زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلام آخر درباره موسسات برگزار کننده آزمون های آزمایشی(نظرات از سال ۹۰ تا ۹۲)

ارسال: #۳۱
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۴۱ ق.ظ
کلام آخر درباره موسسات برگزار کننده آزمون های آزمایشی
موضوع یقه گیری نیست. اهل اینکارها نیستیم. ولی بحث منطقی یک چیزه و حرف بیهوده و اتهام زدن یک چیز دیگه. اگه قرار باشه هر کس هر حرفی الکی بزنه که نمیشه. اینجوری باید هر ساعت در هر گوشه این سایت منتظر یک حرف بی دلیل باشیم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , پشتکار , sir_ams
ارسال: #۳۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۶ ب.ظ
سلام

طبق ایمیل ای که من از پارسه دریافت کردم هزینه آزمون های پارسه = ۴۴۰ هزار تومان است.
ایمیل پارسه:
نقل قول: سلام
جناب آقای ...
هزینه آزمون ۴۴۰۰۰۰۰ریال میباشد
برای کسب اطلاعات بیشتربا شماره۸۴۳۸۸ تماس حاصل فرمایید
بااحترام ...

طبق اطلاعات سایت مهستان( پوران پژوهش )
اکثر شهرهای ایران نمایندگی دارند و هزینه آزمون ۲۰۰ هزار تومان بدون بسته آموزشی
نمایندگی‌ها ... باید شهر خودتان را انتخاب کنید ...
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از نظر هزینه مهستان خیلی بهتره !

بنظر شما دوستان کجا شرکت کنیم ؟ مهستان یا پارسه ؟
کسی در مورد بسته آموزشی مهستان اطلاعاتی دارد ؟( ۲۲۰ هزار تومان )

لطفا دوستانی که اطلاعات دارند راهنمایی کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , omid69 , sir_ams
ارسال: #۳۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۰۸ ب.ظ
RE: کلام آخر درباره موسسات برگزار کننده آزمون های آزمایشی
(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ب.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  بنظر شما دوستان کجا شرکت کنیم ؟ مهستان یا پارسه ؟
کسی در مورد بسته آموزشی مهستان اطلاعاتی دارد ؟( ۲۲۰ هزار تومان )

لطفا دوستانی که اطلاعات دارند راهنمایی کنند

اگه دوباره دوستی نیاد و ما و مانشت رو متهم نکنه طبق اون چیزایی که من فهمیدم با توجه به جامعه آماری و اینکه رتبه های برتر اکثرا شرکت کننده پارسه هستند به نظر من اگه از نظر هزینه مشکل ندارید پارسه ثبتنام کنید ولی اگه مشکله براتون یه آزمون دیگه ثبتنام و جامع پارسه رو ثبتنام کنید
قیمت ۴۴۰ با جزوه و کتاب هست؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn , پشتکار , sir_ams
ارسال: #۳۴
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  [quote='kavehn' pid='34839' dateline='1311671761']

همین امروز به من ایمیل زدن و وقت نکردم با مرکز پارسه تماس بگیرم. با یکی از دوستام صحبت کردم می گفت هزینه آزمون‌ها و کتاب ۴۹۰ است.

در مورد آزمون های مهستان( پوران پژوهش )تهیه بسته آموزشی اجتناب ناپذیر است !!! طبق تحقیقات من براساس همین بسته آموزشی امتحان می گیرند و سرفصل جدا نمی دن . این برداشت من بود از یکی دو ساعت زیر رو کردن سایت مهستان. بنابراین هزینه ثبت نام مهستان ۴۲۰ هزار تومان می شود.

نظر شخصی‌: قصد دارم فقط آزمون های جامع پارسه ثبت نام کنم به دلیل جامعه آماری بالا .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , پشتکار , sir_ams
ارسال: #۳۵
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  [quote='kavehn' pid='34839' dateline='1311671761']

همین امروز به من ایمیل زدن و وقت نکردم با مرکز پارسه تماس بگیرم. با یکی از دوستام صحبت کردم می گفت هزینه آزمون‌ها و کتاب ۴۹۰ است.

در مورد آزمون های مهستان( پوران پژوهش )تهیه بسته آموزشی اجتناب ناپذیر است !!! طبق تحقیقات من براساس همین بسته آموزشی امتحان می گیرند و سرفصل جدا نمی دن . این برداشت من بود از یکی دو ساعت زیر رو کردن سایت مهستان. بنابراین هزینه ثبت نام مهستان ۴۲۰ هزار تومان می شود.

نظر شخصی‌: قصد دارم فقط آزمون های جامع پارسه ثبت نام کنم به دلیل جامعه آماری بالا .

بررسی منم میگه آزمون پوران فقط بر اساس کتابهای خودشه( بسته آموزشی اونم حتماً سر فصلش مثل کتاباش هست دیگه) یعنی بر اساس شماره فصل از اول شروع میکنن و تا آخر پیش میرن.
من برنامه آزموناش رو دیدم که مثلاً ۲۵% اول از چیا میاد، برنامه واقعاً مزخرفیه!!!
اما خود آزموناش بد نیست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn , پشتکار , sir_ams
ارسال: #۳۶
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۰ ب.ظ
سلام دوستان
آنهایی که پارسه می خواهند بروند فقط یادتان باشد گول رتبه هایی که در پارسه می آورند نخورند
جون پارسه جز آن دسته از موسساتی است که سوالات آزمونهاش عین جزوه هایی که از موسسه پارسه میگیرید است
خصوصا دروس مدیریت و شبکه در رشته آیتی که با جزوه هاش مو نمیزند
ولی آزمون های تعاونی سنجش و ماهان این طور نیست
حتما به همه پیشنهاد میکنم آزمون اخر سنجش را ثبتنام کنید تا با عوض شدن تیپ سوالات، خودتان را قبل کنکور محکد
جدی زده باشید..
با دو سه بار شرکت در آزمون پارسه تیپ سوالات دستتون میاد..
موفق بایشد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , sir_ams
ارسال: #۳۷
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ ب.ظ
سلام . به نظر من و طبق اطلاعاتی که از دانشجویان پارسال گرفتم( خودم رودررو باهاشون صحبت کردم) ازمونهای پارسه تایید نمی کردند و به نظرشون تستهاش مشکل داره. توصیه اکثر اونها ازمونهای نصیر یا مهستان بود . من هم چند تا دفترجه رو از مهستان پارسال رو دیدم در بعضی درسها مثل الگوریتم و معماری تستهای بسیار جوندار و جدیدی بود . به طوریکه من در کتابهای پوران ندیدم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ارمان , پشتکار , sir_ams
ارسال: #۳۸
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۴ ب.ظ)samane43 نوشته شده توسط:  سلام . به نظر من و طبق اطلاعاتی که از دانشجویان پارسال گرفتم( خودم رودررو باهاشون صحبت کردم) ازمونهای پارسه تایید نمی کردند و به نظرشون تستهاش مشکل داره. توصیه اکثر اونها ازمونهای نصیر یا مهستان بود . من هم چند تا دفترجه رو از مهستان پارسال رو دیدم در بعضی درسها مثل الگوریتم و معماری تستهای بسیار جوندار و جدیدی بود . به طوریکه من در کتابهای پوران ندیدم

اتفاقا من هم یکی از آزمونای پارسال ماهان رو دیدم سوالات خوبی داشت ولی وقتی جامعه آماری قوی نباشه چه فایده
در ضمن همه اونهایی که میگفتن سوالات پارسه غیر استاندارده تعبیرشون این بود که سوالات پارسه بسیار سخت طرح میشه تا اکثر افراد نتونن پول ثبتنامشون رو پس بگیرن حالا مگه سوالات امسال کنکور (مخصوصا توی دروسی مثه سیستم عامل و معماری) استاندارد بود؟
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ ب.ظ، توسط raminbarca.)
من آزمونای پارسه شرکت می کردم، رتبه هام بین ۲ تا ۳۲ شد و تو کنکور هم ۲۵ شدم. تو ۲ تا آزمون جامع آخرش هم ۲۰ و ۳۲ شدم. یکی دیگه از دوستام هم رتبه ش همون حدود آزمونای پارسه شد، اما تضمین نمی کنم که رتبه تون معتبر هست یا نه. سوالاش تو بعضی درس‌ها خوبه تو بعضی‌ها نه. مثلاً ریاضی هاش نزدیک بود به کنکور (البته من ریاضی مهندسی اصلاً نخوندم، نمی دونم سوالای اون چطوری بود) اما ساختمان ربط زیادی نداشت، یا معماری. تو یه سری درس‌ها هم طراح هاش مشکل داشتن، مثلاً آزمون نبود که تو الکترونیک دیجیتال و VLSI سوال غلط نیاد. تو منطقی هم غلط داشت بعضی آزمونا. حالا نمی دونم بقیه موسسه‌ها از این نظر چطوری هستن، اما با همه‌ی اینا به نظرم جامعه‌ی آماری مهمتر از شبیه بودن سوالای آزمون به سوالای کنکوره. آزمون نباید زیادی پرت باشه که کلاً نتایج عوض شه (که پارسه نیست، حداقل واسه کنکور ۹۰ که من شرکت کردم نبود) اما عین کنکور بودنش یا فقط استاندارد بودنش فرق زیادی نداره به نظر من. شما ۶-۷ ماه درس می خونین و تستای متنوع می زنین، ۸ تا آزمون چه کسری از این زمان می شه که حتماً بخوایم تو اونا هم تست جدید ببینیم. تو آزمونا مهم اینه که بدونیم نسبت به بقیه در چه حدی هستیم، نسبت به قبل چقدر پیشرفت یا پسرفت داشتیم، انگیزه واسه خوندن داشته باشیم و چیزای دیگه مثل اینا، تست جدید رو می شه با گرفتن دفترچه‌ی آزمونای یه موسسه هم دید.
مهم اینه که هدف ما موفقیت تو کنکور باشه و از آزمون واسه سنجیدن سطح فعلیمون استفاده کنیم، اگه هدف بشه موفقیت تو آزمون خب ممکنه به تبعش یه نتیجه‌ی کاذب بگیریم و از هدف اصلی دور بشیم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , پشتکار , p kh , saba7 , sir_ams , pita
ارسال: #۴۰
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۴۱ ب.ظ
پارسه اصلا قیمتش منطقی نیست. میخواد پول خونش را هم بگیره. من رفتم میگم فقط میخوام آخرین مرحله آزمونش را بدم میگه میشه ۳۹۰ تومن. یعنی ۱ مرحله آزمون جامع ۳۹۰ تومن و تمام مراحل و جزوه و کتاباش ۴۹۰ تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خداییش اصلا نمیصرفه . یکی کمک کنه این تسلط هم که قیمتش خوبه را که هم کسی قبول نداره میگین جامعه آماریش کمه. کجا برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita
ارسال: #۴۱
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۱ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  پارسه اصلا قیمتش منطقی نیست. میخواد پول خونش را هم بگیره. من رفتم میگم فقط میخوام آخرین مرحله آزمونش را بدم میگه میشه ۳۹۰ تومن. یعنی ۱ مرحله آزمون جامع ۳۹۰ تومن و تمام مراحل و جزوه و کتاباش ۴۹۰ تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خداییش اصلا نمیصرفه . یکی کمک کنه این تسلط هم که قیمتش خوبه را که هم کسی قبول نداره میگین جامعه آماریش کمه. کجا برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام به نظر من ازمون نصیر شرکت کن . اینطور که مشخصه با توجه به تعداد دانشجوهای زیادی که داره حتما جامعه اماری خوبی هم داره . من ازشون پرسیدم گفتند که امسال طراحاهای خیلی مهمی براشون تست طرح می کنند و جامعه اماریشون هم خوبه
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , jameshenas , sir_ams
ارسال: #۴۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۳ ق.ظ
چرا موسسه مهستان هنوز بودجه بندیه آزمونهاش رو نزده ؟؟؟؟از دوستانی که در موسسه مهستان کلاس دارند میشه بپرسن خبر تکمیلیشو بدن .مرسی منظور از مهستان همون پوران پژوهش هست

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال: #۴۳
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۱ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  پارسه اصلا قیمتش منطقی نیست. میخواد پول خونش را هم بگیره. من رفتم میگم فقط میخوام آخرین مرحله آزمونش را بدم میگه میشه ۳۹۰ تومن. یعنی ۱ مرحله آزمون جامع ۳۹۰ تومن و تمام مراحل و جزوه و کتاباش ۴۹۰ تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز
پارسه همیشه اوایل ثبت نام همین رو میگه منم پارسال پاییز تماس گرفتم گفت دوتا آزمون جامعش ۲۵۰ تومن ولی هفته قبل شروع آزمون ۹۹ تومن ثبت نام میکرد
در ضمن من سال پیش برای همین قیمتی که شما میگی رفتم اکسین(سنجش تکمیلی) کل آزموناش ۲۴۰ تومن من چون دانشگاه دولتی میرفتم تخفیف داد ۱۸۰ هزار تومن ثبت نام کردم
ولی سوالای آزموناش مزخرف همه کپی برداری سالهای قبل و تازه همون هم بر طبق بودجه بندیشون نبود

قبول دارم پارسه گرونه ولی باقی هم ...
البته ماهان هم به نظرم بد نیست منتها چون درگیرش نبودم و سوالاتش رو هم ندیدم نظر نمیدم
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۳۲ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۱ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  پارسه اصلا قیمتش منطقی نیست. میخواد پول خونش را هم بگیره. من رفتم میگم فقط میخوام آخرین مرحله آزمونش را بدم میگه میشه ۳۹۰ تومن. یعنی ۱ مرحله آزمون جامع ۳۹۰ تومن و تمام مراحل و جزوه و کتاباش ۴۹۰ تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز
پارسه همیشه اوایل ثبت نام همین رو میگه منم پارسال پاییز تماس گرفتم گفت دوتا آزمون جامعش ۲۵۰ تومن ولی هفته قبل شروع آزمون ۹۹ تومن ثبت نام میکرد
در ضمن من سال پیش برای همین قیمتی که شما میگی رفتم اکسین(سنجش تکمیلی) کل آزموناش ۲۴۰ تومن من چون دانشگاه دولتی میرفتم تخفیف داد ۱۸۰ هزار تومن ثبت نام کردم
ولی سوالای آزموناش مزخرف همه کپی برداری سالهای قبل و تازه همون هم بر طبق بودجه بندیشون نبود

قبول دارم پارسه گرونه ولی باقی هم ...
البته ماهان هم به نظرم بد نیست منتها چون درگیرش نبودم و سوالاتش رو هم ندیدم نظر نمیدم

امیدوارم امسال هم همین اتفاق بیفته . پس من منتظر ارزون شدنش هستم. شد شد نشد هم اصلا کنکور آزمایشی نمیدم . این پول زوره ما اصفهانیها هم از این پولا نداریم خرج یه کنکور آزمایشی کنیم.

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرادی , sir_ams
ارسال: #۴۵
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۹ ب.ظ
سلام

یک سوال:

آیا پاسخ نامه کنکورهای آزمایشی سازمان سنجش بصورت تستی هست یا تشریحی؟

متشکرم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۰۲ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۴۸ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۶ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۶۶ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۰۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۸۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close