زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۹۱
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ق.ظ
من دارم طراحی الگوریتم رو از رو کتاب مقسمی میخونم ولی فصلی جدا برای گراف نداره البته کتاب ساختمان دادش فصل گراف داره و من خوندم. خواستم بپرسم لازمه برم گراف رو ازرو کتاب دیگه ای بخونم؟ ممنون میشم جواب بدین Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ق.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ)daneshjo نوشته شده توسط:  من هنوز موفق نشدم درس مهندسی نرم افزار رو بخونمSad البته دو دلم که بخونمش یا نه !چون مطالبش زیاده و هنوز منبع درست و حسابی هم باش انتخاب نکردم.
به نظر دوستان عزیز چه منبعی رو بهنره بخونم!!

اگر مشکل کمبود زمان ندارید، (که احتمالا دارید!!) پرسمن رو بخونید که کامل و مورد تایید همه ست.
ولی اگر دنبال کتاب تستی مناسب هستید، راجع به کتاب انتشارات گسترش علوم پایه، که مولف هاش دکتر رضوانی و مقسمی هستند تحقیق کنید.
من این کتاب رو پارسال بعد از امتحان پوران و نتیجه نگرفتن ازش انتخاب کردم و راضیم ...

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
ارسال: #۹۳
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط atenaa.)
RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۰۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  دارم تست های نرم افزار می زنم{جزوه مدرسان}
اینقد غلط داره که اعصابمو به هم ریخت
هرچی بلد بودمو نبودمو از ذهنم پروند

تو جزوه خودشون گفنن غلط هست اما تو کتاب غلطها تصحیح شده

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H
ارسال: #۹۴
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)maxi123 نوشته شده توسط:  سلام امروز دفترچه آزمون دکترا رو دانلود کردم ولی داخل دفترچه سازمان سنجش اصلا خبری از رشته مهندسی کامپیوتر گرایش ITکد ۲۳۵۸ نبود،دو ماه هست درسای اون رشته رو خوندم ولی الان موندم چیکار کنم؟؟؟کسی از دوستان خبری از این رشته داره چرا امسال از این رشته نمیگیرن؟

این که خیلی بده، خواهر من هم برای همین رشته و گرایش مطالعه می کنه

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
ارسال: #۹۵
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۳۲ ب.ظ)mahshid689 نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه های مانشتی، اول تبریک بابت جمع صمیمی و فعالی ک ایجاد کردیدSmile
منم ب جمعتون پیوستم و امیدوارم بتونم از حضورتون دلگرمی و انگیزه بیشتر بدست بیارم برای ادامه...
در ضمن آهاا
ااااااااااای سارا خانومی ک میگی دانشگاه تهران بر منه!!! من همیشه کنارتمااااBig Grin
به به سلام یار همیشگی من خوش اومدی به جمع ما Wink من از خدامه تو پیشم باشی تورو نداشتم چیکار می کردمHeart امیدوارم با هم دانشگاه تهران باشیم خدا جواب زحمتای هردومونو بده قربونت برم فردا سرکوچه منتظرتم Cool
................................................................................​.................................................................
سلام به همگی و خسته نباشید امروز پایگاه داده فصل sqlو طراحی مرتب سازیا خونده شد Smile اما تستام هنوز موندهDodgy من خسته شدم اخه چقدر بخونم چشام داره در میادConfused میترسم اخر کنکور ته استکانی بزنم و انواع اقسام مرض ها من جمله چاقی ، ناراحتی ستون فقرات ، جوش صورت ریزش مو به دلیل استرس و.....اخه این چه مملکتیه این همه زحمت بکش درس بخون جون بکن اخرشم کارو میدن به اونی که سهمیه داره پارتی داره Angry چی بگم ببخشید نمی خواستم نا امیدتون کنم ولی با این وجود باید جنگید الان وقته کم اوردن نیست اینم بگم ما پیام نوریا دقیقه ۹۰ عادتمون همینه Big Grin تو سختیا ست که خودمونو نشون میدیم به قول یه دوست تو سختیا باید خودتونو نشون بدید که چند مرده حلاجین تو راحتی که همه حلاجنWink زیاد حرف زدم موفق باشید شب خوشHeart

علیک سلام یار خوشگلمHeartما تلاشمونو میکنیم بعدش دیگه با خداست...
الانم برو بخواب ک صبح خواب نمونی و من سرکوچه منتظر بمونمBig GrinSmileHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara901
ارسال: #۹۶
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ق.ظ
امروز هم تموم شد!
کامپایلر فصل ۳ مرور شد ولی توی بازیابی از خطاها هنوز مشکل دارم
گراف هم یه نگاهی به پیمایش گراف ها انداختیم
ریاضی مهندسی هم سری فوریه رو یه نیم نگاهی انداختیم، ولی تبدیل فوریه بد جوری رو اعصابه.
ارسال: #۹۷
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ق.ظ
دارم گسسته می خونم امیدوارم امشب تموم شه فردا هم منطقی و نظریه رو می خونم که یه کم تعداد کتاب های مونده کم شه اعتماد به نفس بگیرم

Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۹۸
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ق.ظ
(۰۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  تو جزوه خودشون گفنن غلط هست اما تو کتاب غلطها تصحیح شده

آره دیدم صحبت های آقای جهانی رو
اما خب زورم میگیره کتابش رو هم تهیه کنم !

اما متنش واقعا خوبه . برای تست هم باید یه فکر درست حسابی بکنم

لطفا لبخند بزنید !
ارسال: #۹۹
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط Mehrdad7soft.)
احساس می‌کنم دارم از شریف دور میشم Smile) بار خستگی‌ نشست رو شونه‌های ما

انگیزه‌ها به هر سوئی می‌دوند ما هم به دنبال آنها

اما نخونیم نمی‌شه باید خوند ابتدا باید تقویت روحیه کنم بعد یه فشار حسابی‌ برای این ۲ماه و اندی

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , ایزدی
ارسال: #۱۰۰
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ب.ظ
(۰۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  من دارم طراحی الگوریتم رو از رو کتاب مقسمی میخونم ولی فصلی جدا برای گراف نداره البته کتاب ساختمان دادش فصل گراف داره و من خوندم. خواستم بپرسم لازمه برم گراف رو ازرو کتاب دیگه ای بخونم؟ ممنون میشم جواب بدین Heart
آره خیلی لازمه. کلا ده ساله که توی کنکور سوالات گراف فقط مربوط به الگوریتم شده و تو درس ساختمان از گراف سوال نمیاد البته برای آی تی ها فرقی نداره و داوطلبانی که میخوان فقط برا مهندسی کامپیوتر-گرایش معماری بخونن( طراحی الگوریتم ندارن ) نباید مطالب مربوط به گراف بخونن. شما باید مطالب مربوط به: الگوریتمهای گراف- درخت پوشا- یافتن کمترین فاصله را بلد باشید. این مطالب در فصول ۲۲-۲۳-۲۴-۲۵ از کتاب clrs هست. نکات زیادی داره. کتاب های کنکوری کامل پوشش نداده این نکات را. توی کتاب جدید مدرسان چون بر اساس clrs نوشته شده مطالب بیشتری از این فصول توش هست. ولی متاسفانه این کتاب چاپش تموم شده.

غصه نخور کوچولو، تو هم یه روز بزرگ میشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , slinda , sand
ارسال: #۱۰۱
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ب.ظ
این که خیلی بده، خواهر من هم برای همین رشته و گرایش مطالعه می کنه
[/quote]

احتمالا باید مهندسی فناوری اطلاعات کد ۲۳۷۲ رو امتحان بدیم. دو تا درس رو اون اصلا نمی دونم چی هست،بازیابی اطلاعات و اموزش تجارت الکترونیک.عجب سازمان سنجشی داریم ۳ ماه مونده به کنکور میاد یه گرایش رو حذف میکنه بعدش باید یه گرایش جدید رو بخونی با چندتا درس جدید،تازه درسای دیگه ی که هم خوندی الکی بوده مثل منطقی و معادلات
ارسال: #۱۰۲
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۰۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ)mhm-pc نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  من دارم طراحی الگوریتم رو از رو کتاب مقسمی میخونم ولی فصلی جدا برای گراف نداره البته کتاب ساختمان دادش فصل گراف داره و من خوندم. خواستم بپرسم لازمه برم گراف رو ازرو کتاب دیگه ای بخونم؟ ممنون میشم جواب بدین Heart
آره خیلی لازمه. کلا ده ساله که توی کنکور سوالات گراف فقط مربوط به الگوریتم شده و تو درس ساختمان از گراف سوال نمیاد البته برای آی تی ها فرقی نداره و داوطلبانی که میخوان فقط برا مهندسی کامپیوتر-گرایش معماری بخونن( طراحی الگوریتم ندارن ) نباید مطالب مربوط به گراف بخونن. شما باید مطالب مربوط به: الگوریتمهای گراف- درخت پوشا- یافتن کمترین فاصله را بلد باشید. این مطالب در فصول ۲۲-۲۳-۲۴-۲۵ از کتاب clrs هست. نکات زیادی داره. کتاب های کنکوری کامل پوشش نداده این نکات را. توی کتاب جدید مدرسان چون بر اساس clrs نوشته شده مطالب بیشتری از این فصول توش هست. ولی متاسفانه این کتاب چاپش تموم شده.

ممنون از کمکتون . به نظرتون کتاب طراحی الگوریتم پوران فصل گرافش خوبه؟ کافی هست ؟
ارسال: #۱۰۳
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ، توسط mhm-pc.)
(۰۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ)mhm-pc نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  من دارم طراحی الگوریتم رو از رو کتاب مقسمی میخونم ولی فصلی جدا برای گراف نداره البته کتاب ساختمان دادش فصل گراف داره و من خوندم. خواستم بپرسم لازمه برم گراف رو ازرو کتاب دیگه ای بخونم؟ ممنون میشم جواب بدین Heart

ممنون از کمکتون . به نظرتون کتاب طراحی الگوریتم پوران فصل گرافش خوبه؟ کافی هست ؟
نه اصلا کامل نیست کتابهای کنکوری.کلا درمورد همه مطالب درس ساختمان و الگوریتم کتابهای کنکوری کفایت نمیکنه. شاید برای آی تی و علوم کامپیوتر کافی باشه.
علاوه بر نکات و تمرینهای کتاب clrs کتاب ۶۰۰ مساله قدسی هم فصل گرافش( و فصول دیگه اش ) تستهای فوق العاده خوب و جدیدی داره که خیلی میتونه مفید باشه.

غصه نخور کوچولو، تو هم یه روز بزرگ میشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand
ارسال: #۱۰۴
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۸ ب.ظ
سلام دوستان
امیدوارم حال همگی تون خوب باشه.
تقریبا دو ماه به کنکورتون مونده.
احتمالا هر چه به کنکور نزدیکتر میشد میزان استرس و نگرانی های شما بیشتر میشه و همه ی اینها طبیعیه. ولی سعی کنید که در این مدت باقیمانده میزان تلاشتون رو بیشتر کنید و نگران چیزی نباشید. سعی کنید تمرکزتون رو بر روی کنکور بیشتر کنید.
اگر هنوز در حال مطالعه ی مطالب جدید هستین، خلاصه برداری و نکته برداری یاتون نره. در ماه آینده که زمان مرور و جمع بندی هست، خیلی به دردتون می خوره.

براتون آرزوی موفقیت دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: helena , explorer , mehdi.m2 , sahar bano , Mänu , jparisa , pooyaa , Pegasus , par par_92 , sand
ارسال: #۱۰۵
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  سلام خیلی خوشحالم این تاپیک دوباره باز شده!!!
بچه ها واسه ۲۵% سوم مدرسان شریف درس هوش مصنوعی دقیقا کدوم فصلای کتاب راهیان ارشد باید خونده بشه؟؟؟
فصل ۷و۸و۹؟؟؟
ممنون میش راهنماییم کنید

بله همین ۳ فصل هستش
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۰۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۹۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۶۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۸۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close