زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استفاده از مدادنوکی(اتد) یا مدادمعمولی؟ (برای پرکردن پاسخنامه سرجلسه کنکور اصلی)

ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ ب.ظ
استفاده از مدادنوکی(اتد) یا مدادمعمولی؟ (برای پرکردن پاسخنامه سرجلسه کنکور اصلی)
سلام

ببخشید آیا میشه از مدادنوکی بجای مداد معمولی برای پرکردن پاسخنامه استفاده کرد؟
من سر همه ی آزمونهای آزمایشی کارشناسیم و چه الان(ارشد) از اتد برای پرکردن پاسخنامم استفاده میکنم و مشکل خاصی نداشتم

آیا سرجلسه کنکوراصلی هم از اتد برای پرکردن پاسخنامه استفاده کنم یا از مدادمعمولی؟

ومن که همیشه سرکنکورهای آزمایشی از اتد استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداشتم پس چرا میگن از مداد معمولی برای پرکردن پاسخنامه استفاده کنید!!؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط aatwo.)
RE: استفاده از مدادنوکی(اتد) یا مدادمعمولی؟ (برای پرکردن پاسخنامه سرجلسه کنکور اصلی)
آخه این سوالهای کودکانه چیه خوب با مداد شمعی پر کنBig Grin

بخاطره اینکه اگه پاک کردی جای اثر مداد کمتر بمونه

drink 8 glasses of water a day

۰
۱
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط masoud67.)
RE: استفاده از مدادنوکی(اتد) یا مدادمعمولی؟ (برای پرکردن پاسخنامه سرجلسه کنکور اصلی)
از هر چه بگذری قلم و دوات چیز دیگه ایه
من خودم واسه حل کردن اتد استفاده میکنم و فقط واسه پر کردن پاسخنامه از مداد استفاده میکنم. اینجوری دیگه هی لازم نیست سر مداد رو تیز کنم و بتراشم. سرعت هم بالاتر میره.
از من میشنوی با مداد پر کن چون هیچی تو این سنجش مثل آدمیزاد نیست

New LifeHeart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , iammiti
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ق.ظ
دوست عزیز اگه از نظر تاکتیکی ( Big Grin ) بخوام واست بگم، وقتی دوتا مداد دسته هم تمرکزت کم میشه، با این که خودت متوجه نمیشی، هم وقتت گرفته میشه. با قسمتی از نوک مداد که ساییده شده پاسخ نامه رو پر کن. نوک مرغوبم بخر که جاش زیاد نمونه.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۴۹ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۲۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۸۷ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۱۸ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۳۱ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۷۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
  استفاده از کد جی کویری در PHP Roya2222 ۱ ۲,۱۵۷ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۶ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close