زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه علوم کامپیوتر رتبه ۶۳

ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۲۵ ب.ظ، توسط MehrTa.)

درصد هام اصلا با اون چیزی که خودم حساب کرده بودم نمی خونه (کمتره). اعتراض هم دادم، ولی فکر نمی کنم اثری داشته باشه!

اگه شهید بهشتی قبول بشم، کلاهم رو میندازم هوا Big Grin
وگر نه امیدوارم تبریز دیگه قبول بشم Confused
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta , **sara** , fatima1537 , sheyda
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۳ ب.ظ
تبریک میگم.خیالت راحت باشه قبول میشی.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MehrTa
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۱ ب.ظ
RE: کارنامه علوم کامپیوتر رتبه ۶۳
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۳ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  تبریک میگم.خیالت راحت باشه قبول میشی.

خیلی ممنونم. خدا کنه!
۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۱۲ ب.ظ
سلاو دوست عزیز تبریک میگم: اصول سیستم چی خونده بودی که ماشالله به این خوبی زدی میشه کتاب رو معرفی کنین برا سال بعد ما؟

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط MehrTa.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  سلاو دوست عزیز تبریک میگم: اصول سیستم چی خونده بودی که ماشالله به این خوبی زدی میشه کتاب رو معرفی کنین برا سال بعد ما؟

سلام. خیلی ممنونم
من مفاهیم رو از رو معماری مانو خوندم. بعد از یادگیری مفاهیم نیاز به یادگیری تقریبا ۱۰ تا فرمول دارید که می تونید تو کتاب هاب تست پیداشون کنید. من از کتاب تست معماری کامپیوتر (انتشارات پوران پژوهش) خوندم.

من منابع کنکور رو تو وبلاگم به طور مفصل معرفی کرده ام:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

براتون آرزوی موفقیت دارم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , fatima1537
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ ب.ظ
سلام تبریک میگم فک کنم شما جمع درصدهاتون از من کمتره بعد رتبه تون از من بهتره والا ما که تو کار سنجش موندیم؟

۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط MehrTa.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ)matu نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم فک کنم شما جمع درصدهاتون از من کمتره بعد رتبه تون از من بهتره والا ما که تو کار سنجش موندیم؟

خیلی ممنونم.
میشه کارنامتون رو attach کنید لطفا ؟
۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط parsaNA.)
MehrTa جان اون بلاگ شماست ؟ من تا حالا یه ۱۰۰ باری رفتم وبلاگت ولی اون چیزی که می خواستم رو پیدا نکردم. حالا اینجا ازت می پرسم. اول رتبه ات رو تبریک می گم . رتبه های منو که می دونی ۱۳۰ نرم و ۳۱ علوم ... لیسانس نرم هستم. حالا تو انتخاب رشته‌ام مونده ام. از علوم کامپیوتر می ترسم . ... نمی دونم احساس می کنم که نکنه یه وقت برم این رشته و بعد پشیمون بشم . ازت خواهش می کنم هر چی در مورد این رشته و آینده اش‌، بازار کارش‌، گرایش‌ها‌، درس‌ها و کلا سختی هاش می دونی بهم بگی تا بتونم درست تصمیم بگیرم. خیلی مرددم و سوال آخر اینکه به نظرت من با ۳۱ کجا قبول می شم ؟.

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۷ ب.ظ
تبریک

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط MehrTa.)
آره وبلاگ منه، قابل شما رو هم نداره! Cool
اول از همه تبریک می گم بهت بخاطر رتبه خیلی خوبت.
دوست من رتبه اش شده بود ۳۰ (یکی کمتر از شما !) الان تو تهرانه و رفته تحقیق کنه که بهتره کدوم دانشگاه‌ها رو بزنه. می گفت تا رتبه ۲۲ هم شریف قبولی داشتیم و خیلی امیدوار بود که دانشگاه تهران قبول بشه. پس شما هم میتونی کاملا امیدوار باشی که شریف، امیرکبیر یا تهران قبول بشی چون رتبت خیلی خوبه.

اما در مورد رشته علوم کامپیوتر
من علوم کامپیوتر خوندم و با قاطعیت به شما میگم که این دوتا رشته هیچ فرقی با هم ندارند!!
فقط دانشجوی علوم کامپیوتر نباید نسبت به ریاضی بی علاقه باشه (نمیگم کشته مرده ریاضی باشه! فقط از ریاضی بدش نیاد-اگه علاقه داشته باشه که عالیه)، و مطمئنم شما هم همینطور هستی وگرنه ۳۱ نمی شدی!
البته به گرایش های علوم کامپیوتر هم توجه داشته باشید که از زمین تا هوا با هم فرق دارند! کدوم گرایش رو دوست دارید؟
نمی خوام از رشتم جانبداری بکنم ولی رشته علوم کامپیوتر (Computer Science) توی دانشگاه های خارجی کاملا شناخته شده و معتبره (برعکس ایران که تازه چند سالی هست که دارن این رشته رو گسترش میدن). میتونی به سایت های دانشگاه های خارجی سر بزنی، لینک هاش تو وبلاگم هست. بنابر این از نظر اعتبار رشته اصلا نگران نیاش.

اما بحث کار
بستگی به گرایشش داره
گرایش سیستم های هوشمند دقیقا مثل هوش مصنوعی مهندسی کامپیوتره، اگه به سرفصل درس هاش نگاه کنید متوجه می شید، اگه زرنگ باشی(که هستی) تو ایران هم میتونی کارش رو گیر بیاری، مراکز نظامی و دولتی رو این جور مباحث سرمایه گذاری می کنند (من خودم می خوام به هر قیمت که شده سیستم های هوشمند بخونم و در مورد کار هم اصلا خودم رو نگران نمی کنم)

گرایش سیستم های کامپیوتری هم که معادل با مهندسی نرم افزاره تقریبا. چون سیستم عامل پیشرفته، امنیت، پایگاه داده و ... پاس می کنید. از این جهت برا بازار کار تو ایران و یا خارج خوبه.

اگه بگید چه گرایشی علاقه دارید شاید بیشتر بتونم کمکتون کنم
ولی دوست عزیز اصلا با چیزهایی مثل بازار کار ایران خودتون رو دلسرد نکنید! شما بهترین دانشگاه قبول می شید. اگه تلاش کنید می تونید به جا های بزرگ برسید. اصلا به چیزهایی مثل بازار کار ایران فکر نکنید! چون اگه بخوایی اصولی نگاه کنیم، تو ایران نه برای مهندسی و نه برای علوم کار درست حسابی پیدا نمی شه! آخه ۴ تا نرم افزار تجاری برای شرکت‌ها ساختن هم شد صنعت نرم افزار!!!
فکر نکنید من بچه مایه دارم و اصلاً به فکر کار نیستم ها! نه! ولی می دونم اگه با عشق و علاقه کار بکنید و سخت تلاش کنید، اون وقته که هم دانش و هم ثروت رو با هم بدست میارید.

اصلا هم دلتون رو برای کار کردن توی یه شرکت تو تهران با حقوق ماهی ۲ یا ۳ میلیون خوش نکنید (بهترین شرایط تو ایران همینه دیگه فکر کنم).

کسی که رتبش شده ۳۱ و داره میره دانشگاه شریف یا تهران باید به فکر کار و تحصیل توی خارج از کشور باشه.
-----
خوش به حالت! من که باید با این رتبه ۶۳ ور برم ببینم چیکارش می تونم بکنم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , delta , mehrdad123 , sheyda
ارسال: #۱۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ق.ظ، توسط parsaNA.)
MehrTa جان صحبت هات خیلی مفیده . ممکنه بیای یاهو بیشتر بپرسم ازت ؟

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ ق.ظ
انشاالله که تهران یا شهید بهشتی رو میارین ولی چرا تربیت مدرس رو بعد از شهید بهشتی نمیزنید؟!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ق.ظ، توسط MehrTa.)
حتما دوست عزیز
تا ۴ دقیقه دیگه تو یاهو در خدمتت هستم
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  انشاالله که تهران یا شهید بهشتی رو میارین ولی چرا تربیت مدرس رو بعد از شهید بهشتی نمیزنید؟!

خیلی ممنون آفاق خانوم.
آخه تربیت مدرس فقط گرایش نظریه محاسبات داره) و من دلم میخواد حتما هوش بخونم! و گرایش برام مهمتر از شهره البته!
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  تبریک

و همچنین تبریک مجدد خدمت شما
امیدوارم دانشگاه دلخواهتون قبول بشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۰ ق.ظ، توسط delta.)
دوست عزیز منم یه سوال ازشما داشتم این که من در مورد رشته مهندسی دانش تحقیق کردم به اینجا رسیدم که این رشته ای هست مشترک بین سه رشته ریاضی و کامپیوتر و مدیریت.در واقع همون رشته مدیریت دانش که گفتن رشته خوبیه الان درسته جا نیفتاده ولی دقیقا مثل رشته mba که اول گنگ بود الان جا باز کرده این رشته هم همین طور به نظر شما من این رشته را بزنم یا برم شهرستان خود علوم کامپیوتر؟
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ)matu نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم فک کنم شما جمع درصدهاتون از من کمتره بعد رتبه تون از من بهتره والا ما که تو کار سنجش موندیم؟

خب برا منم همین طور بعد شما که رتبه هاتون با هم چیزی اختلاف نداره ولی من خیلی. به نظرتون اعتراضی بزنیم تاثیر داره برای تصحیح کلیدا که من هرچی گفته بودم درستش کردن
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ق.ظ، توسط MehrTa.)
من لیست درس های مهندسی دانش رو نگاه کردم. به نظر من درس هاش خیلی به هوش مصنوعی نزدیکه تا مدیریت!
این اسم چند تا از درسهاشه:

محاسبات نرم
یادگیری ماشین
ریاضیات یادگیری
شبکه های عصبی
وب کاوی
سیستم های هوشمند چند عامله
....

اینا همه درس های رشته هوش مصنوعیه!
به نظر من فرق چندانی با گرایش سیستم های هوشمند نداره. تنها مشکلی که هست اینه که دانشگاهش شناخته شده نیست(دانشکده علوم اقتصادی) و من خودم هم دارم در موردش تحقیق می کنم. ظاهرا دانشکده کوچیکی داره که هر قسمتش یه جای تهرونه. من یه تاپیک در موردش ایجاد کرده ام:

از این نظر که توی تهرونه خیلی خوبه، ولی اول اینکه نه دانشگاهش و نه رشته اش تو ایران شناخته شده نیست. دوم اینکه فکر نمی کنم امکانات یه دانشگاه واقعی رو داشته باشه (چون یه دانشکده است و نه یه دانشگاه). سوم اینکه همه دورو برتون دارن مدیریت و اقتصاد می خونن و اگه سوالی در مورد ریاضی، کامپیوتر یا سخت افزار داشته باشید کسی نیست که بهتون جواب بده چون همه دارن اقتصاد می خونن.

من خودم هم دارم در موردش تحقیق میکنم. ولی فکر نکم این رشته رو قبل از تبریز بزنم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۵۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close