت چیه؟ شهروز میگه عقیلی ... پسره میگه شادمهر؟!!! Big Grin

اون پسره هم به من گیر داده بود که چرا نیم سال دوم وارد دانشگاه شدی تو لیسانس؟! چرا دانشگاه تون نیم سال اول دانشجو نگرفته بود؟! اصلا نیم سال اولو بیکار داشتی چیکار میکردی؟! Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۲۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۰۴ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۷۷ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۲۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۰۷ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close