زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۲۱۱
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ب.ظ، توسط abji22.)
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ)hamedit89 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  من زبانو معماری ومدیریت سفید میخوام بزارم بنظرشما صاحبان تجربه بقیه درصدام باید چجوری باشه؟

به نظر من زبان رو سعی کن هر چقدر می تونی بزن حذفش نکن،حیف!!شد ۱ درصذ بهتر از سفید دادن!
تواین زمان باقی مونده چیکارمیتونم بکنم؟

معماری حافظه ورخوندم اما تستشو نمیتونم بزنم زبانم که اصلا نخئندم

ریدینگای IT & COm چند سال پیش رو بزنید...
فقط روزی ۱ ساعت وقت بزارید خیلی راحت می تونید حداقل ۵ تا بزنید که این یعنی ۱۵ درصد...
خب تا بخوام دنبال معنیشون بگردم خیلی طول میکشه
بچه ها لطفا و خواهشا اگه کسی واسه خودش ردینگ سالهای پیشو واسه خودش تو برگه ای چیزی معنی کرده واسه من اپش کنه
ممنون میشم

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  من زبانو معماری ومدیریت سفید میخوام بزارم بنظرشما صاحبان تجربه بقیه درصدام باید چجوری باشه؟
زبان که هر طور باشه یه ۷ -۸ درصد میشه زد
معماری دیگه نمیرسین
به جاش مدیریت کتاب مقسمی و مهرداد پرچ رو بگیرین ۲ روزه میتونین بخونینش خیلی کم حجمه و باهاش بچه ها پارسال ۳۵% زده بودن اونم تو روزای آخر خونده بودن .
بقیه درصصداتون هیچ ربطی به اینها نداره سفید گزاشتن معماری و زبان تاثیر مستقیم داره مثلا شما توی تخصصی مشترک سیستم رو نزنی با هوش میتونی خودتو به میانگین برسونی ولی زبان میانگینش جداس معماری جداس مدیریتم جداس و با بقیه نمیشه جبران کرد
همیشه میگن نتونستی یه درسو بزنی یه دونشو شانسی بزن مثل زبان چون اگه درس باشه که خیلی رتبت بهتر میشه و اگه غلط باشه خیلی بدتر از قبل نمیشه! البته اینو مشاورا علنا نمیگن!

تشکر اقا احسان من میخوام شبکه امتحان بدم محض احتیاط مدیریتم بخونم؟معماری که حافظه رو روش وقت گذاشتم امانتونستم تستشو بزنم
حالا اگه ترجمه ردینگ های سالهای گذشته گیرم بیاد خوبه بازم

به مصلحتم نبود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۲۱۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ب.ظ
خدا نیمدونم به کی قسمت بدم؟؟؟
که منو از دست آدمای فضول نجات بده

اون آدمایی که سنشون زیاد شده ولی هنوز حرفای الکی میزنن ، زخم زبون میزنن
و نمیشه به احترام سنشون چیزی بهشون گفت

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , neda_Network , izadan11
ارسال: #۲۱۳
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ب.ظ
عجب کنکوری بود :ی بامزه بود :ی
حالا جوابا بیاد بامزه ترم میشه :ی

اگه کیفیتی که اسکن سوالات جامع ۲ سنجش داشت اذیتتون نکرد ایندفه هم این مسئولیت سنگین رو متقبل شم :ی متقبل شم؟

حس میکنم الان تبدیل به آدمی شدم که هیچوقت نبودم! کارایی میکنم که هیچوقت نکردم...

مثلا یادم نمیاد تا حالا از ماژیک های لایت استفاده کرده باشم :ی یادم نمیاد روزی ۹ ساعت درس خونده باشم. اصلا یادم نمیاد وقتی شب شده دیگه لای کتاب رو باز کرده باشم...

ولی الان خیلی وقته این کارا رو دارم میکنم، اونم مداوم!!

پس قاعدتا باید نتیجه ای رو هم بگیرم که هیچوقت نگرفتم...

نمیدونم چرا اینقدر الان حس خوبی دارم! انگار مسیر درست رو فهمیدم چیه! واسه من از فردا اصل قضیه ی کنکور شروع میشه.

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , iammiti , ایزدی , remove , nazanin2020 , sand , neda_Network , izadan11 , fulgent
ارسال: #۲۱۴
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۲ ب.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  پیدانکردم...وقت ندارم زیاد بگردم اگه لینکشو دارین ممنون میشم بزارین
پایگاه داده نداره، اصلا دروس تخصصی نداره.
ارسال: #۲۱۵
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ ب.ظ
بچه خواهش میکنم شما که زبانتون خوبه معنی ردینگ های چندسالو واسه من بنویسید گناه دارمSadSad

به مصلحتم نبود
ارسال: #۲۱۶
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط ka arman.)
(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ)hamedit89 نوشته شده توسط:  

به نظر من زبان رو سعی کن هر چقدر می تونی بزن حذفش نکن،حیف!!شد ۱ درصذ بهتر از سفید دادن!
تواین زمان باقی مونده چیکارمیتونم بکنم؟

معماری حافظه ورخوندم اما تستشو نمیتونم بزنم زبانم که اصلا نخئندم

ریدینگای IT & COm چند سال پیش رو بزنید...
فقط روزی ۱ ساعت وقت بزارید خیلی راحت می تونید حداقل ۵ تا بزنید که این یعنی ۱۵ درصد...
خب تا بخوام دنبال معنیشون بگردم خیلی طول میکشه
بچه ها لطفا و خواهشا اگه کسی واسه خودش ردینگ سالهای پیشو واسه خودش تو برگه ای چیزی معنی کرده واسه من اپش کنه
ممنون میشم

تشکر اقا احسان من میخوام شبکه امتحان بدم محض احتیاط مدیریتم بخونم؟معماری که حافظه رو روش وقت گذاشتم امانتونستم تستشو بزنم
حالا اگه ترجمه ردینگ های سالهای گذشته گیرم بیاد خوبه بازم
[/quote]

اکثر تستای ریدینگو بدون معنی کردن میشه زد فقط کافیه چند تا ریدینگ تمرین کنید دستتون میاد که چطور میشه سوالای ریدینگ رو زد...
مثلا اول ۲-۳ خط اول هر متن رو بخونید تا کلیت متن بیاد دستتون...
بعد برید سراغ سوالای جزیی مثلا میگه it به چی اشاره میکنه که معمولا راحت میشه زد این جور سوالارو...
وبعد دنبال سوالایی بگردید که خوب می فهمیدش...

خب این خودش تو سه تا متن میشه ۵-۶ تا سوال دیگه Big Grin...

[/quote]
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , dzzv_13 , izadan11
ارسال: #۲۱۷
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ ب.ظ
خدایا چنان کن سرانجام کار
که تو خشنود باشی و ما هم دیگه همه دور هم خوشحال باشیم
Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: ka arman , Mänu , good-wishes , nazanin_sh , Riemann , remove , kati , neda_Network , dzzv_13 , izadan11
ارسال: #۲۱۸
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۶ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  بچه خواهش میکنم شما که زبانتون خوبه معنی ردینگ های چندسالو واسه من بنویسید گناه دارمSadSad

من بعید میدونم کسی نشسته باشه اونا رو ترجمه کرده باشه
اما اگر هم کرده باشه باز اونقدری به درد شما نمی خوره آخه

در پاسخگویی به سوالات ریدینگ لازم نیست ترجمه متن رو کامل بدونید بلکه بیشتر باید کلیت موضوع رو بفهمید
یا مترادف های یک مفهوم یا کلمه رو بدونید تا بتونید گزینه درست رو انتخاب کنید
یا اینکه موضوع اصلی متن رو تشخیص بدید تا بتونید عنوان مناسب پیدا کنید
یا باز هم با دونستن کلیت متن جملات درست و غلط رو تشخیص بدید
و ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: helena , نارین , AEM4949 , ایزدی , sand , neda_Network , izadan11
ارسال: #۲۱۹
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ب.ظ
بدترین امتحان آزمایشیمو امروز دادم Sad
ارسال: #۲۲۰
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ب.ظ
آزمون سنجش کلی نکته جدید یادم داد:
۱-اگه آزمون ظهر بود، ساعت ۱۱ ناهارو خورده باشی
۲-نحوه سوالات سورپراز کننده بود واسه من که مدرسان شرکت میکردم. شبکه کلا تو کار لایه های بالا نبود Big Grin نرم افزار بسی چیزهای عجیب دیدم!!
۳-چون توی چندتا آزمون نتیجه ات خوب شده، آزمون رو دست کم نگیر
۴-وقتی سوالای زبان کاملا غیر استاندارد بود چیکار کنی!
۵-سر ظهر ازمون دادن خیلی کار سختیه اما باید آمادگیشو داشت.
۶-پاسخ نامه قیافه اش با اونی که داشتم فرق میکرد. تنوع بود و باعث شد ۲تا رو اشتباه وارد کنم.
در کل راضی هستم. بهتره تا میتونیم الان اشتباه کنیم که سر جلسه درست کار کنیم...

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , nazanin_sh , ایزدی , remove , unicornux , sand , neda_Network , dzzv_13 , izadan11
ارسال: #۲۲۱
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ب.ظ
دو چیز میگم استرس بگیرید بدجور Big Grin
۱ . ۱۳ روز دیگه
۲/ امروز کنکور ۹۱ رو دادم. کنکوری که دو سال پیش داده بودم و حسابی گند زده بودم.
دو سال پیش درصدهام این بود
ریاضی ۲۰
مشترک ۲۵
هوش ۲۵
با رتبه ۷۰۰

ولی امروز
ریاضی ۴۳
مشترک ۶۱
هوش ۴۱

احساس میکنم خدا توبه ام را قبول کرده و الان عاری از هرگونه گناه هستم Angel

الان خیلی به خودم افتخار میکنم Tongue. با چند تا از کارنامه های سال ۹۱ هم مقایسه کردم دیدم اگه معدل گند ۱۴/۸ را هم باهاش بیارم و خصمانه باهاش برخورد کنم میشدم ۴۰ و اگه خیلی باهاش مهربون باشم حتی زیر ۲۰ هم میشدم

البته فقط ۵ تا سوالاش برام تکراری بود چون قبلا سال ۹۱ را نزده بودم که سه تاش کلا غیرقابل حل بود.
الان بدجور احساس رضایتمندی از خودم دارم. احساس رضایتی که یک عامل منطقی میتونه از عملی که انجام داده داشته باشه (کارایی مورد انتظار). البته باید ببینیم کارایی واقعی چی میشه.
دو روز دیگه کنکور ۹۲ که تا حالا ندیدم و ندادم رو از خودم میگیرم ببینم چه میکنم و چه میشه
بریم شریف بخندیما Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , good-wishes , ایزدی , unicornux , sand , neda_Network , dzzv_13 , izadan11
ارسال: #۲۲۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ
اینو ببینی جواب بدین لطفا Shy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۲۳
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  دو چیز میگم استرس بگیرید بدجور Big Grin
۱ . ۱۳ روز دیگه
ریاضی ۲۰
مشترک ۲۵
هوش ۲۵
با رتبه ۷۰۰

ولی امروز
ریاضی ۴۳
مشترک ۶۱
هوش ۴۱

الان خیلی به خودم افتخار میکنم Tongue. با چند تا از کارنامه های سال ۹۱ هم مقایسه کردم دیدم اگه معدل گند ۱۴/۸ را هم باهاش بیارم و خصمانه باهاش برخورد کنم میشدم ۴۰ و اگه خیلی باهاش مهربون باشم حتی زیر ۲۰ هم میشدم

البته فقط ۵ تا سوالاش برام تکراری بود چون قبلا سال ۹۱ را نزده بودم که سه تاش کلا غیرقابل حل بود.
الان بدجور احساس رضایتمندی از خودم دارم. احساس رضایتی که یک عامل منطقی میتونه از عملی که انجام داده داشته باشه (کارایی مورد انتظار). البته باید ببینیم کارایی واقعی چی میشه.
دو روز دیگه کنکور ۹۲ که تا حالا ندیدم و ندادم رو از خودم میگیرم ببینم چه میکنم و چه میشه
بریم شریف بخندیما Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

۸-برای آقا مسعود: هیچوقت شرایط سر جلسه دقیقا مثل شرایط توی خونه نیستBig Grin از نتیجه خوب توی خونه خوشحال نشو ولی امیدوارتر شو. از نتیجه بد ناراحت نشو، مصمم تر شو Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saoshiyant , calm boy , good-wishes , Riemann , remove , unicornux , sand , neda_Network , izadan11
ارسال: #۲۲۴
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  دو چیز میگم استرس بگیرید بدجور Big Grin
۱ . ۱۳ روز دیگه
ریاضی ۲۰
مشترک ۲۵
هوش ۲۵
با رتبه ۷۰۰

ولی امروز
ریاضی ۴۳
مشترک ۶۱
هوش ۴۱

از رو کدوم کتاب آزمون میگیرن و جواب و از کجا میارین به جوابای همون کتاب اطمینان دارین به تناقض نمی خورین جواب درست رو از کجا پیدا می کنید البته یه سری که خود آدم مطمئن جواب چیه ولی بقیه رو چی ممنون میشم بگین چیکار می کنید Shy
ارسال: #۲۲۵
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط calm boy.)
(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۶ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  بچه خواهش میکنم شما که زبانتون خوبه معنی ردینگ های چندسالو واسه من بنویسید گناه دارمSadSad

کتاب مجموعه تست سالهای اخیر پوران پژوهش ریدینگ ها رو معنی کرده.

بچه ها تو این چند روز میشه معماری خوند درحد بیست درصد بزنم؟
چه مبحثیش مهمتر و راحت تره؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۹۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۱۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۰۳۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۸۱۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۳۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close