زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با ۲۵۳ هوش کجا قبول می شم؟

ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۵۰ ب.ظ
فکر می کنید با ۲۵۳ هوش کدوم یکی از اینها رو بیارم؟ من به همین ترتیب انتخاب کردم. اگه فکر مینید هیچکدوم رو نمیارم هم بگین بهم چون بعد از اینا یه جایی رو انتخاب کردم که الآن پشیمونم. الآن برام خیلی مهمه که آیا اینها رو میارم یا نوبت به اون که نمی خوام میرسه.

روز صنعتی اصفهان
روز علم و صنعت
روز شهید بهشتی
روز شیراز
روز اصفهان
روز فردوسی مشهد
روز خواجه نصیر
روز تربیت معلم
روز اصفهان آموزش محور
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۳ ب.ظ
نگران نباشید حتما یکی از این انتخاباتونا قبولید فایلی که من دارم مال سال گذشته هستش.امسالم ظرفیتا بیشتر شده
صنعتی اصفهان:۲۴۶
علم وصنعت:۲۵۰
شهید بهشتی:تو این فایل رشته هوش کسی نبود
شیراز:۲۹۰
اصفهان:۳۵۶
مشهد:۳۵۲
خواجه نصیر:۲۹۶
تربیت معلم:۳۷۳
این رتبه‌ها اخرین رتبه فرد قبول نیست من اخرین رتبه قبولی تو این فایلا نوشتم.به نظرم شما همون انتخاب اولتون قبولید.تبریک میگم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hossein512 , ali_computer69
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۷ ب.ظ، توسط inteligentium.)
RE: با ۲۵۳ هوش کجا قبول می شم؟
(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۰ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  فکر می کنید با ۲۵۳ هوش کدوم یکی از اینها رو بیارم؟ من به همین ترتیب انتخاب کردم. اگه فکر مینید هیچکدوم رو نمیارم هم بگین بهم چون بعد از اینا یه جایی رو انتخاب کردم که الآن پشیمونم. الآن برام خیلی مهمه که آیا اینها رو میارم یا نوبت به اون که نمی خوام میرسه.

روز صنعتی اصفهان
روز علم و صنعت
روز شهید بهشتی
روز شیراز
روز اصفهان
روز فردوسی مشهد
روز خواجه نصیر
روز تربیت معلم
روز اصفهان آموزش محور

اگه جایی رو انتخاب کردی که پشیمونی خوب تا امشب که وقت داری برو اصلاحش کن-ضمنا به نظرم یکی از اینا رو میاری ولی حتما اگه از چیزی پشیمونی تا دیر نشده اصلاحش کن
موفق باشی
(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۳ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  نگران نباشید حتما یکی از این انتخاباتونا قبولید فایلی که من دارم مال سال گذشته هستش.امسالم ظرفیتا بیشتر شده
صنعتی اصفهان:۲۴۶
علم وصنعت:۲۵۰
شهید بهشتی:تو این فایل رشته هوش کسی نبود
شیراز:۲۹۰
اصفهان:۳۵۶
مشهد:۳۵۲
خواجه نصیر:۲۹۶
تربیت معلم:۳۷۳
این رتبه‌ها اخرین رتبه فرد قبول نیست من اخرین رتبه قبولی تو این فایلا نوشتم.به نظرم شما همون انتخاب اولتون قبولید.تبریک میگم.

فایلتون ماله ۸۸ هستش،پارسال آخرین پذیرش علم وصنعت ۱۸۵ اینا بوده(روزانه)شبانه هم ۲۳۵،به اینجا مراجعه کنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hossein512 , ali_computer69
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخه ویرایش هم کردم و فقط یه بار اجازه میده
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۳۴ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  فایلتون ماله ۸۸ هستش،پارسال آخرین پذیرش علم وصنعت ۱۸۵ اینا بوده(روزانه)شبانه هم ۲۳۵،به اینجا مراجعه کنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مطمئنید این عکسایی که گرفتین مربوط به پارساله؟ چقدر درسته؟ آخه با ۳۳۲ روز شیراز آوردن.
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۴ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  فایلتون ماله ۸۸ هستش،پارسال آخرین پذیرش علم وصنعت ۱۸۵ اینا بوده(روزانه)شبانه هم ۲۳۵،به اینجا مراجعه کنین

مطمئنید این عکسایی که گرفتین مربوط به پارساله؟ چقدر درسته؟ آخه با ۳۳۲ روز شیراز آوردن.

خود پارسه ای‌ها از این واسه انتخاب رشته داوطلبا استفاده می کردن،فکر نمی کنم اگه اشتباه هم داشته باشه خیلی زیاد باشه،راست ودروغش با اون هاست(فکر نمی کنم ولی توش اشتباه خاصی باشه).

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۵ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۸ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۴ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  آخه ویرایش هم کردم و فقط یه بار اجازه میده

من هم ۲۳۱ شدم وتقریبا مشابه شما انتخاب کردم،ولی فکر میکنم دیگه حداقل تربیت معلم یا شیراز یا اصفهان رو بیاریم
توکل بر خدا

سلام
ایول بابا منم ۲۴۷ شدم یعنی احتمالا با هم همکلاس بشیم.....
آره؟؟؟؟؟؟
خوشبختم از آشنایی باهاتون ۲۳۱و ۲۵۳

در قنوت سحرگاه عشق

ما را هم چشم تمنایی هست !!!!!!!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium , ali_computer69
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۲ ب.ظ
منم خوشوقتم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۳۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۱۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۴۴۶ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۹۲۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۸۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۴۳ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close