زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۲۶۵۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ق.ظ)boy.unique1366 نوشته شده توسط:  کی دوست داره کنکور دوباره به تعویق بیوفته.یه راه وجود داره که این اتفاق بیوفته.اگه گفتین؟
هوا که خیلی خوب شده.تنها راهش اینه که سوالات لو بره.نخندین.امکان پذیره
دشمن!!
حوصله داریناااااااا! من که دیگه واقعا ظرفیتم پرشده خسته شدم از صبح تا شب تو یه اتاق نشستن و درس خوندن

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Mänu , msalehi1991 , neda_Network
ارسال: #۲۶۵۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  دوستان کسی این مشکل را در فایرفاکس داره
چند روزه تو فایرفاکس وقتی میخوام عکس اضافه کنم یا لینک بذارم ، اینجوری میشه ولی تو کروم مشکل ندارم
کسی میدونه چرا ؟ احساس میکنم فایرفاکسم آپدیت شده باشه. تمام پلاگین ها را هم غیرفعال کردم بازم مشکل داره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
منم از اول این مشکل رو داشتم و دارم عدد صفر رو حذف کن و لینک عکست رو بذار وسط کد زیر
[i0mg][/img]

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , hosshah , dzzv_13
ارسال: #۲۶۵۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  دوستان کسی این مشکل را در فایرفاکس داره
چند روزه تو فایرفاکس وقتی میخوام عکس اضافه کنم یا لینک بذارم ، اینجوری میشه ولی تو کروم مشکل ندارم
کسی میدونه چرا ؟ احساس میکنم فایرفاکسم آپدیت شده باشه. تمام پلاگین ها را هم غیرفعال کردم بازم مشکل داره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من مال یه عمره اینجوریهBig Grin
احتمالا آپدیت شده. همه دوستان هم میگن واسه تغییر فونت و رنگ از فایر استفاده نکنید که کار نمیکنه

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۲۶۵۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ دوستان کسی این مشکل را در فایرفاکس داره

اره من همیشه تو فایرفاکس این مشکل رو داشتم در قسمت مشکلات مانشت هم گفتم
برا من رنگ فونت عکس گذاشتن.... کار نمی کنه
ارسال: #۲۶۶۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ ق.ظ
آفتاب روی پلکهای همایونی میلغزد و صفحات قرمز بر دیدگانمان مینشاند، خنکای هوای ایوان صاحبقرانیه وطعم چای...
گرام روشن است : حمومی آی حمومی ، لنگ و قطیفه ام کو؟

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , Mänu , hosshah , azarakhsh1986 , neda_Network
ارسال: #۲۶۶۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ق.ظ)boy.unique1366 نوشته شده توسط:  کی دوست داره کنکور دوباره به تعویق بیوفته.یه راه وجود داره که این اتفاق بیوفته.اگه گفتین؟

خوب یا بد مهم نیست دیگه برام ، فقط دلم میخواد زودتر بگذره برم پی کار و زندگیم ... واقعا دیگه خسته امUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , Mänu , e.shrm , helena , msalehi1991
ارسال: #۲۶۶۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ق.ظ

اگه سوالارو گرفتین یه ۹تا مشترک و ۹تا تخصصی بهم بدین زبان و مدیریت خودم میزنم! البته زبان صفر! Big Grin

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۲۶۶۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  آغا منو میگی؟! هفته قبل ۳ روز اضافی آوردم. این هفته هر کاری میکنم یه روز کم میارم :|

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
بخدا منم اینجوری شدم ی روز کم دارم

به مصلحتم نبود
ارسال: #۲۶۶۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ق.ظ
نه رتبه تک رقمی‌ می‌خوام نه ...میخوام بترکونم

فقط می‌خوام تهران قبول شم

خیلی‌ بهش نیاز دارم

التماس دعا

Mr POSHTE Parde

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , msalehi1991 , neda_Network
ارسال: #۲۶۶۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ق.ظ
یه حسی میگه رتبه اول کنکور امسال یکی از اعضای همین سایت هست.به زودی به حرفم خواهید رسید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13 , neda_Network
ارسال: #۲۶۶۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ب.ظ
به به بحث شیرین ازدواج آقایون عاقا رو منم واسه زن پیدا کردن حساب کنید واسه داداش خودم یکیو پیدا کردم بیا و ببین

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , hosshah , saeidkhan , azarakhsh1986 , dzzv_13 , neda_Network
ارسال: #۲۶۶۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ دوستان کسی این مشکل را در فایرفاکس داره

تو این دو ساعت به خاطر مانشت، سعی کردم یه کوچ اجباری به کروم داشته باشم ولی به دلم نچسبید. جای بسی تاسف بود واسه کروم
کروم بدون صفحه باز و بدون پلاگین ۱۰۰ مگ رم گرفت. و هر صفحه ای هم که باز میکنم ۳۰ تا ۵۰ مگ رم اشغال میکنه. اینا همش بدون پلاگین. خیلی وحشتناکه

ولی فایرفاکسم با ۲۰ تا پلاگین و بی نهایت صفحه باز (حدود ۱۵ عدد) نهایتا ۴۵۰ مگ رم میگیره

فکر کنم همون بهتر باشه که عکس و لینک نذارم .

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , maryam.raz
ارسال: #۲۶۶۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط abji22.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ق.ظ)boy.unique1366 نوشته شده توسط:  یه حسی میگه رتبه اول کنکور امسال یکی از اعضای همین سایت هست.به زودی به حرفم خواهید رسید.

این که معلوم بود منم دیگهBig Grin

به مصلحتم نبود
ارسال: #۲۶۶۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط mehdi.m2.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ دوستان کسی این مشکل را در فایرفاکس داره

تو این دو ساعت به خاطر مانشت، سعی کردم یه کوچ اجباری به کروم داشته باشم ولی به دلم نچسبید. جای بسی تاسف بود واسه کروم
کروم بدون صفحه باز و بدون پلاگین ۱۰۰ مگ رم گرفت. و هر صفحه ای هم که باز میکنم ۳۰ تا ۵۰ مگ رم اشغال میکنه. اینا همش بدون پلاگین. خیلی وحشتناکه

ولی فایرفاکسم با ۲۰ تا پلاگین و بی نهایت صفحه باز (حدود ۱۵ عدد) نهایتا ۴۵۰ مگ رم میگیره

فکر کنم همون بهتر باشه که عکس و لینک نذارم .
حالا شدی مثل خودم اورین اورین
هر وقت لینک گذاشتن ضروری بود از کروم استفاده کن
فایرفاکس بهتره بخصوص تو مدیریت رم
ارسال: #۲۶۷۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ب.ظ
هوش رفتم تستای ۹۱ رو زدم
الان اعتقاد دارم طراح کامپیوتر رو باید مجسمه اش رو ساخت طراح آی تی رو باید دار زد (اگر طراح هر دوتاش یکی باشه باید اول دارش زد بعد مجسمه اش رو ساخت)

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , hosshah , Riemann , maryam.raz , azarakhsh1986 , neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۹۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۹۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۹۴۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۷۰۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۲۶ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close