زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد اساتید و انتخاب واحد دانشگاه شریف

ارسال: #۱۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ق.ظ، توسط edge.)
RE: راهنمایی در مورد اساتید و انتخاب واحد دانشگاه شریف
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ق.ظ)azk84 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ)amirhacker نوشته شده توسط:  عذر خواهی میکنم
شما معدل ارشدتون چند بود و اینکه چند تا مقاله isi داشتید؟
کلا اگه صلاح می دونید در مورد رزومه خودتون توضیح بدهید
ممنون

موقع اپلای مقاله آی اس آی نداشتم و فقط ۴تا مقاله IEEE داشتم. معدلمم خوبه، ولی کلاً خودمم توی واحدها یه سری اشتباه کردم و دوست ندارم بقیه از این اشتباهات کنن! زمانی رو که با گرفتن درس‌های آسون و خوش‌نمره خالی میشه میتونین واسه خیلی چیزا به کار ببرین. من واسه تألیف کتاب، رتبه ۲ دکترا، چندتا مقاله، کارهای علمی مورد علاقم و... به کار بردم، نتیجشم دیدم. حالا واقعاً دوست دارم بقیه هم وقتشونو با استادای سخت‌گیر بدنمره هدر ندن :-)
ممنون از راهنمایی های به جاتون
میشه در مورد استادای هوش شریف یه توضیحی بدین (کدوما سخت نمره میدن کیا آسون؟)
کدوماشون هم کارشون درسته هم نمره خوب میدن.؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ق.ظ
راستش می‌ترسم استادی این فروم رو ببینه و منو بشناسه و از من ناراحت شه.
به صورت کلی بگم، استاد معروف توی گروه هوش زیاد داریم، ولی استاد خوب توی گروه هوش نداریم.

ربیعی: درس دادنش اصلاً خوب نیست. کل ترم هفته‌ای یک یا دو بار کوییز و تمرین دارین که ده‌ها ساعت از هفته‌تونو باید بذارین پاش. هر کدوم ۰/۲۵ یا ۰/۵ نمره داره، ولی مجموعشون میشه ۲۰ نمره و مجبورین عملاً انجام بدین! خلاصه این که زجرکشتون میکنه و آخر سر هم میبینین از هر امتحان فقط یکی دو صدم از دست دادین ولی نمره تون میشه ماکزیمم ۱۶! خلاصه این که اصلاً نمی ارزه. البته همه کارهای کلاسشو TAهاش انجام میدن و خیلی وابسته به اینه که TA چطوری باشه (باسواد یا بی سواد، خوش نمره یا بدنمره، سؤالای سخت بدن یا آسون، ...).

کسائی: خیلی دوست داره سیگنالی درس بده و کلاً ریاضیات مخابرات سیستم و جبر خطی رو خیلی دوست داره. علاقه عجیبی به پیچ دادن مباحث داره و در درس دادنشم اصلاً نمیتونه مطلبو خوب بگه که بفهمی. تقریباً هر دو هفته یک سری تمرین و یک کوییز دارین. برخوردش خوبه، ولی با پنبه میتونه سر ببره. نمره کاملاً به خودتون بستگی داره ولی حجم درسش خیییییییلی زیاده و احتمال آوردن نمره پایین خیلی بیشتر از نمره بالاست.

جم‌زاد: درس دادنش زیاد خوب نیست. حجم درسی که میده وحشتناک بالاست و امتحاناش از ریزترین بخش‌های ممکن میاد که معمولاً کسی یادش نیست. کوییز نمیگیره، ولی تمریناش وقت‌گیره. در کل نمره بالا تقریباً نمیشه ازش گرفت.

صامتی: درس دادنشو نمیدونم راستش. قدیما معروف بود به این که سخت نیست درس‌هاش، ولی ترم پیش خیلی اذیت کرد و بد نمره داد!

بیگی: اذیت نمیکنه. بدنمره نیست خوش نمره هم نیست. درس یادگیری ماشینش از رو یه منبع خیلی قدیمیه، ولی کنکور دکترا از رو همین منبعه دقیقاً. میشه نمره خیلی بالا هم گرفت. تمریناش هم معقوله و نمره خیلی بستگی به TAها داره. سؤالای امتحانش معقوله.

قاسم ثانی: خیلی moody نمره میده! کاملاً به ترمش بستگی داره! یه ترم کم‌ترین نمره رو ۱۷ میده، یه ترم بالاترین ۱۵! درس دادنش از رو اسلایده و یه سری چیزای خارج اسلاید میگه که ازشون حتماً توی امتحان سؤال هست. درس دادنش خواب آوره خیلی.

سلیمانی باغشاه: اینطور که شنیدم خوب درس میده، مباحث خوبی هم میگه، ولی کار میکشه و حج درسش خیلی زیاده. نمره‌اش فکر کنم بد نباشه. البته همه این‌ها رو شنیدم و به چشم ندیدم که نظر بدم.

جلیلی: از رو اسلاید یه سری چیزا میگه و همونا رو هم امتحان میگیره. رو بعضی چیزا تأکید بیشتر میکنه و همونا رو سؤال میده. تقریباً ۲ هفته یک بار کوییزه و تمرین میده. حجم درسش بالاست و فهمیدن اسلایداش بدون توضیحات اصولاً راحت نیست. میشه ازش ۲۰ هم گرفت، ولی خیلی کار میبره و تقریباً کار دادناش طوریه که به حالت زجرکش می‌رسین!

فکر کنم همینا بود دیگه، کس دیگه‌ای نموند به نظرم :-?

همه این مشخصات بالا نظر شخصیه‌هااااا، ممکنه تجربه بچه‌های دیگه ۱۸۰ درجه متفاوت باشه، فقط به نظر من یکی اکتفا نکنین ;-)
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: edge , k_111 , sata , Amir V , hani89 , tara251 , ماه بانو , احسان مومنی , hranjbar1991 , AI. , Amoojan
ارسال: #۱۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ق.ظ، توسط edge.)
خیلی خیلی ممنون از این که خیلی خوب و راحت تجربیاتتونو در اختیار بچه ها قرار میدین
به نظر منم درس گرفتن با یه استاد سختگیر هیچ فایده ای نداره.
فقط شرمنده یه سوال دیگه بچه هایی که قبلاً شریف بودن میگن اونجا زیاد سیگنالیه یعنی مباحثی مثه لرنینگو این چیزا اونجا کمتر کار میشه نظر شما هم همینه اگه ما بخوایم زیاد سیگنال کار نکنیم باید چه کار کنیم .یا مثلاً ترم اول چی بگیریم که مفید باشه؟
بازم یه دنیا ممنون.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sata
ارسال: #۱۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ
دوستان کسی در مورد اساتید نرم افزار اطلاعی نداره کمکمون کنه ؟!‌

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)edge نوشته شده توسط:  خیلی خیلی ممنون از این که خیلی خوب و راحت تجربیاتتونو در اختیار بچه ها قرار میدین
به نظر منم درس گرفتن با یه استاد سختگیر هیچ فایده ای نداره.
فقط شرمنده یه سوال دیگه بچه هایی که قبلاً شریف بودن میگن اونجا زیاد سیگنالیه یعنی مباحثی مثه لرنینگو این چیزا اونجا کمتر کار میشه نظر شما هم همینه اگه ما بخوایم زیاد سیگنال کار نکنیم باید چه کار کنیم .یا مثلاً ترم اول چی بگیریم که مفید باشه؟
بازم یه دنیا ممنون.

آره، استادا اکثراً برق تموم کردن و سیگنالی میگن مباحثو، ولی سیگنال هم چیز بدی نیستا، خوبه :دی
والا احتمالاً یه درسو که پیش می‌خورین. دوتا دیگه که می‌خواین وردارین می‌تونین مثلاً شبکه عصبی جلیلی رو بگیرین با یادگیری ماشین بیگی که هم اذیت نشین هم دوتا درس اصلی ورداشته باشین هم سیگنالی نباشن و هم نمره بد نباشه (البته جلیلی کمی اذیته، ولی بهتر از کسائی و جم زاد و ربیعیه). بقیه درس‌های اصلی همشون سیگنالین تا جایی که حافظه‌ام قد میده!
اگه می‌خواین یه چیزی به دردتون بخوره خوب باید ببینین تز چی می‌خواین وردارین، وگرنه فرقی بین درس‌ها نیست عملاً. در هر صورت تز هر چی وردارین هم می‌تونین درسشو ترمای دیگه بگیرین یا این که خودتون بخونین.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edge
ارسال: #۲۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط hani89.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ)azk84 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  سلام
کسی دکتر کسائی رو میشناسه؟
نمره دادنش چطوره؟ چقدر کار میخواد؟ درس دادنش چی؟

میخوام درس پردازش ویدئوی دیجیتال و باهاش بردارم به موضوع پایان نامه م خیلی مرتبطه
لطفا راهنمایی کنید

خیلی سیگنالی درس میده همه چیو، حالا این درسو بار اوله ارائه داده نمیشه نظر داد، ولی در کل حجم درسی که میده خیلی خیلی زیاده، نمره دادنش هم زیاد تعریفی نداره. اصولاً چیزی هم از کلاسش یاد نمیگیری اگه خودت نخونی، چون از رو اسلاید تند تند میگه و میره!

مرسی از جوابتون
شما باهاش کلاس داشتین؟ نمره تون چند شد؟ بالاترین نمره کلاسش چنده معمولا؟
گفته بودین نمره کاملا به خودمون بستگی داره. دقیقا منظورتون چیه؟ چه کسانی تو کلاسشون نمره شون خوب میشه؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ، توسط azk84.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ)azk84 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  سلام
کسی دکتر کسائی رو میشناسه؟
نمره دادنش چطوره؟ چقدر کار میخواد؟ درس دادنش چی؟

میخوام درس پردازش ویدئوی دیجیتال و باهاش بردارم به موضوع پایان نامه م خیلی مرتبطه
لطفا راهنمایی کنید

خیلی سیگنالی درس میده همه چیو، حالا این درسو بار اوله ارائه داده نمیشه نظر داد، ولی در کل حجم درسی که میده خیلی خیلی زیاده، نمره دادنش هم زیاد تعریفی نداره. اصولاً چیزی هم از کلاسش یاد نمیگیری اگه خودت نخونی، چون از رو اسلاید تند تند میگه و میره!

مرسی از جوابتون
شما باهاش کلاس داشتین؟ نمره تون چند شد؟ بالاترین نمره کلاسش چنده معمولا؟

بله، من باهاشون پردازش تصویر داشتم و بینایی ماشین ۳-بعدی. نمره‌هام اصلاً خوب نشد و میانگین کلاس هم توی جفتشون مطمئنم بالای ۱۴ نبود.

منظورم اینه که مثلاً ما توی درس بینایی ماشین ۳-بعدی نمره ۲۰ هم داشتیم، ولی تنها درس ترمش همین بود و کتاب هزار صفحه‌ای رو خورده بود که همشم جبر خطی خیلی بدقلق بود و آخرشم واسه پروژه‌اش خییییییییلی وقت گذاشت! واقعاً ارزش نداره به نظرم.

hani89: پیام خصوصیتون بسته بود پاسختونو زدم به شکل ایمیل براتون ارسال بشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hani89
ارسال: #۲۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط hani89.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ب.ظ)azk84 نوشته شده توسط:  بله، من باهاشون پردازش تصویر داشتم و بینایی ماشین ۳-بعدی. نمره‌هام اصلاً خوب نشد و میانگین کلاس هم توی جفتشون مطمئنم بالای ۱۴ نبود.

منظورم اینه که مثلاً ما توی درس بینایی ماشین ۳-بعدی نمره ۲۰ هم داشتیم، ولی تنها درس ترمش همین بود و کتاب هزار صفحه‌ای رو خورده بود که همشم جبر خطی خیلی بدقلق بود و آخرشم واسه پروژه‌اش خییییییییلی وقت گذاشت! واقعاً ارزش نداره به نظرم.

مرسی از راهنماییتون
کسائی TA هم داره؟ نمره هایی که میده چه درصدیش مربوط به پایان ترم میشه؟ و چه درصدیش مربوط به تمرینای کلاسیش؟ پروژه هم داره؟
کسی که نمره ش ۲۰ شد فعالیت کلاسیش خوب بود؟ یا امتحان پایان ترمش و خوب داد؟

[/quote]

پیامتون و خوندم
عجب شانسی دارم من!
دکتر قنبری هیچ درسی تو دانشگاه تهرانم ارائه ندادن Sad
نظر دیگه ای ندارین؟ Sad
خیلی کمکم کردین
واقعا ممنونم
لیست دروسی که این ترم در دانشگاه تهران ارائه میشه رو ضمیمه کردم.(فقط کیفیتش پایینه) Sad
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ق.ظ، توسط azk84.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ب.ظ)azk84 نوشته شده توسط:  بله، من باهاشون پردازش تصویر داشتم و بینایی ماشین ۳-بعدی. نمره‌هام اصلاً خوب نشد و میانگین کلاس هم توی جفتشون مطمئنم بالای ۱۴ نبود.

مرسی از راهنماییتون
کسائی TA هم داره؟ نمره هایی که میده چه درصدیش مربوط به پایان ترم میشه؟ و چه درصدیش مربوط به تمرینای کلاسیش؟ پروژه هم داره؟
کسی که نمره ش ۲۰ شد فعالیت کلاسیش خوب بود؟ یا امتحان پایان ترمش و خوب داد؟

پیامتون و خوندم
عجب شانسی دارم من!
دکتر قنبری هیچ درسی تو دانشگاه تهرانم ارائه ندادن Sad
نظر دیگه ای ندارین؟ Sad
خیلی کمکم کردین
واقعا ممنونم
لیست دروسی که این ترم در دانشگاه تهران ارائه میشه رو ضمیمه کردم.(فقط کیفیتش پایینه) Sad

بله TA هم داره :-)
براتون سیلابس درس پردازش تصویرشونو پیوست کردم. ۸ نمره پایان‌ترمه، ۳ نمره میان‌ترم، ۲ نمره کوییز، ۳ نمره تمرین، ۴ نمره پروژه و تحویل پروژه و اینا، ۱ نمره اضافه هم فعالیت کلاسی!

نه متأسفانه من چون کارم رباتیکه تخصصی روی کار شما ندارم و کسیو نمی‌شناسم که به تز شما بخوره و خوش‌نمره هم باشه Sad
پانوشت: پیوستتون ضمیمه نشده ;-)

DIP_Syllabus_F_90.pdf
اندازه فایل: ۷۴/۲۹ KB
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hani89 , انرژی مثبت
ارسال: #۲۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ ق.ظ
پس با این تفاسیر ما سیگنالی هر درسی بگیریم بیچاره ایم دیگه .آخه نمیشه هم نگرفت این همه درس سیگنالی تو چارته به هر حال مجبوریم حداقل یکی ۲ تا از این درسا رو برداریم که بازم میخوریم به این ۳ تا(ربیعی ، جمزاد و کسایی).
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ)edge نوشته شده توسط:  پس با این تفاسیر ما سیگنالی هر درسی بگیریم بیچاره ایم دیگه .آخه نمیشه هم نگرفت این همه درس سیگنالی تو چارته به هر حال مجبوریم حداقل یکی ۲ تا از این درسا رو برداریم که بازم میخوریم به این ۳ تا(ربیعی ، جمزاد و کسایی).

میشه ۴تا درس اصلی رو شبکه عصبی، یادگیری ماشین (با بیگی)، برنامه‌ریزی در هوش مصنوعی و DSP بگیرین که فقط آخریش سیگنالیه که با دکتر منظوری ارائه میشه و زیاد اذیت نمی‌کنه. پردازش گفتار هم میشه البته، ولی ترم پیش صامتی بچه‌ها رو اذیت کرد یک کم.

می‌مونه کلاً ۳تا اختیاری که خیلی متنوعه و حتی یکیشم می‌تونین از درس‌های ساده‌ی گروه‌های دیگه بگیرین! من خودم یک درس از آی‌تی ورداشتم با همت‌یار که خیییییلی برام راحت بود!

البته حالا اگه این وسط یه درس سخت هم گرفتین اتفاقی نمیافته، نگران نشین ;-)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edge
ارسال: #۲۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ ب.ظ
سلام

من میخوام این ترم "یادگیری ماشین" رو شریف مهمان شم. (خودم دانشجوی علم و صنعت هستم)
دو تا استاد این درس رو شریف ارائه کردن:
خانم دکتر سلیمانی و آقای ربیعی
البته یکی از دوستان توضیحات مختصری درباره این دو استاد داده بودند، کسی توضیح بیشتری نداره؟
دو تا مساله برام مهمه؛ یکی کنکور دکترا و یکی هم نمره خوب!
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ ب.ظ)tara251 نوشته شده توسط:  سلام

من میخوام این ترم "یادگیری ماشین" رو شریف مهمان شم. (خودم دانشجوی علم و صنعت هستم)
دو تا استاد این درس رو شریف ارائه کردن:
خانم دکتر سلیمانی و آقای ربیعی
البته یکی از دوستان توضیحات مختصری درباره این دو استاد داده بودند، کسی توضیح بیشتری نداره؟
دو تا مساله برام مهمه؛ یکی کنکور دکترا و یکی هم نمره خوب!

سلام.
ربیعی یادگیری ارائه نمی‌کنه، پترن ارائه می‌کنه! فکر کنم منظورتون بیگی بوده.

کنکور دکترا تا جایی که من می‌دونم از رو کتاب تام میشل سؤال می‌دن که بیگی درس میده. نمره هم اگه کار کنین میشه گرفت.
سلیمانی باغشاه از روی بیشاپ میگه و خیلی پترنی درس میده که توی کنکور دکترا هم تا حدی به درد پترن می‌خوره و هم لرنینگ. ولی کار زیاد میده. نمره هم میشه ازش گرفت اگه کار کنین.

همینا :دی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tara251 , sata , انرژی مثبت
ارسال: #۲۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط Joonz.)
من ریاضی مهندسی شدم ۱۱/۵ اونوقت باید دوباره پاسش کنم یا نه اینا بیخیالش میشن؟
بعدشم چرا ریاضی مهندسی اراده ندادن؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  من ریاضی مهندسی شدم ۱۱/۵ اونوقت باید دوباره پاسش کنم یا نه اینا بیخیالش میشن؟
بعدشم چرا ریاضی مهندسی اراده ندادن؟

سؤال خیلی فنی بود دیگه :دی

مطمئن نیستم، ولی فکر می‌کنم قاسم ثانی حتماً گیر میده ;-)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sata

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۰ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۱۱۳ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۰۹ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close