زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه علوم کامپیوتر رتبه ۶۳

ارسال: #۱۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ ب.ظ
RE: کارنامه علوم کامپیوتر رتبه ۶۳
سلام
رتبه ۱۹۶ احتمال داره شبانه قبول شه ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ ب.ظ)elinaz نوشته شده توسط:  سلام
رتبه ۱۹۶ احتمال داره شبانه قبول شه ؟

سلام. دقیق نمی دونم ولی فکر کنم احتمالش خیلی زیاد باشه، آخه تا نزدیک های ۱۳۰ فکر کنم روزانه قبول میشه!
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۱ ب.ظ
سلام یه سوال دارم منم مثل شما میخوام هوش بخونم همدانیم زنجان به ما نزدیکه تبریز یه مقدار دوره کدومش سطح علمیش بهتره انقدر ارزش داره تا تبریز برم و این زنجان ۱۶ نفر میگیره میخواد چیکار؟(رتبم ۷۵ )

۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط MehrTa.)
سطح علمی تبریز بالاتر از زنجانه!! حتما تبریز روز اول بزنید.
من هنوز نمی دونم زنجان چه گرایش هایی داره، می خوام اگه شد با دانشگاهشون مکاتبه کنم.

اینم لینک رتبه بندی دانشگاه های ایران:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ ق.ظ
دانشگاه زنجان هندسه محاسباتی و هوش داره بچه های اونجا معتقدند سطح علمیه دانشگاهشون از بعضی دانشگاههای تهران بهتره ولی من فک کنم تو تبریز فقط یک نفر از استاداشون دکتری هوش داره شما اطلاعاتی دارید؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MehrTa
ارسال: #۲۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۱ ق.ظ
میشه لطف کنید در مورد گرایش محاسبات علمی توضیح بدید.دلیل اینکه میگید گرایش سیستم های هوشمند بهترچیه؟بعد کلا در مورد کرمان -یزد-زنجان-تبریز ترتیبش چه طور باشه بهتر؟ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  میشه لطف کنید در مورد گرایش محاسبات علمی توضیح بدید.دلیل اینکه میگید گرایش سیستم های هوشمند بهترچیه؟بعد کلا در مورد کرمان -یزد-زنجان-تبریز ترتیبش چه طور باشه بهتر؟ممنون
سلام دلتا جان تا جایی که من میدونم محاسبات علمی همون انالیز عددی ریاضی کاربردی هاست و کاملا ریاضیاتیه تو مصوب وزارت علوم برا علوم کامپیوتر درسایی که باید پاس کنیو میتونی ببینی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , delta
ارسال: #۲۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۸ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ق.ظ)matu نوشته شده توسط:  دانشگاه زنجان هندسه محاسباتی و هوش داره بچه های اونجا معتقدند سطح علمیه دانشگاهشون از بعضی دانشگاههای تهران بهتره ولی من فک کنم تو تبریز فقط یک نفر از استاداشون دکتری هوش داره شما اطلاعاتی دارید؟

خیلی ممنون که گرایش هاش رو گفتید، تو سایت دانشگاه زنجان هیچ صحبتی از علوم کامپیوتر نشده اصلاً!!

تو سایت دانشگاه تبریز نوشته بود که میخوان دکترای علوم کامپیوتر بیارند! پس حتما به تعداد کافی دکتر دارند احتمالا. بخش ریاضیش که زیاد دکتر داشت. توی Ranking دانشگاه های ایران هم تبریز رتبه ۱۲ رو داشت و حتی از شهید بهشتی هم بالاتر بود (البته این ۱۰۰% دلیل بهتر بودن نمی شه). ولی در کل من فکر می کنم تبریز بهتر از زنجان باشه.

من اینجوری میزنم:

۱/ دانشگاه های تهران
۲/ تبریز
۳/ زنجان
۴/ کرمان
۵/ تربیت مدرس (گرایش نظریه محاسبات)
۶/ دامغان
۷/ یزد
۸/ دانشکده علوم اقتصادی تهران (مهندسی دانش)
۹/ دانشگاه تربیت معلم (مهندسی دانش)
۱۰/ زاهدان (محاسبات علمی)
۱۱/ علامه طباطبایی

خودم کرمان درس خوندم. دانشگاهش خوبه- رشته علوم کامپیوترش بد نیست (متوسطه)
یزد رو اطلاعی در موردش ندارم ولی بعد از دامغان می زنمش چون دامغان خوش آب و هوا تره !!
البته فکر نکنم کارم دیگه به دامغان بکشه!
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ب.ظ
ان شا... شما همون تهران قبولید دیگه نهایتا تبریز.ولی من میگم یزد خیلی خیلی از دامغان بهتر هم دانشگاش هم شهرش.دامغان فقط ۴ تا رشته(علوم پایه)داره ولی یزد کلیه رشته های مهندسی-انسانی و...
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ، توسط MehrTa.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  میشه لطف کنید در مورد گرایش محاسبات علمی توضیح بدید.دلیل اینکه میگید گرایش سیستم های هوشمند بهترچیه؟بعد کلا در مورد کرمان -یزد-زنجان-تبریز ترتیبش چه طور باشه بهتر؟ممنون

من نگفتم هوش مصنوعی بهتره! من فقط گفتم که من خیلی بهش علاقه دارم. رشته جونیه و جای پیشرفت توش زیاده و حتی توی ایران هم کاربرد داره (ربوتیک - صنایع نظامی - هوا فضا و ...)

اما گرایش محاسبات علمی
همانطور که از اسمش هم تا حدودی پیداست دانشجوی این رشته قراره یاد بگیره چطور با کامپیوتر محاسبات سنگین وپیچیده انجام بده و تکنیک های انجام این کار رو یاد بگیره. دقت کنید که برنامه هایی که تا حالا ما می نوشتیم یا تجاری بودند که اصلا محاسبات خاصی نداشتند و یا در کل محاسبات کمی داشتند.
ولی فکر کنید شما قراره نرافزاری طراحی کنید که محاسبات یک آژانس فضایی یا اداره هواشناسی یا ... رو انجام بده. در این صورت قضیه کاملا پیچیده می شه. شما باید با محاسبات عددی، محاسبات ماتریسی، تجزیه و تحلیل خطاهای محاسباتی( که اگه برنامه نویس دانشش رو نداشه باشه، این خطا می تونه منجر به طرز وحشتناکی رشد کنه - حتما توی جبر و آنالیز خوندید) و .. آشنا باشید.
در کل این گرایش مربوط به انجام محاسبات پیچیده با کامپیوتره
اگه لیست درسهاش رو هم نگاه کنید بهتر متوجه میشید.

در مورد شهر‌ها هم بالا برای دوستمون نوشتم. من بین کرمان و یزد و زنجان، اول زنجان رو می زنم چون خودم کرمان درس خوندم و الان دلم می خواد یه جای جدید رو تجربه کنم. کرمان دانشگاه بزرگی داره. ریاضیش تو کشور معروفه. کامپیوترش خوبه (عالی نیست ولی بد هم نیست). یزد رو اطلاعی ندارم ولی چون گرایش سیستم های هوشمند نداره، آخر زدم.
من فقط بین زنجان و کرمان تردید داشتم، که آقای matu گفت که سیستم های هوشمند هم داره و بچه هاش هم راضی هستند ازش. پس زنجان رو بعد از کرمان می زنم.
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  ان شا... شما همون تهران قبولید دیگه نهایتا تبریز.ولی من میگم یزد خیلی خیلی از دامغان بهتر هم دانشگاش هم شهرش.دامغان فقط ۴ تا رشته(علوم پایه)داره ولی یزد کلیه رشته های مهندسی-انسانی و...

من یزد رو بخاطر گرایشش نمی زنم. تا حالا یزد نرفتم ولی دلم می خواد برم یه شهر سبز و خوش آب و هوا Tongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال: #۲۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ ب.ظ
ممنون mehrtaعزیر ولی تا جایی که من میدونم شهید بهشتی هم هوش نداره و گرایش هاش الگوریتم و محاسبات و بیو انفرماتیک(البته یه استاد این گرایشو کار میکنه)و رمز من بهشتی رو نمیزنم نظرت چیه؟

۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط MehrTa.)
شما مطمئن هستی که گرایش سیستم های هوشمند نداره؟ منظورتون از "هوش"‌، هوش مصنوعی مهندسی نبود که؟!
اگه اینجوری باشه برا من که خیلی بد میشه، تنها امیدم برای تهران قبول شدن همین دانشگاه شهید بهشتی بود.
شما هم حتماً میخواید سیستمهای هوشمند بخونید؟ اگه اینطوره فکر کنم که جفتمون نباید بزنیمش! حداقل باید بعد از تبریز و زنجان بزنیمش.
باید یکم بیشتر فکر کنیم در موردش...
matu جان الان درصد هاتون رو نگاه کردم. شما که بهتر از من زدی!! عجیبه که ۷۵ شدی! معدلتون چند بوده؟
یعنی به خاطر زبان بوده که ۰ زدی؟
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۴ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ ب.ظ)matu نوشته شده توسط:  سلام یه سوال دارم منم مثل شما میخوام هوش بخونم همدانیم زنجان به ما نزدیکه تبریز یه مقدار دوره کدومش سطح علمیش بهتره انقدر ارزش داره تا تبریز برم و این زنجان ۱۶ نفر میگیره میخواد چیکار؟(رتبم ۷۵ )

تبریز یه استاد هوش خیلی خوب داره...
دکتر فیضی‌، مدیر گروه علوم کامپیوتر
اکثر استاداش هم نرم افزار یا سخت افزارن...
کلن گروهش قویه، یه استادتمام داره، دکتر عیسی زاده... از رفیقای جون جونیه آلمنه!

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: matu , MehrTa , delta
ارسال: #۲۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۲ ب.ظ
اره معدلم ۱۲/۴۳ هست دانشگاه اصفهان بودم ولی مهم نیست من دیروز با یکی از بچه های بهشتی صحبت کردم اون گفت یک استاد اینجا سیستم هوشمند درس میداده ولی از اینجا رفته الان این گرایشو اینجا نداره ولی خودت بازم تحقیق کن اگه سایت بهشتی هم بری میبینی تقریبا همه هیات علمیش دکتری ریاضی دارن(فک کنم بجز یکی که دکتری علوم کامپیوتر داره)اگه از رمزم خوشت بیاد گرایش خوبیه ولی ریاضیاتیه اونجوری که من فهمیدم بهشتی برا اپلای خوبه چون دانشجوهاش راه مقالهخوب دادنو بلدن من خودمم تصمیمم قطعی نیست شاید بهشتیو زدم ولی اگه چیز جدیدی فهمیدی لطفا به منم بگو در ضمن دکتر صفایی تو بهشتی الان عضو هیات علمی مهندسیه از علوم رفته

۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۷ ب.ظ
حتما تحقیق می کنم و خبر می دم.
آخه اول باید بری اون چیزی رو که دوست داری بخونی و بعد به فکر اپلای شدن و رفتن به خارج باشی!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: matu

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۵۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close