زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد سوم مدرسان شریف مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۱۶
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط shahbazi.)
ازمون اخرش یه کوچولو تاکیدمیکنم یه کوچولو بهترازبقیه بود.شاید جامع هاش بهتربشه.

(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  در ارتباط با ازمون مدرسان چون من خودم خیلی ها رو تشویق کردم برن مدرسان بدن الان یه جورهایی حس مسئولیت میکنم من از همون روز اول گفتم به ایتی ها توصیه میکنم حتما مدرسان باشند کامپیوتر توصیه خاصی ندارم که حتما مدرسان بین مدرسان پارسه تحقیق کنند خودشون انتخاب نمایند.
اما راجع به ازمونهای ایتی. اینکه تو هر ازمون یک یا دو تا غلط داشته باشه کاملا اتفاق نرمالیه. چون کنکورشم که کنکوره همیشه یک یا دو تست غلطداره... باید عادت کنید با این غلطها کنار بیایید. ولی در کل این که تعدادی سوالات شبیه ازمونهای سال پیش بوده انتقادی منطقی هست من بهشون انتقال دادم موضوع رو ان شا الله تو ازمونهای جامع این نقیصه رفع میشود.
در کل هر کس هر انتقادی نسبت به کیفیت سوالات ایتی داره به من بگه و مطمئن باشه تاثیر مستقیم در کیفیت سوالها در ازمونهای جامع خواهد داشت

دقیقایادحرف شما افتادم که گفتید ای تی رو توصیه میکنید.
ای تی با کامپیوترچه فرقی داره؟واقعا چه فرقی داره؟
این موسسه اگه نمیتونست برای کامپیوترسوال طرح کنه اصلا کامپیوترو از لیست رشته هاش برمیداشت.کامپیوتر با ای تی سه چهارتا درس مشترک داره اصلا باید این دو تا رشته رو یکی بدونن چون تلفیقی از نرم و سخته.
امیدوارم جامع هاش بهتربشه.

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۶ ب.ظ
من بیشتر بحثم این بود که چون دخل و تصرفی توازمونهای ایتی موسسه دارم کسی اگر انتقادی به سوالات ایتی داره (که بخشیش با نرم افزار مشترک هست) بگه که سعی کنیم تو جامع ها این اشتباهات تکرار نشود.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۲
۰
ارسال: #۱۸
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ب.ظ
RE: بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد سوم مدرسان شریف مهندسی کامپیوتر
(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  در کل هر کس هر انتقادی نسبت به کیفیت سوالات ایتی داره به من بگه و مطمئن باشه تاثیر مستقیم در کیفیت سوالها در ازمونهای جامع خواهد داشت
کاش پارسه هم یکی مثل آقای جهانی داشت که تعصب الکی روی موسسه نداشته باشه.
وقتی همپاهای پارسه با اعتماد به نفس کامل میگن که جامعه آماری کامپیوتر پارسه سه برابر مدرسانه آدم میخواد خودشو دار بزنه Angry
۲
۰
ارسال: #۱۹
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  من پارسال پارسه بودم همین آش و همین کاسه بود :-)
منطقی چرا اینطوره? چرا غلط حل میکنن? یا من اینطور حس میکنم?!!!! :-) بعد الان واسه آزمون آخر حجم مطالب منطقی ۲۵% نیست ۷۰% هستش :-) طراحی مدارات آسنکرون کجای ماجراست? :-)

Sent from my ME172V using Tapatalk
کلا نا متعادل رفتن جلو انگار که هر آزمون روی یه درسای خاص تمرکز داره
مثلا این آزمون
هوش ۱۰ درصدش هم نیست
گسسته یه فصل از ۱۱ فصله
آمار بالای ۶۰ درصدشه
سیستم عامل ۱۵ درصدشه
مدارش خیلیه
و...

Ayyy ya ya ya
۲
۰
ارسال: #۲۰
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ ب.ظ، توسط mahyar0011.)
دوستان دیگه هر عقله سلیمی میدونه این تعدادی که این حرفارو میزنن هیچکدوم از بچه های مدرسان نیستن مدرسان با جامعه آماریه بالاش خودشو ثابت کرده و دیگه نیازی به این نیست ما هم مثه بچه های موسسات دیگه بیایم تاپیک بزنیم و همش خودمونو تبلیغ کنیم و بقیه رو تخریب کنیم و بهترین زمانمونو راحت از دست بدیم .
۲
۰
ارسال: #۲۱
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط rata.)
منم با برنامه ریزیش مشکل دارم,اصلا به خاطر برنامه کنکور آرمایشی نوشتم....

(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  سلام
من از مدرسان کامل راضی هستم به نظرم سطح سوالاش هم خوبه
درصدام
زبان ۱۵
ریاضی ۲۲
مشترک ۴۴
تخصصی - هوش ۳۲
تخصصی معماری ۸
سوالات گسسته اش خیلی آسونه این آزمون فقط گسسته خونده بودم که از ۵ تا یکیش رو غلط زدم
آمارش هم معمولا خوبه
ساختمان داده سخته و محاسباتی
نظریه سوالاش به شدت آسون و مسخره
os به سبک کنکور سوال میده باید مفهومش رو بلد باشی تا بتونی جواب بدی
معماری سبک سوالا خوب نیست یه کم باید تغییر داده بشه چون کنکور اکثرا مسئله میدن
منطقی هم به جای حل کردنی سوال هوش میدن هر آزمون هم حداقل یه غلط رو دارن تو منطقی
سولات طراحی رو نمی تونم خوب جواب بدم(دلیلش اینه هنوز شروع به خوندنش نکردم گذاشتم آزمون جامع اول )
مدار سوالاش خیلی سخته حداکثر دو تا میشه جواب داد
هوش هم سوالاتش عجیبه باید تسلط ۱۰۰ درصدی داشت تا بشه جواب داد

تا حدی موافقم- نظریه و مغماری رو به شدت آسون میدن معماری اصلا به سبک کنکور چند سال اخیر نیست و بیشتر برمیگرده به دهه ۷۰-ساختمان به نظرم نرماله-os رو هنوز نخوندم نمیتونم نظر بدم-ریاضی مهندسی که کپ سوالات سال قبله (به قول خودشون نوآوری) هیچ نوآوری نداره!!!!!! حرصم در میاد از این جملشون....آمار و محاسبات نخوندم هنوز....
هوش به نظرم آسون میدن- طراحیش خوبه نکته داره ولی خودت باید بری نکته ها رو عمیق پیدا کنی!
مدارم نمیدونم!!
فقط یه چیزی که همش ازش میگید (پاسخ نامه کامل) من که اینطور فک نمیکنم همش ارجاع میدن به کتابای مدرسان!!! خوب نکته های مربوط رو بگن چرا ارجاع!!
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ ب.ظ
من تایپیک رو زدم که در مورد سوالها و جواباشون بحث کنیم...در مورد اشتباهاتی که سر جلسه می کنیم بی دقتی ها... و کم خوندن ها یا اینکه تست مناسب نزدن ها و مسائلی که باعث میشه توی آذر از نتیجه کارنامه ناراضی باشیم و روحیه امون تضعیف بشه! نه این حواشی....
لطفا کسانی که توی این ازمون دروس تخصصی رو خوب زدن راهنمایی بدهند تا در ازمون بعدی ایشالا ما هم خوب بزنیم. متشکرم
۱
۰
ارسال: #۲۳
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ب.ظ)zahra256 نوشته شده توسط:  من تایپیک رو زدم که در مورد سوالها و جواباشون بحث کنیم...در مورد اشتباهاتی که سر جلسه می کنیم بی دقتی ها... و کم خوندن ها یا اینکه تست مناسب نزدن ها و مسائلی که باعث میشه توی آذر از نتیجه کارنامه ناراضی باشیم و روحیه امون تضعیف بشه! نه این حواشی....
لطفا کسانی که توی این ازمون دروس تخصصی رو خوب زدن راهنمایی بدهند تا در ازمون بعدی ایشالا ما هم خوب بزنیم. متشکرم

شما رتبه و تراز و درصدات چطوره؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ب.ظ
سلام دوستان ازتون میخوام اشتباهی که من پارسال کردم انجام ندید من پارسال مدرسان میرفتم رتبه ام خوب میشد متوسط رتبه ام ۱۵۰ بود
توی جامع ها یکی ۱۶۳ یکی۶۳ شدم ولی همیشه به این فکر میکردم که بچه های پارسه از مدرسان بهترن همین بی اعتمادی هم باعث شد از ۵ ماه درس خوندن هیچ نتیجه ای نگیرم و با استرس غیر قابل وصفی برم سر جلسه کنکور......................................
حالا امسال پارسه شرکت کردم رتبه ام امسال حدود ۳۰۰ ولی اعتماد به نفسم بیشتر از پارسال
از شمام میخوام به عنوان کسی که هر دو موسسه رو تجربه کرده خودتون رو در گیر نکنید فقط تلاش کنید اگه میخوایید تجربه تلخ منو نداشته باشید دوستان

باور داشته باش تو مرکز دنیای درون وبیرون خود هستی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rata , zimenswall , mm123456789 , Amoojan , 3369916381
ارسال: #۲۵
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ)sara786 نوشته شده توسط:  سلام دوستان ازتون میخوام اشتباهی که من پارسال کردم انجام ندید من پارسال مدرسان میرفتم رتبه ام خوب میشد متوسط رتبه ام ۱۵۰ بود
توی جامع ها یکی ۱۶۳ یکی۶۳ شدم ولی همیشه به این فکر میکردم که بچه های پارسه از مدرسان بهترن همین بی اعتمادی هم باعث شد از ۵ ماه درس خوندن هیچ نتیجه ای نگیرم و با استرس غیر قابل وصفی برم سر جلسه کنکور......................................
حالا امسال پارسه شرکت کردم رتبه ام امسال حدود ۳۰۰ ولی اعتماد به نفسم بیشتر از پارسال
از شمام میخوام به عنوان کسی که هر دو موسسه رو تجربه کرده خودتون رو در گیر نکنید فقط تلاش کنید اگه میخوایید تجربه تلخ منو نداشته باشید دوستان
درسته حق با شماست.مهم خوب خوندنه ولی ای کاش یه کمم به نیازهای ما تو موسسات پاسخ داده میشد حداقل به انتقادات...
لطفا هرکی میاد به این تاپیک تراز و درصداشم بگه... ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ق.ظ
مدرسان خیلی جالبه کلا!
تخصصیای معماریش که بجز مدارشو که من نمیدونم، هم انتقالو هم دیجیتالو هم VLSIرو عینا از کتابای راهیان ارشد میده.حتی گزینه هاشم عوض نمیکنه!!
حالا بقیه گرایشاشو نمیدونم!
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ ق.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ)GentleGhost نوشته شده توسط:  مدرسان خیلی جالبه کلا!
تخصصیای معماریش که بجز مدارشو که من نمیدونم، هم انتقالو هم دیجیتالو هم VLSIرو عینا از کتابای راهیان ارشد میده.حتی گزینه هاشم عوض نمیکنه!!
حالا بقیه گرایشاشو نمیدونم!

مدار هم دلیلش اینه بچه های برق طراحیش می کنن احتمالا
درسای هوش رو نمی دونم چون شروع به تست زنی نکردم هنوز (طراحی رو هنوز شروع به خوندنش نکردم)

Ayyy ya ya ya
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۸
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ق.ظ
ما مدرسانیا درگیر حاشیه نمیکنیم خودمونو
یه همچی آدمای متواضعی هستیم ما
:دی

سوالای این دفه ا ش بنظرم خییلی روش کار نشده بود
اما در کل نبینم کسی از مدرسان بد بگه ها (رگ غیرت )
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyar0011
ارسال: #۲۹
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ ب.ظ
ما می شینیم درس می خونیم ..شما اینجا دعوا می کنیدSmile))
من و دوستام بین مدرسان و پارسه مونده بودیم..در آخر مدرسان رو ثبت نام کردیم.. اما سوالای پارسه رو هم می گیریم ..
۸۰ درصد سوالای پارسه عین آزمونای پارسالشه اما یه کاری خوبی که کرده ترتیب رو عوض کردهSmile)
مدرسانم تا الان ما راضی بودیم ..شده یکی دو سوال مبهم باشه اما به نظرم بهتر از اینکه تو سوالاش گزینه هاش شبیه باشه!!
بعدشم اگه هی بخواییم درگیر این حواشی بشیم فقط عقب می مونیم..و گرنه همه ی آزمونا بی اشتباه نیست،خود آزمون سنجش هر سال داره ۴ -۵ تا سوال حذف می کنه..اینا که دیگه آموزشگاهن.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۸ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۴ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۰۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close