زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۱۳۶
۰۵ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
(۰۵ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  از همون اولش هم میدونستم که اشتباه هست! بله خوندن کتاب سیستم عامل پارسه، البته اوایل تابستون که این کتابو خوندم خوب راهم انداخت ولی توی این روزا اصلا کار درستی نیست! بجاش پورانو دارم غم ندارم توی ۱ ساعت هر فصلشو که بخوای میشه خوند :دی

از اول تابستون تا الان درس خوندم ولی هیچ دورانی مثل الان بازدهی نداره و نداشته! نمیدونم چه خبره ولی من کلی باهاش حال میکنم، این روزا رو هدر ندید و سفت و سخت درس بخونید که شریفی ها توی این روزا معلوم میشن.
داداش، من قلبا بهت اعتقاد دارم Heart

New LifeHeart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۱۳۷
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ق.ظ
سلام

لامصب این کتاب کراس قوه تولید مثلش خیلی قویه...هر چی میخونی تموم نمیشه...

ایشالله فردا لایه انتقال تموم میشه بعدشم فصل ۹ راهیان...

ایشالله....

فعلا

گرگ باش ، مثه من ، مثه ببر // مثه جغد تو‌ پرسه‌ های شب
مثه سنگ تو‌ لحظه‌ های سخت ، تو‌ عرصه های تنگ
نعرتُ بذار تو‌ بارون‌ُ // بشکون ردشو حتی قانونُ
دل نبند که تش تلخیِ // میشی‌ مثه من نفس تخلیه

(حصین)
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , ایزدی
ارسال: #۱۳۸
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ق.ظ
سلام
مانع بد تر از درد چشم Sad

امروز فقط تونستم ساختمان داده مرور کنم
انشاالله فردا تست تست تست.... تا تستاش تموم شه Smile

شاد و موفق باشید Smile
ارسال: #۱۳۹
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ق.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  تو از اونا که عشقته تو راه تست فدا بشی / صبح تا شب تست میزنی واسه کنکور آزمایشی
باید بیشتر درس بخونم که بدجوری آماده شم / فرقی برام نمیکنه کدوم موسسه باشم
فرمول به یاد سپردم ، همه تستها رو خوردم / دیدی که راست میگفتم این دفعه خوبه رتبه ام ، این دفعه خوبم رتبه ام

خدا خیرت بده دلمون شاد شدBig Grin

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , Mänu
ارسال: #۱۴۰
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ق.ظ
(۰۵ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  از همون اولش هم میدونستم که اشتباه هست! بله خوندن کتاب سیستم عامل پارسه، البته اوایل تابستون که این کتابو خوندم خوب راهم انداخت ولی توی این روزا اصلا کار درستی نیست! بجاش پورانو دارم غم ندارم توی ۱ ساعت هر فصلشو که بخوای میشه خوند :دی

از اول تابستون تا الان درس خوندم ولی هیچ دورانی مثل الان بازدهی نداره و نداشته! نمیدونم چه خبره ولی من کلی باهاش حال میکنم، این روزا رو هدر ندید و سفت و سخت درس بخونید که شریفی ها توی این روزا معلوم میشن.

من پوران ندارم پارسه هم داغونم Sad

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۴۱
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ، توسط remove.)
دوستان روزی چند ساعت میخونین؟! اصلا چند ساعت باید خوند در این برهه از زمان؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , ایزدی
ارسال: #۱۴۲
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ق.ظ، توسط neda_Network.)
من تونستم دوفصل شبکه و تستای یه فصل حجیم مدیریت را بزنم شکر خدا فردام صب پا میشم ایشالله تا قبل ۲به یجایی برسونم نرم افزار خدایا توکل بخودت فقطHeart
ارسال: #۱۴۳
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ ق.ظ
جاتون خالی بعد از ماراتون معماری اومدم استراحت کنم که متوجه شدم از پشت بوم صدا میاد رفتم دیدم یکی از نورگیر همسایمون پرید تو خونشون و ...
آخرشم دزده فرار کرد...
اینم از حکایت درس خوندن ما...
موفق باشید...

یاد خدا آرامبخش دلهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , neda_Network , sand , elynn66 , ایزدی
ارسال: #۱۴۴
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ق.ظ، توسط izadan11.)
دارم سی ال آر اس می خونم
جدا لذت بخشه
تمام مسئله هایی که تا به الان دیدم تو تمریناش هست(مخصوصا بخش گراف) امروز ۲ تا از سوالای فاینال طراحیمون رو هم دیدم(یکیش ستاره دار بود)
حلل داره ؟ یه چن تا سوالش رو توش موندم
تا فردا تموم میشه اگه بخونم

الان باید مرورش کرد نه خوندش
هنوز زوده شریفی ها معلوم شن الان کسایی که خیز برمی دارن معلوم میشن

(۰۶ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ)remove نوشته شده توسط:  دوستان روزی چند ساعت میخونین؟! اصلا چند ساعت باید خوند در این برهه از زمان؟

ما که نمی شماریم Tongue

(۰۵ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  داداش، من قلبا بهت اعتقاد دارم Heart

منم بهش ایمان دارم ولی بهش اعتقاد ندارمTongue

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۴۵
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  حلل داره ؟ یه چن تا سوالش رو توش موندم

سلام مشتی!

این حلل انگلیسی هست،
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در ضمن اون سواله هم سخته !
ارسال: #۱۴۶
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ)remove نوشته شده توسط:  دوستان روزی چند ساعت میخونین؟! اصلا چند ساعت باید خوند در این برهه از زمان؟

این کاملا به خودتون بستگی داره، مثلا یکی بگه ١٧ ساعت شما چه حالی میشین؟Smile
توانایی های خودتونو ملاک ساعتهای مطالعه بزارین تا هیچ وقت دلسردو استرسی نشین
من دیروز ٦ ساعت خوندم، با کورنومتر هم تایم گرفتم، خیلی هم راضی امSmile مهم اینه چقدر مفید بوده باشه

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: remove , tayebe68 , Mänu , nazanin_sh , izadan11
ارسال: #۱۴۷
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط kh.jafarzade.)
(۰۶ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(05 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  از همون اولش هم میدونستم که اشتباه هست! بله خوندن کتاب سیستم عامل پارسه، البته اوایل تابستون که این کتابو خوندم خوب راهم انداخت ولی توی این روزا اصلا کار درستی نیست! بجاش پورانو دارم غم ندارم توی ۱ ساعت هر فصلشو که بخوای میشه خوند :دی

من پوران ندارم پارسه هم داغونم Sad

من سیستم عامله حقیقتو به مابقی ترجیح میدم... خیلی کامل و واضح توضیح میده که همینم باعث شده کمی حجیم بشه که با خلاصه نویسی حل میشه.
کلا به نظرم باید سیستم عاملو با حقیقت زندگی کرد Big Grin

یه فری خوردم تو مدارو داده تهشم یه گشتی تو سیستم عامل زدم دیدم خبره جدیدی ندارن...
تا اینکه رسیدم به مشکلات نظریه دوستان نسخه پیچ یه نیم نگاهی به ما بندازید !!! فصل ۷-۸ لینز کمی برام گیج کننده بود ...کسی فایلی ...جزوه ای..ویسی داره ؟آیا ؟؟؟؟

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , ایزدی , izadan11
ارسال: #۱۴۸
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ ب.ظ
سلام بچه ها امیدوارم همه شما در این روزها با انگیزه درس بخونید من که خودم خیلی با انگیزه درس میخونم .
فردا هم میخواهم برم دفترچه خدمت سربازی رو پست کنم تا بتونم اول اسفد برم خدمت تا جواب نهایی حداقل ۷ ماه خدمت از ۱۸ ماه کم بشه.
کسانی که سال ۹۳ میرن خدمت باید ۲۴ ماه خدمت کنند.

m.m:
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , izadan11 , tayebe68
ارسال: #۱۴۹
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
(۰۶ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها امیدوارم همه شما در این روزها با انگیزه درس بخونید من که خودم خیلی با انگیزه درس میخونم .
فردا هم میخواهم برم دفترچه خدمت سربازی رو پست کنم تا بتونم اول اسفد برم خدمت تا جواب نهایی حداقل ۷ ماه خدمت از ۱۸ ماه کم بشه.

یعنی از کی ایشالا باس بهت بگیم آشخور؟! Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
ارسال: #۱۵۰
۰۶ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۸ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها امیدوارم همه شما در این روزها با انگیزه درس بخونید من که خودم خیلی با انگیزه درس میخونم .

یعنی از کی ایشالا باس بهت بگیم آشخور؟! Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
از اول اسفد Confused
چون اونای که یه کم سواد دارند ماهای زوج اعزام میشند.

m.m:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۲۶۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۰۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۴۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۳۴۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۰۴۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۸۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close