زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون آزمایشی اول پارسه مهندسی در سال ۹۲)

ارسال: #۳۱
۰۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ق.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون آزمایشی اول پارسه مهندسی در سال ۹۲)
(۰۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Nolan نوشته شده توسط:  بیزحمت یکی از دوستان بیادو تعداد شرکت کننده های کامپیوتر دیروز رو اعلام کنه

۹۶۱ نفر

هان ای کوه بلند/ای سراپا همه بند/از تو این تجربه آموخته ام/که نلرزد دلم از غرش سنگین زمان/و هراسی ندهد راه به دل از طوفان/کاه بودن ننگ است/کوه میباید بود
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nolan
ارسال: #۳۲
۰۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ق.ظ
۷ هوش شدم

زبان ۱۸
ریاضی ۶۶
مشترک ۵۷
تخصصی ۴۶

شاید آزادی انسان در فناپذیری اش باشد، که می داند؟
فرانتس کافکا
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ق.ظ
مدرسان گویا جامعه اماریش این ازمون بیشتر بوده از بقیه الان ای تی شده ۱۶۲۶

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ق.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  مدرسان گویا جامعه اماریش این ازمون بیشتر بوده از بقیه الان ای تی شده ۱۶۲۶

مدرسان رو میگن دروغ میگه برا اینکه کسی شک نکنه رتبه ها رو با کنکور شبیه سازی می کنه (میبره رو نمودار)
خودم مدرسان امتحان میدمBig Grin

سوالای این ازمون پارسه بهتر و استاندارد تر بود
ولی سوالای مدرسان بیشتر شبیه کنکور بود (یه درس خیلی اسون یه درس خیلی سخت یه درس همه ی سوالاش غلط و... خلاصه داغون)
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ق.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ق.ظ)arshadhoush نوشته شده توسط:  ۷ هوش شدم

زبان ۱۸
ریاضی ۶۶
مشترک ۵۷
تخصصی ۴۶

تبریک خیلی خوب شدید.
ببخشید یه سوال داشتم اگه ممکنه کمکم کنید.من درسا رو تقریبا یه دور کردم.ولی برای ازمون ها باید حتما دوباره بخونمشون وبه علاوه باید تست هم زد.ولی خیلی وقت کم میاد با ۱۳ روز.شما فقط تست میزنید یا درسا رو هم دوباره مرور میکنید؟
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  مدرسان گویا جامعه اماریش این ازمون بیشتر بوده از بقیه الان ای تی شده ۱۶۲۶

مدرسان رو میگن دروغ میگه برا اینکه کسی شک نکنه رتبه ها رو با کنکور شبیه سازی می کنه (میبره رو نمودار)

ولی سوالای مدرسان بیشتر شبیه کنکور بود (یه درس خیلی اسون یه درس خیلی سخت یه درس همه ی سوالاش غلط و... خلاصه داغون)

بعید میدونم آمار مدرسان از خودشون باشه. شما به حجم تبلیغات مدرسان توجه کنید، مسلما جذب داوطلب انجام میشه. بازم اگر توجه کرده باشید امسال پارسه تبلیغاتش خیلی خیلی کم بوده که البته تاثیری در تعداد داوطلب هاش نداشته چون معمولا آزمون اولش بین ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ داوطلب داشته.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18
ارسال: #۳۷
۰۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ق.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  مدرسان گویا جامعه اماریش این ازمون بیشتر بوده از بقیه الان ای تی شده ۱۶۲۶

بعید میدونم آمار مدرسان از خودشون باشه. شما به حجم تبلیغات مدرسان توجه کنید، مسلما جذب داوطلب انجام میشه. بازم اگر توجه کرده باشید امسال پارسه تبلیغاتش خیلی خیلی کم بوده که البته تاثیری در تعداد داوطلب هاش نداشته چون معمولا آزمون اولش بین ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ داوطلب داشته.
الان یه امار بگیر (هر جا که دوست داری) ببین پارسه ای ها بیشترن یا مدرسانی ها
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ق.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  

راستش من خیلی بتونم آمار بگیرم از ۲۰ نفر میشه. ولی این ۲۰ نفر دلیل نمیشه بفهمم کی بیشتره.
دو سال پیش سال بالایی های ما ۱۰ نفر ماهان بودن و ۲ نفر پارسه و اصلا مدرسان نبودن. ولی جامعه آماری ماهان کمتر از پارسه بود.
بعید میدونم یه موسسه بخواد این کار را انجام بده که مثلا آمارش با کنکور یکی بشه. بهرحال کم و زیادش فرقی به حال من و شما نداره.
مهم اینه که هممون بتونیم بهترین عملکرد را چه در پارسه و چه مدرسان داشته باشیم و نهایتا بهترین عملکرد در کنکور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18
ارسال: #۳۹
۰۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط arshadhoush.)
(۰۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ)alagh نوشته شده توسط:  تبریک خیلی خوب شدید.
ببخشید یه سوال داشتم اگه ممکنه کمکم کنید.من درسا رو تقریبا یه دور کردم.ولی برای ازمون ها باید حتما دوباره بخونمشون وبه علاوه باید تست هم زد.ولی خیلی وقت کم میاد با ۱۳ روز.شما فقط تست میزنید یا درسا رو هم دوباره مرور میکنید؟

ممنون
هم مرور کنین هم تست کار کنین، سعی کنین از هر درس یه مقدار تست بزنید با توجه به وقتی که دارین، بقیه تست ها هم تو ۵۰% بزنید، بازم اگه از درسی تست نزده موند دی ماه وقت هست. به هر حال سعی کنید کیفیت مطالعه تون خوب باشه اگه به چیزی نرسین تو ۵۰% وقت جبران هست! این نظر منه البته. موفق باشین

شاید آزادی انسان در فناپذیری اش باشد، که می داند؟
فرانتس کافکا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind
ارسال: #۴۰
۰۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ق.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  

نظر و ایدت محترم اما فکر نکنم فیک باشه آمارش چون وقتی‌ من رفتم ثبت نام کنم نیم ساعت تو اتاق انتظار بودم به دلیل تعداد زیاد ثبت نامی‌ ‌ها من آزمون کامپیوتر ندیدم اما ای‌ تی‌ هرچند به نظر اسون بود اما بعضی‌ از سوال هاش قشنگ بود فکر کنم بگیم متوسط بهتره اگه یه نگاهی‌ به درصد مون کنیم

فکر کنم اینجا گفت گو نکنیم بهتره موضوع تایپیک برای یه موسسه دیگست یک دفعه دیدی لفت و رایتمون کردن

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ب.ظ
دوستانی که آزمون پارسه دادید یه سوالی. به نظرتون سوال ۵۷ نظریه، اشتباه حل نشده ؟
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ق.ظ
بچه ها این قضیه فرمول جدید رو میدونید دقیقا چیه ؟!!
منظورش از امتیازی که زده چیه؟!!!

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  دوستانی که آزمون پارسه دادید یه سوالی. به نظرتون سوال ۵۷ نظریه، اشتباه حل نشده ؟

نه، چرا اشتباه؟
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ق.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ق.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  دوستانی که آزمون پارسه دادید یه سوالی. به نظرتون سوال ۵۷ نظریه، اشتباه حل نشده ؟

نه، چرا اشتباه؟

شرمنده ولی اشتباه نبود. دیروز با یکی از دوستانم حل کردم فهمیدم یک q2 که بدست اوردم بی استفاده بوده و باید حذف میشده ولی دقت نکرده بودم. البته هرچند جواب تست را درست زدم ولی گیر اون یه حالت بودم که کجا رفته.
امان از این بی دقتی های من Angry
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۱۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۶ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۷۰۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۳۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۸۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close