زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون اول جامع مدرسان IT

ارسال: #۱۶
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ب.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون اول جامع مدرسان IT
(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ب.ظ)parande27 نوشته شده توسط:  چرا انقد غلط داره حتی طبق پاسخنامه خیلی سوالارو اشتباه کلید زدن
۳۴ ۴۰ ۴۵ ۴۸(با DFS اومده گراف با وزن منفی حل کرده) ۷۷ ۷۸ ۸۱ ۸۹و...
سوال ۴۸ راه حل درست میباشد. زیرا که DFS کلا در نظر میگیرد گراف هیچ وزنی ندارد. و اون الگوریتم های پریم و کراسکال و امثالهم هست که به وزن گرافها کار دارند و تو DFs و BFS با وزن گرافها کاری نداریم. پس راه حل ارائه شده درست میباشد.
سوال ۴۰ رو نفهمیدم مشکل چیه و کجاهاش غلطه. هم کلید درست هم راه حل.
سوال ۴۵ نیز نیز گفته کدام یک از نظر مجانبی بدتر از بقیه میباشد که خوب گزینه اول از مرتبه n به توان ۲ میباشد و بقیه از این مقدار کمترند خوب جواب میشه گزینه ۱ دیگه نمیشه؟
سوال ۷۷ کلید اشتباه خورده و باید گزینه ۱ جواب بشه
سوال ۸۱ نیز کلید اشتباه خورده و باید گزینه ۳ جواب بشه
سوال ۷۸ هم باز نفهمیدم مشکلش کجا هست راه حل و کلید که یکی هستند و جواب هم به نظر نمیاد غلط باشه.
سوال ۸۹ نیز راه حل درست میباشد. ممکن است اون جمله اول سوال که گفته به ترتیب نخ ها ی اول و دوم فرآیندهای سوم و دوم این طور استنباط شود که نخ های اول و دوم فرایندهای سوم و دوم باید اجرا شود. در حالیکه به نظر میرسد منظور این بوده که نخ اول فرایند سوم و نخ دوم فرایند دوم. که با این فرض سوال درست است.
باز هم اگر اشتباهی هست بگید نه برای موسسه مدرسان صرفا این که اینجا انجمنی علمیست و خوبه که علمی راجع به غلط بودن سوالها و درست بودن انها و راه حل های ارائه شده بحث بشه.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyar0011 , navid_itboy
ارسال: #۱۷
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ب.ظ)parande27 نوشته شده توسط:  چرا انقد غلط داره حتی طبق پاسخنامه خیلی سوالارو اشتباه کلید زدن
سوال ۴۸ راه حل درست میباشد. زیرا که DFS کلا در نظر میگیرد گراف هیچ وزنی ندارد. و اون الگوریتم های پریم و کراسکال و امثالهم هست که به وزن گرافها کار دارند و تو DFs و BFS با وزن گرافها کاری نداریم. پس راه حل ارائه شده درست میباشد.
سوال ۴۵ نیز نیز گفته کدام یک از نظر مجانبی بدتر از بقیه میباشد که خوب گزینه اول از مرتبه n به توان ۲ میباشد و بقیه از این مقدار کمترند خوب جواب میشه گزینه ۱ دیگه نمیشه؟
سوال ۷۸ هم باز نفهمیدم مشکلش کجا هست راه حل و کلید که یکی هستند و جواب هم به نظر نمیاد غلط باشه.
سوال ۸۹ نیز راه حل درست میباشد. ممکن است اون جمله اول سوال که گفته به ترتیب نخ ها ی اول و دوم فرآیندهای سوم و دوم این طور استنباط شود که نخ های اول و دوم فرایندهای سوم و دوم باید اجرا شود. در حالیکه به نظر میرسد منظور این بوده که نخ اول فرایند سوم و نخ دوم فرایند دوم. که با این فرض سوال درست است.
باز هم اگر اشتباهی هست بگید نه برای موسسه مدرسان صرفا این که اینجا انجمنی علمیست و خوبه که علمی راجع به غلط بودن سوالها و درست بودن انها و راه حل های ارائه شده بحث بشه.

اقای جهانی سوال ۴۰ راه حل کاملا درسته اما مشکل تو صورت سوال اونم قسمت ج سوال با راه حل مقایسه کنید متوجه میشین اما باقی رو منم با شما موافقممممم

نادانی گفت: "گذشته و حالم را ضایع کرده ام" عاقلی گفت: "امّا اینده هنوز،سالم مانده است."Heart
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani
ارسال: #۱۸
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ، توسط jahani.)
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ب.ظ)parande27 نوشته شده توسط:  چرا انقد غلط داره حتی طبق پاسخنامه خیلی سوالارو اشتباه کلید زدن
من یه سری توضیحات اضافه بدهم در مورد سوال ها صرفا به این دلیل که اگر کسی مشکل علمی دارد حل شود.
سوال ۳۸ یه سری ها سوال پرسیده بودند که میگید در مرتبه n مرتب میشود و در مرتبه n هم باید چک شود پس میشود n به توان ۲/
باید دقت کنید که این دو با هم جمع میشوند و در واقع یک بار در مرتبه n مرتب مینماییم. و یک بار نیز در مرتبه n ان چک نهایی را بر روی ارایه مرتب شده انجام میدهیم. پس در نهایت باز از مرتبه n خواهد بود و نه مرتبه n به توان ۲
سوال ۴۰ گزاره الف و ب تمرینهای خود کتاب CLRS هستند و فکر نمیکنم اشتباه باشند.
سوال ۴۱ یک سری ها سوال پرسیده بودند که اقا درخت دودویی به ما ندادند. در حالیکه منظور سوال این بوده که تو هر درخت دودویی...
به هر حال باز هم اگر ابهام یا سوالی در مورد سوالها بود من جوابگو هستم (در حد توانم) اونم برای این که ابهامات برطرف شه و سولات تو ذهن بچه ها بدون حل نماند.

(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  

اقای جهانی سوال ۴۰ راه حل کاملا درسته اما مشکل تو صورت سوال اونم قسمت ج سوال با راه حل مقایسه کنید متوجه میشین اما باقی رو منم با شما موافقممممم
قسمت ج گفته شده که اعدادی که اولویت شماره کمتری دارند اولویت بیشتری دارند (یعنی مین هیپ) چون در درخت تریپ اونی که اولویت بیشتری داره تو ریشه قرار میگیره و بعد بر طبق اون درخت دودویی شکل میگیره بعد تو درخت مین هیپم مینیمم همیشه ریشه هست پس تو اون زمان میتونی مینیمم رو بدست بیاری.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyar0011 , navid_itboy
ارسال: #۱۹
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
من یه سری توضیحات اضافه بدهم در مورد سوال ها صرفا به این دلیل که اگر کسی مشکل علمی دارد حل شود.
سوال ۳۸ یه سری ها سوال پرسیده بودند که میگید در مرتبه n مرتب میشود و در مرتبه n هم باید چک شود پس میشود n به توان ۲/
باید دقت کنید که این دو با هم جمع میشوند و در واقع یک بار در مرتبه n مرتب مینماییم. و یک بار نیز در مرتبه n ان چک نهایی را بر روی ارایه مرتب شده انجام میدهیم. پس در نهایت باز از مرتبه n خواهد بود و نه مرتبه n به توان ۲
سوال ۴۰ گزاره الف و ب تمرینهای خود کتاب CLRS هستند و فکر نمیکنم اشتباه باشند.
سوال ۴۱ یک سری ها سوال پرسیده بودند که اقا درخت دودویی به ما ندادند. در حالیکه منظور سوال این بوده که تو هر درخت دودویی...
به هر حال باز هم اگر ابهام یا سوالی در مورد سوالها بود من جوابگو هستم (در حد توانم) اونم برای این که ابهامات برطرف شه و سولات تو ذهن بچه ها بدون حل نماند.

(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  

قسمت ج گفته شده که اعدادی که اولویت شماره کمتری دارند اولویت بیشتری دارند (یعنی مین هیپ) چون در درخت تریپ اونی که اولویت بیشتری داره تو ریشه قرار میگیره و بعد بر طبق اون درخت دودویی شکل میگیره بعد تو درخت مین هیپم مینیمم همیشه ریشه هست پس تو اون زمان میتونی مینیمم رو بدست بیاری.
بله حق با شماست من یکم قاطی پاتی شدم....

میشه یکم روش دوم سوال ۴۲ رو توضیح بدین مرسی

نادانی گفت: "گذشته و حالم را ضایع کرده ام" عاقلی گفت: "امّا اینده هنوز،سالم مانده است."Heart
۱
۱
ارسال: #۲۰
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
سلام

ظاهرا آقای جهانی فقط سوالای مدرسانو جواب میدن و سوالات مشاوره ای جواب نمیدن .نمیدونم چرا؟؟

اینو به خاطر این گفتم اینجا که شاید ببینن ایشون جملمو.

ممنون.

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani
ارسال: #۲۱
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ ب.ظ
سلام آقای جهانی‌ خسته نباشید یه سوال داشتم چرا تراز بچه‌های مدرسان انقدر پایینه ؟به خاطر سطح علمیه؟

چون من چک کردم تو مدرسان با رتبه ۱۰۰ تراز هول هوش ۴۰۰۰ ولی‌ تو پارسه ۵۵۰۰ حالا با کمی‌ بالا پائین حدودی میگم

بعد تو آزمون جامعه رتبه مقایسی با کنکور پارسال داده نمی‌شه؟

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۱۵ ب.ظ
ممنون از توجهتون جناب جهانی
۰
۱
ارسال: #۲۳
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط minami.)
من با سؤال ۴۴ مشکل دارم، مگه درخت AVL غیر از متوازن بودن خاصیت دیگه ای هم داره که میشه، همون الگوریتم BSt رو براش به کار برد ؟

در مورد سؤال۸۹ سیستم :
طبق خود پاسخنامه، تو زمان ۹، فرآیند T31در حال اجراست، پس دو تا گزینه ی درست داریم !!!
و اینکه مگه الگوریتم RR غیر انحصاری مبتنی بر کوانتوم نیست؟ خوب من اینطوری یاد گرفتم که بعد از تمام شدن زمان یه فرآیند به بعدی میدیم اجرا رو، تو حل تو زمان ۱۱/۵ چرا نوبت رو به T11 دادیم، فرآیند سوم باز هم نخ داره !!

دوستان اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم Smile
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط narjesk.)
سوال ۷۶ و ۷۷ خیلی یه جوری بودن ...مخصوصا سوال ۷۷ تو مفهومش به نظرم خیلی بد گفته بود اخه اینکه مقدارش از مقدار بضیا بیشتر باشه دلیل نمیشه که قطعات با تعداد بالا تولید کرده باشه !!!
سوال ۷۶ رو میشه یکی توضیح بده برام؟؟مخصوصا در حالتی که هر دو e2 , e3 باید مشارکت الزامی داشته باشند؟؟
یه چیزی رو در مورد سوال ۳۷ نمیفهمم اونم انیکه مگه نباید الفا همیشه کوچیکتر از یک باشه؟؟به خاطر همین ابهام سوال رو اشتباه زدم Sad
سوال ۴۳ رو هم میشه یکی بگه چرا گزینه دو غلطه؟؟پاسخ نامش واضح نبود برام

(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  دوستان کسی میتونه لطف کنه سوال ۴۲ و ۸۷ رو برام یه توضیحی بده؟خیلی ممنون میشم ازتون
سوال ۴۲ ، ۲n خونه ای درنظر گرفتن آرایه و اینکه x مخالف s/2 باشه رو متوجه نمیشم
سوال ۸۷ هم اصن متوجه نمیشم چطور این رابطه زیر برقراره؟؟!!
P(d) = P(d | C1)P(C1) + P(d | C2)P(C2)
سپاس Smile

منم اون ۲n رو نفهمیدم اما درمورد قسمت بعدی این سوالت تو فرض مساله گفته بود که عنصر تکراری نداریم و اگر xبرابر s/2 باشه ینی داریم چون دو تا s/2 میشه برابر s

همه چیز آن لحظه به پایان می رسد که قدم های تو از حرکت باز می ایستد!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۲۵
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ ب.ظ، توسط jahani.)
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ)alireza khoshfekr نوشته شده توسط:  ببخشید آقای جهانی عزیز که این ر و میگم. آنچه بنظر میرسه شما کلا" طراح کنکور َآزمایشی مدرسان در آی تی هستید. من هم سری قبل که شما گفتید به مدرسان اعتراض نکنید همین را گفتم . پیشنهاد داده بودید که به غلطهاش اعتراض نکنیم. ما هم بخاطر شما حرفی نمیزنیم. حتی اشتباهاتش را اینجا هم نمیگیم.
ولی این را اگه قبل از ثبت نام بگید به بچه ها که میخواهند ثبت نام بهتر تصمیمگیری میشه کرد.
انتظار میره با این پولی که میگیرن طراحی سوالات را بدهند به چند نفر از اساتید دانشگاه. یعنی در این حد هم مضایقه میکنه مدرسان.
راستش من الآن بنظر میرسه که مانشت کلا" دست مدرسانه. اون تبلیغاتش. مدیرانش و .... . بنظرم میرسه . قطعی نمیدونم.

من از همون اولم گفتم که طراح درس نرم افزار و مدیریت من هستم همه هم میدونستند ولی درسهای ساختمان داده و طراحی هم چون بهتر بلدم به سوالهای بچه ها پاسخ میدم قطعا شخصی که وجود داشته باشه که بتونه همه سوالها رو طرح کنه اصلا وجود نداره. دوم این که تو اون درسهایی که من سوالش رو طرح میکنم اگر ایرادی انتقادی من باب پایین بودن کیفیت سوالها داشتی مطرح کرد. بارها گفتم مهم نیست کی طرح کنه مهم کیفیت سوالهاست یه چیز دیگه اینکه یه سری تحلیل اول هر ازمون هم ارائه میشه که خوب ایده خود من بوده از اول و همه کارهاشو خود من کردم. راجع به اونا هم نقدی هست در خدمتم.
اگرم دارم اینجا سوالها رو جواب میدم چون یه سریها گفته بودند اقای جهانی سوال درسی جواب نمیده و فقط مشاوره جواب میده. من در حد توانم و البته سوادم و اون قدری که تایمم اجازه بده سعی میکنم سوال درسی هم جواب بدم.

(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  سلام آقای جهانی‌ خسته نباشید یه سوال داشتم چرا تراز بچه‌های مدرسان انقدر پایینه ؟به خاطر سطح علمیه؟

چون من چک کردم تو مدرسان با رتبه ۱۰۰ تراز هول هوش ۴۰۰۰ ولی‌ تو پارسه ۵۵۰۰ حالا با کمی‌ بالا پائین حدودی میگم

بعد تو آزمون جامعه رتبه مقایسی با کنکور پارسال داده نمی‌شه؟
یکی از دلایلی که تراز تو کنکورها نسبت به ازمونهای ازمایشی بالاتر میباشد این میباشد که تو کنکور شرکت کننده خیلی بیشتره. یعنی مثلا ده هزار نفر ممکنه برای رشته ایتی شرکت کنند که اقلا پنج شش هزار نفر انها سیاهی لشگر هستند و همین طوری سر جلسه میشینند. تراز به انحراف از میانگین خیلی وابسته هست. بنابراین وجود همین سیاهی لشگرهای زیاد باعث میشه کنکورها میانگین خیلی پایین تر باشه (مثلا مشترک میانگینش ده پانزده درصد هست فکر کنم) پس وقتی یکی مشترک ۴۰ ۵۰ بزنه کلی ترازش میره بالا. تو ازمون ازمایشی چون پولی هست اکثر کسانی که شرکت میکنند معمولا یه امادگی نسبی دارند. همین باعث میشه میانگین بالاتر بره خوب به همین دلیل اختلاف از میانگین زیاد نمیشه وترازها خیلی بالا نمیره.
دلیل دیگری پایین بودن ترازهای ازمون مدرسان این بوده که درصدهای بچه ها خیلی نزدیک به همه. در واقع طیف سوالها طوری بوده که یا یه سری ها خوب میزنند و یا همه بد میزنند. تو ازمون بعدی احتمال داره تعداد سوالات متوسط و ساده بیشتر بشه که این اختلاف ترازها یه کم خودش رو نشون بده.
به هر حال خیلی نگران نباشید. اگر تراز شما پایین هست به معنیه کیفیت بد شما نمیباشد. (البته من با توجه به سوادم توضیح دادم ممکنه اشتباه کنم خوبه که هر موسسه یه نماینده داشته باشه لا اقل این سوالات بچه هارو توضیح بده. امیدوارم سال دیگه این اتفاق در مانشت بیفته و موسسات نماینده رسمی داشته باشند)

(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ)minami نوشته شده توسط:  من با سؤال ۴۴ مشکل دارم، مگه درخت AVL غیر از متوازن بودن خاصیت دیگه ای هم داره که میشه، همون الگوریتم BSt رو براش به کار برد ؟

در مورد سؤال۸۹ سیستم :
طبق خود پاسخنامه، تو زمان ۹، فرآیند T31در حال اجراست، پس دو تا گزینه ی درست داریم !!!
و اینکه مگه الگوریتم RR غیر انحصاری مبتنی بر کوانتوم نیست؟ خوب من اینطوری یاد گرفتم که بعد از تمام شدن زمان یه فرآیند به بعدی میدیم اجرا رو، تو حل تو زمان ۱۱/۵ چرا نوبت رو به T11 دادیم، فرآیند سوم باز هم نخ داره !!

دوستان اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم Smile
AVL تا اونجا که من میدونم وسوادم قد میده درخت جستجوی دودویی متوازن میباشد. یعنی علاوه بر شرط BST بودن متوازن نیز هست پس گزاره درست هست.
در مورد سوال ۸۹ هم گزینه دوم گفته که در زمان ۹ اجرای T31 تمام شده هست در حالیکه در زمان ۹/۵ این اجرا تمام میشود و خوب احتمالا شما این عبارت را با این که در زمان ۹ T31 درحال اجرا میباشد اشتباه گرفتید که طبیعیه. باید دقت بیشتری در خواندن سوالها بکنیدSmile اما در مورد سوال اخر. دقت کنید که الگوریتم راند روبین هست از زمان ۹/۵ تا ۱۱/۵ فرایند سوم اجرا شده هست و خوب راند روبین قرار بوده کوانتوم زمانی ۲ باشد. بنابراین در زمان ۱۱/۵ به بعدی میدهد جای خودش را که همان T1 میباشد.

(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  سوال ۷۶ و ۷۷ خیلی یه جوری بودن ...مخصوصا سوال ۷۷ تو مفهومش به نظرم خیلی بد گفته بود اخه اینکه مقدارش از مقدار بضیا بیشتر باشه دلیل نمیشه که قطعات با تعداد بالا تولید کرده باشه !!!
سوال ۷۶ رو میشه یکی توضیح بده برام؟؟مخصوصا در حالتی که هر دو e2 , e3 باید مشارکت الزامی داشته باشند؟؟
یه چیزی رو در مورد سوال ۳۷ نمیفهمم اونم انیکه مگه نباید الفا همیشه کوچیکتر از یک باشه؟؟به خاطر همین ابهام سوال رو اشتباه زدم Sad
سوال ۴۳ رو هم میشه یکی بگه چرا گزینه دو غلطه؟؟پاسخ نامش واضح نبود برام

(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  دوستان کسی میتونه لطف کنه سوال ۴۲ و ۸۷ رو برام یه توضیحی بده؟خیلی ممنون میشم ازتون
سوال ۴۲ ، ۲n خونه ای درنظر گرفتن آرایه و اینکه x مخالف s/2 باشه رو متوجه نمیشم
سوال ۸۷ هم اصن متوجه نمیشم چطور این رابطه زیر برقراره؟؟!!
P(d) = P(d | C1)P(C1) + P(d | C2)P(C2)
سپاس Smile
سوال ۷۷ داره میگه فردی رو بده که یه تعداد کالا تولید کرده که تعدادش بیش از کالای تولیدی دیگری توسط او میباشد. یعنی اونی رو بده که بیش از یک کالا رو تولید کرده که میشه گزینه اول جواب. اولش هم گفتم این سوال کلیدش اشتباه خورده و گزینه اول جواب میباشد.
سوال ۷۶ چون گفته حداکثر همان طور که در پاسخنامه گفته میتوان رابطه بین E3 یا E2 را با یک رابطه مدل کرد. اما اگر با دو رابطه هم مدل کنیم مشکلی پیش نمی آید. پس چون قید حداکثر امده هست با دو رابطه ان را مدل میکنیم که در این صورت E3 دو تا کلید خارجی خواهد داشت .قسمت دوم هم که توضیح کاملا مشخصه.
احتمالا ابهام این سوال در کلید واژه حداکثر بوده است و به همین دلیل همه گمراه شدند. به هر حال چیزی که یاد بگیرید از این سوال اینه که چطور میشه رابطه های مختلف را مدل کرد.

منم اون ۲n رو نفهمیدم اما درمورد قسمت بعدی این سوالت تو فرض مساله گفته بود که عنصر تکراری نداریم و اگر xبرابر s/2 باشه ینی داریم چون دو تا s/2 میشه برابر s

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami
ارسال: #۲۶
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ب.ظ
لطفا" سوالاتتون را در محل مناسب خودش طرح فرمایید. با عرض پوزش مجبور نشیم تاپیک را ببندیم.
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ)alireza khoshfekr نوشته شده توسط:  ببخشید آقای جهانی عزیز که این ر و میگم. آنچه بنظر میرسه شما کلا" طراح کنکور َآزمایشی مدرسان در آی تی هستید. من هم سری قبل که شما گفتید به مدرسان اعتراض نکنید همین را گفتم . پیشنهاد داده بودید که به غلطهاش اعتراض نکنیم. ما هم بخاطر شما حرفی نمیزنیم. حتی اشتباهاتش را اینجا هم نمیگیم.
ولی این را اگه قبل از ثبت نام بگید به بچه ها که میخواهند ثبت نام بهتر تصمیمگیری میشه کرد.
انتظار میره با این پولی که میگیرن طراحی سوالات را بدهند به چند نفر از اساتید دانشگاه. یعنی در این حد هم مضایقه میکنه مدرسان.
راستش من الآن بنظر میرسه که مانشت کلا" دست مدرسانه. اون تبلیغاتش. مدیرانش و .... . بنظرم میرسه . قطعی نمیدونم.
والله من خسته شدم از دست اینهمه حاشیه.
مانشت هیچ ربطی به مدرسان شریف نداره. این سوال را بارها در پیام خصوصی و ایمیل از من پرسیده اند و من هم پاسخ داده ام . مدرسان شریف بابت تبلیغش در مانشت پول پرداخت میکنه . با آقای دکتر تنهایی هم قرارداد داره.
شخصا" از موسسات کنکور خوشم نمیاد. نذارید بگم چرا؟ فقط همینقدر بگم که با دوز و کلکهای کثیف مثل پول دادن به رتبه های اول کنکور که بگن تو موسسه بودن و آزمونهاش را شرکت کردن و رتبه آوردن ،در یه کلام بچه های مردم را می چاپند. آقای جهانی را هم من در مانشت شناختم .آشنایی قبلی باهاشون نداشته ام. ارتباط کاری ایشان با مدرسان شریف ربطی بمن و سایر مدیران و مانشت نداره.
البته اگه به بعضی توصیه ها گوش میکردند و مثلا" مثل بقیه سوال و جوابهای درسی را به تالار مربوطه هر درس منتقل میکردند و آنجا جوابشون را برای هر سوال جداگانهخ و در یه تاپیک جدا میگذاشتند شایدبعضی حاشیه ها جمع میشد و بعد از هر کنکور آزمایشی مدرسان شریف این حاشیه ها ایجاد نمیشد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker
ارسال: #۲۷
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط jahani.)
فرداد جان اینجا حاشیه ای درست نشده که یه نفر اومد یه چیزی گفت جوابشم من دادم. ذیگه بحث و جدلی هم پیش نیومد. تاپیک در مورد بحث و بررسی ازمون مدرسان بوده و فکر کنم جایش همین جا باشه که به سوالها جواب داده بشه و جای دیگه خیلی مناسب نباشه جواب بدیم به سوالها. فرداد خان راست میگه و این که من همکاریهایی با مدرسان دارم نباید استنباط بشه همه مدیران اینجا مدرسانی هستند. اینم که مدرسان تبلیغ میکنه نه به من ارتباطی داره نه فرداد نه بقیه مدیرها. شخص خود دکتر تنهایی در جریانند و بسSmile اگر انتقادی من باب تبلیغها دارید با ایشان در میان بگذارید.
در ضمن تو این تاپیک هر سوال غیر درسی پرسیده بشه یا هر سوال غیر مشاوره ای پاک میشهSmile چون نمیخوام به حاشیه کشیده بشده و قصد فقط جواب دادن سوالات درسیه

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2
ارسال: #۲۸
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  فرداد جان اینجا حاشیه ای درست نشده که یه نفر اومد یه چیزی گفت جوابشم من دادم. ذیگه بحث و جدلی هم پیش نیومد. تاپیک در مورد بحث و بررسی ازمون مدرسان بوده و فکر کنم جایش همین جا باشه که به سوالها جواب داده بشه و جای دیگه خیلی مناسب نباشه جواب بدیم به سوالها. فرداد خان راست میگه و این که من همکاریهایی با مدرسان دارم نباید استنباط بشه همه مدیران اینجا مدرسانی هستند. اینم که مدرسان تبلیغ میکنه نه به من ارتباطی داره نه فرداد نه بقیه مدیرها. شخص خود دکتر تنهایی در جریانند و بسSmile اگر انتقادی من باب تبلیغها دارید با ایشان در میان بگذارید.
در ضمن تو این تاپیک هر سوال غیر درسی پرسیده بشه یا هر سوال غیر مشاوره ای پاک میشهSmile چون نمیخوام به حاشیه کشیده بشده و قصد فقط جواب دادن سوالات درسیه
اینجا حاشیه در حد چند جمله است. که یه نفر مطرح میکنه و شما هم جوابی میدین.حاشیه اصلی در بخش خصوصی است . ما از همه خواستیم که اینجا صحبت از آموزشگاهها نکنند تا ایجاد دو دستگی و چند دستگی نشه. و بحثهای حاشیه ای پیش نیاد. اینه که در خصوصی مطرح میشه.
ولی اینکه شما یه تنه تصمیم دارید همه مشکلاتی که دیگران با مدرسان شریف دارند را حل کنید اگر از سر خیر خواهی هم باشه برداشت دیگری میشه. شما نمیدونم چه تعصبی به این مدرسان دارید. اگه نماینده اش هستید بگید تا من از مانشت برم.
هر درسی تالاری داره . مدیری داره( یا نداره )بهر حال هر سوال مجزا جواب داده میشه و تا چند سال دیگه هم اگه کسی اشکالی داشته باشه اونجا در زیر سوال مطرح میکنه یا استفاده میکنه. این را در همه جا اعمال میکنیم ولی شما مکررا" نقضش میکنید.
دو ماه دیگه یکی میاد میگه آقای جهانی فلان جا سوال را غلط حل کرده من کجا تصحیحش کنم یا او کجا بین این صفحات بگه کدام سوال بوده چی بوده.
چرکنویس که نمیخوایم پر کنیم.
میخواهید سوالات را حل کنید من هم ممنون میشم روی یه کاغذ حل کنید و بزنید . همه هم دانلود کنند. اگه تک تک هم حل میکنید با شماره در تالارش بزنید که اونجا هر سوال و جوابش مجزای از بقیه دیده بشه.
با عرض پوزش اگه دیگه به سوالات درسی در خارج از محل اصلیش جواب بدین تاپیک را کلا" حذف میکنم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۱
ارسال: #۲۹
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ ب.ظ
دوستان یه قانون میگه هیچوقت بحث های هیات مدیره رو جلو مشتریا انجام ندید می پرن Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013 , h4cker , deadly_s2 , helena
ارسال: #۳۰
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ ب.ظ
سلام دوستان.
کسی از بچه ها اگه رتبه خوبی کسب کرده و وضعیتش در حد عالی هستش بهم پیام خصوصی بده کار مهمی باهاش دارم
ممنون میشم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۴۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۳۰۱ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۷ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۵۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۷۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۵۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۸۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۰۴۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close