زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب من در نمایشگاه کتاب

ارسال: #۳۱
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ق.ظ
RE: کتاب من در نمایشگاه کتاب
سجاد جان منم چاپ کتاب جدیدت رو بهت تبریک میگم،هنوز نخریدمش ولی در اولین فرصت حتما میخرمش و ازش استفاده میکنم،سجاد فک کنم همه چی از اون استپ موتور شروع شد نه؟!!Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۳۲
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ق.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  سجاد جان منم چاپ کتاب جدیدت رو بهت تبریک میگم،هنوز نخریدمش ولی در اولین فرصت حتما میخرمش و ازش استفاده میکنم،سجاد فک کنم همه چی از اون استپ موتور شروع شد نه؟!!Big Grin

مرسی ایمان جون . آره دقیقا . همه چی زیر سر اون استپ موتوره Big Grin - اول کتاب از استاد طالبی تشکر کردم .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman
ارسال: #۳۳
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط delta.)
کتاب من در نمایشگاه کتاب
به نظر من که این دلیل نمیشه بگیم مثلا فلان چیز دیگه کارایی نداره نریم سراغش خیلی خوبه که تو هر زمینه ای اطلاع داشته باشیم مطمئنا اگه فایده هم نداشته باشه هیچی از دست ندادیم.من کتاب شما را با چند کتاب دیگه کتاب فروشی شهرمون سفارش دادم که برام بیارن
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ب.ظ
کتاب من در نمایشگاه کتاب
من هم به نوبه‌ی خودم تبریک میگم. امیدوارم که همیشه موفق باشی و از جمع ما جدا نشی.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۴۱ ب.ظ، توسط بی رنگ.)
کتاب خوبیه سعی میکنم ازش استفاده کنم و از زحمات شما تشکر میکنم
فقط یک سوال قطعات این پروژه‌ها را از کجا میشه تهیه کرد
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ ب.ظ
آقای ابراهیمی‌ :

اول از همه تبریک ‌، آفرین ‌،

جالب بود که ۳ تا کتاب نوشتین!

راستی ‌، ایمیلتون رو همین هفته چک بفرمایین

چکار کردین که نشر دیباگران حاضر شد چاپ کتابتون رو قبول کنه ؟ پارتی داشتین ؟

ناشرین معروف مگه کسی رو هم به حساب میارن ؟!
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۳۳ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۳۴ ب.ظ)بی رنگ نوشته شده توسط:  کتاب خوبیه سعی میکنم ازش استفاده کنم و از زحمات شما تشکر میکنم
فقط یک سوال قطعات این پروژه‌ها را از کجا میشه تهیه کرد
ممنون دوست خوبم.
اگه تهران باشین که تمام قطعات به راحتی قابل دسترسیه . خیابان جمهوری -پاساژ عباسیان یا امجد . توی بقیه شهرها هم حتما هست باید به فروشگاه های تجهیزات الکترونیک مراجعه کنید. اگه بازم سخت بود واستون تو اینترت پره از سایتهایی که قطعه الکترونیکی می فروشند مثل یزدکیت - کویر الکترونیک و ...

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ ب.ظ)daneshju-arshad-manesht نوشته شده توسط:  آقای ابراهیمی‌ :

اول از همه تبریک ‌، آفرین ‌،

جالب بود که ۳ تا کتاب نوشتین!

راستی ‌، ایمیلتون رو همین هفته چک بفرمایین

چکار کردین که نشر دیباگران حاضر شد چاپ کتابتون رو قبول کنه ؟ پارتی داشتین ؟

ناشرین معروف مگه کسی رو هم به حساب میارن ؟!

سپاسگزارم . این که چطوری میشه موافقت انتشارات رو جلب کرد اون هم یکی مثل دیباگران کار ساده ای نیست.ولی خیلی هم سخت نیست . بستگی به نوع کاری که می خواهید انجام بدید داره . اگه موضوع مورد قبول بازار به لحاظ فروش باشه گام اول یعنی موافقت کلی رو پشت سر گذاشتید. این که کتاب پرفروش هست یا نیست رو هم خود انتشارات توسط تیم بازاریابش تعیین می کنه و نتیجه رو یه هفته بعد اعلام می کنه . دیباگران که اینطوریه سیستمش . از اونجا به بعده که ۱۰ خان تالیف رو باید پشت سربذاریدالبته بعد از بستن قرارداد (۱- تعیین چارچوب و سرفصل‌ها ۲- نگارش زیر فصل‌ها و تدوین شکل‌ها و جداول ۳- تایید کلی ناشر ۴- ویرایش فنی توسط کارشناس فنی ناشر ۵- بازبینی توسط مولف ۶-ویرایش ادبی توسط کارشناس ادبی ناشر ۷- بازبینی توسط مولف ۸- صفحه آرایی ۹-طراحی جلد توسط ناشر یا مولف ۱۰- موافقت مولف با جلد طراحی شده و ... )
البته من طرح جلد رو هم خودم زده بودم و از این لحاظ یک ماهی رو جلو بوودم . پس در حالت کلی پارتی لازم نیست . مهم اینه که شما ناشرها و کارهایی رو که انجام داده اند خوب بشناسین . مثلا دیباگران تو این هیاهوی بازار AVR فقط یه کتاب داشت اونم مال سال ۸۲ که ترجمه شده بود .
بازم سوالی داشتی من در خدمتم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: بی رنگ , mosavat , موج , mehrdel2002
ارسال: #۳۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۲۰ ب.ظ، توسط فرناز خانم.)
کتاب من در نمایشگاه کتاب
سلام
من هم تبریک میگم.
ولی دو تا سوال داشتم .حالا شاید خوشایند نباشه.
اول اینکه میخواستم بدونم این پروژه های کتاب رو خودتون طراحی کردین و نوشتین و بعد اجرا کردین یا ترجمه است؟
یا همکار طراح الکترونیک داشتین؟
یک سوال دیگه هم در مورد شرکتهایی است که دوره آموزشی میذارن:
مثل نوآوران یا.... و در تبلیغاتشون کیتهای آموزشی بعلاوه جزوه(دستور کار آزمایشها) رو هم میدن. با کیتها میشه نرم افزارها مختلف رو اجرا کرد و کیتهامعمولا" هم کپی مشابه خارجی است و البته سخت افزار کلی هم که نقشه اش هست. بنظر شما کتاب شما بهتره یا اینایی که گفتم.آیا دیباگران هم دوره ای داره که کتاب شما مرجع اون دوره باشه؟
۱
۰
ارسال: #۳۹
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۰۰ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۱۸ ب.ظ)فرنیا نوشته شده توسط:  سلام
من هم تبریک میگم.
ولی دو تا سوال داشتم .حالا شاید خوشایند نباشه.
اول اینکه میخواستم بدونم این پروژه های کتاب رو خودتون طراحی کردین و نوشتین و بعد اجرا کردین یا ترجمه است؟
یا همکار طراح الکترونیک داشتین؟
یک سوال دیگه هم در مورد شرکتهایی است که دوره آموزشی میذارن:
مثل نوآوران یا.... و در تبلیغاتشون کیتهای آموزشی بعلاوه جزوه(دستور کار آزمایشها) رو هم میدن. با کیتها میشه نرم افزارها مختلف رو اجرا کرد و کیتهامعمولا" هم کپی مشابه خارجی است و البته سخت افزار کلی هم که نقشه اش هست. بنظر شما کتاب شما بهتره یا اینایی که گفتم.آیا دیباگران هم دوره ای داره که کتاب شما مرجع اون دوره باشه؟

درود بر شما دوست عزیز و سپاس از محبت شما .
بله . پروژه‌ها رو همه رو خودم بستم و جواب گرفتم وهمچنین عکس از پروژه عملی بسته شده رو هم تو کتاب قرار دادم . کتاب ترجمه شده نیست و تالیف خودمه . البته این طور نیست که چیزی رو از خودم در آورده باشم - موضوع کاملا مشخصه و البته مراجعی هم که انتهای کتاب آوردم رو همه شو بررسی کردم. در واقع خودم مراجع رو خوندم . مطالبی بوده که برای رسمی تعریف کردن اون تعاریف مراجع رو آوردم . برای القای رسمیت تعاریف . اما اکثر کتاب های تو بازار کاملا ترجمه هستند.

دوره های آموزشی خوبه و اگه وقت و هزینه شو دارید برید . مجتمع فنی تهران فعلا که دوره ای رو برگزار نکرده با محوریت این کتاب و اگه هم این برنامه رو داشته باشه که هنوز به من اعلام نکرده اند. اما دوره های مخصوص avr حتما داره . اگه بخوام بگم کتاب من بهتره فکر می کنید می خوام بگم ماست من ترش نیست Smile اما کتاب رو به گونه ای تالیف کردم که حتی کسی که هیچی از الکترونیک و حتی برنامه نویسی هم ندونه و فقط به این مبحث علاقه و البته کمی شکیبایی داشته باشه - می تونه بدون اتکا به کلاس و با کمک خود کتاب تموم پروژه‌ها رو ببنده . در واقع کتاب خودآموزه . دیگه بیشتر از این تعریف نمی کنم . فکر نمی کنم به کلاس نیازی داشته باشید .

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: فرناز خانم , ف.ش
ارسال: #۴۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ ب.ظ
کتاب من در نمایشگاه کتاب
البته سوال من این نبود که شما جواب دادین. من خواستم بدونم پروژه‌ها جدیدن یا نه؟بذارید یه جور دیگه بپرسم. حدود ۲۷-۸ تا کتاب در مورد AVRدر بازار کتاب هست.اکثر شون هم یه تعداد پروژه دارند. بعضیهاشون هم فقط عملی هستند. مثل کتاب آقای سهیلی آرا که حدود ۵۰ تایی پروژه عملی داره. خواستم بدونم کتاب شما از نظر عملی آیا پروژه های جدیدی داره یا همونهایی هست که قبلا" نوشته شده؟
از نظر تئوری چطور؟ میدونید که در مورد AVR بعضی بعضی از کتابها توسط اساتید سخت افزار دانشگاه مثل دکتر سپیدنام(استاد دانشگاه فردوسی) و یا دکتر سید رضی(استاد دانشکده فنی دانشگاه تهران)چاپ شده. کتاب شما از نظر عملی یا تئوری چگونه است؟ شما کتابهای دیگر رو هم خونده اید؟
۱
۰
ارسال: #۴۱
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ)فرنیا نوشته شده توسط:  البته سوال من این نبود که شما جواب دادین. من خواستم بدونم پروژه‌ها جدیدن یا نه؟بذارید یه جور دیگه بپرسم. حدود ۲۷-۸ تا کتاب در مورد AVRدر بازار کتاب هست.اکثر شون هم یه تعداد پروژه دارند. بعضیهاشون هم فقط عملی هستند. مثل کتاب آقای سهیلی آرا که حدود ۵۰ تایی پروژه عملی داره. خواستم بدونم کتاب شما از نظر عملی آیا پروژه های جدیدی داره یا همونهایی هست که قبلا" نوشته شده؟
از نظر تئوری چطور؟ میدونید که در مورد AVR بعضی بعضی از کتابها توسط اساتید سخت افزار دانشگاه مثل دکتر سپیدنام(استاد دانشگاه فردوسی) و یا دکتر سید رضی(استاد دانشکده فنی دانشگاه تهران)چاپ شده. کتاب شما از نظر عملی یا تئوری چگونه است؟ شما کتابهای دیگر رو هم خونده اید؟

من فکر کردم که شما اون فایل pdf رو دانلود کردید و نگاه کردید . لیست پروژه‌ها تو فهرست همون فایل هست . می تونید دانلود کنید ببینید پروژه جدیدی نسبت به اون چزهایی که تو ذهنتونه هست یا نه . یه چند تا پروژه مبتدی هست که ممکنه تو کتابهای دیگه مشابهش باشه ولی مثلا ارتباط MMC, AVR تو هیچ کتابی به این شکل گفته نشده . یا پروژه های دیگه . خودتون دانلود کنید و نظرتونو بگید خوشحال میشم/

یادمه همون موقع که من رو کتاب کار می کردم شنیدم که دکترسیدرضی داره کتابی رو تو همین مبحث با انتشارات ناقوس کار می کنه و خب من نفهمیدم کی چاپ شد . بنابراین اون کتاب رو نخوندم و نمی تونم نظر بدم. کتاب AVR هم از دکتر سپیدنام ندیدم.
کتاب من بیشتر عملیه تا تئوری .. اما طبیعیه که کار اون دو استاد عزیز بیشترتئوری باشه .راستی یادم رفت بگم اون فایل تو آخرین پست صفحه دوم همین تالار هست.

۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ق.ظ، توسط fatima1537.)
کتاب من در نمایشگاه کتاب
من هم یه نگاه گذرا به کتاب کردم خوب گفته بود و همراه با عکس و جدول و... راحت به نظر می اومد
به کار با سخت افزار وبرنامه نویسی پورتها علاقمند شدم
یعنی من هم میتونم یه روزی کتاب بنویسم ؟؟
من به بانک های اطلاعاتی خیلی علاقه دارم
ترجمه‌ام هم خوبه و پروژه پایانیم همش از کتابهاومقاله های جدید و زبان اصلی بود که ترجمه شون کردم
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ ق.ظ
کتاب من در نمایشگاه کتاب
من میخواستم یک نقد بر کتابتون بنویسم.(با توجه به عنوان فصلهاش و اون ۵۰ صفحه). نمیدونم کار درستی ه یانه؟ من با موضوع AVR آشنایی دارم و میترسم با توجه به حال و هوای سایت متهم به چیزی بشم. البته گفته‌اید که نظر بدم اما اینکه علنی بگم یا خصوصی بفرستم را نمیدونم. نظر هم با نقد فرق میکنه.
۱
۰
ارسال: #۴۴
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ق.ظ)فرنیا نوشته شده توسط:  من میخواستم یک نقد بر کتابتون بنویسم.(با توجه به عنوان فصلهاش و اون ۵۰ صفحه). نمیدونم کار درستی ه یانه؟ من با موضوع AVR آشنایی دارم و میترسم با توجه به حال و هوای سایت متهم به چیزی بشم. البته گفته‌اید که نظر بدم اما اینکه علنی بگم یا خصوصی بفرستم را نمیدونم. نظر هم با نقد فرق میکنه.

مسلما تا کتاب رو نخونید نقدتون منصفانه و جامع نیست .اما شما هر چی احساس می کنین بنویسین . مشکلی نداره از نظر من . دوست داشتید می تونید نقد رو تو وبلاگ هم بگید تو قسمت نظرات .

۰
۱
ارسال: #۴۵
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ق.ظ
کتاب من در نمایشگاه کتاب
اینجا هم دوباره عرض میکنم باعث افتخاره.دست مریزاد

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۶۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟ shahryar711 ۲۳ ۱۳,۷۱۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: ریحان
  بن کتاب دانشجویی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قابل استفاده در کدام انتشارات است؟ Good! ۱ ۳,۰۷۷ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: masoomeh_s
  نمایشگاه الکامپ ۹۳ shamdooni ۰ ۲۹ ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: shamdooni
Bug معرفی کتاب ... در آستانه برپایی نمایشگاه کتاب .... ezra ۲۳ ۱۰,۹۷۲ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  خرید اینترنتی از نمایشگاه کتاب با بن دانشجویی s_abdi ۱ ۲,۸۰۸ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: s_abdi
  ثبت نام بن کارت الکترونیکی یارانه‌ای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب آغاز شد. masoomeh_s ۱۸ ۱۰,۴۱۹ ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Nfrs
Lightbulb دارم میرم نمایشگاه کتاب - کتاب مرجع خوب معرفی کنید Neda_H ۲۳ ۱۷,۰۲۷ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: milad.fashi@gmail.com
  ثبت نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب آغاز شد Pakzad ۲۰ ۹,۹۵۹ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: solarita
  سوال: نحوه تهیه بن کتاب نمایشگاه ۲۵!!! kashir ۲۹ ۱۴,۹۹۶ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close