زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پرسش ۱۸۵۰ تومانی کنکور کار‌شناسی ارشد وزیر را زمین‌گیر می‌کند؟

ارسال: #۷۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ ق.ظ
احتمال زیاد سوالات دوباره مطرح میشه
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima.sr68
ارسال: #۷۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ ق.ظ
RE: پرسش ۱۸۵۰ تومانی کنکور کار‌شناسی ارشد وزیر را زمین‌گیر می‌کند؟
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  اومدم بخوابم خوابم نبرد واقعا نمیدونم چیکار کنم
حتی نمیتونم دو دقیقه فکر کنم که باشه سال دیگه با هر سختی شده میخونم اگه میتونستم اعتماد کنم باز خودمو گول میزدم و اطمینان میکردم ولی به نظرم سال دیگه هم هیچ تصمیمی نیست واقعا متاسفم برای وقتی که هدر دادم

باهاتون شدیدا موافقم.ازکجا سال دیگه نریم سرجلسه سوالای عمومی و مشترک و ایندفعه سخت بدن اونوقت فرق منی ک خوندم و اونی ک نخونده چیه؟؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۲
۰
ارسال: #۷۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ق.ظ)matias نوشته شده توسط:  بچه ها کم لطفی نکنین سازمان سنجش هم کلی زحمت کشیده ..شما فکر کنم با نظام آموزشی مشکل دارین سر سازمان سنجش خالی میکنین البته کلی ایراد داره ها مثلا خودم سر تعداد سوالای علوم امسال اعصابم داغونه اما اینا زحمت هم میکشن
به شخصه خودم آقای توکلی رو خیلی قبول دارم کسی که بعد از بازنشستگی هم داره کار میکنه.. یعنی عشق و علاقه داره به کارش

به شخصه اگر از این پول ها و قدرتا به منم بدن حاضر از گور بیام بیرون با این عشق وعلاقه کار کنم بازنشستگی که چیزی نیست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , sahar bano , minami , elham joon , tabassomesayna
ارسال: #۷۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  این اگه واقعیت داشته باشه چکار باید کرد تکلیف چیست اخه اینجوری که نمیشه
با توجه به موضع ضعیف وزیر در مجلس و متن خبر که خوندین در صورت صحت داشتن الان وزیر استیضاح هم شده بود Smile

سلام به همگی و خسته نباشید.
منم این قضیه رو شنیدم. اول یک معذرت خواهی از طرف "گیلانی ها" از سایر دوستانم بکنم چوت یه جورایی به خاطر اینکه ما بچه های شمال کشور هم بتونیم راحت تر امتحان بدیم کنکور عقب افتاد و این حرف و حدیث ها پیش اومد.امیدوارم راضی باشید ازمون.
دوم اینکه به نظر من توی هر سازمانی بالاخره حداقل کسی یا کسانی هستد که به هر طریقی دنبال منافع شخصی(نه صرفاً مادی) خودشونند و برای رسیدن به این هدف هرکاری میکنند و اگر این قضیه صحیح باشه چیزی نیست که اولین بار باشه رخ بده.

ولی من واقعاً میدونم چقدر واسه اجرای فرایند بزگزاری آزمون و سختی ها و حساسیت هایی که داره یه عده زحمت میکشند شاید هیچکدوم از اونها هم رییس و معاون و فلان پست نباشد،از همین مراقبها بگیر(چه خوب چه بد) تا آبدارچی عزیز اون موسسه ی برگزاری آزمون که ۴ ساعت از همه ی ما زودتر رفت اونجا تا شرایط رو محیا کنه.
من برای مجموعه ی این فرایند احترام قایلم و سازمان سنجش نیز از این قاعده مستثنی نسیت. به احترام کسانی که زحمت کشیدن هم ایکاش که "ادمین" عزیزمون یک تاپیک باز میکرد و تقدیر میشد از بعضیها. یادمون باشه کنکور امسال سخت بود همه هم اینو میدونیم، اما واسه همه سخت بود !! ( به جز احتمالا اون عده ی محدود که مسولیت کارشون با خودشون،انشالله که صحت نداره!)
خواهشاً نارحتیمونو و مسولیت خودمون رو بر عهده ی دیگران نذاریم و با توکل به خدا منتظر باشیم که حق به حقدار برسه. من فارغ ار هر نتیجه ای که برام پیش بیاد میگم خدا رو شکر، دقیقاً ۱۱ ماه درس کنکوری خوندم و منم حقمه که به یه نتیجه برسم اما اگر نتیجه هم باب میل من نبود میگم خدایا شکرت...
با آرزوی سربلندی همتون بچه های گل
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: helena , tarane1992 , minami , sorenamusic
ارسال: #۸۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ق.ظ
تو حوزه ی امتحانی ما یه اتفاقی افتاد برام کلی سوال بود البته ربطی به موضوع این تاپیک نداره
ردیف کناری من ۶ تا صندلی (۳ تا غایب بودن ۳ تا حاضر) دفترچه دوم نداشتن ، کلی آدم جمع شدن یه ۱۰-۱۵ مین هم اینا دفترچه نداشتن بعد فک کنم کد سوالاشونو خوندن از دفترچه ی غایبین بهشون دادن
میشه دفترچه گم شه یا نباشه؟
به اینا وقت اضافه میدن؟
یکیشون طفلی خیلی استرس داشت
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , fatima.sr68
ارسال: #۸۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ق.ظ
تقصیر شمالی ها چیه
شما تقصیری ندارید

مشکل از جاهای دیگه هستش
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima.sr68 , Aref Safari
ارسال: #۸۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ق.ظ، توسط admin.)
دوستان به آزمون تنها شبه لو رفتن وارد شده. خیلی جدی نگیرید. اگه اتفاقی که توی آزمون دستیاری افتاد، اینجا تکرار شده باشه بدون شک آزمون باطل می‌شه. با توجه به موضع ضعیف وزیر حتی اگه ۱ درصد هم احتمال تقلب باشه شک نکنید که آزمون مجدد برگزار خواهد شد. باز تاکید می‌کنم همین که تا الان خبری نشده نشان دهنده کذب بودن این حرف‌هاست.
اما در مورد اسکن‌های خوشکل دفترچه‌ها، سازمان سنجش با چند تا سازمان دیگه گویا قراردادهایی داره و اون هم در اختیار گذاشتن یک نسخه از دفترچه پس از آزمون هست. طبیعیه که دفترچه‌ها خط‌خوردگی نداشته باشند.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: kh.jafarzade , مورتن , sahar bano , Amoojan , mahtab69 , sand , tayebe68 , FAM , fatima.sr68 , Aref Safari
ارسال: #۸۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ق.ظ، توسط fsi2013.)
[تصویر:  254706_57279557720260841902.jpg]
[/quote]
اینکه ۹۳ نیست!
[/quote]
اگر موضوع بحث دوستان این لینک و عکسی باشه ک شما گذاشتی جریان تقلب به طور کلی منتفیه!
چون اینجا نوشته سوالات سال ۹۲
اتفاقا من بعد از کنکور واسه یکی از دوستام سوالای ۹۳ عمران رو سرچ زدم و دقیقا به همین سایت رسیدم و وقتی دیدم قیمت گذاشته گفتم بیخیال کی پول بده به اینا.بعد که یه کم دقت کردم دیدم که بالاش نوشته سال ۹۲/
یعنی شما لینک ۹۳ رو کلیک میکنی و میرسی به صفحه ی سوالات ۹۲
به نظرم بیشتر از اونکه این موضوع فروش سوالات کنکور باشه ، کلاهبرداری های عادیه که سایت های مختلف انجام میدن.نکته جالب اینه که هیچ کدومتون که قبلا این و دیدین هم نخریدین!بالاخره بالاترین جامعه اماری دانشجوهای کامپیوتر مانشتی هستن اگ اینجا کسی نباشه با سند و مدرک این موضوع رو ثابت کنه دیگ فکر نکنم کسی باشه که بتونه ثابت کنه.ثابت کردن این موضوع هم کار ساده ای نیس.مثلا یه نفر باید این سوالارو همون موقع به عنوان مدرک آپلود میکرد.مثلا اگر توی یه جایی مثل جی میل یا یاهو یا drop box ..به نظرم نمیخواد به دلتون بد راه بدین .حداقل از بچه های مانشت اگر کسی بود دانلود کرده باشه حتما اونو میذاشت.یعنی حداقل می تونیم این دید خوب رو نسبت به اونایی اینجا هستن داشته باشیم
مورد بعدی اینه که سایت ها چند روز قبل از یه امتحان مطلبی با عنوان دانلود سوالات میذارن.مثلا خودم شده بخوام سوالات نهایی سال سوم رو واسه کسی بگیرم بعد سرچ کردم و وارد سایتی شدم و متوجه شدم لینک سوالات امتحاناتی که هنوز برگزار شدن رو گذاشتن،و تهش نوشتن به زودی قرار خواهد گرفت.پس اینکه گوگل میتونه این جور سایت ها رو تو سرچ بیاره چیز عجیبی نیست. کسی که اینو گذاشته توی سایتش به نظر میرسه چون دانشجو ها سرچ میکنن سوالات ارشد ۹۳ اومده این اسمو گذاشته که دفترچه ۹۲ رو بفروشه.یعنی چیزی که هست اینه که بالای اون عکس گذاشته سوالات سال ۹۲ و تا کسی واقعا اثبات نکنه به همون روش هایی که بهتون گفتم یعنی تاریخ قبل از امتحان یه نفر این و آپلود کرده باشه که بشه از طریق تاریخی که این سایت های معتبر میدن قابل استناد باشه.
پس به نظر من خیلی احتمالش ضعیفه تقلبی بوده باشه.وقتی واسه دانلود سوالای عمران البته بعد از کنکورشون سرچ زدم به این سایت رسیدم و وقتی به همچین قیمتی برخوردم تنها تفکرم اون لحظه این بود که اگر بخوای بری امتحان کاغذی شو هم بخری همینقد بیشتر نمیشه چرا بخوای پول مفت بدی به اینا.
خلاصه یا تقلبی در کار نبوده که بهتره با همین دید برید جلو که اذیت نشید یا هم تقلبی بوده ولی صداش در نمیاد.

HeartTongue
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: PanizIr
ارسال: #۸۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ق.ظ)fati_mah نوشته شده توسط:  تو حوزه ی امتحانی ما یه اتفاقی افتاد برام کلی سوال بود البته ربطی به موضوع این تاپیک نداره
ردیف کناری من ۶ تا صندلی (۳ تا غایب بودن ۳ تا حاضر) دفترچه دوم نداشتن ، کلی آدم جمع شدن یه ۱۰-۱۵ مین هم اینا دفترچه نداشتن بعد فک کنم کد سوالاشونو خوندن از دفترچه ی غایبین بهشون دادن
میشه دفترچه گم شه یا نباشه؟
به اینا وقت اضافه میدن؟
یکیشون طفلی خیلی استرس داشت

کناری من دیدم بیکاره داره دیوارو نیگاه میکنه، بش چشمک زدم گفتم چته شروع کن دیگه، گفت من ITثبت نام کردم دفترچم مهندسی نرم افزاره :-D گفتم مرد حسابی IT دیروز بود که. گفت توو کارت من زده بود جمعه، گفتم توو همون کارتت زده رشته امتحانیتو :-D گفت بابا من فقط تاریخو نیگاه کردم.
کلا نمیدونم شاید داشت هزیون میگفت ولی به هر حال دلم براش سوخت چون غم توو نگاهش بود

من برای چیزایی که میخوام میجنگم... نمیزارم چیزی که مال منه، نصیب کسی دیگه بشه
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fati_mah , sand , mortez28
ارسال: #۸۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ق.ظ، توسط eh3an2010.)
منم هم تکذیب میکنم سوالی لو نرفته یعنی خداییش کاملا حواسم بود ولی این طراح سوال مشترک همش میگف برم دست به آب ولی نه ما مثل داداشیم به هم اعتماد داریم بنده خدا طراح سوال تخصصی هام درگیری ذهنی داشت همش اس ام اس میداد طراح زبانم با تلفن همش خارجی حرف میزد من متوجه نشدم چی میگف خلاصه جو قرنتینه + و ایمن بود و اصلا امکان لو رفتن سوال نبود یعنی متاسفانه شرایطش فراهم نشد دیگه شرمنده کسایی شدیم که دنبال سوالا بودن ، البته میگن یکی سوالا رو دونه ۱۸۵۰ فروخته بنده خدا شاید قسط وامش عقب افتاه بوده شما خودتونم حتما تو شرایط سخت زندگی بودین ممنون میشم ایشون رو درک کنین.
بعد ۱۰ ماه درس خوندن شما بگو بخندم یا گریه کنم ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima.sr68
ارسال: #۸۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ق.ظ
اینقدر به قیمت نیگاه نکنید، وقتی پرونده رفته وزارت اطلاعات،یعنی دیگه از یه شایعه کوچیک یا ادعای کذب قضیه بزرگتره. وقتی طرف شماره حساب داده یعنی میخواسته لو بره. و این قیمت کم هم واسه اینه که این سوالا رو به عنوان نمونه سوال فروخته. یعنی ملت به عنوان نمونه سوال خریدنش، کی میاد برای یه نمونه سوال پولی بیشتر از این بده. قضیه کاملا سیاسی هستش، مشخصه
و درباره سازمان سنجش هممون میدونیم که دکترا گزینشی هستش،یعنی اصن مهم نیس شما همه تستارو درست بزنی یا غلط، در نهایت افرادی بصورت گزینشی انتخاب میشن. ولی کارشناسی ارشد اصن به نظر نمیاد گزینشی باشه. دو دلیل عمده داره، اولیش اینه که اکثر دانشگاهای مثه شریفو تهرانو فردوسی ... پردیس دارن، که اقازادها میتونن برن اونجا بصورت پولی مدرک کارشناسی ارشدشونو از دانشگاه شریف یا ... بگیرن پس نیازی به این همه سختی کشیدن نیس. دوم اینکه دانشجوهای ارشد اونقدرا سیاسی نیستن و توو سیاست نمیرن.یعنی اکثر نمایندها دکتر هستن(مثلا) کم پیش میاد با مدارک کارشناسی و ارشد توو سیاست بخوان برن که اونم اکثرا رد صلاحیت میشن ;-)

من برای چیزایی که میخوام میجنگم... نمیزارم چیزی که مال منه، نصیب کسی دیگه بشه
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahtab69 , fatima.sr68 , parande27 , mostafa23 , nlp@2015 , ☺☺☺☺☺☺☺
ارسال: #۸۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ق.ظ
منم زیاد باور نمی کنم این دعواهای زرگری رو
ولی دوستان عزیزی که می گید مجلس با هر کلکی که شده میخواد وزیر رو استیضاح کنه !

عنایت داشته باشید که این وزیر از همین مجلس رای اعتماد گرفته !
یعنی نصفی از مجلس قبولش دارن !!

حالا چه جوری میخوان با یه ادعا مضحک ۱۸۰۰ تومنی استیضاحش کنن ؟
دیگه انقدرا هم الکی نیست !

۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aref Safari
ارسال: #۸۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ق.ظ، توسط fifa2020.)
شاعر میگه برو کار کن مگو چیست کار !!!!

هیچ وقت نگفته برو درس بخون مگو چیست درس Smile بیخیال بشینید یه کار آفرینی کنید با یکم سرمایه درست میشه همه چیز

البته میگم کار آفرینی کنید با یکی دو ساعت فکر نیستا یکم تلاش یکم صبوری صبور بودن خیلی مهمه که ما ایرانی ها کم استفاده میکنیم ازش Wink

انسان موفق کسی است که در انتها پیروز شود نه در ابتدا .
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahanmanesh , tayebe68 , matias , fatima.sr68 , ☺☺☺☺☺☺☺
ارسال: #۸۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ب.ظ
اطلاعیه سایت کندو در مورد لو رفتن سوالات

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منم حرفاشون رو تایید میکنم که لینکای ارشد ۹۳ اون وبلاگ غیر فعال بود و به مرور فعال میشد
۲
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , Amoojan
ارسال: #۹۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط tayebe68.)
شب قبل کنکور یک نفر تو مانشت لینک این وبلاگو گذاشته بود. می خواست سوالای آیتی رو ازش بخره
پرسیده بود بچه ها به نظرتون بخرم یا کلاهبرداریه
یه نفر دیگه جواب داده بود کلاهبرداریه ، نوشته مهندسی کامپیوتر ۹۳ رو هم داره ، این که فرداست...
همون شب رفتم تو این وبلاگ کذایی، ولی چون کنکورم صبح تموم شده بود حتی کنجکاوی هم نکردم!

من اون شب از ساعتای ۹ تا ۳، ۴ صبح تو اینترنت بودم بعید می دونم سوالات اینقدر بی سر و صدا لو رفته باشن ! اون هم سوالای کامپیوتر که نصف بچه هاشون!! تو مانشت عضون
امیدوارم که فقط یه پاپوش توخالی باشه و حقیقت نداشته باشه تا تلاش ها به هدر نره

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahtab69 , FAM , fatima.sr68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۳۲ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۵۵ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۸۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۵۰۵ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۴۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۵۱۴ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۶۷۶ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۷۴ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۳۴۳ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close