زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم عامل مدرسان

ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ق.ظ
سیستم عامل مدرسان
سلام دوستان
من ۷ سالی ازدرس دور بودم
حالا برای ارشد شروع کردم
کتاب هم فرصت رفرنس نداشتم بالاجبار سراغ مجموعه ها رفتم
از روی تبلیغات سراغ مدرسان رفتم. مجموعه کامل گرفتم و شروع کردم
مهندسی نرم خوب بود، ساختمان داده رو نتونستم ادامه بدم و سیستم عامل رو بیشتر از فصل ۱ نرفتم
دلیلش کیفیت بی از حد پایین این دو کتاب بود. مثلا در ساختمان داده برای یک تست دو صفحه راه حل نوشته و کلی مساله اثبات کرده بعد تو همین فروم جواب یک خطی براش دیدم!!!
سیستم عامل غیرقابل خوندنه! آخه کی به پروسس میگه فرآروند؟ بعد از یک فصل هیچکدوم از تستها رو نمیشه جواب داد چون ربطی به درسی که گفته نداره
لطفا کمکم کنید. فرصت کمی دارم. کدام کتاب خلاصه و خوش بیانه (غیرازحقیقت که ۵۰۰ صفحه است ‌و فرصتشو ندارم)
ممنون

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ب.ظ
RE: سیستم عامل مدرسان
اگر صاحبنظران محترم یک کتاب خلاصه معرفی کنند ممنون میشم Blush
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ
منم اول مدرسان خوندم. جالب نبود. پوران روان گفته. در کنارش تستا رو از روی پارسه حل کنید چون دکتر حقیقت خوب توضیح دادن!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  منم اول مدرسان خوندم. جالب نبود. پوران روان گفته. در کنارش تستا رو از روی پارسه حل کنید چون دکتر حقیقت خوب توضیح دادن!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

ممنون، میرم سراغ پوران...Heart
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ب.ظ
کتاب جدید مدرسان رو میگن خوبه. نوشته راه پیما چاپ ۹۴
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ب.ظ
سلام
من سیستم عامل مدرسان دارم میخونم هیچی نمیفهمم اخه.پس چرا میگن سیستم عامل مدرسان خوبه؟کتابی نیس ساده باشه بشه خوند.
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ
اتفاقامن سیستم عامل مدرسان روخوندم ومیخونم خیلیم راضیم بستگی به سبک خوندن خودتون داره بنظرمن کتابش حرف نداره البته این نظرمنه نظربقیه هم محترمه برام
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ)soogand نوشته شده توسط:  اتفاقامن سیستم عامل مدرسان روخوندم ومیخونم خیلیم راضیم بستگی به سبک خوندن خودتون داره بنظرمن کتابش حرف نداره البته این نظرمنه نظربقیه هم محترمه برام

سلام.
دوست عزیز: bsflasher کتاب قدیمی سیستم مدرسان رو خونده بودن که با کتاب جدید مدرسان (تالیف راه پیما) خیلی فرق داره. کتاب جدید خیلی بهتره.
به نظرم سیستم: پارسه و پوران(موسوی) و مدرسان(راه پیما چاپ ۹۴) همشون خوبن.
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ
منم همین نظرودارم ۳تاشم دیدم همش خوبه بستگی به خودتون داره ولی من خودم بامدرسان راحتتربودم درسته توضیحاتش زیاده ولی واقعآقابل فهم میکنه همه روبرات وخیلیم کاربردیه.
ارسال: #۱۰
۳۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۱ ب.ظ
دوست عزیزمن به نظرشما احترام میزارم ولی خب توضیح زیادتو یه کتاب دلیل بربدبودن اون کتاب نیست بهتره بگیم موردپسندشمانبوده چون خیلیا این سبک کتابارومیپسندن نمونه اش خودم!
درکل من سبک مدرسان رودوس دارم وخیلی وقتایه جاهایی تو یه سری ازمساعل که برام جای ابهام وجودداشته توکتابای مدرسان بهش رسیدم خصوصآسیستم عاملش!ولی بگم کتاب پورانم بدنیست یه نگاه بندازین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۵۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۹۳ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۳۰۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۷۴ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۱۳۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  سیستم عامل سیلبرشاتز marvelous ۱ ۲,۱۲۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close