زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!!

ارسال: #۱۶۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ب.ظ
RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!!
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ب.ظ)Aida92 نوشته شده توسط:  شما که درصدات مثل منه !!!! احتمالا رتبمون تو یه رنجه.Wink

نه دیگه من توی معدل ضعف شدیدی دارم! شوما معدلت چند بید؟!Big Grin
چه جالب منم معدلم خوب نیست ۱۵/۰۱
اما اگه معدل رتبه ۳۰ پارسال رو نگاه کنی ۱۴ بوده یه نگاه به کارنامش بندازین بد نیست!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , Amoojan
ارسال: #۱۶۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ
این انصاف نیست از ناراحتی میخوام سرمو بکوبم به دیوار. رشته خودم افتضاح شد اونم بعد اینهمه خوندن انوقت مبانی مدیریت که اصلا نداشتیم و یه صفحه هم نخونده بودم زدم ۶۰ درصد. چطوری سوال درمیارن؟ عدالت کجاست ؟؟؟؟!!!!

دل مسوزان که ز هر دل به خدا راهی هست * هر که را هیچ به کف نیست به دل آهی هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli
ارسال: #۱۶۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ، توسط alagh.)
خداحافظ کنکور ۹۳
خیلی باهامون بد رفتاری کردی
نمیبخشمت
سال بعد میکوبم تو دهنت کثافت!! البته اگه انرژی برام باقی گذاشته باشی

زبان ۱
ریاضی ۱۸
مشترک ۲۰
تخصصی هوش ۱۶

من نمیدونم چرا بعد کنکور انقد لفظ بیانم زشت شده Smile
من خیلی دختر خوبی بودم Smile

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  انالله و انا الیه راجعون
زبان ۱۰
ریاضی ۲۷
مشترک ۳۲
تخصصی ۳۳
Tongue

ولی کلید اولیه سنجش هم چندتا غلط داشت. منتظر بمونم تا کلید نهایی بیاد و ببینم بهتر میشم یا نه. چون از هر قسمت (مشترک ، تخصصی و ریاضی) یه دونه سوال الکی غلط حساب شد واسم Sad

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  ریاضی ۳۰
مشترک ۳۹
تخصصی هوش ۲۰
من زیاد درصدهام واسم مهم نبود چون همون روز اول فهمیدم گند زدم و اون چیزی که دلم میخواست نشد، ولی دلم واسه تو سوخت و مخصوصا واسه تخصصی هات. چون حس میکردم افشین دیگه پرچم دار همه باشه
البته همینها هم خوبه ایشالا نتیجه ها بیاد و بریم تهران. از فکر شیراز بیا بیرون Big Grin
ما که امسال قبول نشدیم ولی از ته دلم میخوام که شماها خوب قبول بشید..خدا بزرگه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , Amoojan , mahdiazadbar , nazanin2020
ارسال: #۱۶۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ب.ظ
معدل تاثیر داره، من طبق بررسی خودم گفتم و توو پست اولم هم اشاره کردم
من خیلی از کارنامه ها رو سیو کردم، تاثیر معدل رووی رتبه های ١ تا ٣٠ حتی ٥٠ خیلی خیلی ناچیزه، چون ترازشون خیلی با رتبه های بعدیشون فاصله داره رقابت خاصی بینشون نیست( بازم اعلام میکنم که اگر شما هم کارنامه های زیادی رو ببینین به همین نتیجه میرسین) به قول دوستمون همون نفر ٣٠ پارسال که معدلشون ١٤و خوورده ای بوود و من همچنان منتظرم بیان مصاحبهSmile))
من از سنجش هم پرسیدم اما واقعا خیلی عجیبه که انقدر سر معدل میپیچونن و جواب درستی نمیدن، به من جواب دادن که معدل تاثیر مثبت روی نمره ی علمی داره
-----------------
شرط میبندم رتبه تون خیلی خوبه حالا شریف نشد امیرکبیرSmile اما واقعا براتون خوشحالم که جزو کسایی هستین که اینروزا خوشحالن

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , saeed.rasouli
ارسال: #۱۷۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ب.ظ
وای خدایا چرا کسی جواب منو نمیده؟!!!!!!!!!!!!
زبان سفید
ریاضی ۳۷
مشترک۱۸
تخصصی نرم افزار ۳۶ تا ۴۰

بنظرتون امیدی به روزانه هست؟؟؟خواهشا جواب بدین
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , ایزدی
ارسال: #۱۷۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ب.ظ)۸۸۱۴۹۸۰۴ نوشته شده توسط:  وای خدایا چرا کسی جواب منو نمیده؟!!!!!!!!!!!!
زبان سفید
ریاضی ۳۷
مشترک۱۸
تخصصی نرم افزار ۳۶ تا ۴۰

بنظرتون امیدی به روزانه هست؟؟؟خواهشا جواب بدین

بخاطر ٤ شدن ضریب تخصصی و دیدن کارنامه های سالهای قبل و اگر درصداتون همین بمونه آره به نظر من امیدی هست چرا که نه؟!Smile البته تهرانشو نمیدونم

سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , 88149804 , nazanin2020
ارسال: #۱۷۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ب.ظ
دوستان دفترچه ها چندتاست؟ شاید ۴ تا A,B,C,D و هر کدام تجزیه شود به رمزهای دیگر ؟ نظر شما چیست؟
ارسال: #۱۷۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  معدل تاثیر داره، من طبق بررسی خودم گفتم و توو پست اولم هم اشاره کردم
من خیلی از کارنامه ها رو سیو کردم، تاثیر معدل رووی رتبه های ١ تا ٣٠ حتی ٥٠ خیلی خیلی ناچیزه، چون ترازشون خیلی با رتبه های بعدیشون فاصله داره رقابت خاصی بینشون نیست( بازم اعلام میکنم که اگر شما هم کارنامه های زیادی رو ببینین به همین نتیجه میرسین) به قول دوستمون همون نفر ٣٠ پارسال که معدلشون ١٤و خوورده ای بوود و من همچنان منتظرم بیان مصاحبهSmile))
من از سنجش هم پرسیدم اما واقعا خیلی عجیبه که انقدر سر معدل میپیچونن و جواب درستی نمیدن، به من جواب دادن که معدل تاثیر مثبت روی نمره ی علمی داره
-----------------
شرط میبندم رتبه تون خیلی خوبه حالا شریف نشد امیرکبیرSmile اما واقعا براتون خوشحالم که جزو کسایی هستین که اینروزا خوشحالن
معدل فقط روی پذیرش نهایی تو دانشگاه تاثیر داره یا روی رتبه هم تاثیر داره دوستان؟

ارسال: #۱۷۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ)mohamadmo نوشته شده توسط:  دوستان دفترچه ها چندتاست؟ شاید ۴ تا A,B,C,D و هر کدام تجزیه شود به رمزهای دیگر ؟ نظر شما چیست؟

تا پارسال که همین ۴ تا بود
ارسال: #۱۷۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ب.ظ
من که الان پشیمونم که چرا واسه it نخوندم.

وقت کردید یه سر به درصداشون بزنید.

به نظرم رقابت با بچه های کامپیوتر سخت از بچه های it !!!

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , nlp@2015
ارسال: #۱۷۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  من که الان پشیمونم که چرا واسه it نخوندم.

در عوض ظرفیت ها ی it خیلی کمتره
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , Amoojan
ارسال: #۱۷۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط A V A.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  معدل تاثیر داره، من طبق بررسی خودم گفتم و توو پست اولم هم اشاره کردم
-----------------
معدل فقط روی پذیرش نهایی تو دانشگاه تاثیر داره یا روی رتبه هم تاثیر داره دوستان؟

معدل تاثیر مثبت روی نمره کل دارد( رووی کارنامه)

سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Amoojan , saeed.rasouli
ارسال: #۱۷۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  من که الان پشیمونم که چرا واسه it نخوندم.

آره ، ولی اگه سیر نزولی که ظرفیت های کامپیوتر از ۹۱ گرفتن ادامه پیدا کنه ، فکر کنم امثال ظرفیت ها با هم برابر بشه.

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , saeed.rasouli
ارسال: #۱۷۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ
سوال ۶۸ مدیریت باید حذف شه...به نظرم منظور سوال این بوده کدام گزینه غلط است چون ۳تا گزینه ۱ ۲ ۴ درستن هر ۳تا..کجا باید اعتراض کنیم؟البته من سر جلسه اینو فهمیدمو سوالو جواب ندادم اما به هر حال باید حذف شه..

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۸۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  من که الان پشیمونم که چرا واسه it نخوندم.

آره ، ولی اگه سیر نزولی که ظرفیت های کامپیوتر از ۹۱ گرفتن ادامه پیدا کنه ، فکر کنم امثال ظرفیت ها با هم برابر بشه.
والا نرم افزارم ظرفیتش پایینه دست کمی از آی تی نداره. ولی هوش خیلی بهتره وضعیتش!

سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , saeed.rasouli

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۴۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۴ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۹۸ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۸۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close