زمان کنونی: ۱۵ خرداد ۱۴۰۳, ۰۹:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۱۲۱
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ ب.ظ
من هنوز منتظرم

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , مهربان مادر
ارسال: #۱۲۲
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ب.ظ
بچه ها برام دعا کنین تا شب به برنامم برسم

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , sajaddandy , black_knight , ماه بانو , مهربان مادر
ارسال: #۱۲۳
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط nazanin_sh.)
RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ق.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان !
بنده خیلی گیج هستم ، این انجمن رو تقریبا زیر و رو کردم و همینطور سایر سایتها رو ولی به جواب سوالهام نرسیدم !

۲- من کارشناسیم اسفند امسال یا خرداد سال بعد تموم میشه ، کی میتونم کنکور ارشد شرکت کنم ؟
۱-فکر کنم ۱۸ یا ۲۰ بهمن
۲-نمیدونم
۳-۱ سال میتونی از خدمت معاف باشی
۴-این تو سایت جوابش هست یا دفترچه پارسال

جواب سوال دومتون : همین امسال میتونید شرکت کنید . باید تا آخر شهریور ۹۳ فارغ التحصیل شده باشید.

(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها برام دعا کنین تا شب به برنامم برسم

بار الهی به این دوستمون کمک کن تا آخر امشب به برنامش برسه .برنامه منم امروز سخت سنگینه الان امیدوار شدم

آقا هرکی تونست برنامشو تموم کنه برندستBig Grin

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , Pegasus , ماه بانو , مهربان مادر
ارسال: #۱۲۴
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  ممنون از دوست گلم واسه جواب سوالهام !

ولی مطمئنید که بعد از فارغ التحصیلی از کارشناسی ۳ سال وقت هست تا خدمت سربازی ؟

آخه دفترچه سال ۹۲ رو که گرفتم نوشته بود ۶ ماه !

میشه راهنماییم کنید ؟
توى تاپیک دیگرى هم پاسخ این سوال رو داده ام!
طبق قانون جدید از تاریخ فارغ التحصیلى نهایتا یک سال فرصت دارید.
ارسال: #۱۲۵
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط narjesk.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ)ماهنوش نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  منم بالاخره اولین درسم تموم شد ینی معماری که پارسال الکی حذفش کرده بودم Smile حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که کسایی که با روش مز دارن درس میخونن به آزموناشون میرسن آیا؟؟چون با این روش به نظرم نمیشه واسه آزمونا آماده شد
سلام
از روی چه کتابی خوندید؟
خوب پیش رفتید؟
خوب یاد گرفتید؟
مشکلی نداشتید؟
چن ساعت صرفش کردید از اول تا تموم شد؟
چن فصله و هرفصلی جدا جدا چقدر وقت میگیره؟
ممنون و متشکر

سلام... والا من از ۲۷ شهریور شروع کردم به معماری خوندن که دو روزش این وسط درس نخوندم میشه ۵روز که تقریبا توی این ۵ روز حداکثر ۵:۳۰ ساعت درس خوندم ....کتاب هادی یوسفی پوران خیلی خوبه واسه معماری ....به جز فصل اولش که یکم بیشتر از بقیه ی فصلاش کار داره و طولانی ترم هست مشکلی نداره البته با یه فصل دیگشم مشکل داشتم که از اون فصل خوشبختانه خیلی سوال نمیاد و مهم نیست...ینی میشه راحت با معماری کنار اومد از هرفصل هم به مقدار کمی تست زدم و بقیشو گذاشتم واسه آمادگی آزمون .. درکل ۹ فصله که برای من فصل محاسبات و کنترل ریزبرنامه ریزی شده کمی وخت گیر تر بود ...ضمن این که مثلا من فصل ورودی خروجی اش رو قبلا تو سیستم خونده بودم و یه سری مباحث مشترک رو راحت تر و سریع تر میخوندم

(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  کسایی که با روش مز دارن درس میخونن به آزموناشون میرسن آیا؟؟چون با این روش به نظرم نمیشه واسه آزمونا آماده شد

میشه یکی جواب این سوال منو بده Sad

همه چیز آن لحظه به پایان می رسد که قدم های تو از حرکت باز می ایستد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , مهربان مادر , aamitis
ارسال: #۱۲۶
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  ممنون از دوست گلم واسه جواب سوالهام !

ولی مطمئنید که بعد از فارغ التحصیلی از کارشناسی ۳ سال وقت هست تا خدمت سربازی ؟

آخه دفترچه سال ۹۲ رو که گرفتم نوشته بود ۶ ماه !

میشه راهنماییم کنید ؟

نه منظورم یک سال بود اومدم بنویسم۳ ۱ سال ولی چون چپ چین شد گند زدم شد ۱-۳ سال Big Grin

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر
ارسال: #۱۲۷
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ)ماهنوش نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  منم بالاخره اولین درسم تموم شد ینی معماری که پارسال الکی حذفش کرده بودم Smile حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که کسایی که با روش مز دارن درس میخونن به آزموناشون میرسن آیا؟؟چون با این روش به نظرم نمیشه واسه آزمونا آماده شد
سلام
از روی چه کتابی خوندید؟
خوب پیش رفتید؟
خوب یاد گرفتید؟
مشکلی نداشتید؟
چن ساعت صرفش کردید از اول تا تموم شد؟
چن فصله و هرفصلی جدا جدا چقدر وقت میگیره؟
ممنون و متشکر

سلام... والا من از ۲۷ شهریور شروع کردم به معماری خوندن که دو روزش این وسط درس نخوندم میشه ۵روز که تقریبا توی این ۵ روز حداکثر ۵:۳۰ ساعت درس خوندم ....کتاب هادی یوسفی پوران خیلی خوبه واسه معماری ....به جز فصل اولش که یکم بیشتر از بقیه ی فصلاش کار داره و طولانی ترم هست مشکلی نداره البته با یه فصل دیگشم مشکل داشتم که از اون فصل خوشبختانه خیلی سوال نمیاد و مهم نیست...ینی میشه راحت با معماری کنار اومد از هرفصل هم به مقدار کمی تست زدم و بقیشو گذاشتم واسه آمادگی آزمون .. درکل ۹ فصله که برای من فصل محاسبات و کنترل ریزبرنامه ریزی شده کمی وخت گیر تر بود ...ضمن این که مثلا من فصل ورودی خروجی اش رو قبلا تو سیستم خونده بودم و یه سری مباحث مشترک رو راحت تر و سریع تر میخوندم

(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  کسایی که با روش مز دارن درس میخونن به آزموناشون میرسن آیا؟؟چون با این روش به نظرم نمیشه واسه آزمونا آماده شد

میشه یکی جواب این سوال منو بده Sad
سلام.من از روش مز استفاده می کنم . ولی از اولشم قبل از اینکه این روش رو انتخاب کنم قصد شرکت در آزمون رو نداشتم.Big Grin
و به نظر من نه نمیشه هر دو رو همزمان پیش برد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: narjesk , mohammad.ardeshiri , مهربان مادر
ارسال: #۱۲۸
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که کسایی که با روش مز دارن درس میخونن به آزموناشون میرسن آیا؟؟چون با این روش به نظرم نمیشه واسه آزمونا آماده شد

به نظره من این روشا مفید نیست دلیل نمیشه کسی که با یه روشی نتیجه گرفته حالا به هر دلیلی ( پایش قوی بوده و iq اش بالای ۱۸۵ بوده و یا اصلا شانس اورده) همه با همون روش نتیجه بگیرن به نظرم روش خوب نیست جز استرس چیزی ایجاد نمیکنه بینه روشها هم برای کنکور روش های که موازی نیستن خوب نیستن آدم باید درسو بفهمه (به قوله یکی کم بخونه ولی بفهمه) با همونای که فهمیده حال کنه نه اینکه خودشو گیر بندازه
الیته این نظره شخصیمه و به احتمال شدید اشتباهه Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: narjesk , sajaddandy , ماه بانو , مهربان مادر
ارسال: #۱۲۹
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که کسایی که با روش مز دارن درس میخونن به آزموناشون میرسن آیا؟؟چون با این روش به نظرم نمیشه واسه آزمونا آماده شد

به نظره من این روشا مفید نیست دلیل نمیشه کسی که با یه روشی نتیجه گرفته حالا به هر دلیلی ( پایش قوی بوده و iq اش بالای ۱۸۵ بوده و یا اصلا شانس اورده) همه با همون روش نتیجه بگیرن به نظرم روش خوب نیست جز استرس چیزی ایجاد نمیکنه بینه روشها هم برای کنکور روش های که موازی نیستن خوب نیستن آدم باید درسو بفهمه (به قوله یکی کم بخونه ولی بفهمه) با همونای که فهمیده حال کنه نه اینکه خودشو گیر بندازه
الیته این نظره شخصیمه و به احتمال شدید اشتباهه Big Grin

این روش با توجه به دوره های زمانیش خوب بنظر میرسه مخصوصا ۱ ماهه آخرش ولی خب همونطور که پیداس نمیشه به آزمونا رسید و به قول شما آدما با هم فرق میکنن و همه نمیشه با یه روش نتیجه بگیرن . مرسی

ارسال: #۱۳۰
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  منم بالاخره اولین درسم تموم شد ینی معماری که پارسال الکی حذفش کرده بودم Smile حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که کسایی که با روش مز دارن درس میخونن به آزموناشون میرسن آیا؟؟چون با این روش به نظرم نمیشه واسه آزمونا آماده شد

آقای جهانی پاسخ کامل سوال شمارو دادندhttps://manesht.ir/forum/thread-18590.html

I will win
not Immediateley
but Definitely
 سپاس‌گزاری شده توسط: narjesk , مهربان مادر
ارسال: #۱۳۱
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ ب.ظ
امروز یکی از بهترین روز های عمرم بود
همیشه فکر می کردم جالبترین قسمت ریاضی گسسته تابع مولد و خسته کننده ترینش اصل طرد و شمول تا اینکه امروز فصل اصل طرد و شمول گریمالدی رو خوندم و فهمیدم جالبترین در دنیا اصل طرد و شموله
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , ماه بانو , مهربان مادر , sara901
ارسال: #۱۳۲
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ ب.ظ
به نظر شما هم باید معماری رو خوند هم مدیریت رو؟بین تجارت و شبکه موندم؟لطفا راهنمایی کنید.Undecided
ارسال: #۱۳۳
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  به نظر شما هم باید معماری رو خوند هم مدیریت رو؟بین تجارت و شبکه موندم؟لطفا راهنمایی کنید.Undecided

ظنرم باید هر دو رو خوند چون یه سری دانشگاها مثل دانشگاه تهران گرایش نداره و به اسم مهندسی فناوری اطلاعات ارائه میشه که بعدا میتونی رو موضوعات شبکه کار کنی . حالا اگه مدیریت زده باشی که باعث میشه رتبت بهتر بشه یه راه فراری هست از کمی ظرفیت شبکه Smile

ارسال: #۱۳۴
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  به نظر شما هم باید معماری رو خوند هم مدیریت رو؟بین تجارت و شبکه موندم؟لطفا راهنمایی کنید.Undecided

وقت میکنی هر دوتا رو بخونی ولی تو کنکور فکر نکنم وقت کنی هر دوتا رو بزنی

ارسال: #۱۳۵
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ ب.ظ
اصلا از این محاسبات خوشم نمیاد، کاش میشد دو برابر سوال ریاضی مهندسی میدادن بجای این درس Confused

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۶۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۰۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۳۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۴۶۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۰۵۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۶۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۲,۳۸۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۶,۴۸۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۶۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close