زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نحوه اعلام اشکالات و اعتراض به آزمون های آزمایشی موسسه پارسه

ارسال: #۳۱
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ب.ظ
RE: نحوه اعلام اشکالات و اعتراض به آزمون های آزمایشی موسسه پارسه
(۰۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بله رسیدگی شد.
اگه احساس بشه این دوست گرامی داره الکی منفی میده ، هم اسمش را اعلام میکنم هم حق امتیازدهی ازش سلب میشه.

آقای فرداد اگه منظورتون با من بوده فکر نمیکردم این طوری برداشت کنین . من به دوستان مثبت هم دادم و اگه جایی منفی دادم موافق صحبتشون نبودم. من در کل برای مانشت خیلی احترام قائل هستم و کمک زیادی گرفتم ولی به نظرم اگر این تذکر های بیش از حد کم تر بشه خیلی بهتره. اگر قرار باشه برای کوچکترین چیزی همش اخطار داده بشه عملا آزادی گرفته میشه. تو دنیایی که ما زندگی میکنیم که عملا آزادی وجود نداره خوبه حداقل تو فضای مجازی دست از تهدید کردن و خط و نشون کشیدن برداریم. البته من از صحبتهای شما تو قسمتهای مختلف خیلی استفاده کردم ولی توقع تهدید کردن از شما برای یه ابراز عقیده رو نداشتم اونم تو قسمتی که همش صحبت از انتقاد وانتقاد پذیریه.

دوست عزیز منفی دادن جایی داره واسه خودش
وقتی یه کسی میاد یه ادعای کذبی میکنه یا یه حرف بی پایه و اساس را داره ترویج میده منفی میدن
نه هر چیزی که با عقیده ی شما مطابق نیست را منفی بدید
به نظرم شما انتقاد پذیری کمی دارید که با مواجه شدن با یه حرفی که نه کذب هستش و نه ضرری به جایی زده
و بلکه تشویق به گرفتن حقوق بچه ها و آگاه میده و ایرادات را گوش زد میکنه منفی میدید

و خدایی که همین نزدیکی است ...Heart
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۳۲
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  بچه ها کسی اینجا عضو همپا هست؟
من همپا هستم

درمورد تغذیه ما هم که شهر کوچیکیم کیک و ابمیوه رو میدن
در مورد پاسخنامه فک نمی کنین سخت میگیرید؟ البته در مورد زبان میگم..من پاسخنامه مدرسان که دیدم زیر همه سوال یه جمله رو نوشته که نواوری داشت!!
درمورد اشتباهات نمی دونم واقعا!

من این آزمون تصمیم گرفتم واسه خودم کیک و ساندیس ببرم سر جلسه. حالا پارسه میخواد بده میخواد نده. اگر هم که داد که چه بهتر (تغذیه بیشتر ، انرژی بیشتر، قدرت تست زنی بیشتر)

من پاسخنامه مدرسان رو خیلی بهتر از پارسه میدونم. زبانش معنی تک تک کلمه ها را مینویسه و معنی جمله ها را هم داره. در مورد سوالات ریاضی هم مدرسان خیلی بهتر از پارسه حل میکنه مخصوصا ریاضی مهندسی.

اشتباهات هم که خیلی مهم نیست چون توی همه آزمونها اشتباه هست و سنجش که خدای اشتباهاته.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti
ارسال: #۳۳
۱۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ ب.ظ
یک مورد دیگه ای که در مورد پارسه فهمیدم که البته نمیدونم در مورد موسسات دیگه هم صدق میکنه یا نه، اینکه داوطلب حق انصراف از آزمونها و متعاقبا فروش اون ها را به کسی نداره. تا قبل از امروز نمیدونستم.
و خب این واقعا غیرمنصفانه است. بالاخره شاید کسی نتونست ادامه بده، حداقل کاری که میشه کرد اینه که یه نفر دیگه را از این مزیت بی بهره نکرد و آزمونها را به کس دیگه ای داد. این حقوق داوطلبی، از حقوق زن هم اوضاعش خراب تره.
۱
۰
ارسال: #۳۴
۱۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ب.ظ
یه مشکلی که من باهاشون دارم چه ما قبول بشیم چه نشیم چه جامعه اماریش امسال پایین باشه چه بالا ، چه سوالاش شبیه کنکور باشه چه نباشه در حال بعد کنکور واسه خودشون جشن میگیرن ذوق میکنن امار بیرون میدن و تو همه چی ادعاشون بیشتر میشه!! پس تنها چیزی که مهمه تبلیغاته که ما اومدیم ولی خبری از کیفیت نیس!!

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall
ارسال: #۳۵
۱۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  یه مشکلی که من باهاشون دارم چه ما قبول بشیم چه نشیم چه جامعه اماریش امسال پایین باشه چه بالا ، چه سوالاش شبیه کنکور باشه چه نباشه در حال بعد کنکور واسه خودشون جشن میگیرن ذوق میکنن امار بیرون میدن و تو همه چی ادعاشون بیشتر میشه!! پس تنها چیزی که مهمه تبلیغاته که ما اومدیم ولی خبری از کیفیت نیس!!

Sent from my iPhone using
۲

سال پیش یکی از دوستام ماهان ثبت نام کرده بود در کنارش آزمون جامع آخری پارسه هم ثبت نام کرده بود. رتبه این دوست ما شد حدود ۱۰۰/
امسال دیدم پارسه اسمشو زده توی لیست داوطلبهای خودش.
۱
۰
ارسال: #۳۶
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ب.ظ
سلام دوستان
یه چیزی میگم که ناامید بشید و بدونید ما داریم با کیا زندگی میکنیم. هر چی هم دلتون خواست بهم منفی بدید، گزارش به مدیر کنید. هر چی.
امروز هم در شهر ما کیک و ساندیس ندادند.
وقتی ازشون پرسیدم چرا این دفعه هم ندادید گفتند: تهران بودجه نداده.
دقیقا ساعت ۱۲ زنگ زدم اصفهان گفتم مگه پارسه شهر ما زیر نظر شما نیست پس چرا کیک و ساندیس نمیده.
اصفهان گفت: دادن کیک و ساندیس به هیچ وجه الزام نیست و هر نمایندگی میتونه بده و میتونه نده. و هیچ ربطی هم به تهران یا اصفهان و یا هرجای دیگه نداره.
پارادوکس را حال کردید. من تا حالا چندین بار از پارسه چنین پارادوکس هایی دیدم.

حالا شما بشینید تا پارسه اشکالات را رفع کنه و به اعتراضات شما جواب بده. وقتی حاضر نیستند یه کیک و ساندیس خرج داوطلب کنند، توقع دارید برامون پاسخنامه در حد مدرسان شریف بدن؟؟؟

البته من خودم به صورت خودجوش یک عدد کیک دوقلوی کاکائویی با یه بطری نیم لیتری آب پرتقال بردم سر جلسه و منت پارسه رو نکشیدم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , maryam.raz
ارسال: #۳۷
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط نارین.)
تو را خدا بیخیال کیک و ساندیس اینا مشکل اساسی نیست . من نمیفهمم چرا از سره بودجه بندی که دادن سوال نمیدن چرا این همه سوالای بودجه بندیای قبل و بعد را میدن آخه چرا ؟!!!!!! پاسخ نامه هم که دیگه هیچی نگیم . گرچه من خودم این آزمون را تلاشمو در اون حدی که باید و شاید نکردم اما اگه سوالای همین ۲۵ درصد ۳ را داده بودن بهتر میزدم .من کلا از اینکه چرا رفتم نوشتم که این آزونا را بدم ناراضیم کاش هرگز نمیرفتم مشکلای زیادی برام به وجود آوردن که نمیتونم همه را بگم .

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mgshervin
ارسال: #۳۸
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  تو را خدا بیخیال کیک و ساندیس اینا مشکل اساسی نیست .

کسی که ۱۰۰۰ تومن به گدای سر کوچه نمیده مطمئن باشید هیچوقت خیر مدرسه ساز و مسجد ساز نمیشه.
وقتی پارسه کیک و ساندیس نمیده (راحت ترین کار ممکن در یک آزمون) مطمئن باشید واسه خاطر ما نمیاد مشکلات اساسی خودشو حل کنه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال: #۳۹
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۷ ب.ظ
به نظرم ازمون خیلی مهم نیست . فقط دو هفته یه بار ادم بهش یه استرس وارد میشه که مثلن فلان درسو خوب نزدم یا بد زدم . اگه بشه که تا اخر اذر تموم کنیم منابعو و مدت باقیمونده رو دوره کنیم خیلی بهتره . دیگه دبیرستانی نیستیم که واسه کنکور بریم هی ازمون بدیم . بعدشم امسال با تغییر ضریب دروس تخصصی اصلن نمیشه فهمید تیپ سوالای تخصصی چجوری میشه .
۱
۰
ارسال: #۴۰
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  کسی که ۱۰۰۰ تومن به گدای سر کوچه نمیده مطمئن باشید هیچوقت خیر مدرسه ساز و مسجد ساز نمیشه.
وقتی پارسه کیک و ساندیس نمیده (راحت ترین کار ممکن در یک آزمون) مطمئن باشید واسه خاطر ما نمیاد مشکلات اساسی خودشو حل کنه.
من پارسال پارسه بودم... خدا ازشون نگزره...هی... Confused یعنی فقط به پول فکر میکنن... Dodgy البته همه این موسسه ها برای پول کار میکنن ولی پارسه دیگه شورشو درآورده... دریغ از ذره ای احترام و سرویس... Angry
امسال مدرسان اومدم... مدرسان مشهد هم همچین جالب نیست ولی هر آزمون هرچی تو سایتشون انتقاد کردیم ، آزمون بعدی درست کردن... Blush
آزمون قبل رفیقم به چندتا از سوالا گیر داد و پیام داد تو قسمت انتقاداتشون ، طراح سوال زنگ زده بود که کجاش مشکل داره؟! ، آخرش کاشف به عمل اومد که غلط املایی بوده و تقصیر تایپیست بوده... Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall , pooyaa , نارین
ارسال: #۴۱
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ
سوالای ۲۵% سوم درس شبکه آی تی امروز چرا اینجوری بود؟؟؟ این خیلی نامردیه!!فصل ۹ و۱۰ شبکه باید سوال میومد از قبل و بعد سوال داده بودن عوضش!!!اصلا انصاف نبود!!!Angry
ینی اینقدررررر پرت باشه سوالا که حتی یه دونه سوال از این بودجه بندی داده نشه!!!!!عجب!!!!!!!!!!!!Dodgy

به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت,غصه هم میگذرد...
آنچنانی که فقط خاطره ایی خواهد ماند.لحظه ها عریانند،به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز....... "سهراب"
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  سوالای ۲۵% سوم درس شبکه آی تی امروز چرا اینجوری بود؟؟؟ این خیلی نامردیه!!فصل ۹ و۱۰ شبکه باید سوال میومد از قبل و بعد سوال داده بودن عوضش!!!اصلا انصاف نبود!!!Angry
ینی اینقدررررر پرت باشه سوالا که حتی یه دونه سوال از این بودجه بندی داده نشه!!!!!عجب!!!!!!!!!!!!Dodgy

تایید میشه ...
آقا یکی سرفصل آزمونها رو بده به این طراحهای پارسه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall , tahereh_abbasi
ارسال: #۴۳
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ ب.ظ)ali007 نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  سوالای ۲۵% سوم درس شبکه آی تی امروز چرا اینجوری بود؟؟؟ این خیلی نامردیه!!فصل ۹ و۱۰ شبکه باید سوال میومد از قبل و بعد سوال داده بودن عوضش!!!اصلا انصاف نبود!!!Angry

تایید میشه ...
آقا یکی سرفصل آزمونها رو بده به این طراحهای پارسه.

سرفصل دادن به اینا مشکل را حل نمیکنه. باید یه کارمند هم کنارشون بذاریم تا سوالاشون را چک کنن که یه موقع از مبحثهای دیگه ندن.
۲
۰
ارسال: #۴۴
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۸ ب.ظ
دوستان اینقدر به این چیزا گیر ندین برین تاپیک بچه های مدرسان رو بخونید میبنید که همه شون همین جورن
همه سوال اشتباه دارن ، خارج از سرفصل دارن ، جوابهای غلط دارن...
کلا وقتی یه موسسه ثبت نام میکنیم فکرمیکنم که موسسه دیگه بهتره همون قضیه مرغ همسایه غازه! ولی همشون یه جورن
واسه این اشتباهات فقط بهشون میل بزنید واطلاع رسانی کنید دیگه چی بود و چی میشه کاری نداشته باشید چون ذهنتون درگیر مسائلی میشه که از عهده شما خارجه.ما آزمون نمیدیم که اشتباهات موسسات رو برطرف کنیم ، آزمون میدیم که اشتباهات خودمون رو برطرف کنیم! رو درستون تمرکز کنید

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۲
۰
ارسال: #۴۵
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ب.ظ
چون توی مانشت شخصی هست که توی مدرسان شاغله طبیعتا خیلی بهتر مشکلات رو از اینجا به موسسه منتقل و رفع شون میکنه ولی متاسفانه درباره پارسه اراده ی جدی برای این کار دیده نشده و این در طول زمان اعتماد دانشجو ها رو به پارسه از بین میبره.
امسال هم برای ثبت نام گروهی آزمون همکاری پارسه خیلی کم بود و به تعهداتشون عمل نکردند.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۸۳ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۶ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۶۰ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close