زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی از طریق جایابی سنجش در رشته غیرمرتبط(دوره روزانه) و عدم ثبت نام!

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان گرامی
دو تا سوال داشتم که ممنون میشم یه تفکیک جواب بدید.
اگر یکی از طریق جایابی سازمان سنجش در یک دانشگاه یا موسسه آموزش عالی، در مقطع کارشناسی ارشد و دوره روزانه در یک رشته غیرمرتبط با رشته کارشناسی( مثلا با لیسانس کامپیوتر در رشته مدیریت اجرایی)، قبول بشه و ثبت نام نکنه(یعنی کلا نرود!!) آیا ۲سال از کنکور دادن محروم میشه؟Sad

حالا سوال دوم: گیریم که این فرد بره و ثبت نام کنه! اما ترم اولش رو مرخصی بگیره ( اگه بدن!!) و برای کنکور بخونه و سال بعد در یک دانشگاه دیگه اما در رشته مرتبط با رشته کارشناسی، روزانه یا شبانه قبول بشه. در این صورت میتونه انصراف بده و بره اون دانشگاه؟ البته این رو میدونم که اگه روزانه باشه باید باز هم شهریه شبانه رو بده.

پیشاپیش از همگی سپاسگذارم
Blush

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ ب.ظ
RE: قبولی از طریق جایابی سنجش در رشته غیرمرتبط(دوره روزانه) و عدم ثبت نام!
پیامتون رو دیده بودم اما چون می دونستم قبلا یه بحث مشابه داشتیم و می خواستم اول ببینم اون مشکل شما رو حل می کنه یا نه بعد پاسختون رو بدم و از طرفی باید سریع می رفتم جایی نشد همون موقع جواب بدم .

به هر حال مکانتون درستی انتخاب کردید Smile

در خصوص سوال اول فقط انصراف از موارد روزانه مشمول محرومیت ۱ ساله میشن و باقی موارد (که شهریه ای هستند) چنین محرومیتی ندارند

اون تاپیک که دنبالش بودم رو پیدا نکردم ولی در یکی از تاپیکهای همین مانشت دیده بودم که انصراف بعد از ثبت نام هم به منزله همون انصراف بدون ثبت نام هست و مشمول محرومیت میشه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط sir_ams.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  انصراف از موارد روزانه مشمول محرومیت ۱ ساله میشن و باقی موارد (که شهریه ای هستند) چنین محرومیتی ندارند
ممنونم از پاسختون!

این ۱ سال محرومیت یعنی اینکه باید دفترچه خدمت رو پر کنه یا اینکه میتونه از فرصت ۱ ساله بعد از فارغ التحصیلی استفاده کنه؟
یعنی فقط امسال(کنکور ۱۳۹۳ که بهمن امساله) رو نمیتونه کنکور بده؟

-----------------------------------
یه مطلب دیگه: در هنگام ثبت نام برای جایابی از سیستم پاسخگویی پرسیده بوده که میتونه در رشته غیر مرتبط با رشته کارشناسی هم انتخاب رشته کنه و ادامه تحصیل بده؟
پاسخشون این بوده : ادامه تحصیل از این طریق فقط در رشته های مرتبط با رشته کارشناسی امکان پذیر است!

حالا اگه بره سازمان سنجش و حضوری پیگیری کنه امکان حذف این قبولی و عدم محرومیت هست یا نه؟

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  انصراف از موارد روزانه مشمول محرومیت ۱ ساله میشن و باقی موارد (که شهریه ای هستند) چنین محرومیتی ندارند
ممنونم از پاسختون!

این ۱ سال محرومیت یعنی اینکه باید دفترچه خدمت رو پر کنه یا اینکه میتونه از فرصت ۱ ساله بعد از فارغ التحصیلی استفاده کنه؟
یعنی فقط امسال(کنکور ۱۳۹۳ که بهمن امساله) رو نمیتونه کنکور بده؟
خواهش میکنم .
بحث نظام وظیفه اش رو حقیقتا نمی دونم . به بخش مسائل مربوط به نظام وظیفه یه سری بزنید ببینید کسی قبلا نپرسیده
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ب.ظ
علی اکبر کجا قبول شدی مگه؟!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط sir_ams.)
امروز حضوری رفتم سازمان سنجش و از مسئول استعداد درخشان سوال کردم که اگه نرم محروم میشم و امسال نمیتونم کنکور بدم؟
خانم هاشمی گفتن که: پذیرش از طریق استعداد درخشان به کنکور هیچ ربطی نداره و محروم نمیشید.

حالا موندم میشه به حرفش اعتماد کرد یا نه؟HuhHuhIdea
اخه کلی آدم تو صف بودن و با طبقه های بالا از طریق ۳تا تلفن فقط میشد حرف زد!!!منم تلفنی پرسیدم!Cool

ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ب.ظ
آیا با قبولی استعداد درخشان قبولی عادی ام لغو میشود؟
اگه میشه این سوال منو خیلی زود جواب بدین .من با کنکور یه جایی رو قبول شدم.الان بهم گفتن که از طریق استعداد درخشان هم همونجا قبول شدم من با کنکور ثبت نام کرده بودم که اسممو جز قبول شدگان استعداد درخشان توی پرتال دیدم .الان باید چیکار کنم آیا قبولی کنکورم لغو میشه؟؟؟؟چطوری باید از قبولی استعداد درخشان انصراف بدم؟؟؟؟اصلا الان چیکار باید بکنم؟؟؟؟تورو خدا یه جواب معتر بدید.
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ق.ظ
دوست عزیز من با توجه به جوابی که به من دادن پاسخ میدم بهتون : کنکور و قبولی از طریق استعداد درخشان به هم هیچ ربطی ندارند! پس شما با خیال راحت همونی که از طریق کنکور قبول شدین رو ادامه بدید
موفق باشید.

ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ق.ظ
علی اکبر خیلی ممنون که جواب دادید .ولی من یکم نگرانم من با کنکور تمام مراحل ثبت نامم تکمیل شده.حالا اسمم توی پرتال هستش حالا بخاطر دوتا قبولی بعدا" بنظرتون با من برخورد نمی کنن؟ ذر مورد چگونگی انصراف از استعداد درخشان اطلاعاتی دارید؟
ارسال: #۱۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ب.ظ
نمیدونم والا! برید سنجش و یا از استعداد درخشان دانشگاهی که قبول شدید سوال کنید.حتما راهنماییتون میکنن

ارسال: #۱۱
۱۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط faezeh1369.)
سلام
من رتبه ی ارشدم ۴ شده و رشته ام تربیت بدنی هستش ایا می شود هم بدون ازمون و هم با ازمون در دو دانشگاه درس خوند؟ در دو گرایش البته یکیشو شبانه و یکی دیگرو روزانه؟ ممنون می شم اگه جواب بدید!

البته منظورم از بی ازمون وبا ازمون یعنی یکیش و با استعداد درخشان و دیگری را با کنکور؟
ارسال: #۱۲
۱۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ق.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ق.ظ)faezeh1369 نوشته شده توسط:  سلام
من رتبه ی ارشدم ۴ شده و رشته ام تربیت بدنی هستش ایا می شود هم بدون ازمون و هم با ازمون در دو دانشگاه درس خوند؟ در دو گرایش البته یکیشو شبانه و یکی دیگرو روزانه؟ ممنون می شم اگه جواب بدید!

البته منظورم از بی ازمون وبا ازمون یعنی یکیش و با استعداد درخشان و دیگری را با کنکور؟

سلام
ضمن تبریک قبولیتون و همچنین خوش آمد گویی خدمت شما
میتونید به این لینک مراجعه کنید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۹,۱۶۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۹۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۹۹ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۸۶ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۰۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۷۱۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۱۰۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۸۴۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close