زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارتعاش ناگهانی تصویر در ویندوز ۸

ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط good-wishes.)
سلام
لبتابی دارای ویندوز۸ ،۶۴بیتی هست که ویندوز اصلی آن ۷ ،۶۴بیتی بود و پاک کرده و ۸ نصب کرده بعد از مدتی ویندوز۸ تکون می خوره انگار که یه ضربه یه دفعه به صفحه می خوره دوباره بعد از چند ثانیه همین طور میشه تا کامپیوتر رو خاموش یا ریست کنم. بعضی مواقع که سیستم رو روشن میکنم این طور میشه.
کسی میدونه دلیلش چیه؟ لب تاب زمین هم نخورده؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ ب.ظ
RE: مشکلی در ویندوز۸
ببخشید من متوجه نشدم ، ویندوز ۸ تکون میخوره یعنی تصویرتون مرتعش میشه ؟
اگر این طوره این موارد از گرافیک سیستم هست قاعدتا، ببینید گرافیکش درست نصب شده ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱-۱
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ
مشکلی در ویندوز۸
چون درایوراش مال ۷ هست رو ۸ نصب نشد که گرافیک و بقیه درایوراشو نصب گنم.
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ب.ظ
من با ۸ کار نکردم اما تا جایی که می دونم باید خودش بشناسه
اما اگر نشناخته باید از اینترنت لااقل دانلود کنید و نصب کنید حل میشه به احتمال ۹۹ درصد .
اون یک درصد هم برا اینه که این مشکل مثلا در ۸ باشه و من ندونم چون باهاش کار نکردم
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ب.ظ
مشکلی در ویندوز۸
یشه بگید دقیقا چی باید دانلود کنم؟
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ب.ظ
درایور کارت گرافیکتون رو
می تونید از سایت سازنده لپ تاپتون دانلود کنید
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ ق.ظ
مشکلی در ویندوز۸
گرافیکشو نصب کردم درست که نشد هیچ بدترهم شد،
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
اگه کارت گرافیک خارج از سی پی یو داره درایورشو از سایت سازنده کارت گرافیک دانلود کنید.
اگر هم کارت گرافیک داخل سی پی یو و هم کارت گرافیک خارج سی پی یو داره هر دو درایور رو باید نصب کنید.
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ
مشکلی در ویندوز۸
سلام
با توجه به اینکه درایورها معمولا تو سیستم عامل همراه هستن نیازی به نصب نبود
احتمال زیاد شما بعد از نصب نیک برنامه خاص یا تنظیماتی دچار این مشکل شدید
بعد از نصب ویندوز ۸ بعد از چه مدتی اینجوری شد؟
اگه بعد از برنامه خاصی بوده که باید عرض کنم شما سیستم ریستور کنید به اون تاریخ تا مشکل حل بشه
برای اطمینان از کارت گرافیک هم از دیاگنواستیک استفاده کنید
برای اطمینان از درایورش هم شما تو سایت سازنده ببینید برا ویندوز ۸ درایور داره اگه نبود از اپدیت خود ویندوز استفاده کنید یعنی حذف کنید و با اپدیت مستقیم نصب کنید
ارسال: #۱۰
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ق.ظ، توسط ۱-۱.)
مشکلی در ویندوز۸
تو اینترنت سرج کردم دیدم نوشته ویندوز ۸ از گرافیک amd پشتیبانی نمی کنه.چکار کنم؟؟؟

(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  سلام
اگه بعد از برنامه خاصی بوده که باید عرض کنم شما سیستم ریستور کنید به اون تاریخ تا مشکل حل بشه
برای اطمینان از درایورش هم شما تو سایت سازنده ببینید برا ویندوز ۸ درایور داره اگه نبود از اپدیت خود ویندوز استفاده کنید یعنی حذف کنید و با اپدیت مستقیم نصب کنید

نه برنامه خاصی نصب نکردم. بعد از یک ماه این طوری شده. بعضی اوقات که روشن می کنم این طوری میشه . از manage کامپیوتر دیدم رو کارت گرافیکamd علامت زرد گذاشته، که هرچی هم تو اینترنت گشتم مدلشو ندیدم که دانلود کنم؟؟؟
مدلشAMD Radeon HD 7400M Series win864bit مدل dell4110

نه برنامه خاصی نصب نکردم. بعد از یک ماه این طوری شده. بعضی اوقات که روشن می کنم این طوری میشه . از manage کامپیوتر دیدم رو کارت گرافیکamd علامت زرد گذاشته، که هرچی هم تو اینترنت گشتم مدلشو ندیدم که دانلود کنم؟؟؟

(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ)۱-۱ نوشته شده توسط:  تو اینترنت سرج کردم دیدم نوشته ویندوز ۸ از گرافیک amd پشتیبانی نمی کنه.چکار کنم؟؟؟

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال: #۱۱
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ب.ظ
مشکلی در ویندوز۸
شما یه کارت گرافیکی داخل سی پی یو دارید (intel 3000) و یه کارت گرافیک خارج از سی پی یو. هر دو درایور باید نصب باشه. شاید بهتر باشه اول از گرافیک داخل سی پی یو شروع کنید. ۶۴۰۰M سری کارت گرافیکتونه. مدل دقیقشو باید بدونید.
ارسال: #۱۲
۰۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ ب.ظ
حرف دوستمون درسته
البته خود CPU که گرافیک نداره منظورشون گرافیک آنبرد روی چیپ مادربرد هست
و اینکه شما میتونید تنظیم کنید که سیستم از چیپ گرافیک اصلی استفاده کنه ببینید باز این مشکل بوجود میاد
ارسال: #۱۳
۰۴ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط ۱-۱.)
RE: ارتعاش ناگهانی تصویر در ویندوز ۸
(۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  حرف دوستمون درسته
البته خود CPU که گرافیک نداره منظورشون گرافیک آنبرد روی چیپ مادربرد هست
و اینکه شما میتونید تنظیم کنید که سیستم از چیپ گرافیک اصلی استفاده کنه ببینید باز این مشکل بوجود میاد

چه طور تنظیم کنم که سیستم از چیپ گرافیک اصلی استفاده کنه ؟ بعد مشکلی تو سیستم یا گرافیک پیش نمیاد؟

(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شما یه کارت گرافیکی داخل سی پی یو دارید (intel 3000) و یه کارت گرافیک خارج از سی پی یو. هر دو درایور باید نصب باشه. شاید بهتر باشه اول از گرافیک داخل سی پی یو شروع کنید. ۶۴۰۰M سری کارت گرافیکتونه. مدل دقیقشو باید بدونید.

ممنون، الان یعنی intel 3000 نصب نیست؟ و کارت گرافیک خارجی من کدومشه و کدوم از این کارت گرافیک ها تو کیفیت سیستم تاثیر زیادی داره و چه طور نوع گرافیک خارجی را بفهمم؟ کارت گرافیک intel 3000مال ویندوز ۸ که ۶۴ بیتی بود دانلود کردم ونصب کردم تصویر ویندوز حسابی خراب شد!! الان مگه intel 3000 نصب نیست؟ amd... چیه که علامت اخطار زده؟ amd راحذفش کردم و دوباره که ویندوز خودش شناسایی میکنه به این شکل علامت اخطار میزنه؟؟ گفتم اگه کارت گرافیک amd 6XXX را دانلود کردم درست میشه اما مشکلم حل که نشد هیچی سیستم هم ساپورت نکرد وحذفش کردم!
ارسال: #۱۴
۰۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ ب.ظ
تو صفحه تنظیمات بایوس یا تو ویندوز که البته بهتر از بایوس اقدام کنید تا با اون گرافیک ویندوزلود بشه و اینکه نخیر مشکلی پیش نمیاد
نهایتش اینه که سیستم عامل نمیتونه گرافیک رو شناسایی کنه که باز میتونید به حالت قبل برگردونید ولی معمولی شناسایی میکنه
ارسال: #۱۵
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ ب.ظ
RE: ارتعاش ناگهانی تصویر در ویندوز ۸
(۰۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  تو صفحه تنظیمات بایوس یا تو ویندوز که البته بهتر از بایوس اقدام کنید تا با اون گرافیک ویندوزلود بشه و اینکه نخیر مشکلی پیش نمیاد
نهایتش اینه که سیستم عامل نمیتونه گرافیک رو شناسایی کنه که باز میتونید به حالت قبل برگردونید ولی معمولی شناسایی میکنه

تو قسمت بایوس رفتم اما نفهمید کجا ش باید برم؟؟ چیزی به اسم گرافیک یا intel یاamd ندیدم!
میشه کامل مراحلشو برام بگید؟؟Blush

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۹۲ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۸۴۳ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  آموزش آپدیت ویندوز ۷ به ویندوز ۱۰ elecomco ۰ ۲,۴۴۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۵۵ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  پردازش تصویر با متلب Baran15 ۰ ۱,۷۹۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  Brightness (تنظیم روشنایی) ویندوز ۱۰ کار نمی کند Happiness.72 ۴ ۳,۹۳۸ ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  پردازش تصویر در متلب Raziyeh.sh ۲ ۲,۸۵۹ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Raziyeh.sh
  ۸۳۸ نرم افزار- محل قبولی؟ عشقم هوش مصنوعی ۰ ۱,۶۸۴ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: عشقم هوش مصنوعی
  غیرفعال کردن آپدیت خودکار ویندوز ۱۰ αɾια ۷ ۴,۶۴۷ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close