زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۲۸۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ، توسط izadan11.)
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  بچه ها درود بر شما دو تا سوال اساسی دارم اگر میتونی کمک کنی خیلی ممنون میشم.
اول اینکه برای پاسخ به این ریدینگها ی زبان ۴۵ دقیقه طول میکشه تا به سوالاتش پاسخ بدم چه کار کنم که زودتر به این سوالات پاسخ دهم.
سوال دوم اینه من هر روز صبح تا ساعت ۹ و ۱۰ بد جوری اب ریزش بینی دارم سینوسهام عفونت شدید دارن راه حلی فتوای راهنمایی اگه میتونید.سپاســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــ.

زبان من که حذف کردم ولی بهتره بری دکتر (سینوسها خیلی خطرناک هستن)

Ayyy ya ya ya
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: m_molodi
ارسال: #۲۸۷
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  بچه ها درود بر شما دو تا سوال اساسی دارم اگر میتونی کمک کنی خیلی ممنون میشم.
اول اینکه برای پاسخ به این ریدینگها ی زبان ۴۵ دقیقه طول میکشه تا به سوالاتش پاسخ بدم چه کار کنم که زودتر به این سوالات پاسخ دهم.
سوال دوم اینه من هر روز صبح تا ساعت ۹ و ۱۰ بد جوری اب ریزش بینی دارم سینوسهام عفونت شدید دارن راه حلی فتوای راهنمایی اگه میتونید.سپاســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــ.
بشینین مثله دوتا مرد با سینوستون حرف بزنین واسش دلیل منطقی بیارین درست میشه
۴۰ دقیقه خوب دیگه پس چقد؟ تازه سر جلسه میشه ۹۰ دقیقه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: m_molodi , masume_ml , neda_Network
ارسال: #۲۸۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  هوش رو دارم مرور می کنم
سریع دارم پیش میرم تا پس فردا باید همراه او اس جمع شن
(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  خدایی تو کف این سوالهای طراحی و ساختمان ۹۲ موندم
n عدد مرجع و n+1 پاسخ متفاوت Big Grin Big Grin
من الان دقیقا باید چطوری درصد بگیرم آیا؟؟ Big Grin

طراحی هوش رو پارسه درست حل کرده (البته سوال اخر درست حل کرده ولی گزینه رو اشتباه گفته)
ساختمان داده هم سوال آخر رو اشتباه گفته که غلطه جواب log n میشه
سوال اول هم که غلط بود ولی از سوال معلوم بود منظور طراح ۱۹۹هست

میشه توضیح بدین سوال اخر ساختمان چرا جوابش logn میشه؟

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
ارسال: #۲۸۹
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ، توسط A V A.)

منم دبیرستان مثل شما بودم و سر آزمون قلم چی حالم خیلی بد میشد
یه قرصه حساسیت هست که مشاور مدرسمون بهم داد:دی اسمش یام نیس آنتی هیستامین نبودها یه چیز دیگه بود، از داروخانه سوال کنین حتما خوب میشین

(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  بچه ها درود بر شما دو تا سوال اساسی دارم اگر میتونی کمک کنی خیلی ممنون میشم.

منم دبیرستان مثل شما بودم و سر آزمون قلم چی حالم خیلی بد میشد
یه قرصه حساسیت هست که مشاور مدرسمون بهم داد:دی اسمش یام نیس آنتی هیستامین نبودها یه چیز دیگه بود، از داروخانه سوال کنین حتما خوب میشین

واسه ریدینگ تنها راهش اینه سوالاتو تشخیص بدین چون خیلیارو اصن لازم نیس متنو حتی خوند!!! منظورم اینه فقط باید دنبال یه لغت کلیدی بود، همه سوالا اینطوری نیستن اما باید یاد گرفت که ریدینگو سریع خوند و دنبال معنی نبود و حتما قبلش صورت سوالو خوند نه خوده ریدینگو

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: m_molodi , neda_Network , dzzv_13
ارسال: #۲۹۰
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  بچه ها درود بر شما دو تا سوال اساسی دارم اگر میتونی کمک کنی خیلی ممنون میشم.

زبان من که حذف کردم ولی بهتره بری دکتر (سینوسها خیلی خطرناک هستن)
دکتر رفتم گفته باید عمل کنی الان که نمیشه عمل کرد.
(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  [quote='m_molodi' pid='240759' dateline='1390643431']
بچه ها درود بر شما دو تا سوال اساسی دارم اگر میتونی کمک کنی خیلی ممنون میشم.

بشینین مثله دوتا مرد با سینوستون حرف بزنین واسش دلیل منطقی بیارین درست میشه
۴۰ دقیقه خوب دیگه پس چقد؟ تازه سر جلسه میشه ۹۰ دقیقه
کاش با اوردن دلیل منطقی درست میشد.
۴۵ دقیقه برای ریدینگها ۱۵ دقیقه هم برای لغات میشه ۱ ساعت خیلی زیاده

m.m:
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۲۹۱
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ ب.ظ
بچه ها این دو سوال معماری رو راهنمایی می کنید؟ (توی کنکور امسال میادWink)

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۹۲
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  پ.ن : میر مهدی رهگشای چجوری زد اونا رو دقیقا؟ تو این مدت باقیمونده فکر کنم تنها کسی هم میتونه باشه که سوالات ریاضی پارسال و واسمون تشریحی حل کنه
نمیدونم تا حالا یه شخص که المپیاد دانش اموزی کامپیوتر مدال آورده باشه دیدید یا نه، ولی من یکی رو دیدم که فقط به مرحله ۲ راه پیدا کرده بود، مثلا تراکتور ریاضی میفهمه و اصلا یه آدم خفنی هست! حالا این آقای میر مهدی مدال هم آورده!
ارسال: #۲۹۳
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  نمیدونم تا حالا یه شخص که المپیاد دانش اموزی کامپیوتر مدال آورده باشه دیدید یا نه، ولی من یکی رو دیدم که فقط به مرحله ۲ راه پیدا کرده بود، مثلا تراکتور ریاضی میفهمه و اصلا یه آدم خفنی هست! حالا این آقای میر مهدی مدال هم آورده!

ندیدم ولی الان با توجه به درصداش درک کردم!

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
ارسال: #۲۹۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ ب.ظ
دوستان یه نظر به من بدین:
سال ۹۰: معماری۳۰ مدیریت ۱۰۰
سال ۹۱: معماری ۲۰ مدیریت تقریبا ۸۰
سال ۹۲: معماری۴۰ مدیریت ۷۰

(درصدای دیگم به خوبی مدیریت نیس یه وقت فکر بد نکنبن... Big Grin Big Grin)

به نظر شما من تو کنکور اول برم سراغ مدیریت بعدا بیام سراغ معماری؟؟ یا اول برم سراغ معماری بعدا بیام سراغ مدیریت؟؟؟

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۲۹۵
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ ب.ظ

راه حلی که من میدونم اینه که باید سینسهاتون رو گرم نگه هشون دارین،مثلا حوله رو گرم کنین بزارین روی دو سمت بینیتون،برای شوستن صورتتون هم از آب سرد استفاده نکنین.
ارسال: #۲۹۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ ب.ظ
من هیچ وقت نتونستم تو مانشت چیزی رو پیدا کنم!!!
حل تشریحی کنکور کامپیوتر ۸۹ کجاس آیا؟
ارسال: #۲۹۷
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۹ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  دوستان یه نظر به من بدین:

به نظر شما من تو کنکور اول برم سراغ مدیریت بعدا بیام سراغ معماری؟؟ یا اول برم سراغ معماری بعدا بیام سراغ مدیریت؟؟؟

میشه بگین مدیریت از رو چه منبعی خوندین؟Exclamation
ارسال: #۲۹۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ ب.ظ
ازمونم رتبه م شده ۳۲۵ می شه دیگه کنکور ندم همینو واسم حساب کنن؟ اینم سنجشه اونم سنجشه دیگه Big Grin
راستیا اینا ک انقدر سریع جواب ازمونو دادن چرا واسه کنکور دست نمی جنبونن ؟ آیا ؟
من نمی تونم حل تشریحی ازمون سنجشو از تو سایتش پیدا کنم چرا ؟ فقط کلیدش هست گویا اگر می دونید کوش راهنماییم کنین لطفا

CoolBig Grin
ارسال: #۲۹۹
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  ازمونم رتبه م شده ۳۲۵ می شه دیگه کنکور ندم همینو واسم حساب کنن؟ اینم سنجشه اونم سنجشه دیگه Big Grin
راستیا اینا ک انقدر سریع جواب ازمونو دادن چرا واسه کنکور دست نمی جنبونن ؟ آیا ؟
من نمی تونم حل تشریحی ازمون سنجشو از تو سایتش پیدا کنم چرا ؟ فقط کلیدش هست گویا اگر می دونید کوش راهنماییم کنین لطفا

جوابا اومد؟ از بین چن نفر ۳۲۵؟ چن نفر مگه شرکت کننده بود‌؟

Sent from my ME172V using Tapatalk

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
ارسال: #۳۰۰
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ ب.ظ)bermoda14 نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۹ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  دوستان یه نظر به من بدین:

میشه بگین مدیریت از رو چه منبعی خوندین؟Exclamation

خدایی شاید باورتون نشه ولی من تا حالا هیچ کتابی مبنی بر مدیریت نخوندم ولی ذاتا دوس دارم این رشته رو
فقط یه جزوه بود که زمان کاردانی یکی از استادامون تدریس میکرد اونم تازه همین چند وقت پیش فهمیدم که موضوع اون درسه مدیریت سازمان و این حرفا بودهBig Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۲۵۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۰۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۴۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۳۳۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۰۰۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۸۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close