زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه آزاد قزوین (پاراجین) یا کنکور دوباره دوستان نظر بدین لطفا

ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۱ ب.ظ، توسط damavand_kellap.)
من امسال سال دومم بود کنکور دادم و به دلیل یه اشتباه فاحش رتبم شد ۸۰۰
درصدام این بود زبان ۱۰
ریاضی ۸- (اشتبام تو ریاضی بود به ۴ تا سوال که شک داشتم جواب دادم و هر ۴ تا غلط در اومد Sad )
مشترک ۴۱
تخصصی نرم ۳۰
الان دانشگاه آزاد قزوین قبول شدم واحد باراجین اما شدیدا دودلم رو رفتن یا نرفتن
اینم بگم تا حد خیلی زیادی رو درسا مخصوصا مشترکا تسلط دارم حالا به نظرتون برم امسال یا بشینم و بخونم خودم که خیلی دوست دارم بخونم اما میترسم دیر بشه برام به نظرتون این ترمو قزوینو رزرو کنم و بخونم یا نه برم ؟؟؟
good-wishes، در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

عنوانتون اصلا گویا نیست!
ممنون میشم اصلاح بفرماییدش

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط arminjahan.)
به نظرم از دست نده

درباره دانشگاه باراجین :
اساتید اکثرا از دانشگاه های دولتی تهران ، امیرکبیر ، شهید بهشتی ، خواجه نصیر ،و اساتید بنامی مثل دکتر حقیقت و ... هستند.
مدیر گروه دکتری نرم افزار و مدیر دانشکده دکتر میبدی با درجه علمی استاد تمام و عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر
مدیر گروه هوش مصنوعی آقای دکتر میبدی با درجه علمی استاد تمام و عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر
مدیر گروه معماری آقای دکتر افتخاری مقدم با درجه علمی استادیار
مدیر گروه نرم افزار آقای دکتر معصومی با درجه علمی استادیار
مدیر گروه شبکه آقای دکتر مهدی دهقان تخت فولادی با درجه علمی دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر
از نظر خود دانشگاه هم که دیگه همه می دونن رباتیک و خودرو خورشیدی و هیبریدی و الکتریکی و موتور الکتریکی و هواپیما خورشیدی و ........ در همه جا حرف اول رو میزنه
و دانشگاه هایی مثل شریف و تهران و علم و صنعت با دانشگاه آزاد قزوین همکاری دارند

اساتید دانشکده برق و رایانه و فناوری اطلاعات

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گالری عکس را حتما ببینید
زیباترین دانشگاه ایران

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این هم یه سری اخبار درباره دانشگاه باراجین
دکتر موسی خانی کارآفرین برتر دانشگاهی ایران

خیلی خبر دربارش زیاده سرچ کنی اطلاعات زیاده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arashmobileboy , damavand_kellap , Breeze
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ق.ظ
RE: دانشگاه آزاد قزوین (پاراجین) یا کنکور دوباره دوستان نظر بدین لطفا
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  به نظرم از دست نده

درباره دانشگاه باراجین :
اساتید اکثرا از دانشگاه های دولتی تهران ، امیرکبیر ، شهید بهشتی ، خواجه نصیر ،و اساتید بنامی مثل دکتر حقیقت و ... هستند.
مدیر گروه دکتری نرم افزار و مدیر دانشکده دکتر میبدی با درجه علمی استاد تمام و عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر
مدیر گروه هوش مصنوعی آقای دکتر میبدی با درجه علمی استاد تمام و عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر
مدیر گروه معماری آقای دکتر افتخاری مقدم با درجه علمی استادیار
مدیر گروه نرم افزار آقای دکتر معصومی با درجه علمی استادیار
مدیر گروه شبکه آقای دکتر مهدی دهقان تخت فولادی با درجه علمی دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر
از نظر خود دانشگاه هم که دیگه همه می دونن رباتیک و خودرو خورشیدی و هیبریدی و الکتریکی و موتور الکتریکی و هواپیما خورشیدی و ........ در همه جا حرف اول رو میزنه
و دانشگاه هایی مثل شریف و تهران و علم و صنعت با دانشگاه آزاد قزوین همکاری دارند

اساتید دانشکده برق و رایانه و فناوری اطلاعات

گالری عکس را حتما ببینید
زیباترین دانشگاه ایران

این هم یه سری اخبار درباره دانشگاه باراجین
دکتر موسی خانی کارآفرین برتر دانشگاهی ایران

خیلی خبر دربارش زیاده سرچ کنی اطلاعات زیاده
ممنون دوست عزیز خیلی کمک کردید
۰
۰
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ ب.ظ
RE: دانشگاه آزاد قزوین (پاراجین) یا کنکور دوباره دوستان نظر بدین لطفا
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  من امسال سال دومم بود کنکور دادم و به دلیل یه اشتباه فاحش رتبم شد ۸۰۰
درصدام این بود زبان ۱۰
ریاضی ۸- (اشتبام تو ریاضی بود به ۴ تا سوال که شک داشتم جواب دادم و هر ۴ تا غلط در اومد Sad )
مشترک ۴۱
تخصصی نرم ۳۰
الان دانشگاه آزاد قزوین قبول شدم واحد باراجین اما شدیدا دودلم رو رفتن یا نرفتن
اینم بگم تا حد خیلی زیادی رو درسا مخصوصا مشترکا تسلط دارم حالا به نظرتون برم امسال یا بشینم و بخونم خودم که خیلی دوست دارم بخونم اما میترسم دیر بشه برام به نظرتون این ترمو قزوینو رزرو کنم و بخونم یا نه برم ؟؟؟

سلام دانشگاه آزاد قزوین از لحاظ علمی سطح خیلی خوبی داره اگه هزینه آزاد برات مهم نیست حیفه ۱ سال عمرت رو تلف کنی برو
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: damavand_kellap , Breeze

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۸۶۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۹۰ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۵۱۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۹۹۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۹۳۰ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  دانشگاه ها یه تکونی به خودتون بدین fardinamiri ۰ ۲,۵۳۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۴۹۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۴۱۵ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۹۴۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۹۶۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close