زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با داشتن لیسانس دولتی و قبولی در پزشکی روزانه، باید شهریه پرداخت کنم؟

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط good-wishes.)
با سلام
من کارشناسی روانه خوندم والان میخوام برای پزشکی دوباره کنکور تجربی شرکت کنم.میگن اگه پزشکی روزانه قبول شم باید شهریه پرداخت کنم چون یک بادر در دوره لیسانس از سهمیه رایگان تحصیلی(روزانه) استفاده کردم. دوستان اگر اطلاع دقیقی از صحت وسقم این مسئله دارن کمک کنن؟!خیلی برام مهمه.ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadisajadi
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ق.ظ
لیسانس به پزشکی
بله منم همین رو شنیدم. یعنی یک نفر یه بار برای یه مقطع اجازه داره از هزینه وزارت علوم استفاده کنه.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: barankhanom
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ق.ظ
با داشتن لیسانس دولتی و قبولی در پزشکی روزانه باید شهریه پرداخت کنم؟
منم اینطور شنیدم
حالا چطور میخوای بخونی؟ یعنی چجوری میخوای شروع کنی برا پزشکی؟
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ ق.ظ
آره باید هزینه پرداخت کنین. تو دفترچه شماره۲ آزمون کارشناسی سازمان سنجش هم هزینه ای که باید به ازاء هر ترم پرداخت کنین هست. الان میشه حدود ۱/۵ ترمی.
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  منم اینطور شنیدم
حالا چطور میخوای بخونی؟ یعنی چجوری میخوای شروع کنی برا پزشکی؟

میخوام کنکور تجربی شرکت کنم.
...و روز از نو ، روزی از نو
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ ب.ظ
خیلی این سوال میشه که چطوری بیایم اینکار را بکنیم. اگه تونستید برای بقیه هم بگید چه درسهایی باید بخونن و از چی باید بخونن.

نمیدونم هر ماه یکی دو نفر تصمیم میگیرن از مهندسی بروند پزشکی.Smile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Abrekhoshhal , azarakhsh1986 , barankhanom , Mänu
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ق.ظ
آره اگه میشه باران خانم بگید که دقیقا چیارو میخونید برا کنکور؟ Smile
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ب.ظ، توسط barankhanom.)
اولین کاری که میخوام بکنم اینکه برم قلمچی ثبت نام کنم(( برنامه راهبردی ۹۲-۹۳))که تو سایت کانون هست از زمانبندی آزموناش مطلع شین.با این کار بهتر میتونین به هدفتون نزدیک بشین.دوم اینکه خواهرم امسال پیش هست و میتوانم ازکتابای درسیش استفاده کنم و تغییرات کتابها رو بفهمم وفکر نمیکنم گیرآوردن کتابای جدید خیلی سخت باشه بعدشم تغییرات در حدی نیست که آدم بخواهد ترس برش داره در حد جزیی هست.
چند روز پیش هم که داشتم زیست وآز۱میخوندم سعی کردم اول بصورت روزنامه وار بخونم (برای اطلاعات عمومی)چون اولین بارم بود میخوندمش.وبعد بصورت جزیی تر.وخیلی اینجوری بهتر تا این که از اول به صورت نکته ای و ریز بخونینش.البته بگم این روشی هست که خیلی از کنکوریها امتحانش کردن و به نتیجه رسیدن.
یه یک هفته ای تو اینترنت دارم سرچ میکنم از اینکه چه کتابای کمک آموزشی وتستی بگیرم و همچنین از روش های مطالعای که نفرات برتر داشتن رو خوندم و خیلی برام مفید بود.
وخیلی ها تاکید داشتن :
۱-ادبیات به صورت موضوعی بخونیم( مثلا قرابت معنایی،املاولغت،آرایه هاو...)
۲-دین وزندگی خیلی رو آیه ها وقت بزاریم و رابطشون با متن درس پیدا کنیم (ایه ها اینقدر مهمن که بعضی ها(نفرات برتر) میگفتن حفظشون کردیم)و هیچ وقت درس خوندنمون با تست زدن شروع نکنیم اول از همه باید رو کتاب درسیمون تسلط کافی داشته باشیم و بعد تست بزنیم و هیچ چیز مهمتر از کتاب درسی نیست.
۳-توی زیستم بعد از اینکه روی یه فصل از کتاب مسلط شدیم اول تست های خط به خط بزنیم بعد تستهای مفهومی وترکیبی و سعی کنیم اگر که جواب سوالی رو نمیدونیم کنارش علامت بزنیم و دفعه بعد که خواستیم تستای فصل بعدی را بزنیم حتما تستای علامت دارم فصل قبلی یه نگاهی بندازیم وببینیم مشکلمان برطرف شده یا نه.ونکته برداری هیچ وقت یادمان نره و شکلهای کتب خیلی خیلی مهمن. وباید در سعی کنیم در هروز برنامه درسیمون زیست بگنجونیم.وهیچ چیز جز تکرار و تکرار وتکرار باعث پیشرفتمان نمیشه.
۴-عربیم باید از پایه شروع کنیم بخوندن اول از همه باید رو کتاب مسلط شیم(از نظر معنی متن درس و قواعد داخل کتاب) وبعد بریم سراغ کتاب کمک آموزشی و تست.خیلی هام برای بهتر نتیجه گرفتن بعد از خواندن قواعد یک درس آن را در متن درس اجرا میکردن و خیلی هم براشون مفید بوده.
۵-فیزیک وریاضی اول از همه باید متن درس کتاب خوند وجزوه بعد با حوصله تمرینای کتاب حل کرد و بعد سراغ تست برن.

۶-شیمی بعد از اینکه رو کتاب مسلط شدیم بریم سراغ تست و اگر نکته ای جدبد پیدا کردیم در حاشیه کتاب بنویسیم و هیچ وقت از نکته برداری غافل نشیم.

در ضمن بچه ها، کسایی که مدرک ارشد دارند نمیتونن یکبار دیگه تو آزمون سراسری شرکت کنند.

ادامه تحصیل مجدد در مقطع دکتری عمومی

به گفته توکلی شهریه دانش آموختگان لیسانس متقاضی ادامه تحصیل مجدد در مقطع دکتری عمومی در دانشگا‌ه‌های علوم پزشکی بر اساس جدول زیر محاسبه می‌شود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , Menrva
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ ب.ظ
RE: با داشتن لیسانس دولتی و قبولی در پزشکی روزانه، باید شهریه پرداخت کنم؟
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ)barankhanom نوشته شده توسط:  در ضمن بچه ها، کسایی که مدرک ارشد دارند نمیتونن یکبار دیگه تو آزمون سراسری شرکت کنند.

کجا اینو گفته؟؟ یعنی چی نمی تونن شرکت کنن؟SadUndecided

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۱۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ
اگه سوال دیگه ای هم داشتین،خوشحال میشم بتونم کمک کنم.
ارسال: #۱۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ)barankhanom نوشته شده توسط:  در ضمن بچه ها، کسایی که مدرک ارشد دارند نمیتونن یکبار دیگه تو آزمون سراسری شرکت کنند.

دفترچه آزمون سراسری
۱۳۸۹ ، مقرر گردید دان ش آموختگان مقطع کارشناسی /۱۲/ ز) مطابق مصوبه چهل و پنجمین جلسه شورایعالی برنام ه ریزی علوم پزشکی مورخ ۷
در صورت شرکت مجدد در آزمون سراسری و قبولی با رعایت شرایط زیر مجاز به ادامه تحصیل در مقطع دکترای عمومی رشت ه های پزشکی،
دندانپزشکی و داروسازی و یا مقطع کارشناسی رشت ه های گروه آموزش پزشکی باشند. ۱) گذراندن طرح نیروی انسانی برای دان ش آموختکان
مقطع کارشناسی مشمول طرح، الزامی م ی باشد. ۲) داوطلبان نبایستی به هیچیک از ارگا ن ها و یا دستگا ه های اجرایی تعهد خدمت، تعهد سهمیه
بومی و یا سهمیه مناطق محروم داشته باشن د . ۳) چنانچه داوطلب در مقطع کارشناسی از آموزش رایگان برخوردار بوده است، در صورت قبو لی
در دوره های مزبور، ملزم به پرداخت شهریه مطابق مصوبه هیأت امنای دانشگاه مربوط می باشد. ۴) تطبیق دروس تخصصی مقطع کارشناسی،
در دوره دکتری عمومی (پزشکی، دندانپزشکی و داروساز ی ) امکان پذیر نمی باشد. ۵) مطابق مصوبه شصت و چهارمین جلسه شورای معین
۹۰ ، پذیرفته شدگان در دوره های دکتر ای عمومی رشت ه های پزشکی، دندانپزشکی و /۳/ شورای عالی برنا م ه ریزی علوم پزشکی مورخ ۸
داروسازی و یا مقطع کارشناسی در شعب بین المللی دانشگاه های علوم پزشک ی ، حتی در صورتیکه در مقطع کارشناسی از آموزش رایگان
برخوردار نبوده اند، ملزم به پرداخت شهر ی ه در مقطع قبولی می باشند. ۶) دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و یا بالاتر مجاز به شرکت در
آزمون سراسری، از محل این مصوبه نم یباشند. ۷) داوطلبان ذکور مشمول خدمت سربازی، از نظر معافیت تحصیلی مشکلی نداشته باشند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , M*Gh , Morris
ارسال: #۱۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ق.ظ، توسط Morris.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۷ ب.ظ)barankhanom نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ)barankhanom نوشته شده توسط:  در ضمن بچه ها، کسایی که مدرک ارشد دارند نمیتونن یکبار دیگه تو آزمون سراسری شرکت کنند.

دفترچه آزمون سراسری
۱۳۸۹ ، مقرر گردید دان ش آموختگان مقطع کارشناسی /۱۲/ ز) مطابق مصوبه چهل و پنجمین جلسه شورایعالی برنام ه ریزی علوم پزشکی مورخ ۷
در صورت شرکت مجدد در آزمون سراسری و قبولی با رعایت شرایط زیر مجاز به ادامه تحصیل در مقطع دکترای عمومی رشت ه های پزشکی،
دندانپزشکی و داروسازی و یا مقطع کارشناسی رشت ه های گروه آموزش پزشکی باشند. ۱) گذراندن طرح نیروی انسانی برای دان ش آموختکان
مقطع کارشناسی مشمول طرح، الزامی م ی باشد. ۲) داوطلبان نبایستی به هیچیک از ارگا ن ها و یا دستگا ه های اجرایی تعهد خدمت، تعهد سهمیه
بومی و یا سهمیه مناطق محروم داشته باشن د . ۳) چنانچه داوطلب در مقطع کارشناسی از آموزش رایگان برخوردار بوده است، در صورت قبو لی
در دوره های مزبور، ملزم به پرداخت شهریه مطابق مصوبه هیأت امنای دانشگاه مربوط می باشد. ۴) تطبیق دروس تخصصی مقطع کارشناسی،
در دوره دکتری عمومی (پزشکی، دندانپزشکی و داروساز ی ) امکان پذیر نمی باشد. ۵) مطابق مصوبه شصت و چهارمین جلسه شورای معین
۹۰ ، پذیرفته شدگان در دوره های دکتر ای عمومی رشت ه های پزشکی، دندانپزشکی و /۳/ شورای عالی برنا م ه ریزی علوم پزشکی مورخ ۸
داروسازی و یا مقطع کارشناسی در شعب بین المللی دانشگاه های علوم پزشک ی ، حتی در صورتیکه در مقطع کارشناسی از آموزش رایگان
برخوردار نبوده اند، ملزم به پرداخت شهر ی ه در مقطع قبولی می باشند. ۶) دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و یا بالاتر مجاز به شرکت در
آزمون سراسری، از محل این مصوبه نم یباشند. ۷) داوطلبان ذکور مشمول خدمت سربازی، از نظر معافیت تحصیلی مشکلی نداشته باشند.

سلام خانوم barankhanom .
بسیار سپاس گزارم.
یکی از دوستای من هم برای امسال تصمیمی مثل شما داره ولی هیچ اطلاعی از اینکه چه مقدار باید شهریه بپردازه و اینکه آیین نامه های مربوط به این موضوع چطور هستند نداره و این موضوع شما بسیار مفید بود.
آیا ممکنه بفرمایید آنچه در این پاسخ نوشتید از چه منبعی ذکر کردید تا ایشان مفصلا خودشان پیگیر این موضوع باشند ؟
با تشکر.

(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ)barankhanom نوشته شده توسط:  ادامه تحصیل مجدد در مقطع دکتری عمومی

به گفته توکلی شهریه دانش آموختگان لیسانس متقاضی ادامه تحصیل مجدد در مقطع دکتری عمومی در دانشگا‌ه‌های علوم پزشکی بر اساس جدول زیر محاسبه می‌شود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینطور که از این لینک معلومه باید کل شهریه پرداخت بشه و تفاوتی با شبانه نمی کنه !
درسته ؟
ارسال: #۱۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ
شما مگه دیپلمتون تجربی بوده؟

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
ارسال: #۱۴
۰۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ، توسط barankhanom.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ق.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۷ ب.ظ)barankhanom نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  

دفترچه آزمون سراسری

سلام خانوم barankhanom .
بسیار سپاس گزارم.
یکی از دوستای من هم برای امسال تصمیمی مثل شما داره ولی هیچ اطلاعی از اینکه چه مقدار باید شهریه بپردازه و اینکه آیین نامه های مربوط به این موضوع چطور هستند نداره و این موضوع شما بسیار مفید بود.
آیا ممکنه بفرمایید آنچه در این پاسخ نوشتید از چه منبعی ذکر کردید تا ایشان مفصلا خودشان پیگیر این موضوع باشند ؟
با تشکر.

(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ)barankhanom نوشته شده توسط:  ادامه تحصیل مجدد در مقطع دکتری عمومی

اینطور که از این لینک معلومه باید کل شهریه پرداخت بشه و تفاوتی با شبانه نمی کنه !
درسته ؟

بله درسته با شبانه هیچ تفاوتی نداره( در صورتیکه یک بار از تحصیل رایگان استفاده کرده باشین(روزانه)). و منبعی که پرسیده بودین داخل دفترچه کنکور سراسری موجود هست.

(۲۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  شما مگه دیپلمتون تجربی بوده؟
نه دیپلمم ریاضی بوده. و مشکلی ایجاد نمیکنه.

(۲۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۹ ق.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)barankhanom نوشته شده توسط:  اگه سوال دیگه ای هم داشتین،خوشحال میشم بتونم کمک کنم.
انگیزتون چی بود از این تصمیم بزرگ؟در واقع چی شد که به این فکر افتادین؟
.
.
حتما سال دیگه بیاین مانشت و بگین که قبول شدین.

خودم خیلی دوست داشتم و با توجه به اینکه رتبم تو ارشد خوب نشد و نداشتن بازار کار خوب .تصمیمم گرفتم ووقتی هم با خانواده مطرح کردم خیلی استقبال کردند و تصمیمم خیلی جدی شد.
انشاالله،حتما.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , shima_24 , maneshty
ارسال: #۱۵
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ق.ظ
هزینش ک مث شبانه ها حساب می شه

برام خیلی جالب بود که همچین تصمیمی گرفتی و بدون هیچ نگرانی داری می ری دنبالش

می دونی یه استادی داشتیم بهمون می گفت اگه دیدی رشتت بازار کار نداره و خوب نیست برو تو کار زبان انگلیسی ...اون خودش عمران بود کارشناسی و ارشد رفت زبان و الان تو شهرمون برا کنکور حرف اولو می زنه

به جای اینکه بخای از صفر شرو کنی برو تحقیق کن و گرایش ارشدتو تغییر بده ........ ماشالا تا دلتم بخواد کلاس کنکور ریخته .... من تو رشته خودم ..کنکور ارشد رتبه های خوب و تک رقمی هایی داریم ک از رشته های دیگه اومدن و الان دانشگاه تهران دارن می خونن البته به مدد همین کلاس کنکورا ها Undecided

ولی به هر حال موفق باشی Heart

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۱۳ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  امریه ارگان های دولتی it_man ۰ ۵۶۰ ۰۸ دى ۱۴۰۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: it_man
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۸۰۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۰۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۵۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۹۶ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close