زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد و درد دل دوستان پس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت بهمن ۹۲

ارسال: #۳۱
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ ق.ظ
RE: بحث آزاد و درد دل دوستان پس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت بهمن ۹۲
(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ)sahel_aramesh نوشته شده توسط:  آخه خیلی از دوستانی که مثلا همین آزاد شیراز تکمیل طرفیت قبول شدن و نمیرن !!
خوب اینجوری من که یزد قبول شدم نمیرم اون کسی که شیراز قبول شده نمیره
میشه جایی پیگیر بود که بتونم شیراز برم؟! چون شرایطم طوری نیست که بتونم یزد برم واقعا به کمکتون احتیاج دارم

الان علوم و تحقیقات فارس از آمل و یزد و کرمان و یاسوج و بوشهر و ... دانشجوی مهمان داره، شیراز هم شاید همینطوری باشه
فقط دیدم بچه ها ترم ۱ ،۸ واحد مهمان شدن ، نمیدونم بقیه ترمها هم همینطوره یا نه ؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ق.ظ
سلام
منم هوش مصنوعی بوئین زهرا قبول شدم
از دوستان کسی اونجا قبول شده ؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ق.ظ
سلام

یه سوال می پرسم اول از وجدان خودتون بپرسید بعد جواب بدید
درسته ادم یه ظرفیت از یه دانشگاه رو پر کنه بعد نره؟حالا ازاد پیام نور یا سراسری باشه ایا درسته یا نه ؟
شما که نمی خواستی بری پس چرا پر کردی؟

چرا انقدر راحت حق دیگرانو زیر پا می ذاریم ؟شاید یه نفر دیگه هم اخرین شانسش واسه قبولی همون یه نفر ظرفیتی بوده که شما هدرش دادی؟ شاید متاهله نمی تونه جای دیگه بره شاید مثل من خانواده ش گفتن ازاد فقط شهر خودمون می تونی بری شاید تازه کار پیدا کرده و به احتمال زیاد بین دو راهی کارش و انتخاب شهری به جز شهر خودش کارشو انتخاب کرده و تنها امکان قبولیش اون یک نفر ظرفیتیه که شما هدرش دادی

واقعا وقتی نمی خواستی بری پس چرا پرش کردی؟

اینا رو من نمی گم به خاطر اینکه خودم قبول نشدم نه من خودم مهر ماه قبول شدم ولی این رفتار رو منصفانه نمی بینم

درباره مهمانی هم بد نیست برید از واحد دانشگاه ازاد شهر خودتون پرس و جو کنید شاید بعد از یک ترم مهمانی بدن ؟!

CoolBig Grin
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ☺☺☺☺☺☺☺ , radrad
ارسال: #۳۴
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ
سلام بچه ها من کرمان قبول شدم شبکه میخواستم بدونم که میشه امسالم دوباره امتحان بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه دوباره ثبت نام کنم قبولی کرمان میپره؟؟؟؟
بچه ها لطفا جواب بدید اگه کسی میدونه

باور داشته باش تو مرکز دنیای درون وبیرون خود هستی
۲
۱
ارسال: #۳۵
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ق.ظ
اخهههههههههههههههههه شماها که نمیخواستین برین دانشگاه چرا تکمیل ظرفیت ثبت نام کردین که من قبول نشمممممممممممممممممممم خوبه از قبل هم تو همین تایپیک گفتیماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا که هر کی نمیخواد واقعا بره تکمیلشو ثبت نام نکنههههههههههههههههههههههههه پولتون زیادی کرده بود
عجب ادمهایی هستیناااااااااااااااااااااا
۱۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr , ☺☺☺☺☺☺☺
ارسال: #۳۶
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ
پردیس علوم و تحقیقات اردبیل نرم افزار کسی قبول نشده?من تنهام?

Angelنبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد بلکه دیر یا زود برد با آن کسی است که بردن را باور دارد Blush
۲
۱
ارسال: #۳۷
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ب.ظ
سلام من تازه اومدم
من آشتیان نرم افزار قبول شدم این باره سومه قبول میشم آزاد
دیگه تصمیم گرفتم برم
اگه این ترم نرم از ترم دیگه بخوام برم میشه بدون ثبت نام این ترم؟؟؟؟ شهریه ثابت نصفشو باید بدم
فقط کسی میدونه من از ترم دوم به بعد میتونم تهران مهمان شم؟؟؟
یا همون آشتیان شبکه هم داره من نمیتونم رشتمو جا به جا کنم
؟؟؟؟؟
چه سوال های تخصصی من دارم میپرسم فکر نکنم کسی جواب درست حسابی بده HuhHuh
۳
۱
ارسال: #۳۸
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط فقط خدا.)
سلام.دوستان یه سوال دارم.اگه کسی میدونه یا میتونه تحقیق کنه بم خبر بده،ممنون میشم کمکم کنه..
من تکمیل ظرفیت بهمن واحد سمنان قبول شدم...اما چو بیماری خاص دارم،میتونم انتقالی بگیرم واسه واحد شهر ری...حقیقتا سخت واسم برم سمنان...ممنون میشم بم جواب بدید...

سلام.دوستان یه سوال دارم.اگه کسی میدونه یا میتونه تحقیق کنه بم خبر بده،ممنون میشم کمکم کنه..
من تکمیل ظرفیت بهمن واحد سمنان قبول شدم...اما چو بیماری خاص دارم،میتونم انتقالی بگیرم واسه واحد شهر ری...حقیقتا سخت واسم برم سمنان...ممنون میشم بم جواب بدید
۲
۰
ارسال: #۳۹
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ ب.ظ
من نرم افزار بویین زهرا قبول شدم . کسی میدونه دانشگاش چه جوریه
۱
۰
ارسال: #۴۰
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط arshad91.)
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ق.ظ)sm92 نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ)sahel_aramesh نوشته شده توسط:  آخه خیلی از دوستانی که مثلا همین آزاد شیراز تکمیل طرفیت قبول شدن و نمیرن !!
میشه جایی پیگیر بود که بتونم شیراز برم؟! چون شرایطم طوری نیست که بتونم یزد برم واقعا به کمکتون احتیاج دارم

الان علوم و تحقیقات فارس از آمل و یزد و کرمان و یاسوج و بوشهر و ... دانشجوی مهمان داره، شیراز هم شاید همینطوری باشه
فقط دیدم بچه ها ترم ۱ ،۸ واحد مهمان شدن ، نمیدونم بقیه ترمها هم همینطوره یا نه ؟

ترم یک میگن نمیشه ولی با یه سری مدارک اینا میشه همون ۸ واحد بگید ماده ۲۴ ...فکر میکنم پزشکی باشه البته مهلت نقل انتقال تموم شده

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ)sahel_aramesh نوشته شده توسط:  آخه خیلی از دوستانی که مثلا همین آزاد شیراز تکمیل طرفیت قبول شدن و نمیرن !!

من واقعا ۱۰۰ درصد نمیتونم بگم ولی از ترم دوم به بعد کارتون راحتتره برای مهمان...این ترم کوتاهه ...

اخه به این مسائل کاری ندارن کلا باید طبق آیین نامه باشه ..ترم اول سخت میگیرن...پیگیری کنید شاید بشه...ولی طبق اطلاعات بنده

مهلت نقل انتقالات تموم شده

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ)tat نوشته شده توسط:  سلام من تازه اومدم
من آشتیان نرم افزار قبول شدم این باره سومه قبول میشم آزاد
دیگه تصمیم گرفتم برم
اگه این ترم نرم از ترم دیگه بخوام برم میشه بدون ثبت نام این ترم؟؟؟؟ شهریه ثابت نصفشو باید بدم
فقط کسی میدونه من از ترم دوم به بعد میتونم تهران مهمان شم؟؟؟
یا همون آشتیان شبکه هم داره من نمیتونم رشتمو جا به جا کنم
؟؟؟؟؟
چه سوال های تخصصی من دارم میپرسم فکر نکنم کسی جواب درست حسابی بده HuhHuh

مهمان تهران ممنوع کلا..مگراینکه باید شرایطش بپرسید و دیگر!

از دانشگاه سوال کنی خیالت راحتتره ولی فکر کنم بدون ثبت نامم رزور باشه برای اطمینان بپرسید چون آیین نامه اینا هی عوض میشه!

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۱
۰
ارسال: #۴۱
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ)fahime_h91 نوشته شده توسط:  من نرم افزار بویین زهرا قبول شدم . کسی میدونه دانشگاش چه جوریه

منم همین شرایط رو دارم اگه کسی میدونه لطفا اطلاع رسانن کنه؟
۱
۰
ارسال: #۴۲
۰۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ق.ظ
یه سوال!؟
دانشگاه برا تکمیل ظرفیت ذخیره هم اعلام میکنه؟ پارسال یکی از دوستام از ذخیره تکمیل ظرفیت قبول شد. خواستم ببینم کسی از دوستان اطلاع داره که ذخیره ها رو کی اعلام میکنن؟ من شبستر قبول شدم و میخوام اگه بشه برم ارومیه امروزم رفتم و ثبت نام کردم .آیا امیدی هست که بتونم جا به جا شم؟ اختلاف ترازم هم با نفر آخر قبولی ارومیه ۵۰تا بود و اختالف رتبم با ۱۷
۲
۰
ارسال: #۴۳
۰۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ق.ظ
سلام بچه ها من هوش قزوین قبول شدم با بوشهر جابجا می کنم>>>>>>
۱
۰
ارسال: #۴۴
۰۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ق.ظ
حیف نیست هوش قزوین رو که از اکثر دانشگاههای دولتی تهران هم معتبرتره میخواید با بوشهر جابجا کنید؟

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , ☺☺☺☺☺☺☺ , alice , Breeze , amirpooya
ارسال: #۴۵
۰۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ق.ظ، توسط virtual girl.)
بچه ها اگه بخام همین تکمیل رو رزرو کنم و داشته باشمش ولی بعدن برم چی کارباید کنم ؟ شهریه ثابتو باید بریزم ؟

راهنمایی لطفن

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۰۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۲۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close