زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۱۴۲۶
۳۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط tarane1992.)
بچه ها اگه بخوان مباحث SQL با تابع جبری ترکیب کنن من اصلا از پسش برنمیامConfused تا الان که فقط تو کنکورای آزاد دادن این جور سوالاتو ولی....

خدا کنه پایگاه امسال سوالاتش خوب باشه.(آمین)
به قول یکی از بچه ها اگه آسون بدن خوبه ولی بخوان بپیچونن واویلاست عمرا بشه جواب داد.Confused

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18
ارسال: #۱۴۲۷
۳۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ب.ظ
آدم دانشگاه میره دیگه اصن درس و اینا تعطیله آآآآآ :| Big Grin
خدا نصیب نکنه یه مهندسی فناوری هم داشته باشید، دیگه هیچی ، از بس کار داره.

از فردا صبح تا جمعه شب ماراتن درسی من قراره شروع بشه، اونم نه اینجوووووور. یه جور خفن Tongue
یه حالی از این نظریه بگیرم، خودش حال کنه Cool

بچه‌ها یه سوال تخصصی :
من بخوام ریاضی مهندسی رو شروع کنم از روی کتاب دکتر کریمی، چقدر طول میکشه اگه بخوام چندین روووووز مدااوم بخونمش ؟؟ Big Grin

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال: #۱۴۲۸
۳۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
سلام سلااااااام دوستان پر انرژی
خوبین؟ خوشین؟

اول یه خدا قوت بگم به اون دسته از بچه ها که هم دانشگاه میرن و هم درس میخونن . وااااقعا آفرین مخصوصا اونایی که استاداشون درک ندارن(مث یکی از اساتید پارسال خودم اسم نمیبرم ولی خدا ازش بگذرهSleepy)
منم موضوعی میخونم
بستگی داره کی موضوعات روزم تموم بشه . ولی معمولا ۵ ۶ ساعته . البته به جز اون یه روز که ۱۰ ساعت شدBig Grin( دفترچه خاطراتم نداریم بنویسیم واسه بعدا!)

امروز تا الان ۶ ساعت شده . احتمالا ۱ ساعت دیگه هم بخونم بعدش برم پروژمو بیانجامم!

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi1902 , aaa@hgg.com , El@he , afshin18 , mostafa122
ارسال: #۱۴۲۹
۳۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ب.ظ
بچه ها من یه مشکلی دارم کلا روحیه م رو از دست دادم! رفتم تستای آخر کتاب طراحی رو ببینم یعنی تستهای کامل یک سال رو بدون طبقه بندی!!!
اصلا روحیه خودمو از دست دادم با این کار احساس میکنم نمیشه تستا رو زد!!! هرچند کارم اشتباه بود چون یک فصل و خورده ای بیشتر طراحی نخوندم و نباید توقعی داشت!!!
ولی حالا اون به کنار یک سوال شما تست های هر فصل رو که میزنید اوضاعتون چطوریه؟؟؟؟
یعنی مثلا من درسو که میخونم تستا رو هم میزنم البته اگه زیاد باشه یه بخشیشو میزنم!
تویه دوره هم دوباره به تستا نگاه میکنم!
ولی هنوز تسلط کامل به تستا ندارم!! شماها اوضاعتون چطوریاس؟؟؟ یعنی مبحثو که میخونید تستا رو خوب میتونید بزنید یا نه هی روی تستا گیر میکنید و میرید جوابو نگاه میکنید؟؟؟؟
من تویه دوره برای ۲۵% اول هم باز این کار رو دارم میکنم یعنی جواب رو میرم باز نگاه میکنم ببینم چه جوری حل میشه (یعنی یادم نیست)! درحالی که تویه باره اول هم اینکارو کردم روی یه تست خاص !!
ارسال: #۱۴۳۰
۳۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۳۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ب.ظ)AMMehr نوشته شده توسط:  بچه ها من یه مشکلی دارم کلا روحیه م رو از دست دادم! رفتم تستای آخر کتاب طراحی رو ببینم یعنی تستهای کامل یک سال رو بدون طبقه بندی!!!
اصلا روحیه خودمو از دست دادم با این کار احساس میکنم نمیشه تستا رو زد!!! هرچند کارم اشتباه بود چون یک فصل و خورده ای بیشتر طراحی نخوندم و نباید توقعی داشت!!!
ولی حالا اون به کنار یک سوال شما تست های هر فصل رو که میزنید اوضاعتون چطوریه؟؟؟؟
یعنی مثلا من درسو که میخونم تستا رو هم میزنم البته اگه زیاد باشه یه بخشیشو میزنم!
تویه دوره هم دوباره به تستا نگاه میکنم!
ولی هنوز تسلط کامل به تستا ندارم!! شماها اوضاعتون چطوریاس؟؟؟ یعنی مبحثو که میخونید تستا رو خوب میتونید بزنید یا نه هی روی تستا گیر میکنید و میرید جوابو نگاه میکنید؟؟؟؟
من تویه دوره برای ۲۵% اول هم باز این کار رو دارم میکنم یعنی جواب رو میرم باز نگاه میکنم ببینم چه جوری حل میشه (یعنی یادم نیست)! درحالی که تویه باره اول هم اینکارو کردم روی یه تست خاص !!

خب دوست عزیز اول اینکه الان وقت روحیه از دست دادن نیست . ۴ ماه مونده و شما اگه روحیه داشته باشی میتونی خیلی از اشتباهاتت و مشکلاتت رو رفع کنی.
اما در مورد تسلط ... بستگی به عمق خوندنتون داره . اگه الان که میخونید درسنامه رو خوب یاد گرفته باشید و فهمیده باشید باید تستش رو هم نسبتا خوب بزنید . اما اگه میبینید یه مباحثی رو نمیتونید کلا تستشو حل کنید یعنی هیچ ایده ای ندارید ببینید کجای درک مطلبتون مشکل داره و اونو رفع کنید . اما اگه یه سوال رو حل کردید و اشتباه بود جواب رو که میخونید سعی کنید با جواب خودتون مقایسه کنید و ببینید از کجای کار شما اشتباه رفتید و بعدش سعی کنید از اونجا به بعد سوال رو حل کنید دوباره .
شما قرار نیست جوابارو حفظ کنید . اگه دوباره برگشتید و دیدید همون سوال رو که بار قبل خوندید نمیتونید حل کنید یعنی اینکه مطلب براتون جا نیفتاده و بار قبل فقط احساس کاذب داشتید.
اینا هیچ کدوم مشکل نیست به شرط اینکه از الان رفعشون کنید .
اما در مورد اینکه یوهو رفتید تستای آخرو دیدید . یه سوال آیا تلاشی هم کردید برای حل؟ آیا اون سوالات در اون مباحثی که خوندید بودن؟ یا فقط یک نگاه کلی انداختید و بعدش چون قیافه سوالا آشنا نبوده بی انگیزه شدین؟
خب نکنید این کارارو .
تمام این مواردی که الان باهاش روبه رو هستین طبیعیه نگران نباشید اما بیخیالش هم نشید . اشکالاتتون رو رفع کنید ان شاءالله که موفق میشید

دوستان اگه تونستید توی این تاپیک کمک کنید منو مرسییییی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: AMMehr , afshin18 , f2000 , Engineer
ارسال: #۱۴۳۱
۰۱ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ
سلام به همه دووستان
خوب پایگاه و هوش تموم شد
آخرش دیگه کم اوردم ولی تموم شد بالاخره
ازفردا شبکه حقیقت و راس + مدیریت رابینز شروع میشه از ١ آبان تا ١٥ آبان
موفق باشین همگی

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال: #۱۴۳۲
۰۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ق.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  خوب پایگاه و هوش تموم شد
آخرش دیگه کم اوردم ولی تموم شد بالاخره
ازفردا شبکه حقیقت و راس + مدیریت رابینز شروع میشه از ١ آبان تا ١٥ آبان
موفق باشین همگی

شما با مز پیش میرید درسته؟ تست هم کار میکنید؟ تا آخر آبان درسا تموم میشه؟ چندتا درس دارید؟

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۳۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۱۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۲۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۱۰۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۴,۰۳۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close