زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!!

ارسال: #۳۰۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ ب.ظ
RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!!
قبل از هرچیز از طراحین این سایت و انجمن مانشت تشکر می کنم.
۴-۵ روزی میشه بحثا رو دنبال می کنم...قبلا هم بخاطر دیدن کارنامه های سال ۹۲ به این سایت مراجعه کرده بودم ولی عضو نشده بودم...
در مورد درصدام با توجه به کلید اولیه سنجش :
زبان( %۳۰ )
ریاضی اگه سوال ۴۰ تصحیح کنن( %۲۳ )( البته یه سوال حل کردم ولی احساس میکنم گزینشو اشتباه زدم => استرس کنکور)
مشترک حداقل( ۲۰% )( سه سوال نمیدونم دقیق کدوم زدم غلط در نظر گرفتم)
تخصصی معماری(۴۰% )

بنظرتون امیدی هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020
ارسال: #۳۰۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ ب.ظ
زبان: ۳۳
ریاضی: ۲۹
مشترک: ۳۲
اختصاصی(هوش): ۴۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , 2star , nazanin2020
ارسال: #۳۰۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  خوب کاری کردی درصدای آیتی رو چک نکردی. منم رشته اصلیم آیتی بود. ولی چک کردم و دپرس شدم. بنظرم آیتی امسال از نرم افزار سخت تر بود.

نه این جمله برای قبلا بود.الان دیگه آی تی رو چک کردم.مشترک آی تی رو ۱۲%!!! زدم!تازه درسای آی تی رو فقط خوندم ولی مشترک نرم افزار ۲۲ زدم Dodgy
دپرس چیه اصن یه وضی شدم از دیشب :"(

نبینم غصه بخوری!!
امیدوار باش. آی تی امسال ظرفیت اضافه کرده. در ضمن همه مشترک آی تی رو خراب کردن. پس امیدوار باش.

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  مشترک ۳۵
میشه بپرسم مشترک چه درسایی رو زدید که شدید ۳۵؟

آره
البته گفتم، من فقط دروس آی تی رو خونده بودم
تعداد تستها به این شکل بود
ساختمان داده ۵ تا درست
منطقی: سفید
معماری: ۱ درست ۱ غلط
نظریه: سفید
کامپایلر: سفید
سیستم عامل: هر چهارتاش درست
در کل ۱۰ تا درست و یکی منفی

کسی نبود درباره درصدای من نظرشو بده؟؟!!!!!!
الووووووووووووووووووووووووووو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Angry

اصلا میرم توی همون پیج بچه های آی تی، اونا با مرام ترن!!!!Tongue
واسه ساختمان چی خونده بودید!؟Huh

ساختمان داده رو، جزوه قدیمیه پارسه (فکر میکنم مال سال ۸۸ به قبل باشه) از توی اینترنت پیدا کردم و پرینتش کردم و خوندم، تست هم کتاب مقسمی. البته ساختمان داده نرم افزار بنظم خیلی آسون بود، و اکثر بچه ها با هر منبعی تونستن بزنن.
ارسال: #۳۰۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ب.ظ
من رو در غم خود شریک بدانیدBig Grin
بچه ها طبق گفته دکتر یوسفی سوالها لو رفته!و بعد از یه هفته از کنکور که گذشته بود اینو ازشون پرسیدن!
ایشونم در جواب گفتن بله متاسفانه سوالها لو رفته بوده!
خوشبحال اونهایی که حق بقیه رو خوردن!
ما که رفتیم واسه انفورماتیک پزشکی بخوانیم!که طبق گفته اکثر افرادی هم که اطلاع دارن و متخصصن یا استادن طبق پرس و جوهایی که کردم گفتن رشته خیلی بهتری نسبت به کامپیوتر هست!
امیدوارم حداقل تو اون یکی عدالتو برقرار کنن!دکتر یوسفی کم کسی نیستن احتمالا یه چیزی می دونستن که گفتن سوالها لو رفته!
.....
Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima.sr68 , 2star
ارسال: #۳۰۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط mahdi.68.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ)elahehab نوشته شده توسط:  زبان: ۳۳
ریاضی: ۲۹
مشترک: ۳۲
اختصاصی(هوش): ۴۶

خیلی عالیه. تبریک میگم. واسه ما هم دعا کن. ایشالا هوش تهران روزانه ایSmile

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ)com88 نوشته شده توسط:  زبان:سفید
ریاضی:۱۲/۵
مشترک:۳۲/۰۹
تخصصی هوش:۲۷/۰۸
بنظرتون رتبم چند میشه؟ جایی قبول میشم؟
خیلی درس خونده بودم نمیدونم چرا اینجوری شد.

بد نزدی دوست عزیز
امیدوار باش
بنظر من روزانه جای خوب قبول میشی.

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ)mahsalove نوشته شده توسط:  من رو در غم خود شریک بدانیدBig Grin
بچه ها طبق گفته دکتر یوسفی سوالها لو رفته!و بعد از یه هفته از کنکور که گذشته بود اینو ازشون پرسیدن!
ما که رفتیم واسه انفورماتیک پزشکی بخوانیم!که طبق گفته اکثر افرادی هم که اطلاع دارن و متخصصن یا استادن طبق پرس و جوهایی که کردم گفتن رشته خیلی بهتری نسبت به کامپیوتر هست!
امیدوارم حداقل تو اون یکی عدالتو برقرار کنن!دکتر یوسفی کم کسی نیستن احتمالا یه چیزی می دونستن که گفتن سوالها لو رفته!
.....
Sad

جدا!!!Huh
فکرشم نمیکردم واقعیت داشته باشه!!
خدا لعنتشون کنه.
فقط رشته های کامپیوتر و معماری بوده دیگه درسته؟
ارسال: #۳۰۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ)mahsalove نوشته شده توسط:  من رو در غم خود شریک بدانیدBig Grin
.....
Sad
واقعاااااااااااااااا؟
من دکتر یوسفی را نمیشناسم
استاد هستن؟
میشه از ایشون بپرسید ما الان چه غلطی باید بکنیم؟؟؟؟؟؟؟
و شاید بهتر باشه که ازشون بپرسید سازمان سنجش چیکار میکنه؟؟؟/
ارسال: #۳۰۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۷ ب.ظ)من او نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ)mahsalove نوشته شده توسط:  من رو در غم خود شریک بدانیدBig Grin
.....
Sad
واقعاااااااااااااااا؟
من دکتر یوسفی را نمیشناسم
استاد هستن؟
میشه از ایشون بپرسید ما الان چه غلطی باید بکنیم؟؟؟؟؟؟؟
و شاید بهتر باشه که ازشون بپرسید سازمان سنجش چیکار میکنه؟؟؟/

ببینید دوستان، برای سازمان سنجش کاری نداره که این افراد رو پیدا کنه. کافیه شماره کارتهای بانکی و مشخصات افرادی که اونروز از اوی سایت خرید اینترنتی کردن رو از بانک تقاضا کنه.
در غیر این صورت باید بدانیم که دستهایی در مقامات بالاتر در کاره، که دیگه از دست هیچکس کاری بر نمیاد. باید بگیم چشم شما درست میگین Sad
ارسال: #۳۰۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ، توسط Amoojan.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ)mahsalove نوشته شده توسط:  که طبق گفته اکثر افرادی هم که اطلاع دارن و متخصصن یا استادن طبق پرس و جوهایی که کردم گفتن رشته خیلی بهتری نسبت به کامپیوتر هست!
مگه دارین ماشین میخرین که یکی از یکی دیگه بهتر باشه!Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , perlan
ارسال: #۳۰۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۳۶ ب.ظ
اتفاقا امروز داشتم به این فکر میکردم این قضیه لو رفتن سوالا چی شد پس؟؟ همین تکذیب کردن تموم شد؟؟ خب اونایی که ادعا کرده بودن مدرک هم ارائه داده بودن که پرونده رفت وزارت اطلاعات ... ولی اینا که تکذیب کردن چه توضیحی ارائه دادن؟؟ خب اگه کذب بوده بیان با ارائه مدرک اینو توضیح بدن ..حداقل اون مدارک ارائه شده رو بیان بگن قضیه اش چی بوده؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۳۱۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط Amoojan.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ)mahsalove نوشته شده توسط:  بچه ها طبق گفته دکتر یوسفی سوالها لو رفته!و بعد از یه هفته از کنکور که گذشته بود اینو ازشون پرسیدن!
....
دکتر یوسفی کم کسی نیستن احتمالا یه چیزی می دونستن که گفتن سوالها لو رفته!
دکتر یوسفی کم کسی نیستن البته فقط تو درسای کنکور! Dodgy
اگر هم چیزی رو میدونستن مطمئن باش من و شما هم اونو میدونستیم!Wink
با این تعریفایی که شما از یوسفی میکنی پس به زودی باید منتظر چاپ کتاب کنکوری های رشته های دانشکده افسری پلیس و جرم شناسی و اینا تالیف جناب یوسفی هم باشیم! گویا وارد حوزه های علمی جدیدی شدن!TongueBig Grin

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۳۱۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۵۸ ب.ظ
.....
Sad

لو رفتنی ، پاسخ نامه هم همراه سوالا بوده آیا؟ Big Grin
بنظر من هرکی واسه ارشد خونده بوده شب قبل کنکور اینقدری استرس داشته که بخواد بیخیال هر مساله مربوط به کنکور باشه...چه برسه به اینکه تو گوگل دنبال سوالای ارشد ۹۳ باشه...
احتمالا اگه لو رفته باشه ، اون اشخاصی رفتن دنبال سوالا که کلا پاک پاک بودن...ازین اشخاص تو دوران تحصیلم زیاد دیدیم...همیشه دنبال یه راه میانبری هستند که از بقیه جلو بیافتن.... اگگگگه اینطوریم باشه نگران نباشید ، این افراد معمولا هیچی بارشون نیست ، حالا نگران این هستید که اینا شب کنکور تستای مشترک ریاضی یا تخصصی حل کنن....فوق فوقش معنی لغات زبان انگلیسی رو در میارن زبان میزنن %۱۰۰Big Grin
دوستان ریلللکس باشید ...استرس دلیل اصلی ابتلا به بیماری ام اس می باشدBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , hubble , mahyamk , رامین ۱۴
ارسال: #۳۱۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ ب.ظ
این که اگه سوالا لو رفته باشه چه کسانی سوال رو داشتن مهم نیست مهم اینه که در مورد صحت و سلامت آزمون ارشد شک و شبهه بوجود اومده که اینا باید به صورت شفاف و واضح برطرف کنن....از طرفی اگه سوالا لو رفته باشه وقتی روی سایت میزارن احتمالا قبلش دست بعضیای دیگه رسیده .....مگه ظرفیت توی رشته ما چه قدره که به راحتی از کنار این شک بگذریم؟!....امیدواریم این طور نبوده باشه ولی امید ما کافی نیست قضیه رو روشن کنن....
ارسال: #۳۱۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط asiehmohammadian.)
دوستان کسی میدونه آخرین رتبه ای که پارسال هوش دانشگاه فردوسی قبول شده ( روزانه یاشبانه ) چند بوده ؟

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
ارسال: #۳۱۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ ب.ظ
خوب مهم نیس من که چه قبول شم چه نشم دارم الان واسه انفورماتیک پزشکی میخوانم کلاسهای کنکورشم ثبت نام کردم!از خیلی هام سوال پرسیدم گفتن این رشته آینده خیلی روشن تری نسبت به هوش و نرم افزاری داره که همه جا دانشگاهش هس!
از دولتی و آزاد و بین الملل و........
بعدم به قول یکی از رتبه اولهای دانشگاه شیراز که فوق نرم افزار گرفته گفت رشته نرم افزار فوقش با لیسانسش فرقی نداره!یه جورهای تو سری خورن فوق نرم افزار!
خیلی ها رو هم می شناسم از بهترین دانشگاه ها مدرک گرفتن حالا بیکار تو خونن!چون پز عالی و مدرک عالی ولی کار درخورشون که حقوق آنچنانی داشته باشه نیس یا خیلی خیلی کمه!
چیزی که آیندش معلوم نیس من بیشنم غصه بخورم به خاطر چیش!خوب میرم یه دانشگاه دیگه!تو ایران اگه خودت جربزه نداشته باشی یعنی هیچ!
اینا رو گفتم واسه کسهایی که خیلی ذوق دارن خیلی خوشحال نباشن!یا اونهاییم که ناراحتن و مثل من درس خواندن ناراحت نباشن!
ضمنا درصد های من ایناست:
زبان:۱۵
ریاضی:۸
مشترک:۲۵-۳۰
تخصصی:۲۰-۲۵
خیلی ناراحتم چون پارسال ۳۶ درصد مشترک زدم امسال بعد از ۶ ماه خواندن شده این!
ضمنا اگه سوالها لو رفته باشه به قول یکی از بچه ها مگه دولتی چند نفر می گیره!خوب اگر لو رفته باشه فوقش ۱۰۰-۲۰۰ نفرم سوالها تو کل کشور به دستشون رسیده باشه !منم با این درصدهام که کلا قبول نمی شمSmileبعدم جوابها نیازی نیس خالی باشه خدا داده استاد می رن از اساتید می پرسن و جوابو هم می گیرن!
موفق باشید!
ارسال: #۳۱۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ، توسط ۲star.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  این که اگه سوالا لو رفته باشه چه کسانی سوال رو داشتن مهم نیست مهم اینه که در مورد صحت و سلامت آزمون ارشد شک و شبهه بوجود اومده که اینا باید به صورت شفاف و واضح برطرف کنن....از طرفی اگه سوالا لو رفته باشه وقتی روی سایت میزارن احتمالا قبلش دست بعضیای دیگه رسیده .....مگه ظرفیت توی رشته ما چه قدره که به راحتی از کنار این شک بگذریم؟!....امیدواریم این طور نبوده باشه ولی امید ما کافی نیست قضیه رو روشن کنن....

اخه جدی هم باشیم باز نمیشه کاری کرد فقط دپ تر میشیم!Confused
واقعا انتظار دارید سازمانی مثل سنجش بیاد عذر خواهی کنه...دوباره امتحان برگزار کنه؟
از محدوده تخیلات من خارجه...چون بعد این کار هر آزمون سالمی هم برگزار بشه با شک شبه همراه خواهد بود... بهتره واقع بین باشیم و قبول کنیم هیچ کاری نمیشه کرد...اگرم دوست دارید با "اعتراض اعتراض تا پیروزی در ارشد"خودتونو دلداری بدید من آرزوی موفقیت دارم براتونBig Grin

تنها کاری که میشه کرد...امید به شایعه بودن این ماجراست.Angel

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ ب.ظ)mahsalove نوشته شده توسط:  خوب مهم نیس من که چه قبول شم چه نشم دارم الان واسه انفورماتیک پزشکی میخوانم کلاسهای کنکورشم ثبت نام کردم!از خیلی هام سوال پرسیدم گفتن این رشته آینده خیلی روشن تری نسبت به هوش و نرم افزاری داره که همه جا دانشگاهش هس!
از دولتی و آزاد و بین الملل و........
بعدم به قول یکی از رتبه اولهای دانشگاه شیراز که فوق نرم افزار گرفته گفت رشته نرم افزار فوقش با لیسانسش فرقی نداره!یه جورهای تو سری خورن فوق نرم افزار!
خیلی ها رو هم می شناسم از بهترین دانشگاه ها مدرک گرفتن حالا بیکار تو خونن!چون پز عالی و مدرک عالی ولی کار درخورشون که حقوق آنچنانی داشته باشه نیس یا خیلی خیلی کمه!
چیزی که آیندش معلوم نیس من بیشنم غصه بخورم به خاطر چیش!خوب میرم یه دانشگاه دیگه!تو ایران اگه خودت جربزه نداشته باشی یعنی هیچ!
اینا رو گفتم واسه کسهایی که خیلی ذوق دارن خیلی خوشحال نباشن!یا اونهاییم که ناراحتن و مثل من درس خواندن ناراحت نباشن!
ضمنا درصد های من ایناست:
زبان:۱۵
ریاضی:۸
مشترک:۲۵-۳۰
تخصصی:۲۰-۲۵
خیلی ناراحتم چون پارسال ۳۶ درصد مشترک زدم امسال بعد از ۶ ماه خواندن شده این!
ضمنا اگه سوالها لو رفته باشه به قول یکی از بچه ها مگه دولتی چند نفر می گیره!خوب اگر لو رفته باشه فوقش ۱۰۰-۲۰۰ نفرم سوالها تو کل کشور به دستشون رسیده باشه !منم با این درصدهام که کلا قبول نمی شمSmileبعدم جوابها نیازی نیس خالی باشه خدا داده استاد می رن از اساتید می پرسن و جوابو هم می گیرن!
موفق باشید!

اولا تو هر رشته ای ادامه تحصیل میدین واستون ارزوی موفقیت روز افزون دارم
ثانیا ، اگه به دلایل ارائه شده برای لو رفتن سوالا دقت می کردید یه نکته ای که تو همشون مشترک بود....اینکه سایت مذکور دقیقا شب کتکور شروع به فروختن سوالا کرده...تازه اگه واقعا این اتفاق افتاده باشه.............................کدوم استاد شب ساعت ۹-۱۰ به بعد در دسترسه؟DodgyBig Grin
راستی من مسئول حفظ حقوق سنجش نیستم Big GrinTongueSmile فقط خواستم یذره پالس مثبت داده باشم Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Amoojan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۹۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۵۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۴۳ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۵۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۸۰۵ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۶۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۰۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۹۰۰ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close