زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد اساتید و انتخاب واحد دانشگاه شریف

ارسال: #۳۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ب.ظ، توسط prosperous.)
درسهایی که من میخواستم تقریبا دارن پر میشن!!!
اونوقت باید هر روز هفته برم دانشگاه و معلوم نیست چه درسهایی رو هم بگیرم!!!

بچه ها انتخاب واحد ترم اول اجباریه یا اختیاری؟!

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ب.ظ
آقا مخابرات سیار که پر شده!!!
من الان تهران نیستم! یکی بره بگه بی زحمت ۱۰ نفر ظرفیتشون اضافه کنین که ما بتونیم حداقل تعداد واحد رو برداریم!!!
دوستانی که امروز میرین دانشگاه! لطفا!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ب.ظ، توسط prosperous.)
شما تایید استاد راهنما گرفتین؟
برای من زده استادم دکتر موقر هستن اما زده "در نیمسال ۱۳۹۲۱ مجوز ثبت نام ندارید به استاد راهنما و یا معاونت تحصیلات تکمیلی مراجعه نمایید."!Undecided
من دیروز عجله داشتم و فقط رفتم تالارها ثبت نام کردم و برگشتم! شما به دانشکده هم سر زدین!؟ اگه نیازه امروز برم!

نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)prosperous نوشته شده توسط:  شما تایید استاد راهنما گرفتین؟
برای من زده استادم دکتر موقر هستن اما زده "در نیمسال ۱۳۹۲۱ مجوز ثبت نام ندارید به استاد راهنما و یا معاونت تحصیلات تکمیلی مراجعه نمایید."!Undecided
من دیروز عجله داشتم و فقط رفتم تالارها ثبت نام کردم و برگشتم! شما به دانشکده هم سر زدین!؟ اگه نیازه امروز برم!
بله ... حتما برید پیش دکتر موقر که برگه مشاوره با استاد راهنما رو براتون امضا کنه در غیر اینصورت امکان انتخاب واحد نخواهید داشت
لطفا پیش دکتر همت یار هم برین و بگین ظرفیت مخابرات سیار رو اضافه کنن ... قبل از اینکه انتخاب واحد ورودی های جدید شروع بشه، پر شده!!!
ممنونم ازتون
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ب.ظ
وای! یعنی دیروز باید میرفتم و نرفتم!؟
یا امروز برم، یا فردا!؟!؟؟!
امروز تا کی هستن؟! از کجا بپرسم؟!

Rolleyes
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ)prosperous نوشته شده توسط:  وای! یعنی دیروز باید میرفتم و نرفتم!؟
یا امروز برم، یا فردا!؟!؟؟!
امروز تا کی هستن؟! از کجا بپرسم؟!
دکتر موقر که نمیدونم تا کی هستن ولی کلا بخش های اداری تا ساعت ۴ هستن...
یه سر بزنین اگه میتونین...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: prosperous
ارسال: #۳۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوستانی که میگن فلان درس ظرفیتش زیاد بشه فگر کنم باید مدیر گروه یا معاون اموزشی تایید کنند یعنی دست خود استاد نیست ضمنا تا ترمیم صبر کنید عموما افزایش ظرفیت میدن. می تونید قبلش هم برید به خود استاد بگید که می خواید این درس رو بردارید تا استاد هم صحبت کنه افزایش ظرفیت بدن

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Nima Masghadi , prosperous , احسان مومنی
ارسال: #۳۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط prosperous.)
من رفتم تاییدیه رو گرفتم،
بنظرم یه مرحله اضافی بود!
به دکتر گفتم درس توصیف پر شده، اون رو میخواستم، ظرفیتش اضافه نمیشه؟ گفتن نه دست آموزش و اینها نیست، خود استاد باید تقبل کنند، به این راحتی نیست که اضافه کنند ظرفیت رو، بعدشم گفتن خیلی از درسها صوری پر شدن و دانشجوها بیخودی درس رو برمیدارن و روز ترمیم حذفش میکنن. گفتن تا اون روز منتظر بمونین.

البته الان که دیدم انگار ظرفیتها رو کلی بالا بردن

Rolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , احسان مومنی
ارسال: #۳۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ق.ظ، توسط Nima Masghadi.)
تا همین چند دقیقه پیش تاریخ انتخاب واحد ۱۹ شهریور بود الان شده ۲۰ شهریور!!!‌برای شما هم اینطور شده ؟!!

دوباره شد ۱۹ شهریور!!! بسم الله!‌ سایت جن داره بچه ها ....

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ ق.ظ
به خیر بگذره!!
توی ترمیم فقط یک درس حذف و یک درس اضافه میشه کرد؟

Rolleyes
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ ق.ظ
به نظر شما آیا شبکه های عصبی و سامانه های فازی که ۲۵ تاس و من نفر ۲ ام رزرو ام داخل میرم ایا تا ۳۰ تا هم ممکنه اضافه شه ؟
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ق.ظ، توسط edge.)
RE: راهنمایی در مورد اساتید و انتخاب واحد دانشگاه شریف
این دیگه چه مدلیه؟؟Angry
از ساعت ۸ خواستم وارد بشم ارور busy میداد بعد ساعت ۸ ونیم درست شد رفتم هیچ درسی رو نتونستم بگیرم فقط شبکه عصبی تونستم برم تو رزرو حالا چه کار کنیم خواهشا یکی راهنمایی کنه
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ق.ظ، توسط sata.)
بدید یکی دیگه انجام بده من دوستم همین مشکلو داشت

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ق.ظ)edge نوشته شده توسط:  این دیگه چه مدلیه؟؟Angry
از ساعت ۸ خواستم وارد بشم ارور busy میداد بعد ساعت ۸ ونیم درست شد رفتم هیچ درسی رو نتونستم بگیرم فقط شبکه عصبی تونستم برم تو رزرو حالا چه کار کنیم خواهشا یکی راهنمایی کنه
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ق.ظ، توسط edge.)
RE: راهنمایی در مورد اساتید و انتخاب واحد دانشگاه شریف
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ)sata نوشته شده توسط:  بدید یکی دیگه انجام بده من دوستم همین مشکلو داشت

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ق.ظ)edge نوشته شده توسط:  این دیگه چه مدلیه؟؟Angry
نه ارور که دیگه نمیده ولی دیگه تمام درسا پر شدن .فک کنم اینا یه سری ip ها رو بلاک میکنن تا بقیه بتونن ثبت نام کنن چون دقیقا تا ساعت ۸ مشکلی نداشت و من می تونستم برم دقیقا سر ساعت ۸ تا ۸ ونیم این مشکل بود بعد ساعت ۸ونیم دیگه همه کلاسا پرشدن.
راستی شما چند واحد تونستیم بگیرین؟ چنتا رفتین تو انتظار؟
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ
یه انتخاب واحد بی دردسر کردم که بیا و ببین !

ولی جالب بود راس ساعت ۸ رفتم داخل تا انتخاب می کردم میدیدم ظرفیت ۱۵ نفری شده ۳ نفر!‌ یعنی یه ذره دیر جنبیده بودم پر می شد. شانس آوردما!
ولی متدلوژی ایجاد نرم افزار مثل لاکپشت پر می شد فکر کنم خیلی درس سختی باشه Sad
خدا رحم کنه ...

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۳ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۰ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۱۰۹ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۰۹ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close