زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۶۱۶
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ ب.ظ
سلام

جناب امیر یعنی ۱۵ ساعت روزانه مطالعه میکردین؟
چطوری میتونم مثل شما ساعت مطالعم رو خوب کنم چون من نهایتا ۵ ساعت بیشتر نمیخونم و خیلی هم تا حالا کم تست زدم
دروس مثل هوش و عامل رو هم خیلی مشکل دارم متوجه نمیشم درسشو چه برسه به تست !

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Onix , afshin18 , black_knight
ارسال: #۶۱۷
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط infinity31.)
RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)
کسی هست مثل من که کلللللی واحد و درس دانشگاه داشته باشه این ترم؟ یا کسی هست که بتونه یکم امیدوارم کنه که میییشه با این وجود رتبه خوبی آورد؟!! Sad

Sent from my C5303 using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , black_knight , ایزدی
ارسال: #۶۱۸
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  جناب امیر یعنی ۱۵ ساعت روزانه مطالعه میکردین؟
سلام.
من ۱۵ ساعت همشو که درس نمیخوندم! ساعت مفید درس خوندنم با کورنومتر حدود ۷ ساعت بود. بقیش رو فیلم/سریال میدیدم یا میرفتم بیرون یه سر.

نقل قول: چطوری میتونم مثل شما ساعت مطالعم رو خوب کنم چون من نهایتا ۵ ساعت بیشتر نمیخونم و خیلی هم تا حالا کم تست زدم
با توضیحاتی که دادم ساعت مطالعت خیلی کم نیست. یکم فشار بیاری به ۷ برسونی عالی میشه!

نقل قول: دروس مثل هوش و عامل رو هم خیلی مشکل دارم متوجه نمیشم درسشو چه برسه به تست !
سیستم عامل که یکم مفهومیه باید وقت بزاری. دو سه دور که یه مبحث رو عمیق بخونی و واسه خودت رو کاغذ یادداشت برداری کنی خیلی خوب میتونی یادش بگیری. فقط نیاز به تکرار و عمقی خوندن داره.
در مورد هوش هم ویدئوهای رامین رهنمون رو حتما نگاه کن. اگه تهرانی من میتونم بهت بدم. اگه شهرستانی از لینک زیر میتونی ببینیشون:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این ویدئوها فوق العاده اس و من با دیدن اینها تازه فهمیدم هوش یعنی چی!

محکم باش و ادامه بده Smile

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , h4cker , SnowBlind , Onix , par par_92 , fatollahi , El@he , afshin18 , black_knight , ایزدی , alagh , niloofar_68
ارسال: #۶۱۹
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ ب.ظ
بله حتما
خیلی ممنونم آقای امیر
امیدوارم همیشه موفق باشین

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , afshin18 , black_knight
ارسال: #۶۲۰
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ، توسط Mänu.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ)master of net نوشته شده توسط:  مرسی شما از خوندنش راضی هستی؟
به نظر من ۶۰۰ مسئله کتاب خوبیه فصل پویا و حریصانه چندتا تستاشو خوندم سوالاش برام سخت بود اما کمک میکنه واقعا اگه برسیم بخونیم که عالیه

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , Mindhunter
ارسال: #۶۲۱
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط SnowBlind.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  ه نظر من ۶۰۰ مسئله کتاب خوبیه فصل پویا و حریصانه چندتا تستاشو خوندم سوالاش برام سخت بود اما کمک میکنه واقعا اگه برسیم بخونیم که عالیه
توی قسمت طراحی الگوریتم خیلی تست نداره!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

واسه آزمون جمعه من فقط ۳ تا مشترک + ۴ تای تخصصی نرم+ ۲ تا ریاضی رو رسیدم درست بخونم
امشب زبان های برنامه سازی رو مرور میکنم، فردا هم چنتا تست میزنم، تا ببینیم رتبه چی میشه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

میانترم ها هم کم کم داره شروع میشن، ولی خیالی نیس.

(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  در مورد هوش هم ویدئوهای رامین رهنمون رو حتما نگاه کن. اگه تهرانی من میتونم بهت بدم. اگه شهرستانی از لینک زیر میتونی ببینیشون:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینک هم فکر کنم همونا رو داره، فردا دان میکنم ببینم چیه!

(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ)infinity31 نوشته شده توسط:  کسی هست مثل من که کلللللی واحد و درس دانشگاه داشته باشه این ترم؟ یا کسی هست که بتونه یکم امیدوارم کنه که میییشه با این وجود رتبه خوبی آورد؟!!
من این ترم ۱۲ واحد دارم، ولی ۲ تا شو نمیرم کلاس. میشه ۶ واحد توی ۲ روز، البته فکر کنم یکیش منو بندازه، به همین دلیل از شنبه کلا دو روزم رو باید برم کلاس و درس کم میشه خوند، که اون دو روز رو هم زبان میخونم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18
ارسال: #۶۲۲
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ ب.ظ، توسط Golnazzz.)
سلام بچه ها
کنکور IT و علوم کامپیوتر روز قبل کنکور کامپیوتره؟؟! Blush
ارسال: #۶۲۳
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ ب.ظ
هر وقت میام اینجا امیدو انگیزه میگیرم تا دوباره تلاش کنم.تا حالا نتونستم خیلی خوب پیش برم ولی چون همیشه موقع امتحانات شب امتحانی بودم و انصافا هم نمره خوبی می گرفتم امید دارم توی این شب امتحان سه ماهه خیلی خوب درسها رو یاد بگیرم و ارشد با رتبه عالی قبول بشم. مطمئنم در این روزهای باقیمونده هممون می تونیم موفق بشیم.
برای تک تکتون آرزوی موفقیت دارمBlush

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , afshin18 , ایزدی
ارسال: #۶۲۴
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ)Golnazzz نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
کنکور IT و علوم کامپیوتر روز قبل کنکور کامپیوتره؟؟! Blush

پارسال که این طور بود... علوم و آی تی ۵شنبه صبح و کامپیوتر جمعه صبح

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Golnazzz , afshin18 , ایزدی
ارسال: #۶۲۵
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط IT93.)
سلام

بالاخره ثبت نام کردم Big Grin: !

(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
نقل قول: دروس مثل هوش و عامل رو هم خیلی مشکل دارم متوجه نمیشم درسشو چه برسه به تست !
سیستم عامل که یکم مفهومیه باید وقت بزاری. دو سه دور که یه مبحث رو عمیق بخونی و واسه خودت رو کاغذ یادداشت برداری کنی خیلی خوب میتونی یادش بگیری. فقط نیاز به تکرار و عمقی خوندن داره.

به نظر من
سیستم عامل + هوش مصنوعی + طراحی الگوریتم سه از بهترین درس هایی که تویه کنکور ای-تی وجود داره!
گسسته + شبکه هم بدترین ها هستن!
ارسال: #۶۲۶
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ
منم بلاخره امروز ثبت نام کردم !

ایشا... شریف !!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

[تصویر:  zCK]
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , afshin18 , Denize , ایزدی
ارسال: #۶۲۷
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ب.ظ
میدونی چی استرس داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این که داری یه سوالو حل میکنی بعد تو وسط کار احساس میکنی داری اشتباه حل میکنی

باز میدونی چی بیشتر استرس داره؟؟؟؟؟Big Grin
اینکه ببینی اون جوابی که از اون راهه بدست آوردی تو گزینه ها هستش Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , ایزدی , alagh
ارسال: #۶۲۸
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ب.ظ
امروزم بد نبود...

فصل پویا و حریصانه و بازگشت به عقب رو خوندم. پویا یه کمش موند ولی. سخت نبود که، بچه های چرا اینقدر بد میگن ازش؟! البته پوران جالب نگفته ها، من از این مرجعه که اسمشو نمیدونم خوندم. سی ال آر اس نه، اون یکی. ترجمه ی قمی نژاد هم نه، اون یکی :ی اسمش یادم نیست.
خوب بود در کل. احتمالا سر همون ۱۰ روزی که باید تموم بشه، تموم میشه.

بچه های اینجا کسی برنامه سازی خونده تا حالا؟! طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی.

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
ارسال: #۶۲۹
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  یچیزی بگم روحیه همتون خورد بشه؟
من ۲۵درصد اول ودومو باهم خوندم عقبم نیسمTongueAngel
منم الان ۱۰۰ درصد دوم Big Grin

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , ایزدی , Mindhunter
ارسال: #۶۳۰
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ب.ظ
سلام به همه دوستان خسته نباشید
ازتون ی راهنمایی می خوام.از بین ریاضیات موندم بین گسسته و محاسبات کدوم رو حذف کنم با توجه به اینکه ۷ روز بیشتر واسش وقت ندارم

ممنون میشم کمکم کنیییییییییییییید
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , ایزدی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۴۰۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۶۰۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close