زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد اساتید و انتخاب واحد دانشگاه شریف

ارسال: #۴۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ)edge نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ)sata نوشته شده توسط:  بدید یکی دیگه انجام بده من دوستم همین مشکلو داشت

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ق.ظ)edge نوشته شده توسط:  این دیگه چه مدلیه؟؟Angry
از ساعت ۸ خواستم وارد بشم ارور busy میداد بعد ساعت ۸ ونیم درست شد رفتم هیچ درسی رو نتونستم بگیرم فقط شبکه عصبی تونستم برم تو رزرو حالا چه کار کنیم خواهشا یکی راهنمایی کنه
بدید یکی دیگه انجام بده من دوستم همین مشکلو داشت
نه ارور که دیگه نمیده ولی دیگه تمام درسا پر شدن .فک کنم اینا یه سری ip ها رو بلاک میکنن تا بقیه بتونن ثبت نام کنن چون دقیقا تا ساعت ۸ مشکلی نداشت و من می تونستم برم دقیقا سر ساعت ۸ تا ۸ ونیم این مشکل بود بعد ساعت ۸ونیم دیگه همه کلاسا پرشدن.
راستی شما چند واحد تونستیم بگیرین؟ چنتا رفتین تو انتظار؟
من ۶ واحد گرفتم و ۶ واحد رزرو برا منم ارر داد وگرنه الان بی دردسر رفته بودم سراغ کارم ولی همش رزرو زیر ۵ نفره
نگران نباشید درس های اجباری اگه متقاضی زیاد باشه حتما یا ظرفیتو بالا می برن با گروه تازه می ذارن ایشالله کار همه درست شه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ق.ظ
منم بر اساس شنیده ها از متدولوژی وحشت دارم! اما از ناچاری گرفتم!
همه میگن دکتر رامسین خیلی تمرین میده! چند تا از تمرین های بچه های سالهای قبل رو هم توی نت دیدم، واقعا یک پروژه درست و حسابی بود هر کدومش!! بعدشم ۳ ماه و نیم بیشتر وقت نداره این ترم! تمرینهای به اون عظمتی باید در طول ترم تحویل داده بشه؟

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۰
۰
ارسال: #۴۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ب.ظ
یه تعداد ظرفیت باز شده برید ببینید البته میلم می زنن اگه داخل رفته باشید
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ب.ظ
RE: راهنمایی در مورد اساتید و انتخاب واحد دانشگاه شریف
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ب.ظ)sata نوشته شده توسط:  یه تعداد ظرفیت باز شده برید ببینید البته میلم می زنن اگه داخل رفته باشید
ببخشید یوزر و پس میلا چیه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: somaye_tex
ارسال: #۵۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ب.ظ
سه تا تمرین پژوهشی داره متدولوژی که باید چند تا متدلوژی رو از همه لحاظ با هم مقایسه کنی . چند تا مقاله هم هست که باید بخونی و کامل درکش کنی و یک گزارش پژوهشی بنویسی ازشون.
ولی درس خوبیه اگر براش وقت بزاری ،‌ یکی از دروس اصلیه گرایش نرم افزار محسوب میشه که خیلی می تونه دید مهندسی خوبی به دانشجو بده.
درس توصیف و وارسی سخت نیست. من توی دوره لیسانس برای درس مهندسی نرم ۱ و ۲ کنفرانس همین توصیف رسمی رو دادم مبحث جالبی بود. از چند نفر هم پرسیدم گفتن که درس خوبیه برای نمره گرفتن.
داده کاوی هم که خیلی شیرینه به نظر من. درس سختی هم نیست بر اساس آنچه که شنیدم از با تجربه ها.
فقط در مورد ارزیابی کارایی سیستم های کامپیوتری چیزی نمی دونم .
اگر کسی از دوستان اطلاعی داره راجع به این درس بفرمایند.

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: prosperous , Computer92
ارسال: #۵۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ب.ظ، توسط prosperous.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  سه تا تمرین پژوهشی داره متدولوژی که باید چند تا متدلوژی رو از همه لحاظ با هم مقایسه کنی . چند تا مقاله هم هست که باید بخونی و کامل درکش کنی و یک گزارش پژوهشی بنویسی ازشون.
ولی درس خوبیه اگر براش وقت بزاری ،‌ یکی از دروس اصلیه گرایش نرم افزار محسوب میشه که خیلی می تونه دید مهندسی خوبی به دانشجو بده.
درس توصیف و وارسی سخت نیست. من توی دوره لیسانس برای درس مهندسی نرم ۱ و ۲ کنفرانس همین توصیف رسمی رو دادم مبحث جالبی بود. از چند نفر هم پرسیدم گفتن که درس خوبیه برای نمره گرفتن.
داده کاوی هم که خیلی شیرینه به نظر من. درس سختی هم نیست بر اساس آنچه که شنیدم از با تجربه ها.
فقط در مورد ارزیابی کارایی سیستم های کامپیوتری چیزی نمی دونم .
اگر کسی از دوستان اطلاعی داره راجع به این درس بفرمایند.

یه فرمی بود که توش در مورد ریز مفاد درسی توضیح داده بود، شما دیدید اون رو؟ در مورد ارزیابی هم توضیحاتی داشت.
راستش من نظرم عین شماست اما همه طوری از دکتر رامسین میگن که آدم ترس برش میداره!!

اینم لینکشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ
آره من این سیلاب های درسی رو یک سال قبل از کنکور گرفتم و خوندم!‌ ( واسه گرفتن روحیه !!!)
زیاد متوجه نشدم ارزیابی چیه ... یه بخشیش شبیه سازیه ولی برخی مباحث رو اصلا نمی دونم چیه.
به هر حال توکل بر خدا ... برداشتیم دیگه ... زیاد نباید ترسید . به هر حال همه ی کلاس همین وضعیت رو دارن . برای ساخته شدن باید سختی کشید .

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: prosperous , montazer
ارسال: #۵۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ
دوستان ! من شبکه پیشرفته مدیریت شبکه و امنیت پایگاه داده برداشتم!
کسی نظر خاصی نداره ؟؟ راحته ، سخته ؟؟چیزیو عوض نکنم؟؟ اساتیدش چطورن ؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۴ ب.ظ
برای رزرو غذا باید چکار کنیم؟
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۱۳ ب.ظ، توسط somaye_tex.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  برای رزرو غذا باید چکار کنیم؟

برو تو صفحه اداره تغذیه. با شماره دانشجویی و کد ملی وارد شو و رزرو غذا رو بزن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Joonz
ارسال: #۵۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ب.ظ
من ارشد نیستم تازه میخوام امسال ارشد بدم ولی با یه سری استادا تو لیسانس درس برداشتیم
نظرمو میگم
۱/ با دکتر صامتی درس گیر اوردید با سر برید :دی (برداشتم که میگم)
۲/ دکتر رامسین فوق العاده سخت گیره رفیقم گوشیش زنگ زد دکتر انداختش بیرون
۳/ دانشجوهای دکتر ربیعی سیگنال درس میدن تو یه ترم ۹۰ تا کویز میگیرن
۴/ دکتر خرازی شبکه ارایه میده پروژه هایی که میده کل وقت ترم ادمو میگیره ما که جرات نکردیم باهاشون شبکه برداریم
۵/ دکتر اجلالی باهاشون ترم دوم مدار منطقی برداشتیم فوق العاده عالی درس میداد اما سر امتحان گریه همه رو دراورد البته بچه ها میگن دیگه امتحان سخت نمیگیره
۶/ دکتر سربازی .... اگه تو لیسانس تو درسی که باهاشون برداشتی بالای ۷-۸ گرفتی یعنی خیلی خیلی به درس واردید :دی
و...
کلا تو شریف همه سعی میکنن دنبال استادایی باشن که کمتر اذیت میکنن چون درس دادن استاد تو دانشگاه ما خیلی ملاک نیست

راجبع به انتخاب واحد
تو شریف پدری از ما تو این ۴-۵ سال تو انتخاب واحد دراومد که باید کتابش کنیم
کلا یه اصلی هست که میگه تو دانشگاه ما واحدا شمارو برمیدارن نه شما اونارو ....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321 , somaye_tex , azk84 , احسان مومنی , prosperous , AI. , tabassom93 , Amoojan
ارسال: #۵۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ب.ظ
دکتر رامسین توی نمره دادن چطوره ؟! یعنی ارزیابی کارایی با دکتر موقر برداریم بهتره ؟!‌

۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ق.ظ
کسی میدونه جزوه های دروس کارشناسی رو میشه از جایی گرفت یا نه؟؟ مثلاً شورای صنفی یا کتابخونه یا انتشارات یا انجمن علمییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Smile
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ق.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  کسی میدونه جزوه های دروس کارشناسی رو میشه از جایی گرفت یا نه؟؟ مثلاً شورای صنفی یا کتابخونه یا انتشارات یا انجمن علمییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Smile

از بچه‌های خرخون سال بالایی کارشناسی بگیرین :دی
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Amir V , sata , احسان مومنی , somaye_tex , انرژی مثبت
ارسال: #۶۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ)azk84 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ق.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  کسی میدونه جزوه های دروس کارشناسی رو میشه از جایی گرفت یا نه؟؟ مثلاً شورای صنفی یا کتابخونه یا انتشارات یا انجمن علمییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Smile

از بچه‌های خرخون سال بالایی کارشناسی بگیرین :دی

مشکل همون شناسایی خرخون هاست! ویِِِژگی خاصی ندارن بشه فهمید؟؟؟ :دی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۹ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۲ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۱۲۷ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۱۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close