زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون ۵۰ درصد مدرسان کامپیوتر

ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط ghasem.n.)
این آزمون عجیب بود فکر می کردم ریاضی و مشترک بالای ۸۰ زدم و هوش زیر ۲۰ (همه ی سوالای هوش و مدار رو دودل بودم)ولی اینطور نشد
و اینجور شد:
زبان ۱/۱۱
ریاضی ۶۴/۵۸
مشترک ۵۵/۵۵
معماری ۱۰/۴۱
نرم افزار ۱۴/۵۸
هوش ۴۷/۹۱
رتبه ام هم تو هوش ۴ شد

Big Grin
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , Onix
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ)ghasem.n نوشته شده توسط:  همه ی سوالای هوش و مدار رو دودل بودم)
همین دودل بودن ها کار دستت میده!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghasem.n
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ب.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون ۵۰ درصد مدرسان کامپیوتر
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ)ghasem.n نوشته شده توسط:  همه ی سوالای هوش و مدار رو دودل بودم)
همین دودل بودن ها کار دستت میده!

مدار دلیلش اعتماد به نفس نداشتن بود هر چی حل کردم درست بود(۲ تا)
هوش رو این آزمون پایه ای و کامل خوندم و مطمئن بودم که مشکل از سوالاسات مثلا RTA برای حالت online هست ولی اومده برای حالت offline پرسیده بود جواب میده یا نه این سوال سلیقه ای جواب داده میشه
یه سوال هرس هم داده بود با احتمال بازه رو مشخص نکرده بعد اومده ما یک رو حداقل در نظر می گیریم
یا سیستم تشخیص پزشکی تو کتاب گفته شده بنا بر شرایط میشه تک عامله یا چند عامله در نظر گرفته (پس قائدتا سوال دادن ازش ابلهانه است) و این اومده ازش سوال داده
در مورد A یادم مونده بود A برای مسائل بزرگ در صورت نبودن مشکل حافظه مناسب است حالا مناسبه یا نامناسبه؟
یه سوال دیگه اش خیلی پیچیده بود برا همین با اینکه درست حل کردم نمی تونستم اطمینان کنم
عوضش طراحی ۵ تا حل کردم هر ۵ تا درست ولی یکی از سوالا رو با توجه به پاسخنامه که اومده اشتباه وارد کردم

Big Grin
۱
۰
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ب.ظ
دوستان سوالات رو هم لطفا بذارید
۱
۱
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط Somayeh-h.)
سلام

دوستان سوال ۵۴ نظریه چرا گزینه ۱ جواب درست نیست؟؟
( میتونیم اصلن اولش a نداشته باشیم وتعداد b ها هم میتونه فرد باشه.) درسته؟
۰
۰
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ)Somayeh-h نوشته شده توسط:  سلام

دوستان سوال ۵۴ نظریه چرا گزینه ۱ جواب درست نیست؟؟
( میتونیم اصلن اولش a نداشته باشیم وتعداد b ها هم میتونه فرد باشه.) درسته؟

یه بار دیگه بررسی کن تعداد a و b هردوتاش باید زوج باشه
ببین با یک عدد b به کدام حالت میریم بعد برای ۲ و ۳ و ۴ و ۵ هم بررسی کن

Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh-h
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ ب.ظ
منم همین اشتباه رو کردم
فکر میکردم این جوابه بعد گزینه بعدیش جواب بود
یا درست میزدم بعد میگفتم نه اون یکی جوابه
اگه جواب درستام پاک نمیکردم رتبم خوب میشد
خدا نکنه کنکور این شکلی بشه
آدم این آرزو برای هیچ کافری نداره چه برسه به مسلمون
خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااا به همه کمک کن به منم کمک کن
پشتو پنامون باشHuh
۰
۰
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۵ ب.ظ
به نظرتون سوال ۶۲ اشتباه حل نشده؟
چون اگر a را یک بدهیم مدار پایین فعال میشه و cبار میاد بیرون که اگه یک باشه جواب صفر میشه پس جواب غلطه
جواب صحیح گزینه ی ۴ به نظر من

Big Grin
۰
۰
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ ب.ظ
فکرمیکنم سوالای این دفه نسبت به آزمون ۲ راحتتر بودن
هرچند من باز هم سر دروس مشترک اینقد اشتباه و شانسی زدم که درستا رو هم خراب کردم!
۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ، توسط Somayeh-h.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۵ ب.ظ)ghasem.n نوشته شده توسط:  به نظرتون سوال ۶۲ اشتباه حل نشده؟
چون اگر a را یک بدهیم مدار پایین فعال میشه و cبار میاد بیرون که اگه یک باشه جواب صفر میشه پس جواب غلطه

نه جوابش درست بود.ساده سازی کنید به همون گزینه ۳ میرسید.تو پوران از این مدل زیاد داره...

من سوالای ۳۵ و ۳۸ و ۴۲ ریاضی رو از روی پاسخنامه خوندم نفهمیدمشون .هرکسی که بلد میشه توضیح بده.لطفن.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط fatima.sr68.)
سوال ۴۸ ساختمان داده، درست حل شده؟؟؟ اصلا گزینه هاش درسته؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ ب.ظ
سلام
سوال ۹۱ رو کی حل کرده به نطرتون a هم نباید تو مجموعه FOLLOW A باشه؟ یعنی فک کنم جواب صحیح تو گرینه ها نیست
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط ghasem.n.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ب.ظ)Somayeh-h نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۵ ب.ظ)ghasem.n نوشته شده توسط:  به نظرتون سوال ۶۲ اشتباه حل نشده؟

نه جوابش درست بود.ساده سازی کنید به همون گزینه ۳ میرسید.تو پوران از این مدل زیاد داره...

من سوالای ۳۵ و ۳۸ و ۴۲ ریاضی رو از روی پاسخنامه خوندم نفهمیدمشون .هرکسی که بلد میشه توضیح بده.لطفن.
چه جوری میشه از گزینه ی ۴ رسید به ۳؟پوران ندارم ولی با چیزی که تو درس های سخت افزاری یاد گرفتم مطمئنم ۴ میشه شبیه مالتی پلکسره باید ۴ حالت گذرگاه رو در چیزی که می گذرونه کرد نه این که بعد هر not کل جواب رو not کرد
سوال ۳۵ یه کم باید درکت از گسسته عمیق باشه
پاسخنامه رو نگاه نکردم ولی :
فرض کن هر جعبه یک اسم دارد a,b,c
برای اینکه یکی ۵ یکی ۴ و یکی ۱ تا داشته باشد ۶ حالت وجود دارد
در مرحله ی بعد ما می خواهیم ۱۰ مهره را تقسیم کنیم که ۵ تا a و ۴ تا b و یکی c
فرض کن ما این ۱۰ مهره را در صفی قرار می دهیم و به ۵ تا برچسب a به ۴ تا برچسب b و یکی برچسب c می دهیم
همونطور که حس میشه این میشه جایگشت ۱۰ حرف که ۵ تا a و ۴ تا b و یک c در نتیجه گزینه ی ۳
سوال ۳۸ که جدول تناسبه
۴۲ هم راه حل همیشگیش اینه که یا باید سمت راست استلزام درست باشه یا سمت چپش غلط برای حالت های غلط سمت راست سمت چپ رو چک کن
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  سوال ۴۸ ساختمان داده، درست حل شده؟؟؟ اصلا گزینه هاش درسته؟؟؟

جواب پاسخنامه تشریحی درسته

(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  منم همین اشتباه رو کردم
فکر میکردم این جوابه بعد گزینه بعدیش جواب بود
یا درست میزدم بعد میگفتم نه اون یکی جوابه
اگه جواب درستام پاک نمیکردم رتبم خوب میشد
خدا نکنه کنکور این شکلی بشه
آدم این آرزو برای هیچ کافری نداره چه برسه به مسلمون
خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااا به همه کمک کن به منم کمک کن
پشتو پنامون باشHuh

به اون چیزی که حس می کنی منظور طراح سوال بوده رای بده نه اون چیزی که خودت فکر می کنی این ازمون همین جوری شد برام ۳ تا سوال(هوش) رو فهمیدم منظور طراح چیه ولی سوال رو مشکل دار دیدم اونجوری که خودم فکر می کردم درسته زدم
اگه کنکور شبیه پارسال باشه باید به این قضیه عادت کنی تا مشکل پیدا نکنی
سعی کن سوالای غلط رو هم بزنی

Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , Somayeh-h
ارسال: #۱۴
۰۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط fatima.sr68.)
سوال ۴۸ ساختمان داده، درست حل شده؟؟؟ اصلا گزینه هاش درسته؟؟؟
[/quote]

جواب پاسخنامه تشریحی درسته

حلقه ی forدوم داخل حلقه ی اول هست، مگه نباید [n/2] در تعداد تکرار حلقه دوم و بدنه ش ضرب بشه؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط Somayeh-h.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ب.ظ)ataa نوشته شده توسط:  سلام
سوال ۹۱ رو کی حل کرده به نطرتون a هم نباید تو مجموعه FOLLOW A باشه؟ یعنی فک کنم جواب صحیح تو گرینه ها نیست

نه همون گزینه ۴ درسته. اون a که شما میگید فرست Aهست نه فالو A.به تعریف فرست و فالو باید بیشتر توجه کنید تا قاطی نشن.

(۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ق.ظ)ghasem.n نوشته شده توسط:  چه جوری میشه از گزینه ی ۴ رسید به ۳؟پوران ندارم ولی با چیزی که تو درس های سخت افزاری یاد گرفتم مطمئنم ۴ میشه شبیه مالتی پلکسره باید ۴ حالت گذرگاه رو در چیزی که می گذرونه کرد نه این که بعد هر not کل جواب رو not کرد

راستش من مثل شما تحلیل نکردم و از گزینه ۴ ب ۳ نرسیدم از همون اول اگه ساده سازی کنید ب ۳ میرسید.

'(C'A)+(C+BC')A)

ساده کنید همون ۳ میشه

سوال ۴۲ استلزام بیشتر توضیح میدید استلزام ها رو اونطوری ک تو پورران گفته نمیفهممشون.
۳۸ رو هم تناسبشو بیشتر توضیح میدید.
ممنون.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ataa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۲۰ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۰۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close