زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا امکان اضافه شدن شهر طی این چند روز وجود داره ؟

ارسال: #۳۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ، توسط bretta.)
منم با ۶۰۰۰ باید برم آشتیان شبکه بخونم! یا کارم رو ول کنم برم کرمانشاهی که همهههههههههه کلاسهاش وسط هفته اس ! من نمیدونم چرا هرچی به من میرسه قانونش عوض میشه ! سال پیش که خوشحال بودیم پدر ۶۰ ساله میشه معافیت کفالت میگیریم قانون شد ۶۵ سال ! امسالم که اینطوری ، خدا رحم کنه به بعدیش...
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad
ارسال: #۳۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
ارسال: #۳۳
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ، توسط lilijoon.)
RE: آیا امکان اضافه شدن شهر طی این چند روز وجود داره ؟
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  دلم واسه خودمون می سوزه مارو عروسک خیمه شب بازیشون کردن پارسال انقدر دانشجو گرفتن که گندشو دراوردن اون وقت امسال ۴ ۵ نفرم نگرفتن ..واقعا که مسخرمون کردن..نمیدونم برم همون جا که قبول شدم ثبت نام کنم؟یهو دیدی بعد میام انصراف بدم میگن قانون جدید: کل شهریه ی ثابت همه ی ترمارو بده! ..یا بمونم تا بهمن؟اصلا بهمن میگیرن یا باز یه قانون جدید در میارن ..چی کار کنم آخه..ما رو مسخره کردن ، بابا یه قانون از قبل تعیین شده بزاریید سخته واقعا؟! همش نگرانی..همش بلاتکلیفی ،با آخرین نفر فقط ۶ نفر فاصله داشتم..Sad

با سلام
یه موضوعی دوستان مطرح کرده بودن.خودم به همین نتیجه رسیدم
تراز قبولی پارسال نسبت به امسال حدود۳۰۰ تا اختلاف داره
یعنی اگه پارسال دانشگاه فلان تا ۶۸۰۰ میگرفت امسال تا ۶۵۰۰ گرفته.
۲ حالت داره
خوشبینانه : ظرفیت هر دانشگاه به اندازه ۲۰۰-۳۰۰ نفر افزایش داشته
بدبینانه: امسال با همین ۲۰تا کد رشته انتخابی داوطلب, زحمت داوطلب برای تکمیل ظرفیت کم کردند.

یه سوال:پس جرا گفتن تکمیل ظرفیت ۸۰۰۰ تا دوطلب پذیرش میشن؟!! یعنی تکمیل دیگه ای هم هست؟

چقد راحت با سرنوشت این همه جوان دارن بازی میکنند.کنکور به کنار بیشتر این فشار روحی روانی
واقعا نمیدونم چیکار کنم....

انشاا... هرچی خیره همون اتفاق بیفته.Smile
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: efatima
ارسال: #۳۴
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ
بچه ها از دیروز تا حالا لیست دانشگاه هایی که واسه نرم افزار اعلام کردن عوض شده !!!
واحد سپیدان اضافه شده!!!!

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۳۵
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط lilijoon.)
الان بعد چند روز اضافه شدن یکه شهر دیگه چه معنی داره؟!!!HuhHuhHuhHuh
یعنی ممکنه تا اخر هفته چندتا شهر دیگه هم اضافه بشه؟!!
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ
سلام آقا من بعد از دیدین فاجعه تکمیل ظرفیت ۳۱ شهریور رفتم ع ت اراک که تو سری اول قبول شده بودم با تاخیر ثبت نام کنم دیدم همه اومدن واسه ثبت نام-مسئولین دانشگاه دیدن جمعیت زیاده شروع کرد به ثبت نام- ریس اموزش دانشگاه گفت تا ۱۵/۶/۹۳ (یک سال دیگه) هرکسی مراجعه کنه بازم ثبت نامش میکنیم واسه همین من دیگه ریسک نکردم و امیدوار شدم و برگشتم البته از دانشگاهشم زیاد خوشم نیومد خیلی از شهر دور بود.
یه چیزی میخوام بهتون بگم اگه دقت کرده باشید اقبالی ریس آزمون گفت تکمیل ظرفیت مهر واسه مهرماه میرن سرکلاس یعنی اینکه ظرفیت بهمن خالیه خالیه این ۷ تا شهر واسه اینه که فعلا مهر رو پر کنن مطمین باشد واسه بهمن دوباره کل شهرها دانشجو میگیرن بابا دانشگاه آزاد مثل بقالی های محله ها هستش فقط دنبال پوله خیالتون راحت بهمن میترکونه من که ایستادم واسه تکمیل ظرفیت بهمن یه جای بهتری بزنم از من به شما نصیحت نترسید واسه بهمن صبر کنید. نهایتشم از بهمن رکب خوردیم که مطمئنم نمیخوریم میریم با تاخیر جای قبلی ثبت نام میکنیم. موفق باشید.... HeartSmileSmileSmile
۲
۲
ارسال: #۳۷
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ)genius نوشته شده توسط:  یعنی اینکه ظرفیت بهمن خالیه خالیه این ۷ تا شهر واسه اینه که فعلا مهر رو پر کنن....
۷ تا شهر نه ۸ شهر

ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند.
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ب.ظ
سلام دوستان . دقت کردین ۷ تا شهر شده ۸ تا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۳ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۲۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۱۵ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۷۱۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۸ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۴ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۵۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۸۱ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۹ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close