زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!!

ارسال: #۲۵۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ب.ظ
RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!!
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ)sharif1394 نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  پارسال
زبان صفر
ریاضی ۳۹/۵۸
مشترک ۴۳/۰۶
هوش ۳۹/۵۸
رتبه ۳۵

درصدای امسال من

زبان ۲۷ درصد
ریاضی ۴۵ درصد
مشترک ۴۴ درصد
هوش ۶۶ درصد

یعنی شریفم؟ Big Grin
یکی میشه اینو برام توضیح بده؟
پس پارسال کجا رفته؟ نکنه سال سومی بوده؟

فک کنم ایشون کارنامه رتبه ۳۵ را با درصدای امسال خودشون مقایسه کردن نه اینکه درصداشون پارسال اونجوری بوده و امسال اینجوری...

خدایا...

از این به بعد هرچی تو بگی، هرچی تو بخوای ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli
ارسال: #۲۵۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ب.ظ)Yasan نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ)sharif1394 نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  پارسال
زبان صفر
ریاضی ۳۹/۵۸
مشترک ۴۳/۰۶
هوش ۳۹/۵۸
رتبه ۳۵

درصدای امسال من

زبان ۲۷ درصد
ریاضی ۴۵ درصد
مشترک ۴۴ درصد
هوش ۶۶ درصد

یعنی شریفم؟ Big Grin
یکی میشه اینو برام توضیح بده؟
پس پارسال کجا رفته؟ نکنه سال سومی بوده؟

فک کنم ایشون کارنامه رتبه ۳۵ را با درصدای امسال خودشون مقایسه کردن نه اینکه درصداشون پارسال اونجوری بوده و امسال اینجوری...
آهان. مقایسه پارسال و امسال دور از منطق هست. ولی به نظر میرسه ایشون رتبه اش بهتر از ۳۵ بشه. چون من کارنامه های ۹۲ را در مانشت دیدم کنکور امسال درصدهای مشترک و تخصصی بدتر بوده تا درصدهایی که تو این تاپیک گذاشتند
ارسال: #۲۵۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ ب.ظ
آره، ببخشید نا مفهوم نوشتم. اون مال دوستم است. کارنامشو دارم.

اون الان هوش شریف می خونه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharif1394
ارسال: #۲۵۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ ب.ظ)kamyar.safari نوشته شده توسط:  سلام بچه ها. من فکر کنم درصدام اینجوری باشن. به نظرتون امیدی به پیام نور یا غیرانتفاعی هست؟
زبان سفید
ریاضی ۱۰
مشترک ۳۰
تخصصی نرم ۲۵
Undecided

بچه ها خواهشن یه "آره" یا یه "نه" به من بگید، به نظرتون با این درصدام امیدی به حداقل پیام نور یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ Cool
ارسال: #۲۶۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ ب.ظ)kamyar.safari نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ ب.ظ)kamyar.safari نوشته شده توسط:  سلام بچه ها. من فکر کنم درصدام اینجوری باشن. به نظرتون امیدی به پیام نور یا غیرانتفاعی هست؟
زبان سفید
ریاضی ۱۰
مشترک ۳۰
تخصصی نرم ۲۵
Undecided

بچه ها خواهشن یه "آره" یا یه "نه" به من بگید، به نظرتون با این درصدام امیدی به حداقل پیام نور یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ Cool

غیر انتفاعی ۱۰۰% قبولی
به شبانه هم امید داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , kamyar.safari , nazanin2020 , ladymj
ارسال: #۲۶۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ ب.ظ)kamyar.safari نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ ب.ظ)kamyar.safari نوشته شده توسط:  سلام بچه ها. من فکر کنم درصدام اینجوری باشن. به نظرتون امیدی به پیام نور یا غیرانتفاعی هست؟
زبان سفید
ریاضی ۱۰
مشترک ۳۰
تخصصی نرم ۲۵
Undecided

صد در صد به نظر من شما به روزانه یا شبانه هم امید داشته باش.
ولی پیام نور و غیر انتفاعیت صد در صده
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , kamyar.safari , maryam.raz , nazanin2020
ارسال: #۲۶۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ)mehrdad4all نوشته شده توسط:  دوستان اینا درصدای منه با توجه به کلید سازمان سنجش:
زبان ۳۰
ریاضی ۳۰
مشترک ۳۵
تخصصی هوش -۲
(واسه رتبه زیر ۱۰۰ خونده بودمSad) با این درصدا که مطمینا حتی شبانه شهرستان هم قبول نمیشم.
اگه کلید تخصصی هوش تصحیح بشه جا داره تا ۱۰ درصد بیاد بالا. به نظرتون اونوقت امیدی دارم که شبانه شهرستان قبول بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم درصدای پارسالمه که رتبم ۱۶۰۰ شده بود:
زبان ۷۶
ریاضی ۱۰
مشترک ۱۰
تخصصی نرم افزار ۱۵

خدا خودش رحم کنه.
پارسال زبان ۷۶ زدید امسال ۳۰؟؟حیف نباشهSmile
ارسال: #۲۶۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ)mehrdad4all نوشته شده توسط:  دوستان اینا درصدای منه با توجه به کلید سازمان سنجش:
زبان ۳۰
ریاضی ۳۰
مشترک ۳۵
تخصصی هوش -۲
(واسه رتبه زیر ۱۰۰ خونده بودمSad) با این درصدا که مطمینا حتی شبانه شهرستان هم قبول نمیشم.
اگه کلید تخصصی هوش تصحیح بشه جا داره تا ۱۰ درصد بیاد بالا. به نظرتون اونوقت امیدی دارم که شبانه شهرستان قبول بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم درصدای پارسالمه که رتبم ۱۶۰۰ شده بود:
زبان ۷۶
ریاضی ۱۰
مشترک ۱۰
تخصصی نرم افزار ۱۵

خدا خودش رحم کنه.
پارسال زبان ۷۶ زدید امسال ۳۰؟؟حیف نباشهSmile

پارسال زبانش از امسال خیلی آسونتر بود. پارسال اول از همه زبان رو زدم بعد رفتم سراغ بقیه(بزرگترین اشتباه رو کردمSad) ولی امسال زبان رو گذاشتم آخر از همه بزنم که وقت کم آوردم و ۲ تا از ریدینگ ها رو از دست دادم(که خیلی مهم نیست). Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , ladymj , bahar1369
ارسال: #۲۶۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط akbarww.)
سلام

زبان سفید
ریاضی ۴%
مشترک ۳۰%
نرم ۴۵%

تو رو خدا یکی بگه با این درصد ها احتمال اینکه روزانه بیارم هست یا نه ؟

کسی نیست جواب منو بده ؟؟

سلام

ریاضی ۴%
مشترک ۳۰%
نرم ۴۵%

زبان سفید
ریاضی ۴%
مشترک ۳۰%
نرم ۴۵%

وای ی ی ی ی ی ی
خدا ا ا ا ا ا اا ا ا ا منو بکش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چون هیچکی بهم جواب نمیده
گریه
ارسال: #۲۶۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط mohamadmo.)
Wink لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!!
Huhچطوری درصدهایتان را حساب کرده اید؟ بر اساس کلید سنجش؟ولی کلید سنجش حداقل ۲۰ تا اشتباه دارد که اگر اصلاح شوند درصدها خیلی تفاوت می کنند مثلآ من مشترک ۱۵ درصد زدم ولی اگر اشتباهات اصلاح شود می شود ۳۵ درصد حالا من کدام را در مانشت بنویسم؟ خواهشمندم جواب دهید.

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ب.ظ)akbarww نوشته شده توسط:  سلام

زبان سفید
ریاضی ۴%
مشترک ۳۰%
نرم ۴۵%

کسی نیست جواب منو بده ؟؟

سلام

ریاضی ۴%
مشترک ۳۰%
نرم ۴۵%

زبان سفید
ریاضی ۴%
مشترک ۳۰%
نرم ۴۵%

وای ی ی ی ی ی ی
چون هیچکی بهم جواب نمیده
گریه
احتمالآ شبانه کرمان یا یزد ویا روزانه شهرهایی مثل بندرعباس کردستان بوشهر اگر این گرایش را بیاورند.Tongue
ارسال: #۲۶۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ

زبان سفید
ریاضی ۴%
مشترک ۳۰%
نرم ۴۵%

کسی نیست جواب منو بده ؟؟

سلام

ریاضی ۴%
مشترک ۳۰%
نرم ۴۵%

زبان سفید
ریاضی ۴%
مشترک ۳۰%
نرم ۴۵%

وای ی ی ی ی ی ی
چون هیچکی بهم جواب نمیده
گریه

به نظرم شما با این درصدا(با توجه به ضریب ۴ شدن دروس تخصصی) حتما روزانه میاری،. ان شا الله. یکی از دوستای من تو کنکور پارسال با این درصدا(زبان ۳۰ و ریاضی ۶ و مشترک ۲۷ و تخصصی نرم ۲۵) رتبش شده بود ۶۰۰. امسال مشترک سخت تر بود به نظرم نباید مشکل خاصی داشته باشین.(البته به نظرم کلید سازمان سنجش خیلی ایراد داره و درصدا خیلی عوض میشه!)
ارسال: #۲۶۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ
Huhچطوری درصدهایتان را حساب کرده اید؟ بر اساس کلید سنجش؟ولی کلید سنجش حداقل ۲۰ تا اشتباه دارد که اگر اصلاح شوند درصدها خیلی تفاوت می کنند مثلآ من مشترک ۱۵ درصد زدم ولی اگر اشتباهات اصلاح شود می شود ۳۵ درصد حالا من کدام را در مانشت بنویسم؟ خواهشمندم جواب دهید.
ارسال: #۲۶۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ)mohamadmo نوشته شده توسط:  Huhچطوری درصدهایتان را حساب کرده اید؟ بر اساس کلید سنجش؟ولی کلید سنجش حداقل ۲۰ تا اشتباه دارد که اگر اصلاح شوند درصدها خیلی تفاوت می کنند مثلآ من مشترک ۱۵ درصد زدم ولی اگر اشتباهات اصلاح شود می شود ۳۵ درصد حالا من کدام را در مانشت بنویسم؟ خواهشمندم جواب دهید.

هر سال بچه ها نصف سوالای سنجش رو میگن غلطه... از غلط های علمی گرفته تا اشتباهات تایپی! اما معمولا سنجش ۲ ، ۳ تا رو ترتیب اثر میده... پارسال که دیگه کلی غلط گرفته بودن ملت و واقعا هم غلط های فاحشی بود ، سنجش رکورد زد و ۵ تا رو اصلاح کرد. اونم فکر کنم ۲تا حذف بود و ۳تا تاثیر مثبت.Smile
اون سابقه ای رو که من از سنجش دیدم اینه که غلط های تایپی رو ترتیب اثر نمیدن. حتی سوالی که صورتش نقص داره رو کاملا حذف نمیکنه تاثیر مثبت میده مثل سوال معماری (نانو) سال پیش. شما فکر کن سوال چقدر باید داغون باشه که سنجش حذف کنه...
سنجش برای تغییر کلید خیلی سخت میگیره... زیاد روی تغییرات زیاد حساب باز نکنید.

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , nazanin2020 , bahar1369
ارسال: #۲۶۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط mehrdad4all.)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ)mohamadmo نوشته شده توسط:  Huhچطوری درصدهایتان را حساب کرده اید؟ بر اساس کلید سنجش؟ولی کلید سنجش حداقل ۲۰ تا اشتباه دارد که اگر اصلاح شوند درصدها خیلی تفاوت می کنند مثلآ من مشترک ۱۵ درصد زدم ولی اگر اشتباهات اصلاح شود می شود ۳۵ درصد حالا من کدام را در مانشت بنویسم؟ خواهشمندم جواب دهید.

زبان سفید
ریاضی ۴%
مشترک ۳۰%
نرم ۴۵%

کسی نیست جواب منو بده ؟؟

سلام

ریاضی ۴%
مشترک ۳۰%
نرم ۴۵%

زبان سفید
ریاضی ۴%
مشترک ۳۰%
نرم ۴۵%

وای ی ی ی ی ی ی
چون هیچکی بهم جواب نمیده
گریه
احتمالآ شبانه کرمان یا یزد ویا روزانه شهرهایی مثل بندرعباس کردستان بوشهر اگر این گرایش را بیاورند.Tongue

والا ما که با توجه به کلید سنجش درصدامون رو گذاشتیم(اگر چه حتما غلط داره، البته نه دیگه ۲۰ تا!). شما هم فعلا با توجه به کلید سازمان سنجش قرار بدید فکر کنم بهتر باشه.

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ)mohamadmo نوشته شده توسط:  Huhچطوری درصدهایتان را حساب کرده اید؟ بر اساس کلید سنجش؟ولی کلید سنجش حداقل ۲۰ تا اشتباه دارد که اگر اصلاح شوند درصدها خیلی تفاوت می کنند مثلآ من مشترک ۱۵ درصد زدم ولی اگر اشتباهات اصلاح شود می شود ۳۵ درصد حالا من کدام را در مانشت بنویسم؟ خواهشمندم جواب دهید.

هر سال بچه ها نصف سوالای سنجش رو میگن غلطه... از غلط های علمی گرفته تا اشتباهات تایپی! اما معمولا سنجش ۲ ، ۳ تا رو ترتیب اثر میده... پارسال که دیگه کلی غلط گرفته بودن ملت و واقعا هم غلط های فاحشی بود ، سنجش رکورد زد و ۵ تا رو اصلاح کرد. اونم فکر کنم ۲تا حذف بود و ۳تا تاثیر مثبت.Smile
اون سابقه ای رو که من از سنجش دیدم اینه که غلط های تایپی رو ترتیب اثر نمیدن. حتی سوالی که صورتش نقص داره رو کاملا حذف نمیکنه تاثیر مثبت میده مثل سوال معماری (نانو) سال پیش. شما فکر کن سوال چقدر باید داغون باشه که سنجش حذف کنه...

امسال یه سری سوالات، کلیدهاشون هم مشکل دارن که باید تصحیح بشه. تا حالا مورد داشتیم که سازمان سنجش، کلید اولیه اش گزینه اشتباه رو زده باشه و بعد تو کلید نهایی تصحیح بشه؟
ارسال: #۲۷۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ب.ظ)mehrdad4all نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ)mohamadmo نوشته شده توسط:  Huhچطوری درصدهایتان را حساب کرده اید؟ بر اساس کلید سنجش؟ولی کلید سنجش حداقل ۲۰ تا اشتباه دارد که اگر اصلاح شوند درصدها خیلی تفاوت می کنند مثلآ من مشترک ۱۵ درصد زدم ولی اگر اشتباهات اصلاح شود می شود ۳۵ درصد حالا من کدام را در مانشت بنویسم؟ خواهشمندم جواب دهید.

زبان سفید
ریاضی ۴%
مشترک ۳۰%
نرم ۴۵%

کسی نیست جواب منو بده ؟؟

سلام

ریاضی ۴%
مشترک ۳۰%
نرم ۴۵%

زبان سفید
ریاضی ۴%
مشترک ۳۰%
نرم ۴۵%

وای ی ی ی ی ی ی
چون هیچکی بهم جواب نمیده
گریه

والا ما که با توجه به کلید سنجش درصدامون رو گذاشتیم(اگر چه حتما غلط داره، البته نه دیگه ۲۰ تا!). شما هم فعلا با توجه به کلید سازمان سنجش قرار بدید فکر کنم بهتر باشه.

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  

امسال یه سری سوالات، کلیدهاشون هم مشکل دارن که باید تصحیح بشه. تا حالا مورد داشتیم که سازمان سنجش، کلید اولیه اش گزینه اشتباه رو زده باشه و بعد تو کلید نهایی تصحیح بشه؟
ولی بدون در نظر گرفتن سؤالات اشتباه چاپی وسؤالات غلط وبر حسب فقط کلید سنجش بعضی سؤالات کلیدهایش خیلی تابلوست که اشتباه است مثلآ سؤال ۵۱ را هرکسی می داند که گزینه ۲ حرف h دارد؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۰۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۵۱ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۴۵ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۵۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۸۰۵ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۶۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۱۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۹۰۴ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close