زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کشف جدیدم در مورد میوه ی لیموشیرین

ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ ب.ظ
همیشه با لیموشیرین خوردن دردسر داشتم.یعنی فقط وقتی ۴ قسمتش می کردم که بخورمش فقط میرسیدم دو قسمتشو بخورم.بقیه اش تلخ میشد و باید میریختمش دور.چون قابل خوردن نبود.اما دیروز به طور اتفاقی یادم رفت ۲ قاچ باقی مانده رو بریزم ت سطل اشغالی.همینجوریییی موند تو اشپزخونه.بعد ۳ ساعت امودم چشمم خورد بهش.گفتم بزار یه ریفشو بخورم ببینم یه لیمو شیرین چقدر میتونه تلخ باشه.اما وقتی خوردمش کاملا شیرین بود. تا امروز این بلا رو سر سه تا لیمو شیرینه دیگه هم دراوردم.دیدم اره فرضیه ام درسته.لیموشیرین که بعد از برش تلخ شده و قابل استفاده نیست بعد سه ساعت دوباره قابل استفاده است.نمیدونم چرا؟Exclamation

وجود تونل ها در دل کوه،نشانه ای از وجود امید است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , maneshty , SaMiRa.e , x86 , ITgirl , elynn66 , sepid , The BesT , 8Operation , Menrva
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۵ ب.ظ
امروز امتحان کنم ببینم کشف جدیدتون درسته یا نه Wink

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , x86
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ ب.ظ
عجب.. خوب خوبه دیگه اینم یه نوع کشفه، سریع یه مقاله ازش بکشید بیرون Big Grin ;-)

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , انرژی مثبت , maneshty , x86 , sepid , The BesT
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ب.ظ
RE: کشف جدیدم در مورد میوه ی لیموشیرین
شاید لیموشیرین های شما فرق داره !! Tongue
از ظهر که این مطلب رو گذاشتید رفتم امتحان کردم ، یعنی خدا برای هیچکس نخواد Big Grin
نیم ساعته هر چی شیرینی تو خونه داریم خوردم ولی این ته تلخیش هنوز مونده DodgyTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , Eternal , x86 , elynn66
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ ب.ظ
دو ساعت باید بگذره.من اینو هم با لیمو شیرینای خنه خودمون هم خونه مامان بزرگم امتحان کردم.

سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Mänu , x86
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  همیشه با لیموشیرین خوردن دردسر داشتم.یعنی فقط وقتی ۴ قسمتش می کردم که بخورمش فقط میرسیدم دو قسمتشو بخورم.بقیه اش تلخ میشد و باید میریختمش دور.چون قابل خوردن نبود.اما دیروز به طور اتفاقی یادم رفت ۲ قاچ باقی مانده رو بریزم ت سطل اشغالی.همینجوریییی موند تو اشپزخونه.بعد ۳ ساعت امودم چشمم خورد بهش.گفتم بزار یه ریفشو بخورم ببینم یه لیمو شیرین چقدر میتونه تلخ باشه.اما وقتی خوردمش کاملا شیرین بود. تا امروز این بلا رو سر سه تا لیمو شیرینه دیگه هم دراوردم.دیدم اره فرضیه ام درسته.لیموشیرین که بعد از برش تلخ شده و قابل استفاده نیست بعد سه ساعت دوباره قابل استفاده است.نمیدونم چرا؟
منم همین بحث رو با هم اتاقی هام داشتم و نظر من اینه که لیمو شیرین اگه ذاتش شیرین باشه دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد که تلخ بشه! و اگه از ابتدا تلخ باشه که باز هیچ روشی نمیشه شیرینش کرد. یعنی تلخی و شیرینی ذاتی هست و اکتسابی نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , x86 , shima_24
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ب.ظ
چشم.حتماااااااااااااااااااا.

سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , maneshty
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ب.ظ
منم امروز یه مساله ای رو در مورد لبو کشف کردم ، دیشب لبو درست کردم ، حدود ۱/۵ ساعتی دیشب رو اجاق بود صب هم ۱/۵ ساعت، و اما کشفی که من انجام دادم : " خوردن لبوی داغ در هوای سرد بیرون خیلی بیشتر از خوردن لبوی داغ در داخل اتاق حال میده Big Grin " حالا دوستانی که تمایل دارن میتونن روش کار کنن و یکی دو تامقاله ازش بکشن بیرون Big Grin.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , elynn66 , shima_24 , SaMiRa.e , maneshty , diligent , Menrva
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۲ ب.ظ
جدی خوب واقعا دلیلشو بفهمید و اونو منتشر کنید! شاید ۱ راز یا خاصیتی داخلش نهفته باشه که بشه مثلا تو شیرین کردن شربتهای دارویی ازش استفاده کرد بجای سدیم ساخارین:دی

I will win
not Immediateley
but Definitely
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy
ارسال: #۱۰
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  منم امروز یه مساله ای رو در مورد لبو کشف کردم ، دیشب لبو درست کردم ، حدود ۱/۵ ساعتی دیشب رو اجاق بود صب هم ۱/۵ ساعت، و اما کشفی که من انجام دادم : " خوردن لبوی داغ در هوای سرد بیرون خیلی بیشتر از خوردن لبوی داغ در داخل اتاق حال میده Big Grin " حالا دوستانی که تمایل دارن میتونن روش کار کنن و یکی دو تامقاله ازش بکشن بیرون Big Grin.

وای مردم از خنده Big Grin کشفتون رو ثبت کنید حتما Tongue

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , x86
ارسال: #۱۱
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ق.ظ
RE: کشف جدیدم در مورد میوه ی لیموشیرین
من فقط یک نکته رو یادآوری کنم میزان ویتامین ث موجود در مرکبات پس پوست گرفته شدن روند نزولی رو طی میکنه
یعنی شما ۲ ساعت ۳ ساعت بعد از پوست گرفتن که این دست میوه ها رو میل می فرمایید خاصیت اولیه اش رو از دست میده Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , x86 , SaMiRa.e , انرژی مثبت , diligent , maneshty
ارسال: #۱۲
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ ب.ظ
بچه ها اگه زحمتی نیس یه کشف جدیدی هم در مورد خمیر دندون بکنید.
بدجنس تا ۳-۲ ساعت بعد از اینکه مسواک زدی نمیتونی هیچی بخوری بس که تلخه!!

با تشکر Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , ppositiveenergy

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۳۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۳۸ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  پیاده سازی کشف منابع در سیستم عامل های توزیع شده با متلب dell.mordeh ۲ ۱,۹۳۳ ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dell.mordeh
Brick درخواست مدل داده کاوی (مشخصا مدل داده کاوی و نه مدل کشف دانش) miladonline ۲ ۲,۰۶۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: miladonline
  راز خواب خوب کشف شد morweb ۰ ۱,۵۰۴ ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  کشف آنومالی zahra67 ۰ ۹۰۰ ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra67
  بهترین ساعت برای خوردن غذا کشف شد SHayAN_567 ۶ ۲,۶۴۳ ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marde TANHA
  کشف خطای مقدار اولیه نداشتن در زبان های C و پاسکال hosshah ۲ ۲,۲۰۴ ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hosshah
  پایان نامه در حوزه ی کشف داده های پرت ( Outlier Detection ) sharareh_moradi ۴ ۳,۳۹۴ ۰۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sharareh_moradi
  کشف ماده شیمیایی که موجب تمرکز می شود k_111 ۲ ۲,۴۴۱ ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: explorer

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close