زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منابع پایگاه داده پیشرفته

ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ق.ظ
سلام دوستان
چند روزه تعداد زیادی از بجه ها سوال میکنن که مرجع اصلی این درس چی هست و ...
تا جایی که من اطلاع دارم مرجع اصلی کتاب C.J. Date هست، البته فصلای ۱۵ به بعد کتاب و با تاکید به فصلای ۱۵-۱۶-۱۷-۱۸-۲۱-۲۲-۲۳-۲۴-۲۵-۲۶

فایلای PDF اکثر این فصلارو من دارم و اینجا قرار میدم واستون، امیدوارم بدردتون بخوره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

!The key to success in life is to make good choices
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium , انرژی مثبت , ppositiveenergy , عاصفه , crevice , azad90 , Aurora , ec_a_j , sepidsal , alime , mmm.shz , salkhordeh , صبای امید , hnarghani , karimi22 , fallah_o68 , strongxxx , بشفهئش۸۱ , saaraa , esi , norimotlagh , arshad90 , yaser.b , bahareh , morweb , jafarir , Lonely Palm , EBI8 , arashkk , محبوبه فروغی , stabesh , mahraz65 , aimaryam , mint07 , ehsan_ei , stu.it , Amoojan , fas , prosperous , yahyazahedi , software94 , StudentSE , احسان مومنی , eas , ehsaan_gh , *HANA* , f2000
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ق.ظ
سلام دکتر دیگه با این ضرایب ۷۰-۳۰ درس خوندن فایده ای داره برای من که دانشگاه آزادی بودم و ۵-۶ تا مقاله علمی پژوهشی درپیت دارم.
من که کلا ناامید شدم
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ق.ظ
سلام
پارسال مصاحبه و آزمون چند درصد بودند. راستش منم دارم نا امید میشم چون دانشگاه آزادی هستم.
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ، توسط sepidsal.)
با سلام و خسته نباشید
اول یه تشکر خیلی خیلی زیاد! بابت این همه وقتی که میذارید

مطلبی رو اینجا میگم شما اگه شد بررسی کنید و بعد اگه صلاح بود هرجا که جای درستشه منتشرش کنین (من زیاد جابجا پست میذارم Big Grin )

راجع به سیستم عامل پیشرفتس، سوالای کنکور سال قبل رو خیلیا میگفتن از کجا بوده! الان یه کتاب سیستم عامل پیشرفته دستمه، چاپ ۸۹، ۲۵۰ صفحه، قیمت ۴۰۰۰ تومن، انتشارات دانشگاه امام رضا؛ بر اساس کتاب سیلبرشاتزه و توی گروه مترجمینش هم اسم دکتر ناجی اومده(دانشگاه شهید بهشتی) تو معرفی کتاب نوشتن که مطابقه سرفصلهای فراگیر پیام نوره و اینجوری که من دارم فهرستشو میبینم انگاری سوالای کنکور پارسالی ازین کتابه اومده بوده!

حالا شما مدیر تالار دکترا هستین بی زحمت یه بررسی بکنین ببین چی به چیه! Smile
Farid_Feyzi، در تاریخ ۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام
متاسفانه من به این کتاب دسترسی ندارم. اگه لطف کنید بگید که سرفصلاش چیا هستند، میشه بررسی کرد. چون سرفصل پیام نور همون ۷ فصل اول کتاب سیستم های توزیعی تننباوم هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , alime , kimiagar
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
پارسال که ۵۰-۵۰ بود بازهم دست دانشگاه ها خیلی باز بود و با صفر دادن تو نمره مصاحبه عملا میتونستن شما رو حذف کنن، بدونه اینکه رتبتون مهم باشه. امسال که ۷۰ به ۳۰ شده که بدتر و واقعا همه چی دسته دانشگاهه میشه گفت. ولی خوب بچه هایی که دانشگاهای زیاد مطرحی نبودن مقاطع قبل نباید ناامید باشن و اگه وضعیت پژوهشی خوبی داشته باشن، مطمئنا میتونن قبول شن.

!The key to success in life is to make good choices
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm , Mohammad-A
ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ق.ظ
با سلام مجدد
خودشون نوشتن که ترجمه فصلهای ۱۵ الی۲۰ کتاب Operating System Concepts سیلبرشاتز و بقیه هستش؛ اینم فهرستش:
۱- ساختارهای شبکه
۲-ساختار سیستم های توزیع یافته
۳- سیستم های فایل توزیع یافته
۴- هماهنگی و مدیریت همزمانی پردازنده ها در محیط های توزیع یافته
۵- حفاظت
۶- امنیت

حالا یه دفه صاحبش نیاد دعوا کنه بحث سیستم عامل تو پست پایگاه راه انداختین! Sad

سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy
ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ق.ظ، توسط amku.)
برای پایگاه پیشرفته مفاهیم کنترل همروندی (تئوری پی در پی پذیری، الگورتیم ها) و ترمیم یا ریکاوری و همچنین مباحث امنیت و یکپارچگی داده ها توی دانشگاه آزاد و تا اونجایی که من از دوستانم تو دانشگاه سراسری پرسیدم میاد. مباحث طوری هستن که از هر منبعی (کتاب، جزوه) میشه خوند. استاد ما برای این درس کتابی رو که به اسرار بچه ها معرفی سی جی دست یا المارسی بود. البته ایشون تاکید دارن که دیگه تو ارشد هیچ چیزی بعنوان منبع وجود نداره بلکه هر کتاب یا جزوه ای مرتبط با مفاهیم اون درس می تونه مفید باشه.

(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ق.ظ)mehdifarahani نوشته شده توسط:  سلام
پارسال مصاحبه و آزمون چند درصد بودند. راستش منم دارم نا امید میشم چون دانشگاه آزادی هستم.

چرا نا امید باشی؟Huh
خود دانشگاه آزاد دکتری می گیره، البته می دونم که مصاحبش همچین ساده هم نیست.
یکی از دانشجو های دکتری که لیسانس و فوق رو آزاد خونده بود و ۸ مقاله داشت، از یکی از دانشگاه های کشور انگلیس (یا کشور دیگه) در مالزی بورس گرفت که البته به دلایلی نرفت.
البت من خودم دیگه قصد ادامه تحصیل ندارم اما توصیه می کنم که بیشتر تلاش کن حتمن موفق میشی. انقدر این دانشگاه آزاد رو تو سرت نزن. خیلی هم خوبهSmile
ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ب.ظ
دوستان خواهش می کنم بحث مواردی غیر از اون چه که عنوان تاپیک هست رو در جای خودش انجام بدید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ ب.ظ
RE: منابع پایگاه داده پیشرفته
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)sepidsal نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید
اول یه تشکر خیلی خیلی زیاد! بابت این همه وقتی که میذارید

مطلبی رو اینجا میگم شما اگه شد بررسی کنید و بعد اگه صلاح بود هرجا که جای درستشه منتشرش کنین (من زیاد جابجا پست میذارم :D )

راجع به سیستم عامل پیشرفتس، سوالای کنکور سال قبل رو خیلیا میگفتن از کجا بوده! الان یه کتاب سیستم عامل پیشرفته دستمه، چاپ ۸۹، ۲۵۰ صفحه، قیمت ۴۰۰۰ تومن، انتشارات دانشگاه امام رضا؛ بر اساس کتاب سیلبرشاتزه و توی گروه مترجمینش هم اسم دکتر ناجی اومده(دانشگاه شهید بهشتی) تو معرفی کتاب نوشتن که مطابقه سرفصلهای فراگیر پیام نوره و اینجوری که من دارم فهرستشو میبینم انگاری سوالای کنکور پارسالی ازین کتابه اومده بوده!

حالا شما مدیر تالار دکترا هستین بی زحمت یه بررسی بکنین ببین چی به چیه! :)

با سلام این کتاب نسخه جدیدش عنوانش هست : مفاهیم سیستم عامل نویسندگان: سیلبرشاتس، گالوین و گالن ویرایش هشتم
که توسط سید امیر اصغری ، غضنفری، محمدیان و ایلخانی توسط ناشر پیوند نو در سال ۸۹ ترجمه شده است. سی دی حل تمرین هم همراه دارد. و لینک نسخه زبان اصلیش:

البته به احتمال زیاد هم سئوالات سیستم عامل پیشرفته و هم پایگاه داده پیشرفته از همین منبع می باشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , sepidsal , kimiagar , shany
ارسال: #۱۰
۲۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ)Farid_Feyzi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
چند روزه تعداد زیادی از بجه ها سوال میکنن که مرجع اصلی این درس چی هست و ...
تا جایی که من اطلاع دارم مرجع اصلی کتاب C.J. Date هست، البته فصلای ۱۵ به بعد کتاب و با تاکید به فصلای ۱۵-۱۶-۱۷-۱۸-۲۱-۲۲-۲۳-۲۴-۲۵-۲۶

فایلای PDF اکثر این فصلارو من دارم و اینجا قرار میدم واستون، امیدوارم بدردتون بخوره.

سلام اقای فیضی
۴ تا PDFاول فایلایی که گذاشتید بر اساس کتاب پایگاه داده حق جو هست ایا اینا جزوه استادتون بود یا از کتاب خاصی اسکن شده و رو سایت گذاشتید؟
ارسال: #۱۱
۲۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۳۸ ب.ظ
با تشکر از جناب فرید.
در مورد این درس هم باید عرض کنم که منبع اصلی سوالات این درس در کنکور امسال، کتاب روحانی و سیلبرشاتس بوده و همون ۳-۴ روزی که این درس رو از منبع cj.date و جزوات دوستمون خوندم سر کار بودم!
البته مباحث مشترک زیاد دارن این منابع اما ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimiagar
ارسال: #۱۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ، توسط z-d.)
سلام دوستان
من واسه آزمون فراگیر ارشد کتاب پایگاه داده پیشرفته سی جی دیت (نویسنده ها: علی طوفان زاده - ابراهیم علایی - مهسا محمدی ، انتشارات : اورنگ ) را خوندم - که خیلی خوب بود - متن روانی داشت
در ضمن سوالات دکترا ۹۱ و ۹۲ و ۹۳ با پاسخ تشریحی هم بعنوان پیوست داشت. فکر می کنم که به کار شماها زیاد میاد
ارسال: #۱۳
۱۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۱ ب.ظ
سلام دوستان. من کتاب پایگاه دکتر حق جو رو دارم به نظرتون این کتاب رو بخونم یا برم سیلبرشاتس بگیرم؟ اگه فرقی نداره همین رو بخونم. لطفا راهنمایی کنید
ارسال: #۱۴
۱۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ ب.ظ)saeid6366 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من کتاب پایگاه دکتر حق جو رو دارم به نظرتون این کتاب رو بخونم یا برم سیلبرشاتس بگیرم؟ اگه فرقی نداره همین رو بخونم. لطفا راهنمایی کنید

حق جو کافی نیست.
سیلبرشات کامله.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵
۱۰ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۳۸ ق.ظ
سلام دوستان، من درباره دستورات object oriented database یک پی دی اف خیلی خوب میخواستم که دستوراتشو کامل توضیح داده بشه خودم چیزی کامل پیدا نکردم کسی میتونه کمک کنه؟

Heart
lighting

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۰۰ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۰۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۶ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۵۹۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۲۶ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close