زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته

ارسال: #۳۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)koshan نوشته شده توسط:  از نظر اعتبار مدرک و سطح علمی بنظرتون کدوم بهتره !؟ برای دکترا کدوم معتبرتره ؟؟

اگه جای من بودید بدون توجه به هزینه‌اش کدوم رو انتخاب میکردید ؟؟

لطفا راهنماییم کنید .... ممنون ...

قطعا و بدون شک آزاد قزوین ..
اولا که پردیس قیمتش با دلار روز محاسبه میشه و با این وجود همین الان هر ترم حدود ۴/۵ میلیون و بلکه هم بیشتر براتون در میاد .. تازه اگه که قیمت دلار ثابت بمونه ... آخرش هم یه برچسب رو مدرکتون می خوره به نام " پردیس خود گردان " ...
اگه پردیس از یه دانشگاه معتبر تر بود ارزش داشت ، مثل شریف، شهید بهشتی ، امیر کبیر ، علم و صنعت ، تهران و ...

از لحاظ اعتبار مدرک و سطح علمی هم به دلیل اینکه این سیستم جدیدا مد شده ، هنوز نمیشه کامل درمورد اساتید و اعتبار مدرکش صحبت کرد .. اما دانشگاه آزاد قزوین ، از لحاظ کامپیوتر و شبکه یه دانشگاه فوق العاده معتبر و شناخته شده است که مخصوصا به خاطر اینکه بنیانگذار رباتیک آزاد در ایران بوده ، و همینطور تا حالا موفقیتهای زیادی هم تو این زمینه داشته ( که حتی دانشگاههای معتبر و پر ادعای دولتی ایران هم جلوش کم آوردن ) ، در سطح بین الملل هم کاملا شناخته شده هستش و مدرکشو می شناسن و خیلی هم قبول دارن .. مخصوصا تو زمینه ی کامپیوتر کلیه گرایشات ..

باز توصیه میکنم با دقت بیشتری تحقیق کنید و نهایت تصمیم درست رو بگیرید ..
در هر حال موفق باشید

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۹
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , kati , arashmobileboy , f2000
ارسال: #۳۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ب.ظ
شما گول اسم خوارزمی رو نخورید!!اینهمه هزینه هیچ چیز زیادی به شما اضافه نمیکنه!!! صد درصد قزوین رو ادامه بدین..هم از نظر پولی هم اعتبار امتحانشو پس داده..موفق باشید.

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۳۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط hamid88.)
من کاردانیم دولتی قزوین بودم
آرزوم این بود به جای دانشگاه خودم که دولتی بود انتقالی بگیرم و برم باراجین(همون آزاد قزوین).
واقعاً محشره
دانشگاهیه که واقعاً پولی که میگیرن ازتون ارزش داره
من دیگه نموندم چی بگم واقعاً از خوبیاش
الانم دارم واسه دولتی سال بعد میخونم
ولی اگه قزوین قبول شم ١٠٠٠٠٠٪ میرم و دیگه نمیخونم

شما فقط عکساشو تو گوگل سرچ کن ببین چ خبره اونجا

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Breeze
ارسال: #۳۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ق.ظ
من هم دوستان یه سوال دارم.به نظرتون معماری کامپیوتر ارشد آزاد قزوین در چه سطحیه خوبه؟به اندازه نرم افزارش خوب هست؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ق.ظ
RE: شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ق.ظ)daneh نوشته شده توسط:  من هم دوستان یه سوال دارم.به نظرتون معماری کامپیوتر ارشد آزاد قزوین در چه سطحیه خوبه؟به اندازه نرم افزارش خوب هست؟

کلا تو کل گرایش های کامپیوتر قزوین حرف اول رو میزنه

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: daneh , Breeze
ارسال: #۳۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ق.ظ، توسط shahryar711.)
کلا تو دانشگاه بهت چیزی یاد نمی دن چه دولتی چه آزاد
فرقی نمی کنه
آیا الان تو دولتی و آزاد بهت ef ,silverlite,jquery,asp.net, mvc ,از این جور مباحث چیزی یاد می دهند یک سال از عمر شریفتو بزاری برای دولتی بخونی آخرش چی بهت یاد می دهند می ری دانشگاه دولتی هوش مصنوعی میاری حالا می گی به چه دردی می خوره بعد میگن برای جلسه خواستگاری خوبه مثلا ازت می پرسند رشتت چیه می گی هوش مصنوعی چی باید گفت
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr , f2000 , سجاد۶۷ , mehran666
ارسال: #۳۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۸ ق.ظ
سلام بر همه ی دوستان
انشاالله که همتون موفق باشید دعا کنید من هم امسال باراجین قبول بشم.
واقعآ کسی با تراز ۶۴۰۰ نمیتونه شبکه قزوین(باراجین) قبول بشه؟
دوست عزیز MoonRise شما سال قبل درصدهاتون چطور بود تکمیل ظرفیت اول قبول نشدید؟ تکمیل ظرفیت دوم چطور؟
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ق.ظ
اقا علوم تحقیقات فارس چجور دانشگاهی هست؟
نرم افزارش خوب هست یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط virtual girl.)
من که کارشناسی دولتی خوندم دیگه نمیخواستم ارشد برم آزاد .. برای کنکورش زیاد نخوندم هیچ انگیزه ای برای قبولی نداشتم اما الان پشیمونم ... اگه قبول شم حتمن میرم چون دیگه حوصله خوندم واسه سال بعد رو ندارم ...

۴
۱
ارسال: #۴۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  من که کارناشناسی دولتی خوندم دیگه نمیخواستم ارشد برم آزاد .. برای کنکورش زیاد نخوندم هیچ انگیزه ای برای قبولی نداشتم اما الان پشیمونم ... اگه قبول شم حتمن میرم چون دیگه حوصله خوندم واسه سال بعد رو ندارم ...

کار خوبی می کنی، باید ارزش گذر عمرو درک کنیم.
هنوز خبری نشده ؟
زمان دقیقش معلوم نیست!
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , سجاد۶۷
ارسال: #۴۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ق.ظ)aa66 نوشته شده توسط:  کار خوبی می کنی، باید ارزش گذر عمرو درک کنیم.
هنوز خبری نشده ؟
زمان دقیقش معلوم نیست!

پنج شنبه جوابا میاد احتمالن

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm
ارسال: #۴۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ب.ظ
مطمئنن هوش خوارزمی!!با تحقیقاتی که من انجام دادم.مدرک دانشگاه آزاد در هر صورت اعتبار کمتری نسبت به دانشگاه های دیگه داره.
۲
۵
ارسال: #۴۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۲ ب.ظ، توسط joodi.)
نتایج پنجشنبه میادAngel
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد فردا پنجشنبه اعلام می‌شود.

به گزارش فارس، ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پنجشنبه ۱۴ شهریور اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: داوطلبان می‌توانند نتایج آزمون خود را از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی اینترنتی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پیگیری کنند.

وی افزود: در آزمون کارشناسی ارشد، با اعلام مرکز آزمون ۷۰ هزار داوطلب پذیرفته می‌شود.
-------------------------------------------------------------------
پ.ن : به علت اشتباه بودن متن خبر تابناک، این پست اصلاح شد!
۱۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: araam.naderi , neda.20 , mohsen68mm , virtual girl , navidghanad , mehrdad372 , MoonRise , ehsaan_gh , hiva60 , Breeze , bita_it , nasrolah , سجاد۶۷
ارسال: #۴۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ب.ظ
بچه ها من غیر انتفاعی مهر استان قبول شدم ولی تا حالا نرفتم ثبت نام به امید اینکه ازاد علوم تحقیقات تهران قبول شم...مهلت ثبت نام تا امروز بود به نظرتون صبر کنم تا نتیجه ازاد بیاد بعد برم دیر میشه؟؟؟
نمیشه ازاد و غیر انتفاعی رو با هم خوند؟؟؟؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm , سجاد۶۷
ارسال: #۴۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ، توسط mohsen68mm.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  نتایج فردا میادAngel
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه اعلام می‌شود.

به گزارش فارس، ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه ۱۳ شهریور اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: داوطلبان می‌توانند نتایج آزمون خود را از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی اینترنتی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پیگیری کنند.

وی افزود: در آزمون کارشناسی ارشد، با اعلام مرکز آزمون ۷۰ هزار داوطلب پذیرفته می‌شود.

خدا باز هم خیرتون بده... چه استرسی دارم.... آن شخصی که منفی به شما داده کم لطفی کرده...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: joodi , MoonRise , Breeze

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۳۹۴ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۱۳ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۹۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۸۳ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۶۷ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۳ ۱۵,۲۷۵ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close