زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مربوط به ثبت نام دانشگاه تهران

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط sepidsal.)
Information خوابگاهیای دانشگاه تهران، ورودی جدیداش بیان اینجا!
اولا سلام به همگی و تبریک ویژه به دوستانی که از مهر قراره دانشجوی جدید دانشگاه تهران بشن. بهترین آروزها رو براتون دارم Heart

۱- چیزهای ضروری برای همه:
۱- یکنقشه تهران (جدیدم باشه، همین ۹۱-۹۲)؛ این کتابچه جیبی های کوچیک خیلی مناسبن همیشه میتونین همراهتون داشته باشین و نکته مهمش اینه که خطوط مترو رو دارن و همه ایستگاه ها رو راحت میتونین پیدا کنین.
۲- یککارت مترو (بلیط اعتباری مترو- قابل شارژ). قابل استفاده در مترو و اتوبوسای خط واحد.
۲- وضعیت خوابگاه دانشجویان شبانه؟
اگر دوستانی شبانه بودن و بهشون گفته شده خوابگاه نداریم، نگران نباشین. این محدوده پر از پانسیون های دخترانس(پسرام که میتونن برن پارک لاله بخوابن مشکلی نیست Big Grin) یه روزنامه همشهری تهیه کنین. ضمیمه نیازمندیهاش رو ورق بزنین تا برسین به پانسیون ها. فقط حواستون باشه که مجوز اماکن رو داشته باشن دیگه بقیش رو خودتون میدونین.
۳- توی خوابگاه چی میخوایم؟ اونایی که خودتون بلدین هیچی! اینایی که من میگم: (اضافه میکنم هرچی یادم اومد...)
۱- چندتا قفل و کلید (کوچک، نه به بزرگی قفل و کلید آقای روحانی!) برای در کمد توی خوابگاه و در کمد توی دانشگاه Big Grin
۲- پتو و تشک و بالش رو لطفا خودتون داشته باشین. از شهرستان هم کوله نکنین ببرین تهران! همونجا توی امیرآباد فروشگاه لایکو هست. یه کورس تاکسی میخوره فقط!
۳- یه فروشگاه شهروند قزل قلعه هست، خیلی نزدیکه به کوی، قاشق و چنگال و کاسه بشقابم به نظر من باز کوله نکنین ببرین با خودتون!
۴- کوی، هم خوابگاه پسرا و هم خوابگاه دخترا، خشکشویی هست. نگران شستن لباس و پتو و روفرشی و این چیزا نباشین.
۴- اگه مریض شدیم کجا بریم؟ (آزمایشگاه + رادیولوژی + داروخانه)
ضلع غربی دانشگاه توی خیابون ۱۶ آذر کلینیک فوق تخصصی دانشگاه هست. ویزیت برای دانشجوهای خود دانشگاه رایگانه اما بقیه هم میتونن برن. دکتر هم برای همه چی! دارن.
اگه دندون درد گرفتین سراغ مرکز داندنپزشکی دانشگاه رو بگیرین که بازم نزدیکه آدرس بهتون میدن.
اگه مرکز مشاوره میخواین هم باز از همونا بپرسین یه خیابون پائین تره، ادوارد بروان فکر کنم، بهتون نشون میدن.
همونجا کنار ساختمون کلینیک،باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران هم هست. حتما برین کارت عضویت پرکنین و حالش رو ببرین! سینما و سفر و همه چی!Big Grin
۵- کلاس زبان میخوام، کجا برم؟
۱- دانشکده زبانهای خارجی دانشگاه تهران توی امیرآباده، همه جور کلاسیم دارن. پیگیری با خودتون!
۲- یه شعبه کانون زبان نزدیکای میدون انقلابه.
۳- توی خیابون وصال هم شعبه چندتا موسسه زبان هست.
۴- ابتدای کارگر جنوبی توی خیابون رشت مرکز آموزشهای آزاد زبانهای خارجی هست. (یه کم پائین تر از پل عابر پیاده)
۵- اگر کسی هم دنبال کلاسای استاد آموختس اونجاها حواسش به اعلامیه هایی که به در و دیوار میچسبونن باشه!
۶- کلاس ورزشی میخوام، چکار کنم؟
۱- دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران توی امیرآباده، کنار دانشکده زبانهای خارجی. از استخر شنا تا زمین فوتبال و والیبال و بسکتبال و همه چی هست. حواستون به کلاسای فوق برنامشون باشه.
۲-توی خود دانشکده از امور دانشجویی سراغ تیمای ورزشی رو بگیرین
۳- همون اولای خیابون ۱۶ آذر قبل از کلینیک، ساختمون شماره ۲ دانشگاه تهرانه(رو تابلوش همینو زدن!) برین طبقه بالا. اونجا هم کلاسای شطرنج رو پیدا میکنین و هم گروه کوهنوردی.
۴- سانس های استخر مخصوص دانشجوها رو از دست ندین! Big Grin
۷- وضعیت سلف و نهار و شام چجوریه؟
۱- اول از همه کار کارت غذاتون رو درست کنین. رزرو غذا هم اینترنتیه.
۲- ناهار رو توی سلف دانشکده نوش جون میکنین. غذای دانشکده فنی از بقیه دانشکده ها بهتره.
۳- شام رو میارن خوابگاه ولی بعید میدونم بعد از دفعه اول برای بار دوم هم کسی بخواد شام خوابگاه رو بگیره! Big Grin
۴- صبحانه مثل همه جاهای دیگه دست خودتون رو میبوسه.
۵- نگران شستن اشپزخونه هم نباشین.(خیلی از خوابگاه های شهرستانا شستن آشپزخونه به عهده دانشجوهاست، و شبام بعد ساعت خاموشی درش رو قفل میکنن!)
۸- ساده ترین روشهای رفت و آمد چجورین؟
۱- سرویس خود دانشگاه هست، ساعتاش و ایستگاهاش رو بپرسین از قدیمیا.
۲- اتوبوسای خط واحدم هستن که هم به سمت ولیعصر میرن و هم به سمت انقلاب؛ اون کارت مترو که گفتم یادتون نره.
۳- تاکسی و موتور و پای پیاده هم که دیفالته! Big Grin
۹- آیا وسایل رو همون روز ثبت نام با خودمون ببریم خوابگاه؟
*معمولا بهتره اول ثبت نام حضوری رو انجام بدین تا بعدش که خوابگاه و اتاقتون مشخص شد بتونین با خیال راحت وسایل رو ببرین. اگر همون روز وسایل رو ببرین کسی از شما چیزی تحویل نمیگیره، هیچ امنیتی نداره و همیشه هم میگن با مسئولیت خودتون.
* اگه امکان دوبار رفت و برگشت نبود و بلافاصله بعد از ثبت نام کلاسا شروع شدن، خانوادتون میتونن وسایل شما رو بدن باربری یا اتوبوسهای مسافربری و شما فرداش با خیال راحت تهران تحویل بگیرین.
۱۰-موقع ثبت نام کجا میتونم بمونم؟
*معمولا تا قبل از مشخص شدن اتاق شما در خوابگاه برنامه اسکان موقت در نمازخونه خوابگاه هست؛ اما اگر شرایط جوری بود که نمیشد مثلا دخترخانمی با پدر یا برادر یا همسرشون برای ثبت نام برن اول سراغ مهمانسرای دانشگاه رو بگیرین، اگه شانس اوردین و جا بود که هیچ وگرنه یه هتل خیابون جمالزاده (نزدیک میدون انقلاب) هست، هتل پاسارگاد. آقا پسرها هم که زیاد سخت نمیگیرن و میتونن از مسافرخونه های حوالی راه آهن، ابتدای خیابان ولیعصر استفاده کنن که از نظر هزینه خیلی هم به صرفه تره.

و چندتا لینک:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
good-wishes، در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با توجه به این که بخشی مناسب تر از مکان انتخابی شما برای تاپیکتون در مانشت داریم . تاپیکتون منتقل شد به "موضوعات مرتبط بادانشگاهها در سال تحصیلی ۹۳-۹۲" Smile

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: k_111 , pooyaa , MajidManesht2012 , x86 , xlbrlx , احسان مومنی , انرژی مثبت , svk7 , n_amiry , Morris
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ب.ظ
RE: خوابگاهیای دانشگاه تهران، ورودی جدیداش بیان اینجا!
برای رفتن از کوی به دانشکده در داخلی هم هست یا باید از خیابان حرکت کنیم؟

و اینکه کیفیت غذاش چطوره؟ غذای دانشجوهای پزشکی که خیلی خوب بود
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ب.ظ
خوابگاهیای دانشگاه تهران، ورودی جدیداش بیان اینجا!
در داخلی؟!!
نه عبور و مرور از در اصلیه، نگهبانی هست و کارت دانشجویی چک میکنن! (البته سخت گیری برا دختراس وگرنه پسرا که همیشه از نرده ها رفت و آمد میکنن Big Grin)

اجماع عمومی دانشگاه تهرانیا سر اینه که غذای دانشکده فنی توی کل دانشکده های دانشگاه تهران بهترینه!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: k_111 , MajidManesht2012
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
مشکل فرجه نظام وظیفه و بخشنامه‌ی سازمان سنجش در ثبت نام دانشگاه تهران
سلام؛
من ۳۰ شهریور ۱۳۹۱ فارغ‌التحصیل شدم. زنگ زدم به پردیس علوم دانشگاه تهران، می‌گه که طبق بخش‌نامه‌ی ۳۳۲۷۱/س تبصره‌ی یک ماده شش-چهار، مدت فرجه‌‌ای که از سازمان سنجش به آنها ابلاغ شده شش ماه است و برای همین اونها از من ثبت‌نام نمی‌کنند. این در حالی هست که اگر به سایت سازمان نظام وظیفه‌ی عمومی بروید، نوشته «فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی که در سقف سنوات مجاز فارغ التحصیل شده و از تاریخ فراغت از تحصیل تا زمان پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد بیش از یک‌سال سپری نشده و همچنین قبل از ثبت نام در دانشگاه نیز وارد غیبت نشده باشند» مجاز به ادامه‌ی تحصیل هستند.

حالا من چند بار تلاش کردم با سازمان سنجش تماس بگیرم، اما اپراتور‌ها گوشی رو برنمی‌دارند و فکر کنم قضیه میافته برای شنبه Sad

کسی هست که وضعیت مشابه من رو داشته باشه؛ یعنی زمان فارغ‌التحصیلی‌اش تا زمان ثبت‌نام دانشگاه بیشتر از ۶ ماه باشد؟ زمان ثبت‌نام به مشکل برنخوردند؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ ب.ظ
RE: مشکل فرجه نظام وظیفه و بخشنامه‌ی سازمان سنجش
زنگ زدن رو ول کن
یه گوس.... پشت تلفن نشسته یه چیزی از خودش در میاره
خودت حضوری برو با معاون آموزشی یا بخش نظام وظیفه صحبت کن

اگه گفتن نه، فکر کنم اگه نظام وظیفه نامه بده که ثبت نامت کنن بشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimam
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ
عزیز یک ساله، نترس دوست من Smile
خب دیگه گناه من و تو اینه که کلا روال ثبت نام دانشگاه ها رو هیچ کی غیر خود دانشجو نمیدونهSmile
برو اونجا واسشون توضیح بده تا یاد بگیرن جریانش چیه . ثوابی هم میبری Smile
حرفام جدی بود بخدا Shy
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , nimam
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ب.ظ
مشکل فرجه نظام وظیفه و بخشنامه‌ی سازمان سنجش
چقدر استرس میدن به آدم Sad
دانشگاه تهران میگه باید سنجش به ما باید ابلاغ کنه و در غیر این صورت از بخش‌نامه‌ی جاری، ولو اشتباه، پیروی می‌کنند. یعنی هیچ کس به جز من به این مشکل بر نخورده؟
من یه مقدار لبه مرز هستم. ۳۰ام این ماه فرجه‌ام تموم میشه. یعنی حدود ۱۵ روز وقت دارم وگرنه غیبت می‌خورم. آیا لازمه که دفترچه سربازی رو هم محض احتیاط پست کنم؟
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ)nimam نوشته شده توسط:  چقدر استرس میدن به آدم Sad
دانشگاه تهران میگه باید سنجش به ما باید ابلاغ کنه و در غیر این صورت از بخش‌نامه‌ی جاری، ولو اشتباه، پیروی می‌کنند. یعنی هیچ کس به جز من به این مشکل بر نخورده؟
من یه مقدار لبه مرز هستم. ۳۰ام این ماه فرجه‌ام تموم میشه. یعنی حدود ۱۵ روز وقت دارم وگرنه غیبت می‌خورم. آیا لازمه که دفترچه سربازی رو هم محض احتیاط پست کنم؟
اگر حرف اینا راست باشه
۲-۳ روز بعد از ارسال مدارک برگه سبز براتون میاد
با برگه سبزی که توش غیبت نخورده میتونید ثبت نام کنید
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ق.ظ
مشکل فرجه نظام وظیفه و بخشنامه‌ی سازمان سنجش
ای بابا! دارم خل میشم. دانشگاه میگه حرف سنجش برای ما سند هست. سازمان سنجش میگه چیزی که تو دفترچه شماره ۱ نوشتیم (۶ ماه) برای ما مهمه. در حالی که نظام وظیفه میگه تو هنوز فرجه ۱ ساله داری و لازم نیست فعلا دفترچه بفرستی. نظام وظیفه میگه این قانون رو دی ۱۳۹۰ ابلاغ کردیم! سنجش میگه دانشگاه بره خودش با نظام وظیفه مکاتبه کنه، به ما ربط نداره. از یه طرف هم که خورده به آخر هفته و باید تا شنبه صبر کنم. اعصابم داغونه.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
مسائل مربوط به ثبت نام دانشگاه تهران
سلام؛
در دانشگاه تهران قبل از ثبت‌نام حضوری باید مدارکت رو اسکن کنی و در سیستم گلستان قرار بدی. یکی از مراحل ثبت نام الکترونیکی (که به گفته مسئول آموزش) تا انجام ندی ثبت نام الکترونیکی انجام نمیشه پر کردن دو پرسشنامه هست.
مشکل من اینه که هر کاری می‌کنم، حتی وقتی به همه سوالات (که اصولا بعضی از اونها نباید اجباری بشه) هم جواب میدم، باز هم وضعیت پرسشنامه رو «نا تمام» میزنه. یعنی خودم رو کشتم، ولی این فرم تکمیل نمیشه. دکمه «پایان پاسخ‌گویی» رو هم که میزنی پیغام خطا میده و میگه «کد۱۰ : به دلیل کافی نبودن پاسخهای داده شده، امکان انجام این عملیات وجود ندارد».
من موندم این دیگه چه سایتیه؟! من از لینوکس و فایرفاکس استفاده می‌کردم. مجبور شدم واسه این یه سیستم ویندوز گیر بیارم تا اصلا بتونم Login کنم! اینترنت اکسپلورر من نسخه ۸ هست؟ آیا کسی از دوستان تونسته این کار رو انجام بده، و اگه آره، چی کار کرده؟ نسخه مرورگرش چند بوده؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ ب.ظ
RE: ثبت نام الکترونیکی دانشگاه تهران (سیستم گلستان)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ ب.ظ)nimam نوشته شده توسط:  سلام؛
در دانشگاه تهران قبل از ثبت‌نام حضوری باید مدارکت رو اسکن کنی و در سیستم گلستان قرار بدی. یکی از مراحل ثبت نام الکترونیکی (که به گفته مسئول آموزش) تا انجام ندی ثبت نام الکترونیکی انجام نمیشه پر کردن دو پرسشنامه هست.
مشکل من اینه که هر کاری می‌کنم، حتی وقتی به همه سوالات (که اصولا بعضی از اونها نباید اجباری بشه) هم جواب میدم، باز هم وضعیت پرسشنامه رو «نا تمام» میزنه. یعنی خودم رو کشتم، ولی این فرم تکمیل نمیشه. دکمه «پایان پاسخ‌گویی» رو هم که میزنی پیغام خطا میده و میگه «کد۱۰ : به دلیل کافی نبودن پاسخهای داده شده، امکان انجام این عملیات وجود ندارد».
من موندم این دیگه چه سایتیه؟! من از لینوکس و فایرفاکس استفاده می‌کردم. مجبور شدم واسه این یه سیستم ویندوز گیر بیارم تا اصلا بتونم Login کنم! اینترنت اکسپلورر من نسخه ۸ هست؟ آیا کسی از دوستان تونسته این کار رو انجام بده، و اگه آره، چی کار کرده؟ نسخه مرورگرش چند بوده؟

راستش برای من هم این اتفاق افتاده بود - ولی وقتی کامل پر کردم و حتی یه سری از سوالا رو همینجوری الکی یه گزینه رو انتخاب کردم بالاخره تایید شد
من فکر کنم شما هم یکی دو مورد از سوال ها رو جا میزاری - چون منم چند دفعه پر کردم ولی باز همون پیغام رو میداد ولی وقتی دوباره نگا میکردم میدیدم که یکی دو تا مورد رو جا انداخته بودم

لحظه ای طول می کشد تا مجذوب کسی شوی
ساعتی طول می کشد تا به او علاقه مند شوی
و یک روز طول می کشد تا عاشقش شوی
اما یک عمر طول می کشد تا فراموشش کنی
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط nimam.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ)MajidManesht2012 نوشته شده توسط:  راستش برای من هم این اتفاق افتاده بود - ولی وقتی کامل پر کردم و حتی یه سری از سوالا رو همینجوری الکی یه گزینه رو انتخاب کردم بالاخره تایید شد
من فکر کنم شما هم یکی دو مورد از سوال ها رو جا میزاری - چون منم چند دفعه پر کردم ولی باز همون پیغام رو میداد ولی وقتی دوباره نگا میکردم میدیدم که یکی دو تا مورد رو جا انداخته بودم

آره، دستت درد نکنه، باید یکسریش رو چرت و پرت جواب میدادی!!!
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط tiger2012.)
سلام
منم یه همچین مشکلی داشتم و دیگه بعضی ها رو همینجوری الکی جواب دادم تا درست شد و بعدش فکر کردم شاید بایستی تمام گزینه های ستون دوم و سوم پر میشده(همکاری بادانشگاه و کلاس های آموزشی)IdeaIdea
به هر حال این فرم پر شدرفت پی کارش Cool حالا خدابه خیر بگذرونه توی درس ها و واحدهای دانشگاهSadSad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۹۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۱۷ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۷۳ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close