زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ممیز شناور

ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ ب.ظ
Exclamation ممیز شناور
بچه ها ممیز شناورو از رو چی بخونم خوب یاد بگیرم.... به طور کلی فهمیدم .....ولی سوالاشو نمیتونم حل کنم!!!!
پوران خیلی بد توضیح داده...... !!!

زمان بندی خدا بی نظیر است ... نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود ... کمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار... اما ارزش انتظار را دارد . . .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ ب.ظ
RE: ممیز شناور
(۰۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ)mary1234 نوشته شده توسط:  بچه ها ممیز شناورو از رو چی بخونم خوب یاد بگیرم.... به طور کلی فهمیدم .....ولی سوالاشو نمیتونم حل کنم!!!!
پوران خیلی بد توضیح داده...... !!!

سلام

اگه کتاب معماری مانو دارید بخونید منم از مانو و پوران خوندم، اگه متوجه نشدید سوالتون رو بپرسید .

موفق باشید.

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط mary1234.)
Rainbow RE: ممیز شناور
masoomeh_s ==> دکتر صفری میگفت معماری پترسون خوبه...... میگفت مانو زیاد خوب نگفته ولی متاسفانه تو دانشگا ههای کشورمون منبع اصلی معماری مانوست........ منم نظر اونو دارم دوستم Blush هم کتابشو دارم هم حل تمرین ولی دوسش ندارمUndecided

عزیز دادخواه ==> آقای دادخواه اگه میشه اگه سختتون نیست اون فصلو واسم اسکن کنیدShy ممنون. چون نمیخوام بقیه فصل های کتاب راهیانو بخونم ... فقط مبحث حافظه ها مونده که نخوندم... و میدونم که حافظه ها هم آسونن... بخاطر این مقرون به صرفه نیست کتابو بخرم!! D:

زمان بندی خدا بی نظیر است ... نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود ... کمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار... اما ارزش انتظار را دارد . . .
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ب.ظ
این قسمت رو اول از رو جزوه اجلالی و ویسش بخون بد پورانو بخون اکی میشیWink
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  روی سایت آپلود نشد از آدرس زیر میتونید دانلود کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

mamnoonShy

ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  روی سایت آپلود نشد از آدرس زیر میتونید دانلود کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام، امکانش هست دوباره فصل دوم کتاب راهیان رو برای دانلود بزارید؟
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  من معماری (یه جای دیگه هم گفتم) بیشتر از هر درس دیگه ای آزارم داد پوران و راهیان و پارسه رو هم خوندم به این جمع بندی رسیدم:

با پوران شروع کردم مشکل مدار منطقی داشتم و کتاب پوران هم بدون مقدمه رفته سر موضوع معماری و مدار منطقی رو نادیده گرفته. در مورد کتاب پارسه به نظر من یکی از ضعیف ترین کتاباشون معماری و هوش مصنوعیه مخصوصن معماری که خیلی سطح پایین توضیح داده. اما کتابی که مشکل من رو توی این زمینه حل کرد (به شما توصیه میکنم فصل دومش رو بخونید نهایتش اینه که به اشتباه بودن عرایض بنده پی میبرید) کتاب راهیان ارشد دکتر فرشاد صفایی که با مقدمه مورد نیاز از مدار منطقی شروع کرده و خیلی کامل و جامع مبحثی که شما میگید رو آموزش داده. برای من که خیلی مفید هست. تستهای آخر فصل از نظر من بعضی هاش یه کم سخت بود چون نکاتی داشت که من قبلن ندیده بودم . برای اطمینان یک کتاب مدار منطقی مقسمی که خیلی خلاصه و خوب توضیح داده رو تا فصل ششمش (انتهای مدارهای ترتیبی) خوندم تا الان از کتاب راهیان ارشد به نسبت اون کتابای دیگه راضی تر هستم. در ضمن این کتاب خلاصه کتاب مانو هست که بصورت کنکوری گفته شده. خلاصه فرمایشاتم Big Grin اینکه فصل دوم راهیان ارشد رو بخون یادنگرفتی Confused به من مربوط نیست. اگر هم فکر میکنی خب گیرم که خریدم و بدردم نخورد پولم حروم میشه من حاضرم در نهایت فداکاری این فصل رو برات اسکن کنم و بفرستم .
سلام، امکانش هست فصل دوم کتاب راهیان رو اینجا بزارید؟
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  من معماری (یه جای دیگه هم گفتم) بیشتر از هر درس دیگه ای آزارم داد پوران و راهیان و پارسه رو هم خوندم به این جمع بندی رسیدم:

با پوران شروع کردم مشکل مدار منطقی داشتم و کتاب پوران هم بدون مقدمه رفته سر موضوع معماری و مدار منطقی رو نادیده گرفته. در مورد کتاب پارسه به نظر من یکی از ضعیف ترین کتاباشون معماری و هوش مصنوعیه مخصوصن معماری که خیلی سطح پایین توضیح داده. اما کتابی که مشکل من رو توی این زمینه حل کرد (به شما توصیه میکنم فصل دومش رو بخونید نهایتش اینه که به اشتباه بودن عرایض بنده پی میبرید) کتاب راهیان ارشد دکتر فرشاد صفایی که با مقدمه مورد نیاز از مدار منطقی شروع کرده و خیلی کامل و جامع مبحثی که شما میگید رو آموزش داده. برای من که خیلی مفید هست. تستهای آخر فصل از نظر من بعضی هاش یه کم سخت بود چون نکاتی داشت که من قبلن ندیده بودم . برای اطمینان یک کتاب مدار منطقی مقسمی که خیلی خلاصه و خوب توضیح داده رو تا فصل ششمش (انتهای مدارهای ترتیبی) خوندم تا الان از کتاب راهیان ارشد به نسبت اون کتابای دیگه راضی تر هستم. در ضمن این کتاب خلاصه کتاب مانو هست که بصورت کنکوری گفته شده. خلاصه فرمایشاتم Big Grin اینکه فصل دوم راهیان ارشد رو بخون یادنگرفتی Confused به من مربوط نیست. اگر هم فکر میکنی خب گیرم که خریدم و بدردم نخورد پولم حروم میشه من حاضرم در نهایت فداکاری این فصل رو برات اسکن کنم و بفرستم .

خدایا...میشه خواهش کنم برای منم بفرستید؟؟؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ
دانلود فصل دوم صفایی

ارسال: #۱۰
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  دانلود فصل دوم صفایی

ممنون [تصویر:  304406_4xvim2p.gif]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ moh3n.cinema ۷ ۱۵,۱۶۷ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: cyprus
  تعیین بزرگترین و کوچکترین توان در ممیز شناور؟؟ explorer ۴ ۴,۴۷۰ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pe.esf
  دقت نمایش در ممیز شناور wskf ۰ ۱,۲۴۲ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: wskf
  ممیز شناور دکتری ۹۶ arash691 ۲ ۱,۵۹۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: arash691
  ممیز شناور سال ۸۷ کامپیوتر arash691 ۳ ۳,۲۶۰ ۱۶ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  سرریز و زیر ریز در ممیز شناور arbab333 ۰ ۱,۱۱۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: arbab333
  سوال از مبحث آسونه ممیز شناور ;-) majid10 ۲ ۱,۳۸۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: majid10
  ممیز شناور joyebright ۳ ۳,۰۸۵ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  [درخواست راهنمایی] مبحث ممیز شناور - سوال ۶۹ (مهندسی کامپیوتر ۹۳) DANEiL ۳ ۳,۲۳۲ ۰۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  رفع مشکل خطای vhdl در عمل روندینگ الگوریتم ضرب اعداد ممیز شناور The BesT ۰ ۱,۸۵۵ ۰۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close