زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۶۰۱
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  خدایا واسه هر چی دختر دم بخت رتبه زیر ۱۰۰ کنکور امسال یه خواستگار توپ بفرست (یعنی پولدارااااا)که عقدو عروسی با هم بگیره !!!!!!!
آخه یه حساب کتاب کوچولو کردم اگه این دعام نزدیک ۳۰% مستجاب بشه و قرار باشه ۵۰% از رتبه های زیر ۱۰۰ خانوم باشن احتمال قبولی هر پسر ۱/۱% بیشتر میشه و اگه هممون (پسرا) شروع کنیم دعا کردن این شاید تا ۱۰% بالا بره و اگه خودمون دس به کار بشیم (بریم خواستگاری) ۱۰۰% میشه و شانس هر نفر ۲۰% بیشتر میشه!! واقعا هنوز داری این چرتو پرتا رو میخونی(من که کار دارم بیکار نیستم اینا رو بنویسم!!)!!!!!!!
این حساب کتاب خط پایینیو بخون بدرت میخوره نه اینا!!!!

-----

هر سوال مشترک که بزنیم ۳/۳۳درصد میشه تو نمره کلی به اندازه۱۳/۳۲تاثیر داره تونمره کل
سوالات تخصصی که بزنیم ۵/۵۵درصد میشه ضریبش هم ۲ به اندازه۱۱/۱
معماری هرسوال۸/۳۳ و زبان ۳/۳۳

بسه دیگهSleepy

نقل قول ما از طرف شما افتخاری هست (باور کن)، ولی میخای بزار وقتی مدیر شدی تذکر بده یا اصلا نده سریع بن کن!!! :پی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۰۲
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  نقل قول ما از طرف شما افتخاری هست (باور کن)، ولی میخای بزار وقتی مدیر شدی تذکر بده یا اصلا نده سریع بن کن!!! :پی

بعضی مواقع یه موضوع خنده داره ولی در صورت کش دادن بی مزه میشه
برا همین علامت خواب رو گذاشتمTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: par par_92
ارسال: #۶۰۳
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ق.ظ، توسط eh3an2010.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۲۷ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  نقل قول ما از طرف شما افتخاری هست (باور کن)، ولی میخای بزار وقتی مدیر شدی تذکر بده یا اصلا نده سریع بن کن!!! :پی

بعضی مواقع یه موضوع خنده داره ولی در صورت کش دادن بی مزه میشه
برا همین علامت خواب رو گذاشتمTongue

بامزه بی مزه خوشمزه!! در هر صورت شما بزار اونایی که نشنیدن بخندن!
بالا بری پایین بیای برداشتم از حرفت و نظرت عقده خالی کردن بود! شایدم بگی از همین ۲ تا کلمه چطور اینو میگه و اینطور نبوده! ولی اون لحظه دقیقا میدونم چی از ذهنت گذشته!
(حداقل حداقلش که پیغام خصوصی رو اختراع کردن! اشکالی نی میزاریم پای اینکه یه ماهی بیشتر نیس مهمون سایتی!!!!)
در کل فردا شب یه جک جدید میگم کلی بخندی! :پی شبت بخیر!
Fardad-A، در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز و گرامی، ممنون میشم راجع به موضوعات بی ربط به درس که باعث ایجاد شکایت و تنش میشه پستی نزنید.
توصیه های ایمنی را جدی بگیرید.Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۶۰۴
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ ق.ظ
خواب نداریما از بس بجاش استرس داریم
از زندگی جا موندیم با این کنکورBig Grin

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , ایزدی , atenaa
ارسال: #۶۰۵
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ ق.ظ، توسط afshin18.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  بامزه بی مزه خوشمزه!! در هر صورت شما بزار اونایی که نشنیدن بخندن!
بالا بری پایین بیای برداشتم از حرفت و نظرت عقده خالی کردن بود! شایدم بگی از همین ۲ تا کلمه چطور اینو میگه و اینطور نبوده! ولی اون لحظه دقیقا میدونم چی از ذهنت گذشته!
(حداقل حداقلش که پیغام خصوصی رو اختراع کردن! اشکالی نی میزاریم پای اینکه یه ماهی بیشتر نیس مهمون سایتی!!!!)
در کل فردا شب یه جک جدید میگم کلی بخندی! :پی شبت بخیر!

کافر همه را به کیش خود پندارد
قبل از اینکه کسی رو درست بشناسی اینجور نظر نده اگر منو می شناختی هیچ وقت چنین برداشتی نمی کردی
و اگر چنین برداشتی می کردی چنین جوابی نمی دادی چون مطمئنا می شنیدی که من می گفتم:
ارزشی برام نداری پس سعی خاصی در قانع کردنت ندارم

(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ق.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  خواب نداریما از بس بجاش استرس داریم
از زندگی جا موندیم با این کنکورBig Grin
زندگی یعنی مسیر رسیدن به اهداف این رو که حس کنی از درس خوندن برا کنکور لذت می بری روزی نیم ساعت درباره ی آینده خیالبافی کن کمک می کنهAngelدرمورد خودم که جواب داده
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , tarane1992 , black_knight , mahtab69
ارسال: #۶۰۶
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ق.ظ
صبح همگی بخیررررر و شادیSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , SnowBlind
ارسال: #۶۰۷
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ، توسط par par_92.)
سلام به همگی
بازم از این بحث ها...........
واقعا خسته نشدین ؟؟؟؟؟؟خانم ترانه شما هم اینقد کش نده لطفا مگه تنها دختر سایت شمایین ؟و اقای احسان وقتی میبینین ملت جنبه شوخی ندارن چرا ادامه میدین این جا جای این حرفا نیست که!!
بخونین و رد شین از رو مسایل بی ربط مگه ما هدف امون چیزکوچیکیه که سر این جور چیزا بحث کنیم و وقت بزاریم؟!؟!؟!
حالا اگه یه بنده خدا یه سوال درسی می پرسید یا از منابع یه درس سوال میکرد همه اعتراض میکردن که این جا قوانین خودش و داره و جای خودش سوال بپرسین و از این صحبت ها.
چه کاریه که این جا ملت بخوان شخصیت اشونو به هم دیگه بشناسونن؟؟؟یه فضای مجازی داریم بیاین نیازای خودمون و دیگرانو بر طرف کنیم همین.

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.Heart

(انعام ۶۰)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Denize , ایزدی , ریحان , afshin18
ارسال: #۶۰۸
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ، توسط pooyaa.)
بچه ها کارت ورود به جلسه ۲۵درصد دوم پارسه رو سایت قرار گرفته

موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: AMMehr , m@hboobe , afshin18
ارسال: #۶۰۹
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ب.ظ
Star RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)
خوب منم امروز ثبت نام کردم و خیالم راحت شد
امیدوارم که همه موفق باشن
من که بد جوری به مانشت عادت کردم شماهارو نمیدونم!!!!!

خدا جونم شکرت ...

به کسانی که پشت سرتان حرف می زنند بی اعتنا باشین آنها به همان جا تعلق دارند دقیقا
پشت سرتان
 سپاس‌گزاری شده توسط: Denize , afshin18
ارسال: #۶۱۰
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ب.ظ
یچیزی بگم روحیه همتون خورد بشه؟
من ۲۵درصد اول ودومو باهم خوندم عقبم نیسمTongueAngel

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: par par_92 , nazanin_sh , SnowBlind , ایزدی , f2000 , black_knight , afshin18 , elynn66
ارسال: #۶۱۱
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ب.ظ
من تاحالا مبحث "واحد کنترل" (درس معماری) بصورت ریزبرنامه یا سیم بندی رو تاحالا نخوندم! بنظرتون بذارمش کنار ضرر میکنم؟مهمه؟

ضمنا الگوریتم تخصیص منبع - سیستم عامل بخش بن بست - رو اگه کسی میتونه تو ۲ خط روان و خلاصه بگه ممنون میشم ، چون طولانی بود توضیحات کتاب!

مرسی بچه ها!
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18
ارسال: #۶۱۲
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ب.ظ
عوض این حرفا یکی بیاد جواب منو بده :|
ارسال: #۶۱۳
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ ب.ظ
ای خـــــــــــــــــــــــدا
Call of Duty هم اومد
آخه چرااااااااااااااا الان میان؟؟؟
از خیره battlefield که گذشتم اینم روش Sad

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۶۱۴
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ ب.ظ
سلام روزتون بخیر

منم سنجش ثبت نام کردم هم کامپیوتر و هم آی تی Smile

اعلام وضعیت تا اینجا (جمعه ۲۵ درصد دوم نصیر رو دارم)

زبان محذوف
گسسته ۵۰ درصد اول
داده ۵۰ درصد اول(و به مقدار لازم تست)
الگوریتم ۵۰ درصد اول( پویا سخت بود راضی نبودم Confused حریصانه خوشمزه بود Smile)
شبکه ۵۰ درصد اول فصل مدیریت پخش همگانیش مونده ( و به مقدار لازم تست )
نرم افزار همون ۲۵ درصد اول گذاشتم برای آزمون ۵۰ درصد اول

پایگاه ۵۰ درصد اول بدون تست
عامل ۲۵ درصد اول و چند ص از همگام سازی اصلا نمیفهمم این بخشوUndecidedUndecidedSadUndecidedSad
هوش امروز یا فردا به ۵۰ درصد اول رسانده میشود اما اصلا نمیتونم تستهاشو بفهممUndecidedSadUndecidedSad

معماری ۲۵ درصد اول باقیش برای آزمون ۵۰ درصد

الان به نظرتون وضعم خیلی بده ؟SadConfused

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال: #۶۱۵
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط Amir V.)
شاید خیلی هاتون مثل من جُغد باشید! روزها خواب و شبها بیدار.

من ساعات مطالعم از ۳ ظهر تا ۶ صبح بود. اما این قضیه نزدیکای کنکور داشت کار دستم میداد... چون من ساعت ۷ صبح تازه میخوابیدم در حالیکه چند هفته بعد باید ساعت ۷ صبح سر جلسه کنکور میبودم!

بنابراین دوستانی که جغد تشریف دارن، کم کم به فکر درست کردن ساعت خواب خودشون باشن چون اون اواخر مثل من خیلی اذیت خواهند شد!

براتون آرزوی موفقیت دارم.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , f2000 , ایزدی , tarane1992 , Denize , h4cker , Mänu , Onix , pesaredelsokhte , afshin18 , pooyaa , black_knight , Ehsan.Aboli , alagh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۴۰۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۶۱۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close