زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۲۹۸۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
میشه این دمه آخری! یه نفر روش شمردن تعداد ابر کلید های رابطه رو یادم بده؟! Confused

آرامشه ماقبل طوفانم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۹۸۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ق.ظ
دوستان سلام صبح بخیر ما بریم تا آخر تو افق میبینمتون، از دیدنتون خوشحال شدم از همه تشکر میکنم
به امید موفقیت و کامیابی و از همه مهمتر سلامتی
مواظب خودتون باشید
همدیگرو دوست بدارید
از پیاده رو راه برید
نامه بدید Wink
یا علی

تمرکزCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , zoltrix_66 , zahra2012 , hosshah
ارسال: #۲۹۸۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  میشه این دمه آخری! یه نفر روش شمردن تعداد ابر کلید های رابطه رو یادم بده؟! Confused

من دیشب مرورش کردم یادمه Big Grin
یه مثال میگم بر اساس اون برات میگم!....رابطه ی زیر رو داریم:

R(A,B,C) ...l
a1,b1,c1
a2,b2,c2
a3,b3,c3

هر کدوم از A,B,C به تنهایی کلید میتونه باشه! ( تا اینجا ۳ تا) ....A,B هم میتونه کلید باشه ( ۴ تا ) ...A,C هم میتونه باشه (۵ تا ) ...
B,C هم میتونه کلید باشه! ( ۶ تا )... A,B,C هم میتونه کلید باشه میشه کلا ۷ تا سوپر کلید داره!
OK?

حاصلضرب "توان" در "ادعا" مقداری ثابت است...
هرچه "توان" انسان کمتر باشد "ادعا"ی او بیشتر است
و هرچه "توان" انسان بیشتر شود "ادعا"یش کمتر میگردد!
ارسال: #۲۹۸۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ب.ظ
بچه ها من ۱سر رفتم قبولیا و رتبه های پارسال مانشت رو دیدم پیشنهاد میکنم حتما حتما برید ببینید اصن یه انرژی مثبتی داره که نگو
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۲۹۹۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ب.ظ
منم که دوران زیبای خدمتم رو از تاریخ ۶/۲ ساعت ۱۰ شب شروع و ساعت ۷ صبح ۶/۳ تمام کردم Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012 , izadan11 , virtual girl , zoltrix_66 , Mehrdad7soft
ارسال: #۲۹۹۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  داشتم گسسته مرور می کردم یه سوالایی رو حل کرده بودم قبلا که الان نمی فهمیدم منظورش چیه بعدش استرس گرفتم و بی خیال گسسته شدم ۲ تا بزنم زیادمهSmile
به نیمه خالی لیوان نگاه نکنید به نیه پر لیوان نگاه کنید ندانسته های ما بی نهایته پس هر چقدر هم زیاد بلد باشیم باز نگاه کردن به ندانسته هامون موجب نا امیدی میشه
آفرین، شده حکایت من که سوالی که تابستون حل کردم رو الان یادم نیست! ولی بیخیال کنکور از همین الان فاتحش خونده شده، من که ۶ تا ریاضی بزنم کلامو میندازم هوا با شاتگان ۱۰ تا تیر میزنم بهش!
این روزا یادم امتحانای پایان ترم افتادم که هیچی بلد نبودم ولی با چنگ و دندون میرفتم سرجلسه و درسا رو پاس میکردم! کنکور که حد اقل یه خورده واسش خوندم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , virtual girl , Mänu , hosshah , alagh , mohammad.ardeshiri , msalehi1991
ارسال: #۲۹۹۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط virtual girl.)
پک آخر...

پیک آخر...

فردا اینموقع دفترچه ها رو جمع کردن !

نمیدونم چرا امروز و الان انقدر منگم ! انگار تو فضام ...
ولی دیگه دوس ندارم به این فکر کنم که چقدر خوندم چقدر نخوندم چقدر کم کاری کردم چقدر ..... اصن دوس ندارم به هیچی فکر کنم .....
هر چه باداباد ....

موفق باشین بچه ها Heart

سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , Mänu , hosshah , zahra2012 , unicornux , Riemann , zoltrix_66
ارسال: #۲۹۹۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  بچه ها من ۱سر رفتم قبولیا و رتبه های پارسال مانشت رو دیدم پیشنهاد میکنم حتما حتما برید ببینید اصن یه انرژی مثبتی داره که نگو

از کجا دیدید؟لینک بدین ما هم ببینیم.ممنونم

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
ارسال: #۲۹۹۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط sara_omd.)
Heart گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
بچه ها روزهای سخت و آسون رو با هم گذروندیم و حالا هممون منتظریم تا نتیجه ی زحمتمونو ببینیم
دلم می خواد هممون در هر حدی که تلاش کردیم با انرژی تمام بریم سر جلسه و هر نوع فکر منفی
رو از خودمون دور کنیم واسه همتون آرزو می کنم جواب زحمتاتونو بگیرین و امیدوارم هممون با دیدن
نتیجه ها خستگیمون در بیاد بچه های it هم دیگه درس نخونید و به مغزتون استراحت بدید تا فردا پرانرژی
باشیدShyHeart

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  Smile در تمام لحظات خدارو شکر کن Smile

**لحظات دردآور به خدا اطمینان کن**
**لحظات آرامش خدارو مناجات کن**
**لحظات سختی خدارو جستوجو کن**
لحظات شادی خدارو ستایش کن**
************** خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا*************​*

اینقدر این جملتو دوست داشتم که نوشتم و زدم رو در یخچال Smile
مرسیHeart

شما را بی شما می خواند آن یار

شما را این شمایی مصلحت نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , Mänu , hosshah , zahra2012 , virtual girl , zoltrix_66 , mojhde , e2000
ارسال: #۲۹۹۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  دوستان من که تکلیفم مشخص شده

۱ اسفند باید برم خدمت افتادم ۰۲ نیرو زمینی‌ ارتش تهران=====> از اینکه تهران هست خوشحالم از اینکه نیرو انتظامی هم نیفتادم خوشحالم

فکر کنم از برنامه ریزی که کرده بودم همین خدمتش فقط جواب داده تا نتیجه بیاد من ۶ماهی‌ خدمت می‌کنم

خیلی‌ درسارو مرور نکردم مجبورم امروز هم بخونم

فقط التماس دعا

بعد کنکور هم عروسی‌ داداشمه هرچند این هفته آخر اذیت شدم از شلوغی حداقل بعد کنکور چه خوب داده باشیم چه بد محیط اطراف شاد هستش

به به !!! ی هم خدمتی مانشتی جور شدCool

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , Mehrdad7soft , mehdi.m2
ارسال: #۲۹۹۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ب.ظ
انشاله هر کی زحمت کشیده نتیجشو بگیره.
خدایا به هممون کمک کن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , zahra2012 , Mänu , zoltrix_66 , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۲۹۹۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  پیک آخر...

پیک آخر...

پیک پیک آخره جمع جمع آخر نباشه Tongue
این حرفا رو میزنین خانوم goodwish الان میاد شاکی میشه شماره جدید قوانین مانشت رو گوشزد میکنه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Mänu , zoltrix_66 , sh_s
ارسال: #۲۹۹۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ب.ظ
فقط خوابم میاد. همش خوایبم میاد Sad کلی کار دارم.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , zoltrix_66 , virtual girl , e2000 , mehdi.m2
ارسال: #۲۹۹۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  فقط خوابم میاد. همش خوایبم میاد Sad کلی کار دارم.
مگه امروزم میخواین بخونین؟Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66
ارسال: #۳۰۰۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ب.ظ
الان یه حالت معنوی بهم دست داده [تصویر:  249901_154fs82123.gif].ای خدا فقط چند ساعت دیگه مونده.امیدوارم هممون رتبه خوبی بیاریم

یوسف میدانست تمام درها بسته هستند
اما بخاطر خدا حتی بسوی درهای بسته دوید
وتمام درهای بسته برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند
دنبال درهای بسته بدو
چون خدای تو و یوسف یکیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , virtual girl , azarakhsh1986 , mohammad.ardeshiri , sara_omd , Engineer , f2000 , sh_s , Mänu , msalehi1991 , mehdi.m2

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۲۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۹۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۲۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۲۳۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۲۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close