زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حل سوالات تخصصی هوش کنکور ۹۳ کامیپوتر/ توسط masoud67

ارسال: #۱۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ق.ظ
RE: حل سوالات تخصصی هوش کنکور ۹۳ کامیپوتر/کاملا تشریحی
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  راجع به سوال ۱۱۲
شما یک درخت با ۴ گره و ۳ تا یال به صورت خط صاف در نظر بگیر (حداقل ۳ تا گره داره، همبند می باشد و بدون جهت) متوجه می شی که گزینه ۲ که حالت "کلی" (و نه ممکن) در نظر گرفته غلط می باشد
قطر این گراف که گفتید چنده ؟

New LifeHeart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli
ارسال: #۱۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط mahdi-313.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  حل سوالات تخصصی هوش مصنوعی توسط خودم با رویکرد حل مسئله و پاسخ کاملا تشریحی در حد بوندسلیگا

این جوابها واسه خودمه و تقریبا همون چیزهایی هست که سر جلسه تو مخم اومد ولی احتمال غلط بودنشون صددرصد زیاده.
کسی نظری داره، انتقاد پیشنهاد ، بگه ، ولی من گوش نمیدم Wink

مداراشو حل نکردم چون ارزش حل کردن نداشت Big Grin
طراحی الگورتیمش درصد غلط بودن جوابهام بالای ۱۰۰ هست. پس اگه با گزینه ای که شما زدید یکی نبود سکته نزنید
هوش هم که به قول دوستمون .AI ادبیات فارسی بود

من هم فایل PDF گذاشتم و هم فایل WORD . البته اگه کسی خواست تو فایل ورد دست ببره ، بهم بگه تا شماره حساب بدم چون حق شیطونی محفوظ است و پیگرد قانونی دارد
ایشالا شریف

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

متاسفانه پاسخنامه شما در بعضی موارد اشکالات اساسی داره و بعضی از صورت سوال ها رو با دقت مطالعه نکردی! کما اینکه بنده هم از این سوتی ها داده ام.
ای کاش دوستان سال بالایی موفق یا مدیران سایت هم کمکی می کردند و پاسخنامه تشریحی درستی رو با حوصله و خارج از جو کنکور حل می کردند

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  راجع به سوال ۱۱۲
شما یک درخت با ۴ گره و ۳ تا یال به صورت خط صاف در نظر بگیر (حداقل ۳ تا گره داره، همبند می باشد و بدون جهت) متوجه می شی که گزینه ۲ که حالت "کلی" (و نه ممکن) در نظر گرفته غلط می باشد
قطر این گراف که گفتید چنده ؟

قطر گراف عبارت است از ماکزیمم یال موجو در گراف هست (مقسمی) (سرچ شود در گوگل)

محمدپیامبرخدا،وکسانی که بااوینددربرابرکفارسرسخت وبایکدیگرمهربانند،آنانرابینی که رکوع و سجده میکنندوجویای فضل وخشنودی خداهستندنشانشان اثرسجده ایست که برچهره آنهاست،اینست وصفشان در تورات،ودرانجیل،چون کشتی هستند که جوانه بزندوآن جوانه محکم شودوبرپاهای خودبایستدوکشاورزان رابه شگفتی وادارد
ارسال: #۱۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  متاسفانه پاسخنامه شما در بعضی موارد اشکالات اساسی داره و بعضی از صورت سوال ها رو با دقت مطالعه نکردی! کما اینکه بنده هم از این سوتی ها داده ام.
ای کاش دوستان سال بالایی موفق یا مدیران سایت هم کمکی می کردند و پاسخنامه تشریحی درستی رو با حوصله و خارج از جو کنکور حل می کردند

دوستان سال بالایی یعنی مثلا اونایی که سال سوم چهارمشونه دارن کنکور میدن؟! Big GrinTongue

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , saeed.rasouli
ارسال: #۱۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  ببخشید من به نظرم سوال ۱۱۳ نباید = داشته باشه :-؟ Smile))
چون خودم بدون مساویشو زدم Smile)))

تو clrs خواستم بگردم همین که بازش کردم این صفحه اومد متاسفانه مساوی داره

گویا طراح سوال سعی کرده حالگیری از کسانی که فرمول حفظ کرده اند بنماید! خدا رو شکر من فرمولش یادم نمونده بود Big Grin

محمدپیامبرخدا،وکسانی که بااوینددربرابرکفارسرسخت وبایکدیگرمهربانند،آنانرابینی که رکوع و سجده میکنندوجویای فضل وخشنودی خداهستندنشانشان اثرسجده ایست که برچهره آنهاست،اینست وصفشان در تورات،ودرانجیل،چون کشتی هستند که جوانه بزندوآن جوانه محکم شودوبرپاهای خودبایستدوکشاورزان رابه شگفتی وادارد
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , saeed.rasouli
ارسال: #۲۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط Amoojan.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  قطر گراف عبارت است از ماکزیمم یال موجو در گراف هست (مقسمی) (سرچ شود در گوگل)
قطر یعنی بزرگترین فاصله بین دو گره از گراف!
البته بزرگترین فاصله بین کوچکترین فاصله یک گره از سایر گره ها!Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: amirid , saeed.rasouli
ارسال: #۲۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  شما یک درخت با ۴ گره و ۳ تا یال به صورت خط صاف در نظر بگیر (حداقل ۳ تا گره داره، همبند می باشد و بدون جهت) متوجه می شی که گزینه ۲ که حالت "کلی" (و نه ممکن) در نظر گرفته غلط می باشد

این گرافی که شما واسه گزینه دو گفتی ، قطر ۳ داره. گزینه دو گفته قطر گراف حداکثر ۲ باید باشه

New LifeHeart
ارسال: #۲۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  متاسفانه پاسخنامه شما در بعضی موارد اشکالات اساسی داره و بعضی از صورت سوال ها رو با دقت مطالعه نکردی! کما اینکه بنده هم از این سوتی ها داده ام.

دوستان سال بالایی یعنی مثلا اونایی که سال سوم چهارمشونه دارن کنکور میدن؟! Big GrinTongue

عرض کردم "دوستان سال بالایی موفق"

سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , saeed.rasouli
ارسال: #۲۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۳ اگر آخر سوال رو درست خونده باشی گفته فرض کنید Ci+1, i =0
و این یعنی (min i<=k<=j(Ci,k-1 , CK+1,n وقتی i = k برابر است با ۰ و این کار محاسبات رو اشتباه خواهد کرد!
این فرضی که گرفته جز فرضهای اصلی درخت دودویی بهینه است و همین فرض فرمول کوچکتر مساوی داره
C[i,i]=Pi
C[i+1,i]=0

New LifeHeart
ارسال: #۲۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ق.ظ، توسط mahdi-313.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  شما یک درخت با ۴ گره و ۳ تا یال به صورت خط صاف در نظر بگیر (حداقل ۳ تا گره داره، همبند می باشد و بدون جهت) متوجه می شی که گزینه ۲ که حالت "کلی" (و نه ممکن) در نظر گرفته غلط می باشد

این گرافی که شما واسه گزینه دو گفتی ، قطر ۳ داره. گزینه دو گفته قطر گراف حداکثر ۲ باید باشه

خب من هم می گم گزینه ۲ به همین علت غلطه!

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۳ اگر آخر سوال رو درست خونده باشی گفته فرض کنید Ci+1, i =0
و این یعنی (min i<=k<=j(Ci,k-1 , CK+1,n وقتی i = k برابر است با ۰ و این کار محاسبات رو اشتباه خواهد کرد!
این فرضی که گرفته جز فرضهای اصلی درخت دودویی بهینه است و همین فرض فرمول کوچکتر مساوی داره
C[i,i]=Pi
C[i+1,i]=0

باز هم تا کلیدها نیاد هیچی معلوم نیست
البته بنده از زحمت های شما تو تحلیل مسائل و وقتی که گذاشتی به شخصه تشکر می کنم

سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , saeed.rasouli
ارسال: #۲۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط masoud67.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  شما یک درخت با ۴ گره و ۳ تا یال به صورت خط صاف در نظر بگیر (حداقل ۳ تا گره داره، همبند می باشد و بدون جهت) متوجه می شی که گزینه ۲ که حالت "کلی" (و نه ممکن) در نظر گرفته غلط می باشد

الان چی شد. من گیج شدم Huh
شما یه گراف با قطر دو مثال بزن که پیمایش هاش یکی نباشه Cool. چرا گراف با قطر ۳ مثال زدی؟

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  اگر یادت باشه یکی از موسسات پارسال یه پاسخنامه داد بیرون که میانگین درصدای پاسخنامه بعد از آمدن کلید سنجش ۴۰ درصد محاسبه شد
قول بهت میدم انحراف معیار حلی که من گذاشتم با کلیدهای سنجش زیر ۵ درصده Big Grin

New LifeHeart
ارسال: #۲۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  

الان چی شد. من گیج شدم Huh
شما یه گراف با قطر دو مثال بزن که پیمایش هاش یکی نباشه Cool. چرا گراف با قطر ۳ مثال زدی؟

برای اینکه ایشون یه فرمول کلی داده "قطر گراف G حداکثر ۲ است"
و من مثال نقض میارم تا نشون بدم جمله ای که گفته غلطه
نه اینکه مثالی رو بیارم که جمله اش رو تایید کنه Smile

ارسال: #۲۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  باز هم تا کلیدها نیاد هیچی معلوم نیست
البته بنده از زحمت های شما تو تحلیل مسائل و وقتی که گذاشتی به شخصه تشکر می کنم
من نمیگم من حتما درست میگم Smile
کلا تو این مبحث تسلط ندارم و اون فرض درخت بهینه را از این جا گفتم . با توجه به اون ماتریسه.

New LifeHeart
ارسال: #۲۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۳ اگر آخر سوال رو درست خونده باشی گفته فرض کنید Ci+1, i =0
C[i,i]=Pi
C[i+1,i]=0

نه متاسفانه اینطوری که بنده در کتاب پوران دارم مشاهده می کنم
راجع به C[i,i]=Pi : این فرض درسته
ولی راجع به C[i+1,i]=0 : بنده چنین فرضی رو ندیده ام تا کنون!
اگر شما از منبع خاصی دیدی به بنده اطلاع بده

ارسال: #۲۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ق.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  برای اینکه ایشون یه فرمول کلی داده "قطر گراف G حداکثر ۲ است"
و من مثال نقض میارم تا نشون بدم جمله ای که گفته غلطه
نه اینکه مثالی رو بیارم که جمله اش رو تایید کنه Smile
درسته. درسته. بدجور گیج زدم. Tongue
من تو حال و هوای واژه ممکن اون دو تا گزینه بودم.
پس هم ۲ غلطه و هم ۴ . احتمالا طراح هم مثل من گیج شده بوده

افشین خوشحال باش که اگه این سوالو حذف نکن، حداقل یه تاثیر مثبتی بهش میدن به کسانی که ۲ یا ۴ زده باشن

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , izadan11 , saeed.rasouli
ارسال: #۳۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ق.ظ
اون سوال زمانبندی کارها با ددلاین چرا di نمیشه؟ (فک کنین روش خواهشن:دی)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۶,۰۰۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۰۱۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۲۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۷۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۱,۳۰۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۵۱۷ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۸۳ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  بهترین منابع هوش مصنوعی برای کنکور ارشد marvelous ۳ ۵,۱۷۵ ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منابع تخصصی شغل تحلیل گر سیستم Hamedudk ۱ ۲,۹۴۶ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۳,۲۷۰ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close