زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۳۹۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  بچه ها من دیگه نمیکشم ... محض رضای خدا یکی از کنکورای سالای پیش بدون غلط نیست دیگه خسته شدم از بس بین جوابا تناقض دیدم از بس سوال غلط دیدم . من از کجا بفهمم چی مد نظر طراحه ... واقعا جای تاسف داره چطوری با اینده ی جوونا بازی میکنن واقعا با این ازمون چطوری بار علمی رو می سنجند؟؟
دیگه بریدم نمیتونم. درس خوندن رو خیلی دوست داشتم ،تا وقتی که نرسیده بودم به این دو هفته اخر خیلی خوب بود لذت میبردم از درس خوندن برا کنکور اما الان حس میکنم همش بی خود بوده و فقط درس خوندن نیس
شاید شانسه که من ندارم الانم دارم گریه میکنم تنها چیزی که ارومم میکنه ، نمیدونم باید چیکار کنم ؟؟؟؟

به نظر من یکمم باید بیخیال بود... شما تلاشتو کردی مثل همه بچهای اینجا ...و مهم اینه که از تلاشتون لذتم بردی که از نظر من این یعنی استفاده مفید از لحظات زندگی... درسته کنکور معیار خوبی نیس اما برای همه همین شرایط وجود داره... کافیه یکم استراحت کنید و درحین استراحت به روزایی که پر انرژی وقت گذاشتید و مطالعه کردید فکر کنید و اجازه ندید شرایط شمارو کنترل کنه...
خبر بدی هم برای شما دارم!!!!!! اونم اینه که برای رتبه ۲ تلاش کنید ....Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin نه که گرایشمون یکیه از این نظر میگمWink

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Mänu , remove , Mindhunter , masume_ml , neda_Network , sand , nazanin_sh , ایزدی
ارسال: #۳۹۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ ب.ظ، توسط good-wishes.)
[تصویر:  241459_rainbow_in_the_cloud.jpg]

رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین لحظه زیر باران می مانند

طاقت بیارید دوستان . دیگه چیزی نمونده

سپاس‌گزاری شده توسط: minami , kh.jafarzade , Riemann , Sakura , AEM4949 , Mänu , n_amiry70@yahoo.com , saeidkhan , nazanin2020 , remove , dzzv_13 , masume_ml , neda_Network , asiehmohammadian , El@he , sand , nazanin_sh , ایزدی , elynn66 , hnarghani , FAM , tayebe68 , almanet , f2000 , zoltrix_66
ارسال: #۳۹۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۶ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(06 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  شاید شانسه که من ندارم الانم دارم گریه میکنم تنها چیزی که ارومم میکنه ، نمیدونم باید چیکار کنم ؟؟؟؟
قول میدم امسال یکی از پر غلط ترین سالهای اخیر باشه Big Grin
یعنی هممون مثل "..." تو گل بمونیم

به قول دکتر حقیقت مثل گله ای از جانوران ماقبل تاریخ در یک گودالی پر از قیر فرو میریم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , remove , masume_ml , neda_Network , El@he , Amoojan , ایزدی
ارسال: #۳۹۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  بچه ها من دیگه نمیکشم ... محض رضای خدا یکی از کنکورای سالای پیش بدون غلط نیست دیگه خسته شدم از بس بین جوابا تناقض دیدم از بس سوال غلط دیدم . من از کجا بفهمم چی مد نظر طراحه ... واقعا جای تاسف داره چطوری با اینده ی جوونا بازی میکنن واقعا با این ازمون چطوری بار علمی رو می سنجند؟؟
دیگه بریدم نمیتونم. درس خوندن رو خیلی دوست داشتم ،تا وقتی که نرسیده بودم به این دو هفته اخر خیلی خوب بود لذت میبردم از درس خوندن برا کنکور اما الان حس میکنم همش بی خود بوده و فقط درس خوندن نیس
شاید شانسه که من ندارم الانم دارم گریه میکنم تنها چیزی که ارومم میکنه ، نمیدونم باید چیکار کنم ؟؟؟؟

به این فکر کن که این شرایط برای همه یکیه، همه کلی تناقض و غلط میبینن، الان فقط باید روحیمون حفظ کنیم، از این غلطا یاد بگیر سر جلسه رو یه سؤال گیر نکنی و سریع رد شو ازشون. (منم خیلی وقتم واسه چک کردن جوابا مختلف گرفته میشه، همه همینیم)

فقط ۱۰ روز مونده، حیفه به خاطر این قضیه روحیمون خراب شه، با شرایط پارسال هم خیلیا رفتن دانشگاه، شاید حق یکی ضایع شده باشه ولی اگه ایمان داشته باشی به اینکه خدا همه جوره حواسش به هممون هست و میبینه که چقدر زحمت کشیدیم، مطمئن باش با کلی غلط هم میشه که بشه مگه اینکه به صلاحمون نباشه، الان فقط به این فکر کن که ۱۸ ام نگی کاش روحیمو خراب نمیکردم و ۱۰ روز آخرم همه تلاشمو واسه هدفم میکردم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , masume_ml , neda_Network , msalehi1991 , sand , izadan11 , Engineer , hosshah
ارسال: #۳۹۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ ب.ظ
من یه زمانی(۷-۸ ماه پیش) با خودم میگفتم اینایی که میان میگن سوال اشتباه تو کنکور زیاده و هر کی یه جواب میده و ... ، بهونه میارن
حالا دقیقا دارم با پوست و گوشت و خونم حرفاشونو درک میکنم
یعنی واقعا این کنکورکامپیوتر ۹۲ با پاسخنامه ای که پارسه داده و کلید سنجش و دانش خودم چی شده Big GrinBig GrinBig Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , remove , masume_ml , neda_Network
ارسال: #۳۹۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ، توسط hoomanab.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوست عزیز explorer هم دردیم. اینم یه نمونه اش.
کسی بلده اینو؟!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

دیگه انقدر دارم اشتباه میگیرم از سوالا میترسم درستا و هم اشتباه بگیرم:|
خداییش نباید انتظار داشته باشیم مثل کنکور سراسری دقیق باشه. چون طراحا و یک ماه قرنتینه میکنن. اینجا فکر کنم سوالا رو ای میل میکنن Big Grin

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , msalehi1991
ارسال: #۳۹۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(06 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  بچه ها من دیگه نمیکشم ... محض رضای خدا یکی از کنکورای سالای پیش بدون غلط نیست دیگه خسته شدم از بس بین جوابا تناقض دیدم از بس سوال غلط دیدم . من از کجا بفهمم چی مد نظر طراحه ... واقعا جای تاسف داره چطوری با اینده ی جوونا بازی میکنن واقعا با این ازمون چطوری بار علمی رو می سنجند؟؟
قول میدم امسال یکی از پر غلط ترین سالهای اخیر باشه Big Grin
یعنی هممون مثل "..." تو گل بمونیم

Smile دختر مردم داره گریه میکنه شما میای سیر داغشو زیاد میکنی؟!! Big Grin عزیزم شما که اینهمه زحت کشیدی این چند روزم با همین غلطا بخون ایشالله زحمته هیشکی بی نتیجه نمیمونه.. Blush

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: masume_ml , Mänu , PrinceS
ارسال: #۳۹۸
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ب.ظ
به میزان زیاد حس بیخیالی افتاده به جونم :|
از عصرم که این سوال ۵۳ نظریه پارسال گیجم کرده ! پیشنهاد می کنم نگاهی بهش بندازین

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۳۹۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ ب.ظ
سلام نوابغ عزیز بچه ها این سوال رو ج بدید شاید بیاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تمرکزCool
ارسال: #۴۰۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  

دوست عزیز explorer هم دردیم. اینم یه نمونه اش.
کسی بلده اینو؟!

دیگه انقدر دارم اشتباه میگیرم از سوالا میترسم درستا و هم اشتباه بگیرم:|
خداییش نباید انتظار داشته باشیم مثل کنکور سراسری دقیق باشه. چون طراحا و یک ماه قرنتینه میکنن. اینجا فکر کنم سوالا رو ای میل میکنن Big Grin

خدایی به کل چیزایی که از اول خوندم دارم شک میکنم Big GrinBig Grin

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: masume_ml
ارسال: #۴۰۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  خدایی به کل چیزایی که از اول خوندم دارم شک میکنم Big GrinBig Grin

ب وجود خودم! بودن! سالم بودن! بیدار بودن! هوشیاریم! همه چیزم شک دارم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , masume_ml , neda_Network , Mänu
ارسال: #۴۰۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ ب.ظ
کاش از بدو تولد تو دانشگاه MIT بودم!! سوالاش رو میبینم به خودم و کنکور ناامید میشمSmile)) ولی جدا هرکی بتونه اونارو حل کنه به نظرم کنکور واسش آب خوردنه

تمرکزCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , izadan11
ارسال: #۴۰۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ ب.ظ، توسط masoud67.)
ای بابا. اینجوری که نمیشه. کنکور ۹۲ را امروز دادم. هر سوالی که درست زدم ، سنجش حذف کرده و هر سوالی که شک داشتم و نزدم سنجش تاثیر مثبت بهش داده. ۵ تا سوال به این شکل پرید Angry
اینم درصدهام . البته نه با کلید سنجش ، بلکه با کلید ترکیبی از پارسه و پوران و سنجش و مانشت. چون سنجش چند تا گزینه اش عجیب غلط بود
ریاضی ۱۴
مشترک ۴۹
هوش ۳۷

ولی امروز ۲ تا نتیجه خیلی بزرگی گرفتم.
۱ .
اختلاف شیعه و سنی
اختلاف یهود و مسیح و اسلام
اختلاف ایران و اسرائیل
اختلاف اصلاح طلب و اصول گرا
اختلاف حزب کمونیسم و سوسیالیسم

در مقابل اختلاف نظر طراحان سوالات ارشد و حلالان سوالات ارشد هیچه
به جای ژنو گذاشتن واسه مسائل هسته ای و تحریمی یه ژنو هم واسه این طراحان بذارن بلکه تکلیفشون با خودشون معلوم بشه

۲/
این پارسه هر جاشو بلد نبوده تشریح کنه فقط گزینه صحیح رو نوشته و یاعلی.
یه مشت طاهرپور ریختن تو پارسه که فکر کنم با اون طاهرپور مشاور پارسه هم نسبتی داشته باشن و یه حل تشریحی دادن که بعضی تشریحاش غلط و هرجاهم که منظور طراح سوالو نفهمیدن فقط گزینه صحیح را نوشتن

خدایا ما را به سلامت به مقصد برسون

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: remove , kati , masume_ml , neda_Network , friends , tayebe68 , AEM4949 , iammiti , zoltrix_66 , msalehi1991 , sand , nazanin_sh
ارسال: #۴۰۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ ب.ظ
سطح عمق ارتفاع درخت!!!

یه مددی برسونین، جای دوری نمیره!
ارسال: #۴۰۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  کاش از بدو تولد تو دانشگاه MIT بودم!! سوالاش رو میبینم به خودم و کنکور ناامید میشمSmile)) ولی جدا هرکی بتونه اونارو حل کنه به نظرم کنکور واسش آب خوردنه

داداش ما اگه اونارم درست حل کنیم دوستان سنجشی و پارسه ای میان یه طور دیگه حل میکنن و یه جواب دیگه به دست میارن که خودت کیف کنی Big GrinBig Grin
کلا سنجش و پارسه پایه های ساختمان و طراحی الگوریتم رو لرزوندن با این جواباشونBig Grin

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: remove , Mindhunter , kati , masume_ml , neda_Network , AEM4949 , El@he , sand , nazanin_sh , izadan11

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۲۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۷۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۷۳۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۳۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۰۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close