زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت)

نظرسنجی: آیا به یادگیری حرفه ای جاوا علاقه مند هستید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۹۷/۱۶%
    بله ۹۷/۱۶%
۱۳۷ ۹۷/۱۶%
  • ۲/۸۴%
    خیر ۲/۸۴%
۴ ۲/۸۴%
در کل ۱۴۱ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۶۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ ب.ظ
من هم هستم
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen@profex.ir
ارسال: #۶۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ
فکر خیلی خوبیه
ممنون
۰
۱
ارسال: #۶۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط mohsen@profex.ir.)
RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت)
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  من شدیدا موافق این کارم
اما برام جالبه که یه نفر تازه بیاد مانشت عضو شه و تنها پستش این باشه و بخواد یه چیزی به این بزرگی رو شروع کنه
من از آدم دقیق و باهوش خیلی خوشم می آید.
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  اکثر این مدل افراد که دووست دارن توو نت یه کار آموزشی داشته باشن، خودشون یه سایت میزنن و آموزشو اونجا میگن(مثلا سایت androidcode.ir که من از اینجا اندرویدو شروع کردم)
البته قصد جسارت ندارم و فقط برام جالبه!
خب مسئله خیلی ساده است
شما اول باید ببینی برای آموزشت، طلبه وجود دارد یا نه؟ بعد بری وقت و انرژی بگذاری محتوی تولید کنی!
همین!
البته من اعتراف می کنم که اصلا فکر نمی کردم، پیشنهادم اینقدر مورد توجه قرار بگیره!
فکر می کردم تا بعد کنکور ارشد باید چند تا پست بزنم تا ۲۰ - ۱۰ نفر اعلام آمادگی کنند.

اصول آموزش به سبک پروفکس
اصل اول، یادگیری عمیق و ساخت هندسه مفهومی درست | درک درستی از مفاهیم داشته باش!
اصل دوم، تمرین کد نویسی با ساخت برنامه های کاربردی | تجربه کن!
اصل سوم، یادگیری best practice ها | از تجربه بیاموز!
اصل چهارم، کسب مهارت های کار حرفه ای از جنبه فنی و اجتماعی و تسلط به ابزارها | حرفه ای باش!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: omidvari13
ارسال: #۶۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ب.ظ
من رشته م هیچ ربطی به برنامه نویسی نداره یعنی میشه از این طریق به عنوان برنامه نویس جایی کار پیدا کنم یا مثلا توو خونه کار برنامه نویسی انجام بدم؟
بهرحال خیلی کار عالی ای هستش دمتون گرمSmile
۰
۰
ارسال: #۶۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ب.ظ
RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت)
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ب.ظ)solarita نوشته شده توسط:  من رشته م هیچ ربطی به برنامه نویسی نداره یعنی میشه از این طریق به عنوان برنامه نویس جایی کار پیدا کنم یا مثلا توو خونه کار برنامه نویسی انجام بدم؟
بهرحال خیلی کار عالی ای هستش دمتون گرمSmile
اگر علاقه و پشتکار کافی داشته باشید و اهل مطالعه و یادگیری مستمر باشید! من برای موفقیتتان مانعی نمی بینم.
اما من به شما جاوا را پیشنهاد نمی کنم چونکه جنبه آکادمیکش زیاد است
البته می توانید جاوای پایه را یاد بگیرید و بعد به سراغ اندورید بروید که امکان کار فریلنسی هم دارد
پیشنهاد دیگر من Net. و PHP است به شرط اینکه تلاش کنید مهارت های حرفه ای را کسب کنید، لزوما نیاز به مدرک آکادمیک ندارند.

اصول آموزش به سبک پروفکس
اصل چهارم، کسب مهارت های کار حرفه ای از جنبه فنی و اجتماعی و تسلط به ابزارها | حرفه ای باش!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: solarita
ارسال: #۶۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۸ ب.ظ)mohsen@profex.ir نوشته شده توسط:  سلام
من محسن عرب هستم
تحصیلاتم در زمینه نرم افزار است
و چند سالیست که به عنوان توسعه دهنده نرم افزارهای تجاری با زبانهای JAVA و PHP مشغول بکارم.
قصد دارم یک سری آموزش های برنامه نویسی حرفه ای به زبان جاوا را در مانشت شروع کنم.
این آموزش های برای افرادی مناسب است که
تجربه برنامه نویسی حرفه ای ندارند و
می خواهند جاوا را از سطح مبتدی تا سطح متوسط فرا بگیرند
و مهارت های لازم برای بازارکار جاوا را کسب کنند.
البته افرادی که با زبان های برنامه نویسی دیگر آشنا هستند
و قصد شروع جدی کار با جاوا را دارند، هم می توانند از این آموزش ها استفاده کنند.
سعی می کنم این آموزش ها را، بصورت کاملا کاربردی و بر اساس نیاز بازارکار
و البته در عین پوشش کامل و درست مفاهیم پایه، ارائه کنم.
اگر افراد علاقه مند و پر انرژی اعلام آمادگی کنند،
این آموزش ها را از هفته بعد از کنکور ارشد شروع می کنم.
(به احترام دوستان علاقه مندی که الان درگیر کنکورند.)
امیدوارم که قبل از عید مباحث مربوط به J2SE را تمام کنیم
و در بهار FrameWork های Strtus,Hibernate,Spring را کار کنیم
آموزش های بصورت ebook و ویدئو و وبینار (در صورت امکان) ارائه می شود.
روش دقیق ارائه را بعد از اعلام آمادگی علاقه مندان بطور مفصل توضیح خواهم داد.
بجز اعلام علاقه مندی، اگر سوالی هم در مورد مطالب بالا دارید خوشحال می شوم مطرح کنید.

توضیح تکمیلی :
یکی از دوستان در مورد روند آموزش ها سوال خوبی پرسید
و من این متن را نوشتم و بهتر دیدم در اینجا هم بیاورمش.
ببینید ما در جاوا ۳ ویرایش داریم،
J2SE (ویرایش استاندارد)،
J2EE (ویرایش سازمانی)،
J2ME (ویرایش میکرو)
که ویرایش استاندارد، پایه جاواست که شامل مفاهیم پایه و شئ گرایی و Java APIs هستش
و برای شروع جاوا باید از این ویرایش شروع کرد و ما هم همین کار را می کنیم.
ویرایش سازمانی برای ساخت Application بزرگ و سازمانی استفاده می شود،
که چون دسکتاپ نیستند و تحت Browser و تحت شبکه (حالا شبکه داخلی سازمان یا اینترنت) کار می کنند،
به آنها تحت وب می گویند (در برابر نرم افزار دسکتاپ)
که اکثر فریمورک های معروف و قدرتمند جاوا برای این پلتفرم ساخته شده اند.
که حوزه اصلی آموزش های ما و مهمترین نیازهای بازارکار است.
بحث J2ME هم که برای سخت افزارهای فاقد سیستم عامل و میکرو هاست،
امروزه با توجه به وجود اندروید خیلی مورد توجه نیست و من هم بهش نمی پردازم.
در مورد اندروید، علاقه مندان می توانند پس از یادگیری J2SE به سراغ آن بروند.

خیلی عالیه ، من دوران تحصیل یه کم جاوا کار کردم و خیلی علاقه دارم ادامه بدم و بزرگواری می کنی اگه آموزش بدی.منکه پایم شدید.
مرسی
۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ ب.ظ
سلااااااااااااااااااام منم هستم پر انرژی به لطف حق
۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
سلام! Smile
ارزم (پول نه! Big Grin) که باید ببینید اول هم هم سطح هستن یا نه... نه؟
پیش نیازشون چقدر قویه...

همه یک سطح نیستن... Cool
بعدم نوشتین حرفه ای! سنگین نیست برای شروعتون؟ Smile

آقا من ۲ ماه پیش بواسطه یکی از دوستان مستقیم رفتم پیش مدیر آسیاتک گفتم: کار دارید برای ما؟ Big Grin
مدیر گفت: شبکه عملی چقدر بلدید و تجربه دارید؟ Dodgy
گفتم: برنامه نویسی وب بلدم (ای اس پی نت).
گفت: نه! ما مسئول کامل می خوایم. چون خودتون می بینید که اصلا فرصت آموزش نداریم و نیست! Dodgy
حالا اگه گردن شکستم بلد بودم که الان نونم تو روغنم که نه! تو عسل و روغن حیوانی بود! Big Grin Tongue

گذشته از شوخی، خدا خیرتون بده که گامی موثر و مفید بر می دارید... حتی اگه بر ندارید، نیتشو دارید.
بالاخره یه بار اومدم اینجا و دیگه حرفی از خیالبافی (درس های کنکور) ندیدم.
بنظرم مانشت باید یکی از اهداف اصلیش رو البته در صورتی که تداوم داشته که به امید خدا داره، ترویج فرهنگ علم و عمل قرار بده تا صرفا کنکور!

یادمه ۱/۵ ماه پیش، در دانشگاه هنر تهران آقای اخشابی به یکی از دانشجوهای سنتورشون که کم کاری کرده بود و توجیه هم می کرد که من تئوریش رو می دونم، گفتن: "دوست عزیز، اولا بین تئوری و عملی بسیار فاصلست! بسیار! ثانیا شما اگه استاد تئوری موسیقی هم باشید که نیستید، نوازندگی بلد نباشید مانند مکانیک اتوموبیلی می مانید که رانندگی بلد نیست و طبیعتا کارا نیستید و از جامعه و علم موسیقی طرد می شید و همیشه بی اعتماد به نفس هستید."

خوشبختانه چند سالیه که دیگه رشته کامپیوتر در ایران، بُعد صنعتش هم ثروت تصاعدی، هم پیشرفت معنوی، و هم اسم و رسم رو داره و خوشبختانه این روند به سرعت در حال پیشرویه!
خیالبافی هایی که در ایران تدریس میشه، علم در دانشگاه های کشورهای ژرمن زبان و در نهایت آمریکاست که این هدفمندیشون از اون علمه که علم نامیده شده و ما هم متاسفانه نمی دانیم آن اهداف خاص چیست(!!!) و این تنها بی هدفیه دانشگاه های ایران از فارغ التحصیلانشه که واژه علم رو به خیالبافی کاسته!
همانگونه که تمامی ما روز نخستی که اومدیم دبستان، به زور بود و بدون علم از آمدن که الان که عواقبش رو می بینیم!
ما فقط می دانیم که طوطی وار می خوانیم و امتحانش را می دیم و بعد از امتحان هم یادمون میره چی بود(!) چه برسه به اینکه پی اون مطلب بریم... مقاله ای مطالعه کنیم و غیره...
الان خیلی از برنامه نویسان نمی دونن حتی سورت حبابی چیه اصلا!؟ اما چون در عمل بسیار قوی ظاهر می شن، بعد از دو سه سال از ایران به کشورهای مبدا نرم افزار جهان مهاجرت کاری می کنن!

موافقم با شما!

[تصویر:  MySign.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen@profex.ir , ma.y.ma
ارسال: #۶۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ب.ظ
واقعا خیلی لطف می کنید اگه این کار رو انجام بدین ایشالا که خیرش رو ببینین.
۰
۰
ارسال: #۷۰
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط good-wishes.)
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ)mohsen@profex.ir نوشته شده توسط:  خب مسئله خیلی ساده است
شما اول باید ببینی برای آموزشت، طلبه وجود دارد یا نه؟ بعد بری وقت و انرژی بگذاری محتوی تولید کنی!
همین!
البته من اعتراف می کنم که اصلا فکر نمی کردم، پیشنهادم اینقدر مورد توجه قرار بگیره!
فکر می کردم تا بعد کنکور ارشد باید چند تا پست بزنم تا ۲۰ - ۱۰ نفر اعلام آمادگی کنند.

سلام
من والا هر پستی از این تاپیک میاد بالا یه سر میام یه چیزی بگم اما باز منصرف میشم و خیلی خوشبینانه میرم کنار

اما الان که این مورد رو نوشتید ، دوست عزیز ضمن تشکر از شما، ممنون میشم در نظر داشته باشید
قبلا این دست موارد بوده در مانشت که دوستان زودتر اعلام آمادگی کردند ولی ماهها منتظر موندن اما به نتیجه ای نرسیدن و در نهایت همه چیز بی هیچی تمام شده .
و چون یه امر داوطلبانه و انساندوستانه هم هست، عملا هیچ تعهدی برای پیشنهاد دهنده نداره، ولی وقتی که کار انجام نمیشه تبعاتش دامنگیر مدیران میشه و باید پاسخگوی دوستان معترض باشن که چرا جلوی چنین مواردی گرفته نشد

من سعی میکنم به برنامه شما خوش بین باشم و براتون آرزوی موفقیت میکنم اما چون تعداد علاقمندان داره زیاد میشه لازم دیدم از شما بخوام حالا که خودتون داوطلبانه پا پیش گذاشتید، به ساده ترین و سریع ترین شکلی که براتون مقدور هست به برنامه تون جامه عمل بپوشونید و جمع بندیش کنید تا انشاا... نیت خیر شما عملی بشه و دعای خیر دوستان هم پشت سرتون باشه

ضمن اینکه چنین اعلانی هم در مانشت هست که امیدوارم دیده باشید :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در هر صورت از خیرخواهی شما ممنونیم
در پناه حق باشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: فوژان , mohsen@profex.ir , sahar121 , tayebe68
ارسال: #۷۱
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط arezoo1991.)
دوست عزیز واقعا ممنون بابت این لطفتون و اگه امکانش هست به صورت ویدیویی باشه این طوری عالی تر میشه . یه دنیا ممون
۰
۰
ارسال: #۷۲
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
ایـــــن کار تو چـــــــندتا لایک داره؟
.
.
.
هزارتا....
۰
۰
ارسال: #۷۳
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط mohsen@profex.ir.)
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ) نوشته شده توسط:  سلام! Smile
ارزم (پول نه! Big Grin) که باید ببینید اول هم هم سطح هستن یا نه... نه؟
پیش نیازشون چقدر قویه...

همه یک سطح نیستن... Cool
بعدم نوشتین حرفه ای! سنگین نیست برای شروعتون؟ Smile

آقا من ۲ ماه پیش بواسطه یکی از دوستان مستقیم رفتم پیش مدیر آسیاتک گفتم: کار دارید برای ما؟ Big Grin
مدیر گفت: شبکه عملی چقدر بلدید و تجربه دارید؟ Dodgy
گفتم: برنامه نویسی وب بلدم (ای اس پی نت).
گفت: نه! ما مسئول کامل می خوایم. چون خودتون می بینید که اصلا فرصت آموزش نداریم و نیست! Dodgy
حالا اگه گردن شکستم بلد بودم که الان نونم تو روغنم که نه! تو عسل و روغن حیوانی بود! Big Grin Tongue

گذشته از شوخی، خدا خیرتون بده که گامی موثر و مفید بر می دارید... حتی اگه بر ندارید، نیتشو دارید.
بالاخره یه بار اومدم اینجا و دیگه حرفی از خیالبافی (درس های کنکور) ندیدم.
بنظرم مانشت باید یکی از اهداف اصلیش رو البته در صورتی که تداوم داشته که به امید خدا داره، ترویج فرهنگ علم و عمل قرار بده تا صرفا کنکور!

یادمه ۱/۵ ماه پیش، در دانشگاه هنر تهران آقای اخشابی به یکی از دانشجوهای سنتورشون که کم کاری کرده بود و توجیه هم می کرد که من تئوریش رو می دونم، گفتن: "دوست عزیز، اولا بین تئوری و عملی بسیار فاصلست! بسیار! ثانیا شما اگه استاد تئوری موسیقی هم باشید که نیستید، نوازندگی بلد نباشید مانند مکانیک اتوموبیلی می مانید که رانندگی بلد نیست و طبیعتا کارا نیستید و از جامعه و علم موسیقی طرد می شید و همیشه بی اعتماد به نفس هستید."
سلام
ممنونم که خیلی مفصل! نظر دادید
در مورد سطح بچه ها باید بگویم که تفاوت سطح در شیوه آموزش ما مهم نیست
اگر کسی پایه ضعیف تری داشته باشد خب بیشتر کمکش می کنیم
کلاس درس نیست که وقت بقیه گرفته بشود!
ضمنا عجله هم نداریم هر قدر بچه ها انرژی بیشتری بگذارند، بیشتر و سریعتر پیش می رویم.
اما در مورد حرفه ای گری، به نظرم خلا بزرگی بین فضاهای کاری حرفه ای در صنعت و فضاهای دانشگاهی ما وجود دارد
که باعث می شود فارغ التحصیلان چندسالی را صرف پید کردن خودشان در صنعت کنند
معمولا ۳ تا ۵ سال اول کار افراد دور خودشون می گردند و با آزمون و خطا سعی می کنند،
مسیر درست و جایگاه واقعی خودشان را پیدا کنند
اتفاقا حرف من در این آموزش ها اینست که می شود این مسیر را کوتاه تر کرد
تا افراد هزینه و زحمت کمتری برای پیشرفت در مسیر شغلی شان متحمل شوند
من فکر می کنم اگر افراد مسیر درست پیشرفت و کسب مهارت را زودتر پیدا کنند
می توانن با تلاش و پشتکار خیلی زود به نقاط خوب برسند
و این موارد قابل آموختن است به شرط وجود آموزش های مفهومی و مهارتی با کیفیت و موثر!
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ) نوشته شده توسط:  خوشبختانه چند سالیه که دیگه رشته کامپیوتر در ایران، بُعد صنعتش هم ثروت تصاعدی، هم پیشرفت معنوی، و هم اسم و رسم رو داره و خوشبختانه این روند به سرعت در حال پیشرویه!
خیالبافی هایی که در ایران تدریس میشه، علم در دانشگاه های کشورهای ژرمن زبان و در نهایت آمریکاست که این هدفمندیشون از اون علمه که علم نامیده شده و ما هم متاسفانه نمی دانیم آن اهداف خاص چیست(!!!) و این تنها بی هدفیه دانشگاه های ایران از فارغ التحصیلانشه که واژه علم رو به خیالبافی کاسته!
همانگونه که تمامی ما روز نخستی که اومدیم دبستان، به زور بود و بدون علم از آمدن که الان که عواقبش رو می بینیم!
ما فقط می دانیم که طوطی وار می خوانیم و امتحانش را می دیم و بعد از امتحان هم یادمون میره چی بود(!) چه برسه به اینکه پی اون مطلب بریم... مقاله ای مطالعه کنیم و غیره...
الان خیلی از برنامه نویسان نمی دونن حتی سورت حبابی چیه اصلا!؟ اما چون در عمل بسیار قوی ظاهر می شن، بعد از دو سه سال از ایران به کشورهای مبدا نرم افزار جهان مهاجرت کاری می کنن!
سیستم آموزش دانشگاهی ما ضعف های خیلی جدی دارد
الان خیلی خیلی سعی کردم مودبانه بگم وگرنه دانشگاه های ما رو ... بگذریم تا کار جای باریک نکشیده
متاسفانه من خودم، بزرگترین ضربه های زندگیم را از نظام آموزشی خوردم که مهمتر از همه، تلف کردن عمر عزیز برای یادگیری چیزهای بیهوده بوده
و اگر روز از ایران بروم فقط یک دلیل دارد و آن اینکه فرزندم در این نظام آموزشی عقب افتاده تحصیل نکند
و بتواند مسیر درست زندگی اش را پیدا کند و با تلاش و پشتکار موفق شود

اصول آموزش به سبک پروفکس
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ☺☺☺☺☺☺☺ , tayebe68
ارسال: #۷۴
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ)mohsen@profex.ir نوشته شده توسط:  ضمنا عجله هم نداریم هر قدر بچه ها انرژی بیشتری بگذارند، بیشتر و سریعتر پیش می رویم.
اما در مورد حرفه ای گری، به نظرم خلا بزرگی بین فضاهای کاری حرفه ای در صنعت و فضاهای دانشگاهی ما وجود دارد
که باعث می شود فارغ التحصیلان چندسالی را صرف پید کردن خودشان در صنعت کنند
معمولا ۳ تا ۵ سال اول کار افراد دور خودشون می گردند و با آزمون و خطا سعی می کنند،
مسیر درست و جایگاه واقعی خودشان را پیدا کنند

واقعا درست فرموید که ۳ تا ۵ سال دور خودشون می گردند!!! این آزمایش و خطاها خیلیه...

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ)mohsen@profex.ir نوشته شده توسط:  سیستم آموزش دانشگاهی ما ضعف های خیلی جدی دارد
الان خیلی خیلی سعی کردم مودبانه بگم وگرنه دانشگاه های ما رو ... بگذریم تا کار جای باریک نکشیده
متاسفانه من خودم، بزرگترین ضربه های زندگیم را از نظام آموزشی خوردم که مهمتر از همه، تلف کردن عمر عزیز برای یادگیری چیزهای بیهوده بوده
و اگر روز از ایران بروم فقط یک دلیل دارد و آن اینکه فرزندم در این نظام آموزشی عقب افتاده تحصیل نکند
و بتواند مسیر درست زندگی اش را پیدا کند و با تلاش و پشتکار موفق شود

دقیقا درست می فرمایید!!! بلی...

[تصویر:  MySign.jpg]
۱
۰
ارسال: #۷۵
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط mohsen@profex.ir.)
(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  سلام
من والا هر پستی از این تاپیک میاد بالا یه سر میام یه چیزی بگم اما باز منصرف میشم و خیلی خوشبینانه میرم کنار

اما الان که این مورد رو نوشتید ، دوست عزیز ضمن تشکر از شما، ممنون میشم در نظر داشته باشید
قبلا این دست موارد بوده در مانشت که دوستان زودتر اعلام آمادگی کردند ولی ماهها منتظر موندن اما به نتیجه ای نرسیدن و در نهایت همه چیز بی هیچی تمام شده .
و چون یه امر داوطلبانه و انساندوستانه هم هست، عملا هیچ تعهدی برای پیشنهاد دهنده نداره، ولی وقتی که کار انجام نمیشه تبعاتش دامنگیر مدیران میشه و باید پاسخگوی دوستان معترض باشن که چرا جلوی چنین مواردی گرفته نشد

من سعی میکنم به برنامه شما خوش باشم و براتون آرزوی موفقیت میکنم اما چون تعداد علاقمندان داره زیاد میشه لازم دیدم از شما بخوام حالا که خودتون داوطلبانه پا پیش گذاشتید، به ساده ترین و سریع ترین شکلی که براتون مقدور هست به برنامه تون جامه عمل بپوشونید و جمع بندیش کنید تا انشاا... نیت خیر شما عملی بشه و دعای خیر دوستان هم پشت سرتون باشه

ضمن اینکه چنین اعلانی هم در مانشت هست که امیدوارم دیده باشید :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در هر صورت از خیرخواهی شما ممنونیم
در پناه حق باشید
سلام
واللا من اعلانی را که لینک دادید، ندیده بودم ولی قبل گذاشتن این تاپیک کمی بدنبال روش مناسب طرح موضوع در تالار گشتم
و در بخش مهارت های مرتبط و در بخش سایر زبان ها هم روبروی مدیر انجمن خالی بود
و بهتر دیدم که یک تاپیک معمولی اعلان کنم که شد این!
حالا هم اگر لازمست با کسی هماهنگ کنم من درخدمتم
اما باید بگویم که من خودم هم با این بازخوردی که از بچه ها دیدم واقعا احساس مسئولیت می کنم
که پیشنهادم را حتما به جای خوبی برسانم
البته واقعا ترس خاصی هم ندارم چون به نظرم انگیزه و انرژی و فرصت کافی برای تهیه این آموش ها دارم
برای من هم بیشتر ارائه محتوای عالی مهم است و زیاد درگیر فرمت های سخت و زمانبر نمی شوم
به هر حال امیدوارم که این آموزش ها پابگیره و مدیران تالار هم از برگزاریش راضی باشند انشاءالله

اصول آموزش به سبک پروفکس
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۱۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۱۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۰۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close