زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نحوه تهیه پوستر برای همایش با نرم افزار word

ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ ب.ظ
من میخوام یه پوستر برای همایش تهیه کنم -همایش بازیابی اطلاعات رودسر و آملش
ولی فرمت آماده داده نشده و گفتند باید با ورد ۲۰۱۰ آماده بشه .روش تهیه اش با چه ابزاری تو ورد هست و با ورد ۲۰۰۷ میشه
ممنون میشم زودتر کمک کنید زمانم کمه
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

محل تاپیکتون مناسب نیست. چون پاسخ داره منتقلش می کنم.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ب.ظ
این توضیحات تهیه پوسترش هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۳ ب.ظ، توسط azin66.)
من گفتم فرمت آماده یعنی فایلی که ما مطالب رو داخلش قرار بدیم نه اینکه خودمون درست کنیم . من ون فایل رو خوندم و قاعدتا از روی همون فایل اومدم و پرسیدم که با ورد ۲۰۱۰ چطور میشه وگرنه که با power point یا publisher درست میکردم

(۱۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  جلل خالق!!!!!! خانوم جک میگی؟
با word >>>>>>>> پوستر!!!!!!!!!
حالا اونا نمیدونن شما دیگه چرا!!!
خوب وورد فرمتش doc هس !!! نکنه دنبال فرمت پوسترشی!!؟؟؟

بله میشه با استفاده از ابزار Textbox ممکنه راه دیگه ای هم داشته باشه ولی من دیگه نگشتم
ولی شما برای اینکه باورتون بشه جک نیست بد نیست این لینک هارو ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  خداییش مایکروسافت خودشو کشته تو زمینه طراحی یه paint ساخته
من طراح هستم حاضرم هستم کارتونو free واستون انجام بدم ولی دانشجوی ارشد دیدم هستین و خواستین با وورد طراحی کنین خوب زورم گرف!! :پی
عزیز این پوستری که ایشون فرمدند با اون پوستری که شما مد نظر دارید فرق میکنه
ایشون باید مقاله ای که ارائه کرده به همایش و فکر کنم به عنوان پوستر پذیرفته شده را با اون فرمتی که همایش می خواهد آماده و ارسال کنه منظورشون طرح گرافیکی نیست یه فرمت وردی که باید مهیا بشه
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , maneshty , azin66
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ ب.ظ
RE: نحوه تهیه پوستر برای همایش با نرم افزار word
سلام من هم برا این کنفرانس مقاله ارسال کرده ام پذیرفته شده؟ اما من تو کنفرانس شرکت نکردم قبل۱۵ مهر زنگ زدم گفتن مشکلی نیست گواهی رو برات ارسال می کنم اما الان هرچی زنگ می زنم خاموشه اینم شمارشه۰۹۱۱۵۴۵۴۰۶۰دوستان راهنمایی کنن ارسال می کنن این گواهی رو برام یا نه ان ۵۰تومن از جیب رفت.
اصلا این کنفرانس معتبر هست کسی میدنه؟
از کجا باید بدونیم چه مقاله هایی تو این کنفرانس مقاله برتر معرفی شده اند؟

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۰
۰
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ)abraham نوشته شده توسط:  سلام من هم برا این کنفرانس مقاله ارسال کرده ام پذیرفته شده؟ اما من تو کنفرانس شرکت نکردم قبل۱۵ مهر زنگ زدم گفتن مشکلی نیست گواهی رو برات ارسال می کنم اما الان هرچی زنگ می زنم خاموشه اینم شمارشه۰۹۱۱۵۴۵۴۰۶۰دوستان راهنمایی کنن ارسال می کنن این گواهی رو برام یا نه ان ۵۰تومن از جیب رفت.

بله برای یکی از دوستان من فرستاده بودن گواهی پذیرش رو. احتمالا بعدا میفرستن براتون.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: abraham
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط azin66.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ)abraham نوشته شده توسط:  سلام من هم برا این کنفرانس مقاله ارسال کرده ام پذیرفته شده؟ اما من تو کنفرانس شرکت نکردم قبل۱۵ مهر زنگ زدم گفتن مشکلی نیست گواهی رو برات ارسال می کنم اما الان هرچی زنگ می زنم خاموشه اینم شمارشه۰۹۱۱۵۴۵۴۰۶۰دوستان راهنمایی کنن ارسال می کنن این گواهی رو برام یا نه ان ۵۰تومن از جیب رفت.

شما وقتی تو پروفایل خودتون رفتید قسمتی اضافه شده مبنی بر اارسال گواهی اطلاعات منزلتون رو تو قسمت اطلاعات فردی باید کامل کرده باشید و بعد در قیمت ارسال گواهی میرید و درخواست میدید براتون بفرستن . من میشناسم کسانی رو که فرستادن براشون .
درجه اعتبار این همایش ملی هست و مقالات زیادی فرستاده شدن
مقاله برتر فکر نکنم معرفی کنن من نشنیدم تا حالا تو همایش ها همچین کاری بکنن .مگه مسابقه اس که بخوان بهتر از همه رو بگن کیه تازه اگر اینطور بود باید میگفتن جایزه نفر اول چیه و یا الان که تموم شده معرفی اش میکردن ،میبینید که از این خبرا نیست بحث تبادل اطلاعات علمی جایزه نداره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abraham
ارسال:
۲۶ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ
به جای word از power point استفاده کنید بعد برید به قسمت margin و اندازه ی دلخواه پوستر رو تعیین کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۱ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  تفاوت WordPress.com و WordPress.org nillshid ۰ ۸۶۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۴۴ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۲,۹۸۸ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close