زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته

ارسال: #۹۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ ب.ظ
RE: انتخاب رشته
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۲ ق.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من تو گرایش نرم رتبم شد ۹۰.
با این رتبه قطعا امیدی به شریف و تهران روزانه وجود نداره.می خواستم ببینم که میشه به روزانه امیر کبیر امیدوار بود.
اگر امیرکبیر هم نشد(البته خدا نکنه) به نظر شما دانشگاه های علم و صنعت‌، تربیت مدرس و شهید بهشتی رو به چه ترتیبی انتخاب کنم(کدوم اول‌، کدوم دوم و ...)

سلام عزیز
منم نرم هستم
والا اگر نظر من را بخوایه در دانشگاه ما استادای کار درستمون همشون (۹۰ درصد) از دانشگاه های شریف و امیر کبیر و تربیت مدرس هستند.
متاسفانه به تربیت مدرس کم لطفی میشه و بچه‌ها اطلاع چندای از این دانشگاه ندارند و مثل شما آن را با شهید بهشتی و علم و صنعت مقایسه میکنند!!
من به شما این را بگم که دانشگاه تربیت مدرس اولا دانشجو لیسانس نداره و فقط به قول معروف تو کاره تحصیلات تکمیلی هستش!
دوما محیط این دانشگاه بسیار آکادمیک و تئوریک هست و استادای واقعا باسوادی داره و تربیت هم میکنه!(چیزی که در دانشگاه خودم دارم میبینم!)
من دانشگاه صنعتی اصفهان هستم و میدونی که این دانشگاه به سختگیریش معروفه!
به نظر من دانشگاهی چون شهید بهشتی یا علم و صنعت را مقایسه نکن که ظلمه!شهید بهشتی فقط رشته معماری (منظروم ساختمانه) و علوم پایه هاش معروفه!
دانشکده برق و کامپیوترش حرفی برای گفتن ندارد!
باز هم خواستی میتونم از استادام برات سوال کنم.
مهرداد
خیلی ممنون برای نظرتون.من خودم هم یه تحقیقاتی کردم و به یه اولویت بندی هم رسیدم.
حالا باز همون سوال اولم رو میگم با رتبه ۹۰ نرم امیدی به روزانه(یا شبانه) امیرکبیر یا هست یا نه؟

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۶ ب.ظ
انتخاب رشته
سلام دوستان. آموزش محور و مجازی ارشد می تونن دکترا ادامه بدن؟
۰
۰
ارسال: #۹۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ب.ظ)negars نوشته شده توسط:  سلام دوستان. آموزش محور و مجازی ارشد می تونن دکترا ادامه بدن؟
مجازی آموزش محور خیر در حال حاضر امکان نداره
مجازی فکر کنم میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۹۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۹ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ب.ظ)negars نوشته شده توسط:  سلام دوستان. آموزش محور و مجازی ارشد می تونن دکترا ادامه بدن؟
آموزش محور خیر در حال حاضر امکان نداره
مجازی فکر کنم میشه

آموزش محور امکان ادامه تحصیل در مقطع دکترا داره ولی مجازی آموزش محور خیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۹۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۹ ب.ظ
انتخاب رشته
سلام

میدونید این فرم مصاحبه دانشگاه مالک اشتر رو باید به چه آدرسی پست کنیم و تا کی زمان داریم ؟
۰
۰
ارسال: #۹۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  آموزش محور امکان ادامه تحصیل در مقطع دکترا داره ولی مجازی آموزش محور خیر

درست میفرمایید اصلاح شد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۹۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۰ ب.ظ
کسی امار واحد دانشگاه امیرکبیر در گرمسار رو داره؟ سایتشو میدونید؟؟
مدرکش مال امیرکبیره؟ یعنی تو مدرکش اسم گرمسار میاد؟
به نظرتون اینو بالاتر از اصفهان و شیراز بزنم؟
۰
۰
ارسال: #۹۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط bitash.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۲ ق.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  
با این رتبه قطعا امیدی به شریف و تهران روزانه وجود نداره.می خواستم ببینم که میشه به روزانه امیر کبیر امیدوار بود.
اگر امیرکبیر هم نشد(البته خدا نکنه) به نظر شما دانشگاه های علم و صنعت‌، تربیت مدرس و شهید بهشتی رو به چه ترتیبی انتخاب کنم(کدوم اول‌، کدوم دوم و ...)

سلام عزیز
منم نرم هستم
والا اگر نظر من را بخوایه در دانشگاه ما استادای کار درستمون همشون (۹۰ درصد) از دانشگاه های شریف و امیر کبیر و تربیت مدرس هستند.
متاسفانه به تربیت مدرس کم لطفی میشه و بچه‌ها اطلاع چندای از این دانشگاه ندارند و مثل شما آن را با شهید بهشتی و علم و صنعت مقایسه میکنند!!
من به شما این را بگم که دانشگاه تربیت مدرس اولا دانشجو لیسانس نداره و فقط به قول معروف تو کاره تحصیلات تکمیلی هستش!
دوما محیط این دانشگاه بسیار آکادمیک و تئوریک هست و استادای واقعا باسوادی داره و تربیت هم میکنه!(چیزی که در دانشگاه خودم دارم میبینم!)
[b]به نظر من دانشگاهی چون شهید بهشتی یا علم و صنعت را مقایسه نکن که ظلمه!شهید بهشتی فقط رشته معماری (منظروم ساختمانه) و علوم پایه هاش معروفه[/u] دانشکده برق و کامپیوترش حرفی برای گفتن ندارد!
مهرداد

‌، فکر کنم به بهشتی خیلی کم لطفی کردید. اساتید نرم افزار این دانشگاه جزو اساتید خیلی خوبند و بعضی هاشون تو شریف هم درس می دهند. راجع به گرایش های دیگه نظری ندارم.

دکتر جابری پور (کامپایلر)
دکتر روحانی رانکوهی( پایگاه)
دکتر ابراهیمی مقدم(ساختمان داده و..)
دکتر اسلام ناظمی (شبیه سازی و نرم افزار و....)
فرشاد صفایی
و.....

رتبه های بچه‌ها هم تو کنکور مهندسی کامپیوتر‌، معمولا خوب می شه.[/color]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: psps1368 , marzieh
ارسال: #۹۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۲ ق.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  

سلام عزیز
منم نرم هستم
به نظر من دانشگاهی چون شهید بهشتی یا علم و صنعت را مقایسه نکن که ظلمه!شهید بهشتی فقط رشته معماری (منظروم ساختمانه) و علوم پایه هاش معروفه!
دانشکده برق و کامپیوترش حرفی برای گفتن ندارد!
مهرداد

در مورد شهید بهشتی کاملا مخالفم.
دانشکده برق و کامپیوتر و علوم ریاضی شهید بهشتی حرف های زیادی برای گفتن (چه از لحاظ استاد و چه دانشجو، چه در سطح کارشناسی و چه در سطح ارشد) دارند...
نظر دادن در مورد دانشگاهی که نمی دونید توش چه خبره ظلمه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh
ارسال: #۱۰۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ
انتخاب رشته
من چطور باید دانشگاه های مختلف رو انتخاب کنم؟

یعنی هم نرم افزار میخوام بزنم هم IT
آی تی رو فقط غیر انتفاعی مجاز شدم

مثلا اگه اولویت اول رو بزنم تهران نرم افزار و مثلا اولویت دهم رو بزنم IT غیرانتفاعی بابل چطور محاسبه میکنن ؟ کدوم رو قبول میکنن؟

اگه مثلا انتخاب سوم نرم افزار کاشان قبول بشم دیگه اولویت های بعدی رو نمیبینن؟
یا از هر گرایش جایی رو انتخاب میکنن ؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ ق.ظ)farshid نوشته شده توسط:  من چطور باید دانشگاه های مختلف رو انتخاب کنم؟

مثلا اگه اولویت اول رو بزنم تهران نرم افزار و مثلا اولویت دهم رو بزنم IT غیرانتفاعی بابل چطور محاسبه میکنن ؟ کدوم رو قبول میکنن؟

رتبه شما توی همه اولویتهاتون بررسی میشه ولی اگر در اولویت مثلا ۴ پذیرفته شدین فقط همون رو میتونید برید .شما باید براساس علاقه گرایش های مختلف رو اولویت بندی کنید و کنار هم بچینید و ترتیبشون اصلا برای سنجش فرقی نداره.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshid
ارسال: #۱۰۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ ق.ظ)farshid نوشته شده توسط:  من چطور باید دانشگاه های مختلف رو انتخاب کنم؟

رتبه شما توی همه اولویتهاتون بررسی میشه ولی اگر در اولویت مثلا ۴ پذیرفته شدین فقط همون رو میتونید برید .شما باید براساس علاقه گرایش های مختلف رو اولویت بندی کنید و کنار هم بچینید و ترتیبشون اصلا برای سنجش فرقی نداره.

یعنی من اگر علاقه به غیر انتفاعی بابل (IT)داشته باشم باید اولین انتخابم بزنم؟
نمیشه مثلا انتخاب ۱ تا ۵ رو نرم افزار بزنم شهرای دیگه و انتخاب ۶ رو بزنم آی تی بابل که اگه نرم افزار جای بهتری قبول شدم برم؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ)farshid نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ ق.ظ)farshid نوشته شده توسط:  من چطور باید دانشگاه های مختلف رو انتخاب کنم؟

یعنی من اگر علاقه به غیر انتفاعی بابل (IT)داشته باشم باید اولین انتخابم بزنم؟
نمیشه مثلا انتخاب ۱ تا ۵ رو نرم افزار بزنم شهرای دیگه و انتخاب ۶ رو بزنم آی تی بابل که اگه نرم افزار جای بهتری قبول شدم برم؟
شما ۱۰۰ تا حق انتخاب دارید خوب اینها رو به ترتیب اولویت پر کنید.
شما ترجیح میدید نرم افزار قبول بشید اول نرم افزار شهرهایی که دوست دارید رو انتخاب کنید بعد IT غیر انتفاعی بابل و بعد غیر انتفاعی و بعد باز میتونید غیرانتفاعی نرم افزار یا هر چی که دوست دارید بگذارید.

سعی کنید از دانشگاه هایی که علاقه دارید ولی میدونید که قبول نمیشید شروع کنید تا به انتخاب هایی برسید که مطمئن هستید قبول میشید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshid
ارسال: #۱۰۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ ق.ظ
در مورد شهید بهشتی کاملا مخالفم.
دانشکده برق و کامپیوتر و علوم ریاضی شهید بهشتی حرف های زیادی برای گفتن (چه از لحاظ استاد و چه دانشجو، چه در سطح کارشناسی و چه در سطح ارشد) دارند...
نظر دادن در مورد دانشگاهی که نمی دونید توش چه خبره ظلمه.
[/quote]

لطفا درست یک متن را از اول تا آخرش بخونید بعد بیانیه اتهام صادر کنید.منم گفتم علوم پایش خوبه (ریاضی هم جزو رشته های علوم پایست اگر اطلاع دارید!) بنده نظر شخصیم را نگفتم.دیدید که گفتم دانشگاه صنعتی اصفهان درس خوندم.این نظر همکلاسی های سابقم در شهید بهشتی است.شما اگر از اونجا هستید خب تعصب خاص خودتون را دارید.وگرنه منصف باشید دور از واقعیتم نیست این حرف.
همچنین خوب شد شما خودتون دارید میگید در سطح ارشد.وگرنه در سطح دکترا این دانشگاه اصلا نمیتونه در رشته کامپیوتر اقدام کنه.فعلا هم فقط دکترای معماری میدهند.(اونم به قولی از سر ناچاری و فشار هایی که می اورند تا ظرفیت بالا رود!)همین!
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  سلام

میدونید این فرم مصاحبه دانشگاه مالک اشتر رو باید به چه آدرسی پست کنیم و تا کی زمان داریم ؟

از توی دفترچه پارسال میشه آدرسش رو در آورد اما مشکل اینجاست که اصلا نگفته کی و چه تاریخی باید این کارو کرد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۶۴۲ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۰۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۹۹ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۷۳ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۵۳۸ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۶۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۸ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۱۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close