زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منبع مناسب برای زبان

ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۸۹, ۰۸:۰۸ ب.ظ
منبع مناسب برای زبان
سلام
ممنون خواهم شد از دوستانی که زبان شان را در کنکور خوب زده اند.روش خوندنشون رو توضیح بدهند.من خودم کتاب ۵۰۴ را تا نیمه برای کنکور امسال خواندم.اما به دلیل کمبود زمان، فرصت نکردم کامل بخوانم 
نظرتون در مورد جزوات پارسه چی هست؟Smile

و هر چه را که بدان امید می رود نزدیک است که برسد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Muhammad1986
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۰۲ ق.ظ
منبع مناسب برای زبان
من چون امتحان GRE هم داده بودم کتاب ۱۱۰۰ بارونز را هم خونده بودم که به درد خورد، ۵۰۴ هم واسه تافل خونده بودم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Afra , h_123 , shirinpeerless
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۱۸ ق.ظ
Exclamation RE: منبع مناسب برای زبان
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۰۲ ق.ظ)MrArsalan نوشته شده توسط:  من چون امتحان GRE هم داده بودم کتاب ۱۱۰۰ بارونز را هم خونده بودم که به درد خورد، ۵۰۴ هم واسه تافل خونده بودم.

کتاب ۱۱۰۰ واسه کنکور ارشد خیلی سنگینه من توصیه نمی کنم

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman , Muhammad1986 , zohre shah , lotus , tayebe68 , shirinpeerless , S - Is
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۵۰ ق.ظ
RE: منبع مناسب برای زبان
سلام,
کتاب های کنکور زیادی برای زبان هست که همشون وقت لازم دارن!
کتاب زبان ارشد انتشارات سیمیا به نظر من کتاب خوبی بود و می تونم بگم تا یک بچه دبیرستانی هم می تونست از نکات گرامریش استفاده کنه(چون متن کتاب فارسی هستش)ولی باید با تکرار و مستمر باشه و تست هم داره...
من کتاب زبان عمومی پارسه رو هم خوندم که تو گرامر به کاملی اون کتاب سیمیا نبود ولی رو مباحثی که به نظر نویسنده مهمتر بود بیشتر مانور داده بود و علاوه بر گرامر رو توانایی رو Reading هم کار میکرد.
کتاب زبان تخصصی پارسه هم به نظرم باید کتاب خوبی باشه ولی من فقط دو تا درس اولش رو خوندم! و سعی داره که شیوه های درست رو برای Reading خوب آموزش بده...
در انتهای کتاب سیمیا هم چند سری لغت (۵۰۴ , لغات مهم) آورده شده... 
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Afra , Raman , Muhammad1986 , baran
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۳۲ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۵۰ ق.ظ)mahdieh-Z نوشته شده توسط:  سلام,
کتاب های کنکور زیادی برای زبان هست که همشون وقت لازم دارن!
کتاب زبان ارشد انتشارات سیمیا به نظر من کتاب خوبی بود و می تونم بگم تا یک بچه دبیرستانی هم می تونست از نکات گرامریش استفاده کنه(چون متن کتاب فارسی هستش)ولی باید با تکرار و مستمر باشه و تست هم داره...
من کتاب زبان عمومی پارسه رو هم خوندم که تو گرامر به کاملی اون کتاب سیمیا نبود ولی رو مباحثی که به نظر نویسنده مهمتر بود بیشتر مانور داده بود و علاوه بر گرامر رو توانایی رو Reading هم کار میکرد.
کتاب زبان تخصصی پارسه هم به نظرم باید کتاب خوبی باشه ولی من فقط دو تا درس اولش رو خوندم! و سعی داره که شیوه های درست رو برای Reading خوب آموزش بده...
در انتهای کتاب سیمیا هم چند سری لغت (۵۰۴ , لغات مهم) آورده شده... 

هیچ کتابی توی گرامر به پای کتاب Grammar in Use نمی رسه. خوندنش رو اکیداً توصیه می کنم. خیلی شیرین و جالب می گه این کتاب گرامر رو!

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Afra , Raman , Muhammad1986 , zohre shah , arman.fr , shirinpeerless , baran , bahman2000
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۲۶ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۰۲ ق.ظ)MrArsalan نوشته شده توسط:  من چون امتحان GRE هم داده بودم کتاب ۱۱۰۰ بارونز را هم خونده بودم که به درد خورد، ۵۰۴ هم واسه تافل خونده بودم.

کتاب ۱۱۰۰ واسه کنکور ارشد خیلی سنگینه من توصیه نمی کنم

کسانی که ۱۱۰۰ براشون سنگینه بعد از ۵۰۴ می تونند برند سر کتاب
Essential Words for the TOEFL
خیلی از لغات این کتاب با ۵۰۴ یکسانه و مرور خوبی براشون میشه از طرفی متردافهایی رو نوشته که اکثر افراد فکر میکنند متردافش اون کلمه نمیشه چونکه اون کلمه با معنای دیگری توی ذهنشون جا افتاده.
۳۰ تا درس داره که در هر کدوم ۱۵ تا لغت گفته.درس اول از صفحه ۳۳ شروع میشه.
کتاب مورد نظر را در ادرس زیر آپلود کردم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پسورد: manesht
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , Afra , engineer2day , h_123 , Mozhgan , montazer , dyako , bright , Raman , Maryam-X , banou , shahram.sh , zohre shah , shirinpeerless , syeedalireza , elixxx , IT.girll
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۴۷ ب.ظ
نقل قول: پسورد: manesht

ای ول!

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , IT.girll
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۵۲ ب.ظ
باسلام من زبانم خیلی ضعیفه به نظرتون اگه کتاب "۵۰۴" + "Word For Toefl" رو بخونم برای لغت کافیه؟
برای گرامر هم یه کتاب داره انتشارات جنگل "آموزش گرامر زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته" رو می خونم.الان که کتاب "grammer in use" معرفی شد کمی مردد شدم.
به نظرتون کتاب "grammer in use" خیلی بهتره؟(از چه لحاظ) یا همین که من دارم کافیه؟

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۵۲ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  باسلام من زبانم خیلی ضعیفه به نظرتون اگه کتاب "۵۰۴" + "Word For Toefl" رو بخونم برای لغت کافیه؟
برای گرامر هم یه کتاب داره انتشارات جنگل "آموزش گرامر زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته" رو می خونم.الان که کتاب "grammer in use" معرفی شد کمی مردد شدم.
به نظرتون کتاب "grammer in use" خیلی بهتره؟(از چه لحاظ) یا همین که من دارم کافیه؟

من شک ندارم که grammar in use از هر کتاب گرامری توی دنیا بهتره. شک نکنید. خیلی سریع هم می تونید این کتاب رو مطالعه نمایید.

در مورد لغت اون دو تا منبع خوبه البته یه سری کتاب دیگه هم هست!! که فعلاً معرفی نمی کنمTongue

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman , kerm
ارسال: #۱۰
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۱۶ ب.ظ
منبع مناسب برای زبان
ممنونم بابت راهنمایی های مفید دوستان Smile
و همینطور هم،تشکر ویژه ،از حامد آقا،بابت آپلود کتاب Essential Words for the TOEFL
پس با یه جمع بتدی در مورد منابع پیشنهادی دوستان به لیست زیر می رسیم:
گرامر:grammer in us
لغات: ۵۰۴ و بعد از آن Essential Words for the TOEFL
اما برای کسب مهارت زبان تخصصی، چه باید کرد؟!! مرور سوالات سال های قبل کافی هست؟
آیا ممکن است کتاب ۱۱۰۰ رو آپلود کنند؟
و آقای تنهایی اگر ممکن است سایر کتاب‌ها را معرفی کنید...

و هر چه را که بدان امید می رود نزدیک است که برسد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman , ana9940
ارسال: #۱۱
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ)Afra نوشته شده توسط:  ممنونم بابت راهنمایی های مفید دوستان Smile
و همینطور هم،تشکر ویژه ،از حامد آقا،بابت آپلود کتاب Essential Words for the TOEFL

فعلاً همین‌ها رو بخونید!!Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman
ارسال: #۱۲
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۳۶ ب.ظ
منبع مناسب برای زبان
من خودم اگه واسه کنکور بود ۱۱۰۰ را نمیخوندم جون خیلی سخته،چون GRE میخواستم بدم خونده بودمش ولی Hit Ratesh توی کنکور امسال بالا بود.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Afra
ارسال: #۱۳
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۴۷ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ)Afra نوشته شده توسط:  ممنونم بابت راهنمایی های مفید دوستان Smile

۱۱۰۰ را هم آپلود کردم ولی اگر زبانتون ضعیفه نرید سراغش! یک شبه نمیشه راه ۱۰۰ ساله رو طی کرد!
اگر واقعا می خواید زبانو ۱۰۰ درصد بزنید باید باز هم لغت بخونید مثلا بعدش برید سراغ ۴۰۰۰ نوشته Jeff Kolby و این روند همینطور ادامه داره.
لینک دانلود ۱۱۰۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پسورد‌: manesht
{نیاید بگید که ۴۰۰۰ هم لینکشو بزارم چون اون دیگه واقعا بدردتون نمی خوره!)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Afra , engineer2day , h_123 , dyako , bright , Raman , Maryam-X , fatemehkh
ارسال: #۱۴
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۳۶ ب.ظ
منبع مناسب برای زبان
با سلام...

ببخشید میخواستم بدونم اگر این کتابهای لغت زبان(مثل ۵۰۴ و TOEF و ۱۱۰۰ لغت یا ...) رو به صورت موازی بخونیم (هر روز تعداد مشخصی لغت از هر کدوم) و با روش لایتنری کارایی لازم رو نداره!!!! حتما باید یک کتاب رو کامل بخونیم بعد بریم سراغ کتاب بعدی؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۳۶ ب.ظ)narsis نوشته شده توسط:  با سلام...

ببخشید میخواستم بدونم اگر این کتابهای لغت زبان(مثل ۵۰۴ و TOEF و ۱۱۰۰ لغت یا ...) رو به صورت موازی بخونیم (هر روز تعداد مشخصی لغت از هر کدوم) و با روش لایتنری کارایی لازم رو نداره!!!! حتما باید یک کتاب رو کامل بخونیم بعد بریم سراغ کتاب بعدی؟؟

با توجه به اینکه هر کتابی بر اساس نظم منطقی خودش درس‌ها رو چیده و در دروس بعدی سعی داره که آموخته های قبلی شما رو به نوعی تثبیت بکنه. مثلاً کلمات دروس قبل رو تکرار کنه بهتره که کتاب‌ها رو موازی نخونید. سعی کنید که یه کتاب خوب رو درست بخونید.

جعبه لایتنر خیلی خیلی موثر هستش در یادگیری زبان. من خودم هنوز هم از این روش استفاده می کنم

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: h_123 , Raman , ana9940 , zohre shah , tayebe68 , Iranian Wizard

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۴۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۵۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۳۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۷۶۹ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۶۲ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۰۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۱۱۱ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۹۱ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۴۷ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۱۱ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close