زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف

ارسال: #۲۱۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ق.ظ، توسط Amir V.)
RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ق.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  ای بابا! چقدر غر می زنین! من ۱۸ سالم بود یه هفته بیشتر تو نمازخونه اسکان داشتم. چی میشه مگههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چیزی نمیشه. مشکل اینه که ما خیر سرمون دانشجوی دانشگاه صنعتی شــــریـــــــف هستیم! چرا باید یه هفته تو نمازخونه باشیم؟ اصن چرا باید خوابگاههای دخمه گونه داشته باشیم؟! (به گفته‌ی ساکنین خوابگاههای شریف) و خیلی چراهای دیگه!!
اون وخ دوست من که علامه قبول شده همون شبِ ثبت نام توی خوابگاه باشه؟
دَتس ایت Smile

There is no there there.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۱۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  دلتون رو بسوزونم، امیرکبیر همون روز اول و بعضیا رو هم چند روز به اول ترم اسکان داده تموم شد رفت !

والا من برا اقایون نمیدونم
ولی به خانوما گفتن ۱۶ خوابگاه اماده است
خیلیا اومدند وسایلم اوردند ولی رفتن خوابگاه راشون ندادند...اصلا یه جورایی دعوا شد
تازه شنبه این هفته قراره بدند...تویه ساختمون قدیمی
من از هر کیم پرسیدم از خوابگاهش ناراضی بود..یعنی میگفت افتضاحه
حالا بماند که منو چقدر دارند اذیت میکنند و میگند بت خوابگاه نمیدیمHuhSadSadSad

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , ali123321
ارسال: #۲۱۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  هفته اول نریم مشکلی پیش میاد ؟!
دوست من ورودی پارسال شریفه. میگفه پارسال ۲۳ ام شروع کلاس بوده، ۲۹ ام تحویل پروژه Tongue
حالا دوس نداری نیا سر کلاس Big Grin

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi , ali123321 , احسان مومنی
ارسال: #۲۱۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ق.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  ای بابا! چقدر غر می زنین! من ۱۸ سالم بود یه هفته بیشتر تو نمازخونه اسکان داشتم. چی میشه مگههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چیزی نمیشه. مشکل اینه که ما خیر سرمون دانشجوی دانشگاه صنعتی شــــریـــــــف هستیم! چرا باید یه هفته تو نمازخونه باشیم؟ اصن چرا باید خوابگاههای دخمه گونه داشته باشیم؟! (به گفته‌ی ساکنین خوابگاههای شریف) و خیلی چراهای دیگه!!
اون وخ دوست من که علامه قبول شده همون شبِ ثبت نام توی خوابگاه باشه؟
دَتس ایت Smile

تازه جای زوردارش اینه که اونجا کارشناسیا نسبت به شما هاا بدجور اولویت دارن. فعلا خوابگاه به اونا میدن اگه زیاد آمد به ارشدا میدن.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۱۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ق.ظ
آقا من ۵ شنبه که اومدم برای ثبت نام تو دانشگاه ( که متاسفانه مسئول خوابگاه و مشاوره و اداره رفاه دانشجویی نبودن که برگمو امضا کنن ) بعد گرفتن کارت دانشجویی اومدم تو نمازخونۀ یکی از خوابگاهها و الان هم دارم از لپ تاپ یکی از دانشجویان کارشناسی ساکن این خوابگاه استفاده میکنم !

خوابگاه خوبی هم هست، اگه همه خوابگاهها اینجوری باشه من که فکر نکنم مشکلی داشته باشم، نمازخونه هم جای بدی نیست !

ولی یه سوال، من این خوابگاهو همینجوری اومدم، در واقع یکی از کارمندای دانشگاه دید جایی برای موندن ندارم خودش با ماشین آوردم اینجا (بعد بگید کارکنان شریف بدن)، کسی از دوستان نمیدونه ما کدوم خوابگاه قراره اسکان داده بشیم تا من برم اونجا ؟

هر چی که خدا بخواد همون میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۲۱۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ب.ظ
ایول. کدوم خوابگاهی؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۲۱۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ ب.ظ
انصافاً منم از اساتید و کارمندایی که باهاشون برخورد داشتم راضی بودم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , unique_as14
ارسال: #۲۱۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ ب.ظ
باسلام
خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ...
کسی در مورد این درسا اطلاعی دارد : ( مثلا سرفصل ها یا کتاب درسی )
فناوری اطلاعات با کد ۴۰۴۶۷ استاد آقای ابطحی
معماری سازمانی فناوری اطلاعات با کد ۴۰۶۳۶ استاد آقای حبیبی
آداب فناوری اطلاعات با کد ۴۰۳۴۷ استاد آقای آبام

در مورد این ظرفیت کلاسا یعنی اگر ظرفیت ۲۰ تا باشد بیشتر نمیشه ؟ ( جای صندلی ندارن ؟ )

خیلی ممنون
بهترین آرزوها

نظم Tongue
۰
۰
ارسال: #۲۱۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط armin_b00ter.)
محل تشکیل کلاس ها در شریف
این اتوماسیون آموزشی شریف واقعا مزخرفه. کسی می دونه از کجا باید قهمید هر درسی کلاساش کجا تشکیل می شه ؟؟؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ ب.ظ
RE: محل تشکیل کلاس ها در شریف
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  این اتوماسیون آموزشی شریف واقعا مزخرفه. کسی می دونه از کجا باید قهمید هر درسی کلاساش کجا تشکیل می شه ؟؟؟

روبروی آسانسورهای طبقه همکف دانشکده لیست کامل محل کلاس‌ها هست. همیشه از اونجا باید فهمید ;-)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۲۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ ب.ظ
اینجوری که من شنیدم روی تابلو اعلانات طبقه پایین دانشکدتون اعلام میشه
۰
۰
ارسال: #۲۲۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ب.ظ)azk84 نوشته شده توسط:  روبروی آسانسورهای طبقه همکف دانشکده لیست کامل محل کلاس‌ها هست. همیشه از اونجا باید فهمید ;-)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ب.ظ)computerscience88 نوشته شده توسط:  اینجوری که من شنیدم روی تابلو اعلانات طبقه پایین دانشکدتون اعلام میشه
ممنون دوستان
۰
۰
ارسال: #۲۲۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
من که جمعه شب رسیدم رفتم خوابگاه طرشت ۳
توی راه که از یکی آدرس پرسیدم گفت من خودم تو طرشت هستم بیا بریم اتاق ما
دمش گرم شب رو اونجا موندم ،‌ اتاق بچه های کارشناسی بود ، هیچوقت لطفشون رو فراموش نمی کنم
شنبه هم که رفتیم کلاس دیدیم همه کلاس ها الکیه ،‌همه دانشجو ها اومده بودن ولی درس دادن الکی بود ، کلاس دکتر رامسین هم که این هفته تشکیل نمی شه
من که برگشتم ، تو اون شرایط نمی شد موند ،‌نمازخونه نه موکت داشت نه فرش ، بچه ها رو میز نشسته بودن!
تا خوابگاه ندن دیگه پام رو تو دانشگاه نمیزارم
در ضمن غذای روز شنبه دانشگاه افتضاح بود!‌ امیدوارم همه غذاهاش اینطوری نباشه!

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashkan_d13 , b.kiani
ارسال: #۲۲۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ق.ظ، توسط Jooybari.)
من که دیشب بدون برگه معرفی رفتم طرشت منو راه ندادن. گفتن فقط میتونی مهمون یه اتاق بشی. الآن رفتم برگه رو گرفتم. میخام برم نمازخونه خوابگاه احمدی روشن. میگن از طرشت بهتره. اینطور که شنیدم برای انتخاب هم اتاقی یه اس ام اس برامون میزنن که بریم امور خوابگاه ها.

چه بدبختی شده این اینترنت ما! میرم دانشکده شیمی بتونم به وایرلس وصل بشم هر دو دقیقه یکی ازم آدرس کلاسها رو سوال میکنه.
۰
۰
ارسال: #۲۲۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ ب.ظ
RE: محل تشکیل کلاس ها در شریف
اطلاعات توی تابلو گاهی قدیمیه، گاهی هم روی برنامه‌ی کلاس‌ها یه اطلاعیه دیگه می‌چسبونن!
برید تو سایت آموزش - قسمت خدمات آموزشی - فرم ثبت نام، محل کلاس‌های ثبت‌نام شده رو نوشته
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۹۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۹۳۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۱,۱۵۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۵۰۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۴۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۹۸ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۲۱۴ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۶۳ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۲۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۶۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close